1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • simon7108
    #1205
    ja félreértettem a "szél kicsit elferdítette az antennát" mondatot.
    és honnan kéne tudnom,hogy milyen helyzetben volt egyáltalán az antenna?:D
  • simon7108
    #1204
    3 antenna és 3 "doboz" van a házban és csak az enyémmel van gond és nem csak 10 percig.naponta többször is.ha ma sem szűnik meg a probléma be telefonálok hátha tudják mi a gond.;
    azért thx.
  • gergely1991
    #1203
    Mondjuk a koaxkábel megsérült vagy a szél kicsit elferdítette az antennát(ha egy beltéri egy antennáról megy).Vagy közrejátszhat akár a interferencia.Vagy a beltéri valószínűleg "megadta magát".
  • simon7108
    #1202
    üdv.
    Szlovákiában élek így itteni DIGI előfizetésem van.Eddig nem is volt vele semmi gond de mostanában állandóan elmegy az adás.
    3 DIGI van a házban.Először azt hittem,hogy az idő végett cseszekedhet de aztán kipróbáltam a másikat is és amíg az enyém nem ment a másik ment a házban.Jobb esetben csak akad a kép és néha beakad de van amikor teljesen elmegy"Rossz jel,vagy nincs jel"-re hivatkozva vagy épp "Zavart csatorna"-ra hivatkozva és ilyenkor semmi sem megy.Mi lehet a gond?Eddig a helyzet úgy oldódott meg ha egy bizonyos adásra kapcsoltam és hagytam ott.kb 1 óra után elkezdett "csipogni" a kép és kb 30 perc után nagy nehezen visszajött.Mi lehet a gond?Nálam van valami vagy a DIGI-nél?
    Előre is thx.
  • gergely1991
    #1201
    az milyen érdekes lenne már hogy a "digisport 2" román/magyart is sugároz állítólag(mert a beltéri ezt a két hangsávot mutatja)
  • banok
    #1200
    Így van Romániában ez már megtörtént és elindult a Digisport 3 is náluk.
  • gergely1991
    #1199
    állítólag később digisport 2-re nevezhetik át:/
  • ddt500
    #1198
    Megoldódott. Digi Sport Plus HU néven fut.
  • ddt500
    #1197
    Helló!
    Digi+ csomagom van( műholdas) de amikor megrendeltük még nem volt Digi Sport plusz. Most rákerestem meg is találta de azt írja ki, hogy nem vagyok jogosult rá. Felhívom majd az ügyfélszolgálatot csak gondoltam ha én rontok el valamit akkor nem zaklatom. Valami ötlet hogyan hozhatnám be?
  • bcsaba73
    #1196
    Online akartam múlthéten nézni a BL meccset Real-Barca,digisporton keresztül. Mert ugye van náluk ilyen lehetőség.
    A fizetés 600ft simán ment,csak utána meccs kezdéskor már nem lehetett a digi sport honlapjára belépni. Levelet írtam nekik másnap,azóta se válaszoltak.. A mai meccsre is lehetne jegyet venni......kerülendő!!!
    Szép egy társaság.
  • jamekka
    #1195
    Digi Facebook kérdés! :)

    Melyik csatornát látnád szívesen a Digi kinálatában?
  • king82
    #1194
    Nálunk a kábeles TV és Net nagyon jó! Szép tiszta a kép és jó a minősége. A boxos verziórol nem tudok mit mondani mert az én nem kérek hozzá (+300-ért) így is elég az 53 csatorna nekünk. A net féléve van bekötve a legkisebb csomaggal és nagyon bevált. Böngészni, levelezni, online játszani (letölteni) mindenre tökéletes. Csak javasolni tudom. Cakli pakli 5800-at fizetek mindenért.
  • piamania
    #1193
    HEllo!
    Úgy néz ki,hogy végre hozzánk is elért a Digi.Itt dolgoznak a lakástól 50 méterre.
    Az lenne a kérdésem, hogy mennyire megbízhatóak?Gondolok itt tv-re, netre elsősorban.De ahogy nézegettem a vezetékes telefonjuk se drága.
    Jelenleg tré-home tányérosunk van, de még gondolkozok,hogy mi legyen ha váltunk.Köszi szépen.
  • jamekka
    #1192
    Hello!

    Digi

    Itt azt írják ,h " Két televízióra történő megrendelés esetén:
    Kedvezményes szerelési díj: 6 000 Ft.

    Valamint: Az egyszeri szerelési díjon kívül a telepítésnél felhasznált anyagok, eszközök díját is ki kell fizetni.

