882
Blazing Angels Squadrons of WWII
  • tototto
    #842
    a kettő között de inkább árkád
    a pearl harbournál nehezebb kicsit de igazából árkád
  • mama2
    #841
    Szasxztok lenne egyí kérdésem: Ez most szimulátor, vagy ilyen arcade lövöldözős, mint az attack on pearl harbor?
  • HUmanHunter
    #840
    azt írták, a másodlagos tűzgombbal, alapból left alt
  • kimerapepe
    #839
    Sziasztok.
    Az lenne a kérdésem hogy hogy kell fényképezni a Desert Reconnaissace pálya elején?
    Ha valaki letudná írni részletesen megköszöném.
    Üdv. Pepe
    Nekem egyébként egy easy game padom van tök jól lehet vele tolni
  • FrezeR
    #838
    ez mind szép és jó, olvastam is. csak gondoltam felvázolhatna valaki egy konkrét taktikát, hogy milyen sorrendben és taktikával kellene levadásznia célpontokat hogy sikeres legyen a küldetés.
  • adios
    #837
    #787
  • FrezeR
    #836
    #834-re senki?
  • banderis
    #835
    hi
    Guadalcanal-i pályával kapcsolatban kéne egy kis segítség!Folyton lekapnak (valahonnan...) és nem tok vele mit kezdeni. :( Plíííz
  • FrezeR
    #834
    sziasztok
    a Rabaul misszióval szenvedek egy ideje. tudnátok valami taktikai tanácsot adni hozzá? mert egyszerüen nem sikerül :S köszi
  • MarkBlade
    #833
    Köszi kipróbálom!
  • tototto
    #832
    először is kinyitod a kerekeket, és hátulról landolsz rá, tehát nem a hajóval frontálisan, hanem a hajó menetirányával megegyezően mész a repülővel, és a sebességet teljesen visszaveszed, gyakorlatilag ennyi
  • MarkBlade
    #831
    Pls help. hogy kell leszálni a bombázóval az anyahajóra? Sehogy nem akar sikerülni.
  • cselt
    #830
    Érdekes a kereső nem dobta ki eddig. Nah mind1 azért köszi :)
  • dwzoli
    #829
    Köszi!!
  • tototto
    #828
    megvan bocsátva :)
    amugy csak most, csak nektek: 2. rész topicja
  • dwzoli
    #827
    OKÉ de akkor hol van a második rész topikja? De ha ez gond akkor nem zavarok!
  • cselt
    #826
    De mivel nem találtam a másiknak a topicját gondoltam megkérdezem itt. De bocs hogy megtettem...
  • tototto
    #825
    ez az első rész topicja amugy :D
  • dwzoli
    #824
    Nálam is szintén úgy van mint Tomi-nál pedig a többi játéknál semmi baj. De ha látad már ezt a joy-al ird már le a tipusát én vennék olyat jó lesz az máshova is. A játék nagyon tetszene már az első is nagyon jó volt de ez még szebb. Repülőzni meg botormányal az igazi.
  • cselt
    #823
    Nedugom a joyt gamepadot, elindítom a játékot bemegyek a beállításba próbálnám állítani, de nem történik semmi. Akármit próbáőlok átállítani nem érzékeli. A billentyűket át tudom állítani, de a joyt nem tudom vele megbarátkoztatni.
  • Balumann
    #822
    De miért, hogyan próbáltad? Bedugod a gamepadot, joystickot, utána bemész a beállításokba (ennél az első résznél külön luncherje van, az ablakba kell mindegyik gombhoz beállítani amit akarsz). Működnie kell.
  • cselt
    #821
    Nekem van joyom is meg gamepadom is de egyiket se tudom működésre bírni a játékban :(
  • Balumann
    #820
    Nem átirat, egy időben fejlesztették pc-re és x360-ra, és bármilyen gamepaddal és joyal működik elméletileg
  • sztechnika
    #819
    Nem átírat
  • sztechnika
    #818
    gamepaddal megy mindenkinek joy kell nekik
  • tototto
    #817
    nemtudom, ez a logitech inkább ps2-re hasonlit sztem
  • dwzoli
    #816
    Köszönöm ! ez már valami. Azt mondja az egyik ismerősöm hogy szerinte ez egy XBox 360 átírat és szerinte csak olyan game paddal fog mőködni ami ahhoz hasonlít. Szerintetek lehetséges ez ???
  • tototto
    #815
    nekem gamepaddal teljesen tökéletes, a forcefeedbacket is kiválóan kezeli
    pontos tipus: Logitech Rumblepad 2
    joystickról nem tudok nyilatkozni, az nincs :)
  • dwzoli
    #814
    Valaki akinek megy gamepadal vagy mégjob lenne joystick-al irja már ide a pontos tipusát !!!

