970
  • Sland
    #648
    az
  • amdrula
    #647
    Az :D
  • Csabesz6
    #646
    sztem is az;)
  • Prézli
    #645
    Vki mondja el nekem h Han-nak milyen kocsilya van!
    Úgy hallottam hogy Veilside-os RX-7 de azért hátha vki jobban tudja...
  • Sland
    #644
    nissan sylvia
  • Gunnersboy
    #643
    igen sztem ők is erre gondoltam h majd a 4. részben...:)
  • Csaba
    #642
    Tegnap megnéztem, és szerintem egész jó volt. A végén a főszereplőnek milyen kocsija volt? Mert valami hihetetlenül vagányul nézett ki!
    Kár, hogy nem mutatták, hogy a végén ki győz, Vind Diesel vagy a gyerek?
    Nem baj, majd egy negyedik részben.:-)
  • Casillas
    #641
    legnagyobb a végén vindízel 8)
  • Gunnersboy
    #640
    Énis Szhelyi vagyok de nekem megvan a film...majd megtudakolom honnan van Oo
  • Sland
    #639
    AAA ZINERNETTT!!!!!
  • bali1213
    #638
    hali! valahonnan le szeretném tőlteni de nem torrent oldalrol valaki mondjon olyan helyet léccives mer ezen a h@lye szombathelyen nincs a mozikba
  • InfectedMann
    #637
    a film úgy ahogy bejött... történet nem basz a földhöz, de kihoztak belőle amit tudtak...
    viszont ami a történetnél fontosabb volt->
    Az autók jók voltak... csajok jók voltak... DRIFT -elést imádom... sárgákat rühellem :D úgyhogy tetszett a film mert ők szívták a faszt a végén ahogy kellett...
    Szóval egy nézhető film... Az eddigi részeket is csak az autók miatt néztem meg...
  • Bucser
    #636
    Imádom mikor kötekedő újregek mondják nekem, hogy kussoljak...
  • toysoldier
    #635
    Igazad van..tényleg kussoljatok
  • Bucser
    #634
    A stílusodból.
  • kisrecsi
    #633
    Bucser Trby 18 KUSSOLJATOKMÁREL!!!!!!!!
    Ennek a fórumnak nem az a lényege hogy belekössetek egymásba és hogy csúnyán beszéljetek.
    Ínkább írjatok valami érdekeset!
  • Vercetty
    #632
    hát visszaolvastam, kiváncsi voltam mi van ebben a forumban, és megállapíthatom, h ez a Troby 18, egy eszméletlen nagy faszkalap...moderátorok nincsenek ezen az oldalon?? Troby 18 össze hsz-jét modlni lehetne, illetve én ki is bannolnám...
  • Troby18
    #631
    há háááá honnan veszed hogy 18 vagyok? mert benne van a nevemben??:D:D:D:D oké akkor neked az vagyok te takony........ OKOSKODÓ FASZKALAPPP...Dugd fel magadnak amit kell..
  • Daves
    #630
    gergő992!itt van-#482 hozzászólás
  • Bucser
    #629
    Gyökér az apád fasza te kis 18 éves takony. Fogd már fel, hogy nem az öcséddel beszélsz!!
  • Troby18
    #628
    igen de te meg azt nem fogod fel hogy KÉSIK EZ A KURVA ÜZENET TE GYÖKÉR...MONDMÁR HOL TENYÉSZTENEK ILYEN EMBEREKET?? ELMEGYEK ARRA ÉS ELÜTÖK PÁRAT MER AUTÓZHATNÉKOM VAN......NA JÓVAN ITT MÁR NEM LÁTTOK VISZONT ..ERRE A RETEKRE IS CSAK AZÉRT REGELTEM HOGY EGY KURVA VIDEÓT LESZEDJEK ..DE SZAR:: NA PÁPÁ MEBEREK
  • gergő992
    #627
    szasztok!!! valaki meg tudja mondano a halálosabb iramban zenéit naon köszönöm
  • Bucser
    #626
    "jah szóval nem akkor nem si tudod milyen érzés"

    Baleset óta - érted ugye mit jelent? Én nem benne ültem én vezettem, balesetes autót szintén nem én voltam a hibás.. kicsit más érzés.
