882
Blazing Angels Squadrons of WWII
  • rob9999
    #882
    Helló! Én már Dunkirk kiürítésénél járok a feladat a flottát megvédeni de a német bombázók harmadik hulláma mindig végzetes és oda a flotta.Van valami tippetek hogyan csináljam?
  • grebber
    #881
    Sikerült végre!
  • grebber
    #880
    Valaki tudna nekem segíteni? Már a traininget sem bírom megcsinálni.

    A templomnál kéne a leveleket kidobálni a gépből de már vagy 300x megcsináltam és nem fogadja el.
    Mi a trükkje?
  • grebber
    #879
    Tenném fel az 1.01-es patchet de nem akar felmenni mert azt írja nincs telepítve:(

    Mit lehet ez ellen tenni?
  • xdxd0503
    #878
    létszi segitsen valaki
  • xdxd0503
    #877
    hard truck cd-kér mit tegyek

  • zboy90
    #876
    sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, h amikor az anyhajókat kell lefényképezni, akkor melyik billentyűt kell használni, mert sajnos 1ik sem működik! Köszi előre is!!!
  • BiG G
    #875
    próbáld meg használni a google-t ügyesen.
  • RATCUSTOM
    #874
    Kössz!
    Gondolom már az agyadra megyek, de lenne még egy kérésem, felsorolnád nekem az il-2 részeit?
    Előre is kössz!
  • BiG G
    #873
    jó grafikával nem, de valósághűséggel az IL-2 Sturmovik sorozat rendelkezik.
  • RATCUSTOM
    #872
    köszi, de én úgy láttam egy videóban, hogy a secretben van belső nézet
    Ha pedig ez egy arcade játék akkor tudnál olyan második vh-s jó grafikával rendelkező repülős játékot mondani ami nem arcade?
    Előre is kössz!
  • BiG G
    #871
    igen van, belső nézet pedig nincs, ez egy árkád játék.
  • RATCUSTOM
    #870
    Ja illetve még egy hülye kérdés: A Secretbe és ebben is van belső nézet?
  • RATCUSTOM
    #869
    Sziasztok!
    Lesz egy láma kérdésem:
    Azt tudom, hogy a secret mission van pc-re de a squadrons is van?
    Előre is kössz a választ erre a béna kérdésre!
  • BiG G
    #868
    szerintem már nemigen
  • kadosa
    #867
    szokták online ezt a játékot még multiban nyomni mostanság?
  • BiG G
    #866
    nm
  • csaba90
    #865
    kössz már megoldódott.. :DD
  • Deajka
    #864
    Hi!

    Van trainer hozzá ami nagyon is kívánatos! Egy darabig eljutottam, kb 10. pálya de bazz...néha úgy felb...ta az agyam, hogy rá kellet gyújtanom. Máskor azon dühüngtem, hogy milyen tehetség kellett, hogy így elrontsák.
    Minden k.jó de az irányítás! A megvásárolható ugrgadek abszolute észrevehetettlenek. Semmit nem javul a gép irányíthatósága. Éppen egy órája töröltem. Nagyon nagy kár érte. A fórumokat olvasgatva hiába van eredeti játékod az is kidob, lefagy. Ahh...
  • csaba90
    #863
    császtok... kiröhögtök.. de én már a Londoni pályán sem tudok tovább jutni :DD ott ahol már a bombázók után a sok profi vadászok jönnek ott már mindig égő motorral repülök és sosem tudom lerázni őket :S
  • dcsabesz
    #862
    Nem használ senki Logitech joy-t ehhez a játékhoz?
  • dcsabesz
    #861
    Sziasztok!

    Próbálkozok ezen játék és egy Logitech botkormány összepárosítását, de valahogy nem azokat a parancsokat hajtja végre a játék amiket a Profilerben beállítottam.
    Lehet én vagyok a béna, de ha van valakinek ötlete kérem segítsen!

    Köszönöm: Dcsabesz
  • kadosa
    #860
    Kicsit előre haladtam, a Berlines pályáig. Ott amikor nagy nehezen levadászom a radar állomásokat, és nem lőnek addig ronccsá, utána elég rossz társaságot kapok, ráadásul az időm is fogy. Eléggé erős az ellenség. Van esetleg az egyéni ügyességen kívül valami trükk, hoyan lehet kijátszani őket? kösz.
  • TomDantes
    #859
    Cső, kéne egy kis segítség. Végig olvastam nagyjából a topicot de nem jöttem rá...vagyis nem tudtam sehogy megoldani, azt hogy működjön a játék, merthogy hát igen...ez egyolyanizé..reoladed verzió. De semmi, sehogy semmivel, pedig mindent ki próbáltam amit itt olvastam.

