1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • Borg
    #445
    Előre számlázzák mindig a következő hónapot. UPC meg a többiek is így csinálják.
  • desigo
    #444
    Miért küldik ki az áprilisi számlát amikor még márciusnak sincs vége?
  • lck
    #443
    Igen.
    Elvileg az egy helyiségbe való beszerelés - hacsak nem extra helyre kell az antennát szerelni és a vezeték 20 m alatt van - ingyenes.
    Ha két helyiségbe kell bekötni, akkor a 2. helyiségért már fizetni kell. Ezért általában 4-6 e. Ft. illik a szerelőnek kérni. ( Ezen felül van még a 2. helyiség miatt fizetendő 6000 Ft, de az majd később csekken kell fizetni. )
    Ha neked van valami különleges kérésed pl.: twin fej, vagy erősebb antenna tartó - azért már külön kell fizetni.
    Egyébként pl.: erősebb antenna tartót érdemes kérni, mert az eredeti digis elég gyenge.
  • desigo
    #442
    én idén 2x rendeltem mindkétszer telefonon

    az elsőnél 8 ! hét után jöttek ki úgy,hogy 7-ik héttől minden nap lettek hívogatva
    a másodiknál meg érdekes módon másfél hét múlva jöttek

    4 hetet ígértek mindkét esetben

    reméljük hozzád hamar kijönnek

    ami fontos,hogy az alvállalkozó szerelők akit tudnak lehúznak
    szal még mielőtt nekiállnak szerelni kérdezd meg,hogy mennyit fogsz fizetni és az miből áll össze!
  • Japep
    #441
    Ok, köszi!
    Akkor reménykedem, hogy minnél hamarabb csörögjön a telefonom! :D
  • lck
    #440
    A szerelő hív majd téged, szereléskor fogja hozni a szerződést, hogy aláírd.
  • Japep
    #439
    Na ma végre kaptam egy levelet...akkor ez most azt jelenti, hogy várjak a szerelő hívására? (Azaz nekem már nem kell őket felhívni gondolom?!)
    Meg mi az, hogy szerződés? Én még nem írtam alá semmit... :D


    Tisztelt XY!

    Rendszerünk rögzítettük elő regisztrációját a 123 456 számon. Kérjük,
    amennyiben ezzel kapcsolatosan bármilyen információra szüksége lenne
    legyen szíves jelezni a fent jelzett számot. A könnyebb beazonosítás
    érdekében.

    Kérjük, amennyiben a késöbbiekben bármilyen jellegű kérdése lenne a szerződésével kapcsolatosan, jelezze felénk.
  • Japep
    #438
    Megrendeltem március 14-én e-mailben, de azóta semmi visszajelzés...
    Voltam kétszer személyesen, először "leltár miatt zárva", másodszor "ma zárva"...kicsit nevetséges, még a végén én érezzem magam szarul, hogy megszeretném rendelni a szolgáltatásukat!

    Nincs valaki, aki esetleg telefonon rendelte volna?
  • ricsa008
    #437
    üdv
    reklámoznak 3 újj csatornát! lesznek ezek digitv?
  • lck
    #436
    Helló!

    A következő problémám merült fel: Hyundai 7160NA beltérivel rákerestettem a csatornákra. Valamiért a már listában már bentlevő régi csatornák mellé újra behozta ugyan azokat, csak most vertikális polaritással ( ?! ).
    Na, ezeket aztán szépen kitörölgettem, de valamiért most a csatorna listámban több helyen ugrik a sorszám pl: 1.:M1 2.:TV2 4.:DunaTV
    A 3. csatorna helyet egyszerűen kihagyja. ( meg hátrább is jó sokat )
    Hogy lehet a folyamatos sorszámozást visszaállítani ?
  • Japep
    #435
    Köszi, ma akkor én is megrendelem neten... :D
  • lck
    #434
    Ezt küldtem [email protected] címre:


    Tisztelt DigiTv Ügyfélszolgálat!


    Ezúton megrendelem DigiTv szolgáltatásukat, az alábbi adatokkal:

    - Név: ...........................

    - Pontos telepítési cím: .....................

    - Anyja neve: ....................