    Nos csak ezért kérdezem :)

    THX!
  • king82
    #1191
    Milyen szerelési díj? Kijönnek mindent megcsinálnak te aláírsz és elhúznak nincs plusz költség.
  • jamekka
    #1190
    Sziasztok!

    Nos, már biztos,h műholdas Digi-re váltok a kábel tv-tről...
    Egy gyors kérdés mert kicsit zavaros ami az oldalukon van :)
    Valaki tudja mennyi a szerelési díj?Mert írják, 6 000 ft de akkor ebben nincsen benne az anyaghasználat csatlakozó ,fej ect...?

    Köszi!
  • gergely1991
    #1189
    nem kell rá keresni(max a csatorna listában) :)
  • lippet
    #1188
    Műhaldas Digi TV-n már elvileg van DigiSport+!

    Ilyet olvastam:
    A Digisport Plus Műholdas vételének paraméterei: Intelsat1002 12643Ghz(H) 27500 A DIGI És DIGI+ csomagokban DD Tv helyén.

    Ezt hogy tudom beállítani a nélkül, hogy az összes csatornát újra kelljen keresni? Esetleg vannak az elmúlt bő fél évben megjelent új csatornák?
  • madmanic
    #1187
    Kaptam egy sms t a digi kft től, hogy 16840 Ft lejárt tartozásom van, korlátozni fogják a szolgáltatást.

    Szerencsére több mint egy éve megszabadultam ezektől a kreténektől..

    De jó fej leszek, felhívom őket, elbaszok fél órát az automatával, nem érti meg, hogy NINCS azonosítóm, nagy nehezen felveszi egy hölgy.

    Közlöm vele a "tényállást", miszerint NEm vagyok ügyfelük.

    Válasz: -Tévedett az automata, viszont hallásra..

    és leteszi...

    Éccsanyátokhogyvan...?
  • gergely1991
    #1186
    tv6 esetében
    menü>telepítés>keresés>keresés a műholdon>ok
    bár interferenciára gyanakszom:S
  • SzocsA
    #1185
    96%
    a kép akadozás nem folyamatos valamikor bejön 30 percre!

    de nem látom a csatornalistán!
  • gergely1991
    #1184
    "de még ott van a TV6 azzal mi van? "
    Él és virul:)
    Lehet például jel akadozás(rosszpozicióba állított antenna),vagy megtört a koaxvezeték.......
    Jó a vételi jel szintje?
  • SzocsA
    #1183
    tányéros!
  • gergely1991
    #1182
    Vezetékes vagy tányéros(HDTV-n előfordul)?
  • SzocsA
    #1181
    mostanában olyan kockás a kép és néha akad is az adás ez mitől van?

    és megnéztem a honlapot ott 2010.10.30-tól érvényes csatornakiosztás van de még ott van a TV6 azzal mi van?
  • zoliii
    #1180
    Én DTV-ben tv-zek! :D Digitális jelre állítottam be.
    Szebb a kép, ha megnyomom az info gombot, akkor kiírja, mi megy a tvben, meddig tart, mikor kezdődött, tartalma :D Digi tv szerelővel beszélgettem, és a végén beállította a tv-met, én meg néztem hogy csinálja, azóta így tv-zek :D LG led tv-m van
  • gergely1991
    #1179
    Emlékeim szerint nálam a beltéri bepótolja a törölt tp-ket :D
  • king82
    #1178
    Jó reggelt!

    Nálam a kábelszolgáltató a Digi és a TV-t könnyen be is kötötték mert minden kábelt behúztam előre a falba felújításkor és csak az elosztoba kellet nekik csatlakozni. Most viszont a netten gondolkodok, hogy azt is beköttetem a csatlakozási pontnál látom UTP kábellal dolgoznak. A kérdésem az lenne ők ugye nem használnak modemet csak bekötik a kábelt és lehet egyből a gépbe dugni? (UPC és a T-Home is mind modemes volt) Ez azért kérdeztem mert akkor egyszerűen feltehetek a netnek is egy fali csatlakozót?

