1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • Grove4
    #365
    Sziasztok én nemrég köttettem be a DIGI TV-t,adtak egy beltéri egységet 2 TV-re,nem tettek fel parabolát,mert a panelprogram keretein belül már elhelyeztek egyet a bérház tetejére,namost,az lenne a problmám,hogy néha,főleg este fele a kép kockásodni,akadni kezd,nem mindig érzékelhető intenzíven,de egy idő után nagyon idegesítő kezd lenni,van erre valami megoldás?
  • StephenKing
    #364
    Kiváncsi vagyok hogy digikábelen mikortól lesz es2!?Az eurosport2 a magyar verzió vagy a nemzetközi?
  • Soldiers
    #363
    na meg van csak eltünk a CNN meg a Musicmax ezeket hogy lehet behozni??
  • Soldiers
    #362
    na nektem megvan már a Eurosport 2???
  • banok
    #361
    A műholdasról van szó! Az oldalt nem kell nézni mert lassú. Akinek DigiTV-je van az csináljon egy csatronafrissítést és ott van.
  • lippet
    #360
    ez engem is érdekelne:D
  • Japep
    #359
    Ez jó hír, de én nem látom nyomát az oldalán...lehet én vagyok a hülye... :D

    És ez a kábel, vagy műholdas (digitális) ???
  • banok
    #358
    Mától van magyar Eurosport2 a DigiTV-n!!!!!
    + lett Paprika Tv, Echo TV is de a Hálozat Tv lekerült a kínálatról
  • banok
    #357
    másról beszélsz. Az nem a DigiKábel csak az egész háznak szétosztják a műholdas DigiTV-t.

    A Digikábel kábeljeit mostanában kezdték el lefektetni Pest néhány érszén (Angyalföld, Palota... stb.). ÉS ahogy néztem az oldalukonm ez már digitális (DVB-C) kábel. Az, hogy hol van Digikábel az fennt van az oldalukon.
  • StephenKing
    #356
    A két beltéri nem elég?? Ha több kell beszélj azzal a céggel vagy szerelővel aki beszereli tuti meg lehet oldani hogy kettőnél több tévén is menjen a digi.
  • jbal
    #355
    ya de valakinek egyénileg csak 2 beltérit engednek.érdekes:D
  • StephenKing
    #354
    Igy van. Nálunk a panelra kb egy fél éve feldobtak egy parabolát és mindenki kapott társbeltérit most kezdték átvezetékelni az egészet újra mert most meg digikábel-t fogjuk kapni meg persze mellé a netet is.
  • jbal
    #353
    a honlapjukon külön menüpont van a digi tv-nek és a kábelnek.
    kábelt csak akkor lehet ha egy egész házat bevezetékelnek?
  • Borg
    #352
    Esetleg megpróbálhatod jobbfajta, árnyékolt koaxra cserélni.
  • Silverford
    #351
    Itt a szobámban az elektronikai dolgok egy helyen vannak.Együtt az össze vezeték.Mellettük közöttük fut a koax kábel.Ennyire bezavarná esetleg a 220?
  • Borg
    #350
    Lehet hogy a koax valahol zavart szed össze, pl párhuzamosan futó 220-as kábelek?
  • Silverford
    #349
    Csak 1 beltéri van és arról megy a két tv ahogy már írtam.A másik szobában csak egy kis szerkezet van a távirányítonak.
  • madmanic
    #348
    próbáld úgy, hogy a fejkábelt osztod ketté, és úgy mennek a kábelek a beltérikbe.

    hogy a tv vel hogy kötöd össze a beltérit az mindegy
  • Silverford
    #347
    Nem, kétkártyás megoldással müködik a dolog.A beltériből megy a koax kábel a msáik szobába.Az én TV-men RCA-val van összekötve.
  • madmanic
    #346
    a fejkábelt osztottad ketté? ami jön a lavórtól
  • madmanic
    #345
    hívd fel az ügyfszolg.-ot hogy kérj egy aktiválást a kártyádra.

