1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • Japep
    #405
    Lassan én is beköttetem, mivel csak ezen van magyar Eurosport2 azok közül a szolgáltatók közül, ami számomra is elérhető (UPC,DigiTV).
    Ugye van a műholdason magyar EU2??? :D

    A UPC sajnos csak hiteget, hogy hamarosan bekötik az EU2-t, de már kb fél éve...sok jót hallok a Digiről, de sokkal több rosszat.
    A szomszédomnak is Digije van, még majd tőle is megszeretném kérdezni, mik a tapasztalatai, aztán megrendelem.

    Amúgy a Hyundai vagy a Humax a jobb beltéri egység?
    Meg még azon gondolkodom, hogy megvegyem-e egyben (20e) vagy részletekben...szerintetek?

    Előre is kössz! :D
  • madmanic
    #404
    mondd vissza, köttess upc t.
  • Freeda Krueger
    #403
    Sziasztok!
    Mi tavaly oktoberben rendeltük meg a szolgáltatást,és még nem szerelték be.
    Hetente telefonálunk az üfi-re,mindig csak hitegetés van.Járt igy más is?
  • thoomas26
    #402
    Köszi a választ! Igen, közben erősen bújtam a szakirodalmat, és rájöttem, ha kiiktatom a 2. beltérit, akkor fogható az összes csatorna, így a musicmax is... :) Viszont mind a 2 tvre szükség van, twin fejet meg nem akarok most beszerezni, így sajna marad egyenlőre a sötét képernyő az említett adón.
  • Borg
    #401
    Hát ha pl 2 beltérid van, akkor azért, mert single fejjel nem tudsz egyszerre V és H -t fogni. A musicmax meg felkerült.
  • thoomas26
    #400
    Sziasztok!

    Pár napja lettem DigiTV előfizető. Semmi gond vele, csak egy kérdésem lenne: miért van a Musicmax helyén sötét képernyő??
  • somkri
    #399
    Sziasztok!
    Megosztanám Digis tapasztalataimat,mivel én is sok hasznát vettem az itt olvasottakkal,hátha tudok segíteni valakinek a döntésben.
    Ma egy hete szerelték fel az antennát.Előtte 1 héttel(!!!)regisztráltam,rá 2 napra telefonáltak hogy jönnek szerelni!A szerelők nagyon korrektek voltak segítettek mindenben amit szerettem volna kérni,kérdezni.Beállítottak mindent,azonnali aktiválás történt nem kellett várni semmit.A jelszint 80%-on van,a minőségi szint 98%-on!
    Lcd tv-n a kép tökéletes. A második tv-n is tökéletes a kép,dual kártyás beltérivel. Az egy hét alatt nem fagytam,nem esett szét a kép,kis pixelesedés volt tapasztalható egy pillanatra kétszer az rtl-en. Szóval eddig! nem bántam meg sőt!!! A kábel után hibátlan!
    Remélem marad is így... Sokan szidják-dicsérik én csak jó dolgokat tapasztaltam,remélem vagyunk így többen is. Ja és persze EUROSPORT 2 - magyarul!!! PL!!!!-ez a legfontosabb!!!
    GO-GO GUNNERS!
  • Dinopapa
    #398
    Click_Digi_Click!!!
  • roppii
    #397
    kösszi
  • Soldiers
    #396
    ügyfélszolgálatott kell felhívni
  • roppii
    #395
    Megtudná nekem mondani valaki hogy a kártyaaktíválást most sms-ben kell csinálni vagy az ügyfélszolgálatott kell felhívni?
  • Soldiers
    #394
    Ami átkerült:
    MusicMax: 12718 V 18400
    Hálózat TV: megszűnt!
    CNN: 12718 V 18400
  • banok
    #393
    állítólag más frekvencián van.
  • marius
    #392
    Lett ugyan paprika, de sajnos eltünt a musicmax amin éjszaka nagyon fincsi filmek voltak.
    Nem tudja valaki, hogy miért tünt el?
    Lekerült volna az alap szolgáltatásból?
  • Grove4
    #391
    Nincs tányérom,mert a panel tetején van a nagy antenna asszem.De mindenképpen érdeklődni fogok.
  • madmanic
    #390
    Itt lejjebb írták, hogy lehet, hogy a tányérad nem megfelelő. Próbáld megérdeklődni, hogy megoldás e a nagyobb lavór
  • Grove4
    #389
    Akkor ez a kockázódás nem oldható meg?
  • madmanic
    #388
    #292

    #294

    #297

    #306
  • madmanic
    #387
    Tönkrement a beltéri (többször), rossz időben nincs adás..