    Pedig eredetiben sem akarom megvenni, tudom nem drága, de ez a starforce védelem rajta, azt halottam hogy ha az ember ilyen játékot vezs meg, ez véelem bele barmol a gépbe...hát haez igaz..akkor fárszt veszem meg, gizzessek azért hogy egy játék hülye védelme nekem valamit szarakodjon a gépemen?!

    A fene megette az egészet, ezzel így az életbe nem fogok tudni játszani, pedig jónak tűnt.
  • kadosa
    #858
    Megoldódott, a joystic nem reagált a fékezésnél, de a billentyűzet igen. Most kicsit a bonbázókat védős pályán vagyok elveszve, mert a ravasz japcsik valahogy mindig leszedik a 12 gépet, legkésőbb a sziget felett. Nem tudom, hogy van e valami trükk, hogy mire vigyázzak, mert észre vettem, ha egáltalán nem lövöm őket, akkor is nagyából abban az ütemben fogynak el a bombázóim.
  • kadosa
    #857
    Végső elkeseredésemben egy utolsó kérdés amiből minden kiderül, hogy mivel van a gond. Ti próbáltatok, vagy lehet e más küldetésekben leszállni, úgy, hogy nincs megadva parancsként. Pl a tréning pályán, mert ott se tudok, és ne értsetek félre a kerék kint van és a lassítót is nyomom és szépen teszem le. Ennek ellenére a hosszú kifutó pályán sem áll meg ami kétszer hosszabb mint a hajó. Nálam ami fékként van megadva az csupán a gázt veszi vissza, de a kerekeket nem fékezi.
    Kösz!
  • tototto
    #856
    nem kell velük bajlódni ha jól emlékszem, csak lekell tenni a gépet, hátulról közelitsd meg az anyahajót menetirány szerint, engedd ki a kerekeket és lassitsd le teljesen, ha mindent igy csinálsz sikerülni fog
  • kadosa
    #855
    Azt vágom azzal lassítok, de az csak a sebbességet csökkenti minimálra, a gépet nem állítja le. Nem lehet, hogy valamit elfelejtek, előtte és nem engedi hogy leszáljak a hajóra, pedig a képek megvannak, nyakamon 5 vadászgép és azt írja: suorive until you reach the carrier and land. Ami azt jelenti, hogy érjem el a hajót és a földet.
  • ManoNegra
    #854
    Van olyan, hogy speed up, és alatta, hogy slow down. Az utóbbit kell nyomni leszállás közben.
  • kadosa
    #853
    Lehet, hogy figyelmetlen vagyok, de a control settings-ben nem látok fékre vonatkozó beállítást.
  • ManoNegra
    #852
    Nem csak a gázt kell elvenni, van "fék" is amivel le tudod lassítani a gépet.
  • kadosa
    #851
    Az le van nyitva, csak hiába veszem vissza a gázt annyira nem lassul le, hogy megálljon. Nincs valami amit kifelejtettem?
  • ManoNegra
    #850
    Miért nem tudsz leszálni? Asszem le kell nyitni a kerekeket...
  • kadosa
    #849
    Az a kérdésem, hogy a Desert Reconnaissace pályán, amikor lefotóztam a három sivatagi csapatot és térek vissza a hajóhoz, mit kell csinálni? Mert leszállni sem tudok, lőnek is rám, vissza nem tudok lőni és az idő is fogy, és ha lejár akkor is bukó az egész.
    Kösz!
  • koj
    #848
    Helló! Lenne 1 kérdésem! A játék elején a Tréning napon a 4. küldetésbe mit kell csinálni? Amikor azt írja hogy " launch flyers"? Akármit csinálok nem jó! Köszönöm a segítséget!
  • kisterror
    #847
    Szevasztok!
    Lenne egy kis problémám. Nem tudok joystickal játszani. Mindent beállítottam de nem megy. Pedig a BA2-n megy normálisan. Joytickem: Saitek Cyborg 3D. Kérlek segítsetek!
  • zorrobomber
    #846
    megvan. zseni vagyok
  • zorrobomber
    #845
    Sziasztok!
    Az irányítéás kiosztását lehet változtatni? A game vmiért furán ismeri fel a logitech gamepadom és ilyen gombokra vanak kiosztva a parancsok hogy Button 21 meg Button 12, mikor csak 10 gombos a gamepad. Mitől lehet ez?
  • tototto
    #844
    foggalmam sincs hogy egy 2000 ftos gamepaddal hogymegy, de az én logitechemmel tökéletes
    bár szerintem ninsc sok különbség, csak annyi hogy ez rezeg az meg valszeg nem, ezért olcsóbb
  • mama2
    #843
    Értem. És ilyen 2000 forintos, gamepaddal lehet irányítani,vagy dzsójsztik kell hozzá?