    Előre is köszönöm !
  • FLeT
    #813
    Milyen géped van?
  • KlinikaHUN
    #812
    Üdv.Feltettem a Blazing Angels 2 : Secret Missions of WWII játékot,tehát a második részt,de a játék indításakor a köv. üzenetet dobja fel: Can not initialize 3D engine.Mit tegyek,hogy menjen? Az nfo-ban van key,de azt sem kéri
  • hawkie22
    #811
    Nekem is ez lenne a kérdésem. Van egy Microsoft Sidewinder Precision Pro joy-om, amit a gép minden izé nélkül felismer és kezel rendesen, de a játékon belül nem tudom használni.

    Hol lehet beállítani, hogy rendesen működjön. Én billentyűzettel meg egérrel játszom, az első két küldin baj nélkül átjutottam, de azért ez így mégsem élethű.

    Köszi
  • dwzoli
    #810
    Sziasztok !

    Segítsen már valaki az én verzióm nem ismeri fel a joystic-omat vagy nem tudom miért nem kezeli de biztos jó mert másik játék kezeli pl: Air Conflict. Akinek működik vele irja már meg pontosan milyen ahol be kellene allítani ott nem reagál semmit. De az is lehet hogy az a baj hogy az enyém még game portos joy. De lehet hogy az a baj hogy van ugyan hozzá seriál de még idáig nem kérte sehol és nem tudom hova is kellene beirni. Amugy egérel meg gombokkal megy de én megszoktam a joy-os irányítást meg ez igy csak szemvedés nem élvezet.

    Előre is köszönöm!!
  • tototto
    #809
    a kicsitet nem hiába irtam oda, de irányitás közel sem olyan egyszerű mint mondjuk a air conflicts vagy az attack on pearl harborban, ahol simán mindenféle gyakorlás nélkül simán leszedhetsz egy ellenságet, azért a ba-ban kell egy kis gyakorlás, erre mondtam hogy nem egyértelműen árkádos, de attól függetlenül persze árkád játék
    de szerintem az előbb is ezt mondtam...
  • tototto
    #808
    asszem az a rész ez amikor a templomot kell bemérni a kamera nézettel vagy mi a neve amikor közelmész hozzá és megnyomod a gombot akkor folyamatosan a templomon marad a kamera nem tom hogy érthető e :D
  • Balumann
    #807
    Nem annyira árkádos irányítással?! Megnyomod a gáz gombot, utána már csak a kart kell mozgatni és repül magától, illetve van egy turbó meg fék gomb is, amit ha lenyomsz akkor turbóval repül, ha meg fék gomb akkor...
    Full árkád az egész, semmi szimulátor rész nincs benne, IL2-nek szinte teljes mértékben az ellentéte.
  • Prince23
    #806
    Wazz nem tok menni a az első küldire, atutorialból kiléptem, de nem akar a missionbe küldeni.
    Muszáj megcsinálni a tutorialt, már felszáltam meg minden, a légbalonokat szétlötem, csak egyet.
    valamit ír, h Follow camera... ez meg mi a búbánat? Nem tok követni senkit, és semmit sem, mivel nem látom azt.
  • tototto
    #805
    ez nem szimulátor, inkább árkád játék kicsit nem annyira árkádos irányitással, értem itt azt hogy kicsi idő kell mig az ember megszokja :)
  • 0Georg0
    #804
    ez a játék van olyan jó szimulátor, mint az IL 2 ?
  • Balumann
    #803
    Azért gamepad nem árt a játékhoz, avval sokkal jobb sztem irányítani (de eleinte elég nehézkes is)