    Számlaproblémák, lejjebb megtalálod.

    Szolgáltató váltás...
  • Grove4
    #386
    Neked milyen problémáid voltak?És hogy oldottátok meg léci írd már le,hátha tanulok vmit az esetből.
  • madmanic
    #385
    Szerencsés vagy.

    Nekem (nekünk) ami szarság előjöhet, miden előjött.

    Persze amit meg lehet oldani viszonylag kevés bosszúsággal, megoldottuk.

    De hogy az "ügyfélszolgálaton" nagyképűen, cinikusan tárgyaljanak az ügyfelekel, akikből élnek, és még hülyének is néznek, azt nem tudom sajnos jó néven venni.
  • Grove4
    #384
    Én ezekhez a dolgokhoz sajnos nem értek,azt tudom hogy nekünk nincs külön antennánk,mert a bérház tetejére van egy nagy felszerelve és onnan jön le.
  • Zerénd
    #383
    Tv2 é rtl nálunk is rossz. De hál isten nem is nézem ezeket, igy nem nagyon érdekel. Asszony nyavajgása a barátok közt és a jóban roszban miatt se. :)
    Rommániába lövik fel a digit, igy ha itt derült az idő, ott viszont rossz, akkor lehet sz@r vétel.
    Nagyobb "lavor" bizony nagyban befolyásolja a jobb vételt. Bár mostanában a nagyobbat teszik fel mindenhoa.
    Rossz minőséget okozhatja a kábelozás is. Egyik nagyon jó barátom szerelő, neki a tapasztalata, az antenna csatlakozókat el kell felejteni, koaxot megszakítás nélkül kell bevinni a beltérihez. Hisz a csatlakozokban van ellenálás, amik már rontják a vételt. Plusz egy halandó ebmer felrak mindenféle csatlakozót, de azt sem tudja, hogy átmenő e vagy vég.
    Esetleg ha rátudom venni, hogy jöjjön fel ife, ( azt hiszem regisztrált ) akkor kifejti bővebben.
  • Grove4
    #382
    Nem rég köttetem be január 27.-én,de nagyon kockásodik főleg az RTL meg a TV2,de a többi csatornánál is vannak kisebb problémák,de az a legrosszab hogy 4200ft fizettünk ,mert nem volt elég a kábel meg valami átalakítóért is kellet fizetni,azért elvárnám a jó képminőséget.Mert ha így megy tovább fájó szívvel(4200ft:() de vissza megyek a UPC hez.Kevesebb csatorna de jobb képminőség.Én leginkább a sportcsatornák miatt váltottam.
  • banok
    #381
    helyes ilyenkor írni kell nekik, hogy érezzék a törődést akár azt is érdemes megemlíteni, hogy a hűségszerződés lejárta után megfontolod a váltást ha nem lesz változás.
  • Borg
    #380
    Ha központi hiba lenne, más is tapasztalná. Szal az max a tv2 meg az rtlklub kockásodása időnként, de más csatornán ilyen nincs.
  • Grove4
    #379
    Ha központi hiba,akkor remélem kijavítják,mert mostanában nagyon idegesítő,írtam is egy mailt nekik.
  • banok
    #378
    a lentebb leírtak minden csatronára vonatkoznak. mert a TV2 és az RTL Klub mostanában igencsak kockásodik és az központi hiba.
  • Borg
    #377
    A szolgáltatás minőségére 72 centis tv-n nincs panaszom. Aki meg burzsuj és nagy lcd-n nézi, az miért egy budget szolgáltásra fizet elő?
    Az ügyfélszolgálat olyan amilyen, az elmúlt több mint 1 év alatt nem akadt dolgom velük. Ahogy a beltérijeim sem hibásodnak meg, pedig kettő hyundaiom is van.

