1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • gergely1991
    #1365
    Műholdason biztos nincs.
  • alex88
    #1364
    filmmuzeum van digin?nem talalkoztam meg vele
  • gergely1991
    #1363
    Zone romantikát illetve a Filmuzeumot váltották le (egyenként)....
  • alex88
    #1362
    hello!találtam egy film café nevû csatornát. van esetleg más új csatorna is?
  • barcafan94
    #1361
    Na megvan, mi okozta a Duna TV, Duna World és az ATV hirtelen jelzuhanását, és ezzel együtt az adás elmenetelét: valamiért a mobilinternet mikor ment az zavart be, de az a vicc, hogy csak ezt a 3 csatornát.
  • Petko
    #1360
    Gondolom a kérdés nem került volna ide fel, ha az illető Németországban helyezkedne el fizikailag. Ezért írtam a DVB-S -t.
  • gergely1991
    #1359
    Astra2C,Astra1M,Astra1L,Astra-1KR,Astra1H ugyanerről a helyről összesen ennyi FTA adót tudsz befogni...(ne számold meg,sokkot kapnál úgyis:D)
  • Japep
    #1358

    Köszönöm szépen mindenkinek. :)
    Átadom majd neki. Köszi tényleg.
  • banok
    #1357
    Az Astra műholdon lekapcsolták a még megmaradt analóg adókat. Ezzel egy korszak lezárult.
    2 dolgot tehet. Vagy a korábban említett DVB-T set-top-box amihez kell vagy egy kültéri antenna (nem parabola!) vagy egy szobaantenna. Ezzel az alap német adók fognak jönni kb. 20 csatorna.
    Vagy vesz egy digitális sat beltérit és lehet, hogy a parabola antenna fejet (LNB) is cserélni kell. Ez drágább megoldás viszont geci sok adót tudna fogin, több mint százat és nem csak németet (magyart nem).
  • gergely1991
    #1356
    Az analóg műholdas sugárzás mára csak álom...
  • Japep
    #1355

    Köszönöm, majd átadom neki akkor, hogy lehetséges még.
    Ezzel meg majd kezd, amit akar, keres valakit, aki beszerzi neki... :D
    Köszi még egyszer.
  • Petko
    #1354
    dvb-s tunert kell venni
  • Japep
    #1353

    Hello.
    Tudom, nem vág teljesen a témába, de hátha van itt valaki, aki ért hozzá.
    Egy ismerősömnek parabola antennája volt, amivel ingyen tudta fogni a német adókat. Április 28-tól valami változás van Németországban, elvileg átálltak digitális tv-kre ha jól értem, de ez nem biztos. A lényeg, hogy már semmi nem jön be, csak egy felület amint németül írnak valamit (ebből tudtam kivenni a digitális tv-t és az április 28-át... :D ).

    A kérdése az lenne, hogy lehet még valamit csinálni azzal, hogy foghassa a német csatornákat? Esetleg elforgatni más szögben?

    Elnézést, hogy nem témába vágó a kérdésem. :)

    Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. Üdv.
  • bluedevils
    #1352
    Telefonálás után a következőkre jutottunk. Ha megveszem 2900-ér azt a fejet, amivel a többi, általam nem elérhető csatornákat fogni tudom, akkor örülök. Kérdésem csak az, ha nem veszem meg-kevesebb csatornát nézek-, miért ugyanannyi a havi díjam (2700Ft), mint aki teljes csatornakínálatot néz? Az új szoftverről meg csak annyit: kitörlöm a beltéri által megtalált kódolt csatornákat (Mezzo, Sport1,2, Travel), lekapcsolom a beltérit, kis idő múlva a led elkezd zöld-piros fényben pompázni, kb 2 percig. Majd a legközelebbi bekapcsolásnál láss csodát, ismét bent vannak a kitörölt csatornák. Gratulálok.
  • gergely1991
    #1351
    Akkor ideje lesz ismét e-mailekkel megbombázni őket, ha jót akarnak maguknak. -.-
  • Mr O
    #1350
    Ma próbálgattam mi lehete a hiba.Nos nálam az új szofverel ha áramtalanítom a beltérit elfelejti a kedvenceket...
    Nem szoktam áram alatt hagyni mert melegszik nagyon ,de most kénytelen leszek ha nem akarom naponta rendezgetni...