    Lehet nagyon hülye volt a kérdés de nekem fontos. Köszönöm előre is a válaszokat.
  • Kedit
    #1177
    Minden a helyén keresés már több 100x, valószínű végleg meghalt a beltéri ezen részen. A kártyát kiveszem arra sem reagál nem írja ki rá hibaüzenetet, csak folyton "nincs jel, zavart csatorna". Így inkább bejelentettem a Diginél, hogy cseréljék ki és ha lehet akkor már inkább Twin fejesre. Persze közölték, hogy az 3500 Ft, pedig én úgy tudtam, hogy régi ügyfeleknek az most akciós 2000 Ft. Erről nem tud valaki valamit? Nem szeretnék fizetni többet, mint amennyit tényleg kell, csak azért mert esetleg "elfelejtenek" tájékoztatni az akcióról! :)
  • gergely1991
    #1176
    pl csatlakoztatva van-e a vezeték a beltérihez?
    vagy nem-e megsérült vezeték?:S
    keresés volt már?:S
  • Kedit
    #1175
    Egy kétkártyás beltérim van. Azon a Tv ami "közvetlenül" csatlakozik a beltérihez, néhány csatorna nézhetetlen volt vagy be sem jött. A másik tökéletesen működött. Kihívtunk egy DigiTv szerelőt, aki pár óra szenvedés és telefonálás után megtudta -nem tudom jól írom-e-, hogy 12643 TP-re kell átállni és gyári beállítást kell végezni (?). Szóval egy pár napra megoldódott a dolog, de most ott tartunk, hogy napok óta 1 csatorna sem nézhető. Mindkét jelszint 10%-on van, de csak itt. A másik Tv-n minden rendben, a jelszint folyamatosan 90 fölött van, ott az antenna belőve 80-ra. Ismét szóltunk a szerelőnek, aki ígérte, hogy eljön, de igazából nem tudja, hogy mit kezdjen vele, azt mondta, majd kitalál valami. Tudna nekem valaki segíteni! Előre is köszi!!!
  • gergely1991
    #1174
    Nyomd be a sárga gombot:)
  • Japep
    #1173

    Valamelyik színes gombbal, már nem tudom pontosan, melyik az.
  • SzocsA
    #1172
    hogy kell visszaállítani a csatornalistát betűrendről számokra?
  • gergely1991
    #1171
    Nem vagy egyedül nálam is leszokott néha (hogyis írjam) lefagyni a beltéri egység ilyenkor akkor veszem észre ha gyorsan kapcsolok csatornákat (a kijelzőn épphogy eléri azt a csatornát) beállítok neki felíratott hangot vagy a beállítások között nézelődők módosítok(és ilyenkor nem hagyom menteni a módosításokat), stb.Lehet általános jelenség is de ha nagyon gyakori akkor ügyfélszolg.
  • Japep
    #1170

    Hello.
    Kb 1 hete felhívtam a Digit, és ki is jöttek, mert sűrűn "szaladt a kép".
    Kicserélték a beltéri készüléket. Azóta az új beltérivel az a gond, hogy időközönként (néha 1 óra alatt többször, néha nagyobb szünettel) TV csak egy színes hátteret (zöld, szürke vagy pink...) mutat (hang nincs), a beltéri kijelzője pedig egy számot középen (volt már ez 0 és 3-as is). Nem reagál semmire, csak ha a hátoldalán lévő kapcsolóval ki- majd bekapcsolom. Akkor egy "darabig" jó.

    Mit tegyek? Hívjam megint őket? Megint csere, vagy nálam van valami gond? :S

    Köszi előre is... :)
  • buke
    #1169
    Sziasztok! Sok digi kábeles csatornán jelentkezik egy finomszemcsés,aprókásás zavar folyamatosan. (Kb.a csatornák 30-40%-án,különböző intenzitással) Ugyanezek a csatornák tökéletesek a T-Home rendszerén.Ez a zavaró jelenség közvetlenül bekötve,minden szétosztás nélkül is van.
    Más is találkozott ilyennel?
    Létezik valamilyen műszaki megoldás erre, vagy esetleg nem nálunk van a gond?
    Természetesen nem együtt megy a két kábeltévé. Nem is foglalkoznék vele ,ha nem érintené az engem érdeklő 8-10 csatornát, amelyek viszont csak a digitévén mennek:)
  • manutd
    #1168
    Kitöröltem egy tp-t,úgy is sikertelen...többször próbáltam egymás után,úgyis:S nemértem miért sikertelen egy TP keresés..
  • gergely1991
    #1167
    Írd be majd indítsd el ha kiírja hogy sikertelen akkor indítsd újra a keresést.
    Vagy
    Általában ha műholdas keresést használod akkor oda tudná pótolni a kitörölt tp-ket
  • manutd
    #1166
    Amikor le akarom keresni a frekvenciát azt írja hogy "Sikertelen"...ez lehet a baj..