    Aki szeretne egy ilyen dologért mint a TV többet fizetni mint 2700/hó, annak egészségére, menjen a UPC-hez. Nekem nem ér meg többet. És amit ennyiért kapok, az nekem bőven megfelel. És itt nem arról van szó, hogy nem lehetne jobb is. Viszont semmi komoly hibája nincs, amiért ezt a pénzt ne érné meg.
  • madmanic
    #376
    Már rég meg akartam kérdezni, de te nem a diginél dolgozol?

    CSak mert nagyon véded. Ritka az ilyen.

    A saját tapaszatszlatom és az ismerőseim közt aki digit köttetett be ( aztán ki) az általános vélemény hogy egy nagy határ sz@r.

    A szolgáltatás minősége, ügyfélszolgálat, a műsorok kiírása, a beltérik folytonos meghibásodása stb.

    A UPC nél nem volt és most sincs ilyen.

    Olcsó volt, olyan is.

    Én a magam részéről mindenkit lebeszélek róla...
  • Japep
    #375
    Köszi!
    Akkor lehet beköttetem... :D
  • Borg
    #374
    Az időjárás akkor befolyásolja a digit, ha szar, kicsi a lavór, fej stb... (amit a digi elvileg 0ft-ért ad, az nem egy csúcs..). De ez ugye minden műholdas szolgáltatásra érvényes, nem csak a digire.
  • berlinboy6329
    #373
    Persz,hogy jól van.Előtte volt egy egyszobás beltéri,amikor csak egy szobában lehetett nézni,hpzták a lavórt is felrakták,azzal is volt néha vmi baj,már nem emléxem mi.....Viszont ez a kockásodás,hang,kép elmegy nem volt..És csak a beltéri lett kicserélve,mikor 2szobásra álltunk át,azóta ilyen ratyi.
  • Japep
    #372
    Én már régóta vártam, hogy egy nekem is elérhető szolgáltatónál megjelenjen a magyar EU2 (A PL meccsek miatt... :D).
    Most látom, hogy a DigiTV-n megjelent. De az a baj, hogy szinte csak rosszakat hallok a Digiről (pl. az időjárás okozta képi gondok)...tényleg annyira rossz lenne???
    Én nem panellakásban, vagy hasonlókban lakom, hanem egy kertes házban...ha számít ez valamit...
  • banok
    #371
    jól fel van szerelve az a lavór? mert szerintem így a leírtak alapján nem. Nézesd meg antennaszerelővel.
  • banok
    #370
    mindkettő van asszem más frekvenciákon.
  • berlinboy6329
    #369
    Látom nem csak nekem van olyen bajom....Az időnek semmi köze hozzá.Mondjuk fényes nappal felhőhtlen égen elég kcisi a valószinűsége..Meg amúgy is..UPC ilyen SOHA nem csinált...
  • berlinboy6329
    #368
    Hi all!

    Nem lehet vmit kezdeni a Digi TV képével?

    Baj van azzal is meg az egésszel is...Anyókáék szerztek egy új beltérit,ami a másik szobába is tudja közvetíteni a dolgokat,így mindkét szobában lehet nézni amit akarunk...Mondom a problémákat,remélem tud vki segíteni:

    -Nem jelez semmit a kijelző...Miért?Kézikönyvön rajta van,hogy mutatja az időt..Ez nem mutat semmit csak azt hogy be van-e kapcsolva.

    -Van mikor meghal az egész...Egyszercsak elmegy minen,nagy fkeetség,se kép,se hang egyszercsak visszajön..1-2-3 perc,néha kiír vmit románul...

    -Van,mikor elmegy a hang 2-3 mp-re,a kép viszont jó...
    -Az előző fordítva...Megakad a kép,a hang megy tovább...

    -Pixeles a kép néha...Általában kameraváltásoknál,vágásnál nagyon be"kockásodik"..Tele lesz undorító négyzetekkel a kép,főleg,ha sokminden vagy nagy vmi mozog a képen....Néha bejön,aztán a következő vágásnál eltűnik... :(

    Vmi 5let ezekre?
  • Grove4
    #367
    Jó,de eléggé idegesítő,amikor este felé a fél képernyő bekockásodik.Azért köszi,ha valakinek van még valami tippje ne fogja vissza magát.
    .
  • Soldiers
    #366
    ez szerintem a idő befolyásolja nekem pl 1-2 másodpercre elmegy a hang