    Más is tapasztalta?
  • lck
    #1349
    Szerintük ez így a legjobb a világon !
    Qrv@ annyukat.
  • gergely1991
    #1348
    Lassan a szoftver fejlesztőinek kellene egy e-mailt küldeni...
  • Mr O
    #1347
    Sehogy az új szoftver előnye...
  • gergely1991
    #1346
    Sehogy!!
  • SzocsA
    #1345
    lefrissítettem a programot! meg a csatornalistát! 75 csatorna van két fej van hozzá a másikon több van de nem is ez a lényeg!
    hanem ha beakarom állítani a tv csatorna listát az első oldalon a film+ tv 6 meg ilyenek a másik oldalon legyenek a sportcsatornák! ...
    a száma ott marad mellette hiába tettem át a 26 helyról a 12 re!
    ezt hogy tudom beállítani?
  • ChaosTeam
    #1344
    Köszi :)
  • gergely1991
    #1343
    Akkor keresd meg a csatornalistában(csak el kellett mentenie valahová),keress rá a 28-29-es számra, vagy állítsd át betűrendes listára és úgy keresd meg.
  • bluedevils
    #1342
    A teljes keresés sem segít, már próbáltam...
  • gergely1991
    #1341
    Nem hiszem hogy kellene gyári beállítást alkalmazni...
  • Mr O
    #1340
    hello.gyari beallitasok utan nyomj egy teljes keresest!segit talan...
  • bluedevils
    #1339
    Sziasztok. Én is bele estem a Digi "szoftverfrissítés"-nek csúfolt dolgába. Azóta nincs NatGeo Wild :( Mondjuk az régen is csak angolul volt, sehol nem találtam magyar hanggal. Valamint vannak olyan csatornák, amiket soha nem is tudtam fogni. A Digi által hirdetett 57-ből nekem csak 44 jön be. 2700Ft-ért... Már volt velük levélváltásom, de ők csak azt ismételgetik, hogy dupla kártyás beltérin hogyan lehet nézni a csatornákat két tévével. Valóban dupla kártyás a cucc, de csak egy tévénk van... Meg felsorolt 4 adót, amire nem vagyok jogosult, viszont akkor miért írja a csatornakínálatban? Valami ötlet? Köszönöm.
  • Petko
    #1338
    dvb-t földfelszíni
    dvb-s a műholdas
    dvb-c kábeltévés
  • ChaosTeam
    #1337
    A DVB-C nem arra van? Úgy tudtam eddig, hogy a DVB-T a műhold, bár nem vagyok ebben annyira jártas, igaz a TV-ben van DVB-T tunner is...
  • lck
    #1336
    Gondolom káb-L és nem műhód.
  • ChaosTeam
    #1335
    Nekem pl a Samsung TV-ben van a DVB-C tunner és azzal nézem a digitális csatornákat..
  • Petko
    #1334
    meg
  • ccv520
    #1333
    Akkor elvileg a beltéri cucc nélkül is meg kehet rendelni?
  • Petko
    #1332
    igen... amúgy a "beltéri" = dvb-c tuner
  • ccv520
    #1331
    Sziasztok! Digi tv-re készülünk váltani, a UPC hülyeségei és a szar scart kimenetes beltéri miatt. Olvasgattam a neten, és azt találtam, hogy a digi csatornáit lehet beltéri nélkül is nézni DVB-C tunerrel. Ez a lehetőség még működik?
  • Mr O
    #1330
    Csak nincs digi sport ez az amiért nem váltunk :@
  • lck
    #1329
    Szerintem már nagyon sokan írtak nekik. Kb. leszarják.
    Komolyan gondolkodom hogy átmenjek más szolgáltatóhoz, de sajnos árban és kínálatban számomra ez a legmegfelelőbb.
    Meg mondjuk pl: UPC-nál is ugyan ez van, ha nem saját a beltérid.
  • Mr O
    #1328
    Írtam nekik mailt,h akkor most ez hiba vagy direkt basznak ki velünk!!
  • gergely1991
    #1327
    Mondjuk ez a 1.19SW verzió úgymond "bugos".
  • Mr O
    #1326

    Lebutította a Digi a tévészoftverét