  • Troby18
    #625
    Szal ésszel autózok. ennyi a lényeg..
  • Troby18
    #624
    én si voltam balesetes kocsiban benne ültem.. totál káros lett a kocsink..de nem mivoltunk a hibásak akkor sem ..másra kell figyelni nem magunkra.na jó magunkra is
  • Troby18
    #623
    jah szóval nem akkor nem si tudod milyen érzés...akor nem tudom miért beszélsz nekem ha nem tudod milyen...de tudod mit? megfogadom amit mondtál ezentúl ugy vezetek ahogy mondtad és odafigyelek mindere igy jó? balesetek 80 százalékát az öregek okozzák meg a fiatal jogsisok.... akik nem figyelnek oda(DE ÉN NE VOK ILYEN..de ugy lessz ahogy mondod és akkor király lessz
  • Bucser
    #622
    baleset óta nem.
  • Troby18
    #621
    szoktál sportsan közlekedni autóval????
  • Troby18
    #620
    Oké főnök te laksz a környéken végülis te tudod:) Amiben nem vagyok biztos abba nem vágok bele:) szal erről ennyit.. ha bizonytalan vagyok akkor sem csinálom... de ezt nem tudom miért nem értetted meg..
  • Bucser
    #619
    Jólvan legyen ahogy te akarod. Úgyis azt csinálsz amit akarsz. Innentől a flame-t befejeztem. (btw nem mindig van úgy ahogy gondolod de egyszer úgyis rájössz csak ne túl késő legyen)
  • Troby18
    #618
    ha jobbra mész ha balra 80 métert előre ltsz nem??
  • Troby18
    #617
    figyelj általában egy 4 sávos uszakaszt belátsz nem? kanyarba meg főleg... kanyarban is ha mész előre láétsz kb 80 métert
  • Bucser
    #616
    ?
  • Bucser
    #615
    Igaz egy metálszürke merci ment bele:) régen láttam sorry:)
  • Troby18
    #614
    háháhá te télleg nagyon hülye vagy...:D
  • Daves
    #613
    Kár hogy Han-t egy szürke személygépkocsi ölte meg nem?
  • Bucser
    #612
    A te dolgod. Úgy vezetsz ahogy akarsz. Csak fogd fel attól, hogy valamit nem látsz még lehet hogy mikorra odaérsz egy pontra már ott lesz. (és ez főleg igaz biciklisre gyalogosra.)
  • Troby18
    #611
    ja és a helyesírási hibákat légyszi főnök nézd el mert amikor gépelek nem nézek oda a monitorra..
  • Bucser
    #610
    Az hogy te üresnek látod az utat annyit jelent, hogy a látható útfelület üres te idióta értsd már meg!!!! PLÁNE ESTE! A holt terek fordulók és nem belátható útszakaszokkal mi van nagyokos?? azokról honnan tudod, hogy üresek??? Hmmm?? kiállítottad pár haverodat hogy ugyan csekkolják már az utat hogy üres e mikor arrajársz?? akkor meg mi a faszomról beszélsz hogy üres út?? mikor elindultál akkor még qrvára nem tudtad hogy üres csak azután veszed úgy hogy üres, hogy megúsztad baleset és büntetés nélkül. Nem???
  • Troby18
    #609
    csak ennyit érts meg Please...és hagyjuk az egészet.. körülnéztünk figyelmesen.. nem volt SEMMI veszélyforrás..Biztosnágosnak találtuk a belátható utfelület 100%-át és hangsúlyozom ismertük azt azt útvonalat amelyen végighaladtunk....hozzáteszem (4 sávos volt)sőt a parkoló is teljesen üresvolt..igy oké ezt már érted ugye?? igy is felelőtlenek vagyünk???????