    ha az sem segít akkor csere..
  • Silverford
    #344
    Nekünk is DigiTv van itthon és két felé van osztva.Az lenne a problémám, hogy az a tv amelyikbe a koax kábel megy az sokkal rosszabb minőségű.Ez mitől lehet?vagy ez normális ennél?
    Köszi a választ!
  • storm111
    #343
    Hello! Segítséget szeretnék kérni. A beltérimen nyomtam egy gyári beállítás visszaállítását.. DE!! amig csinálta elment az áram..:SSS Miután visszajött sehol semmi csak szemcsék, akármit nyomok a távirányítón nem reagál rá... ki - be kapcsoltam de nem változik semmi csak szemcsék.. Van valami megoldás? köszi előre.
  • akyyy
    #342
    szerintem tnél ezt nem lehet höö
  • Ramore
    #341
    Van köztetek olyan, akinek tkábel digitális kábelszolgáltatása van? Az lenne a kérdésem, hogyan kellene összekötnöm egy LG lc51-es tv-t, egy tkábeles set top box-ot, továbbá egy Sony HX520-as wincsis felvevőt. Az sem lenne hátrány, ha nem csak azt tudná felvenni a wincsire, amit a set top box-on néz az ember. Természetesen privátban is nagyon megköszönném a segítséget.

  • ricsa008
    #340
    ok köszi
    azt hiszem meg fogadjuk a tanácsodat
  • madmanic
    #339
    #292

    szarul választottál szolgáltatót... mint én.

    válts mint én..

    Általános szerz. feltételekben benne van, ha igazolod hogy befizetted, 24 órán belül köteles -lenne- visszakapcsolni.

  • banok
    #338
    menj be az ügyfélszolgálatra a csekkbizonylattal és verd az asztalt. nem tudok jobbat.
  • ricsa008
    #337
    tanácsot szeretnék kérni November 2. kikapcsolták a szolgáltatást mer volt 2 hónap elmaradásunk -) november 14 . én feladtuk -) november 20-án mivel még mindig semmi felhívtuk őket és azt mondták hogy mivel rózsaszín postai utalványon lett fel adva így 4-6 hét ("a magyar posta hibájából")így amíg nem ér oda a pénz nem áll módjukba a szolgáltatást visszakapcsolni-) december 3-án e-mail -ben érdeklődtünk "az összeg még sajnos nem érkezettt meg számlánkra" de hogy még fax-ol juk el a vevényt hátha meggyorsítja az ügyintézést(annak ellenére hogy 20-án azt mondták telóba hogy ők faxot nem fogadnak el)4-én el lett faxolva azóta várunk de semmi. A faluba még 4 család van így az 1ik már 4 hónapja vár :D akkor most kérdem én ilyenkor mit lehet csinálni mer se e-mail ekre nem kapunk választ és az "0-24" -s ügyfélszolgálat is állandóan foglalt
    mi már átverésre gyanakszunk
    nos ebbe szeretnék tanácsot kérni
  • StephenKing
    #336
    Azért nem ugyanaz a müsor mint a port.hu-n mert a digi kelet európai verziót továbbitja mig a porton az európai verzió müsora van fönn. Próbálkozz a discovery honlapján hátha ott fönn van.
  • Randelz
    #335
    Hát bár mostanában már 1-2 csarornán írja a műsort pl. HBO2
  • madmanic
    #334
    Ha menne az a szolgáltatás -ami ugye nem megy- akkor a beltérin meg tudnád nézni a műsort
  • Randelz
    #333
    Helo!
    Digitv-n a discovery-hez hollehet műsort találni mert ami a port.hu-n van az nem jó. Legalábbis nálam meg egy havernál sem az a műsör a tv-be ami odavan írva.
  • Soldiers
    #332
    WEHEHEEEEEEEEEE hát nekem mind bejön
  • ricsa008
    #331
    csak 2 zenecsatorna jön be mi a f.sz van ilyenkor de a fél falu így van
  • banok
    #330
    Ha a lavórt belepi a hó akkor érdemes letakarítani (pl. seprűvel).
  • Borg
    #329
    Talán mert túl kicsi a lavórod ahhoz, hogy sűrű hóesésen meg felhőkön át is jó vétele legyen. -> Ha az alap digi által adott 0Ft-os lavórt használod, pont ez a helyzet.
  • Soldiers
    #328
    hát itt Szolnokon szakadt a hó és mégis volt minden csatorna volt már vihar, eső és volt adás nállam nállatok van a szar
  • madmanic
    #327
    vagy eső... vagy vihar
  • berczely
    #326
    ja értemés akkor ez ilyen kaki hogy hó van és nuku adás?