    - Születési hely, idő: ...................

    - Személyi igazolvány szám: .............

    - Telefonszám(ok) : .....................

    - Vételi helyek száma : 2 helyiség, (1 db duál készülékkel)

    - Igényelt akció :
    - Digi alapcsomag
    - Bérelt készülék (hűségnyilatkozat nélkül)
    - 1 db duál készülék

    Köszönettel:

    Név, Lakcím
  • Japep
    #433
    És miket írtál le a mailben?
    Neved, címed, melyik csomagot szeretnéd...ennyi?

    Előre is kössz!
  • lck
    #432
    Emailben rendeltem meg. Majdnem egy hét múlva válaszolták hogy elfogadták a megrendelésemet és 5-6 héten belül kötik. Kb. 3 hét után jelentkezett a szerelő - időpontot egyeztettünk - felszerelte - elégedett vagyok vele.
  • Japep
    #431
    Tegnap voltam, hogy "megrendeljem" a DigiTV-t, de leltár miatt zárva voltak... :S

    Szerintetek muszáj személyesen, vagy esetleg lehet telefonon/e-mailen keresztül is?

    Van itt, aki nem személyesen rendelte meg? Mert ugye megrendelésnél nem kell még aláírnom semmit, csak a címemet megadni...nem?
  • lerboy
    #430
    Speciális helyen lakom, az ilyesmihez nem fogok engedélyt kapni. Csak az erkélyemre tehetem ki.
  • banok
    #429
    rakasd fel a tetőre.
  • lerboy
    #428
    Az odáig rendben van, de az a kérdés, hogy megrendeljem-e vagy sem. Mert ha déli irányba kell néznie, akkor nem tudom megrendelni...
  • Japep
    #427
    Köszi mindent, akkor úgy lesz... :D

    Csak remélem gyorsak lesznek! :D
  • madmanic
    #426
    nekem mikor behalt azt mondták vagy pár nap, vagy elugrok a másik beltériért Keszthelyre...

    van megoldás mindíg.....
  • Borg
    #425
    Hát volt akinél sokáig tartott, mert a Digi néha kirugja a bérszerelőket, és ha nincs a környéken fix digitv szerelő, akkor gáz van.
    Nekem spec egy hónapon belül megvolt anno.
    Most meg 2 hete bejelentettem a hibát, hogy csikoznak a beltérik. 2 napra rá jött a szerelő, megnézte, 1 héttel később hozta az új beltériket. 0ft.
  • Japep
    #424
    Köszi, akkor szerintem az lesz (2)! :D

    Csak ez egy kicsit fura nekem...miért éri meg nekik? Meg ha elromlik, akkor gondolom nem sietnek nagyon a javítással így nem?

    Amúgy tényleg 1 hét és 6 hónap között jönnek a megrendelés után? :S
  • Borg
    #423
    Gondolkodj már logikusan egy kicsit.

    1. minek vennéd meg a beltériket? azért hogyha kifinganak a te károd legyen?
    2. tökéletes megoldás, nincs hűség, és a felszerelés is a szolgáltató tulajdona, szal cseréli ha meghibásodik
    3. MINEK?
  • Japep
    #422

    Tudom, nemrég kérdeztem, de még akarok egy-két dolgot... :D
    Most pénteken akarom intézni, ezért érdeklődöm ennyire.

    Na, szóval...én a műholdas DigiTV-t akarom beköttetni.
    Ugye ez a 3 opció van :

    - HŰSÉGNYILATKOZAT NÉLKÜL, BELTÉRI EGYSÉG MEGVÁSÁRLÁSA ESETÉN
    - HŰSÉGNYILATKOZAT NÉLKÜL, KÉSZÜLÉK KIHELYEZÉS ÉS "CSAK" TELEPÍTÉS ESETÉN
    - 12 HÓNAPOS HŰSÉGNYILATKOZATTAL

    Melyik a legjobb a 3 közül ? Esetleg tapasztalatok ?

    És akkor tuti van magyar EU2...és a TV6-ról nem tudtok valamit?

    Bocsi az értetlenkedésemért, de nem akarok "rossz vásárt"...
    Előre is köszönöm szépen! :D
  • banok
    #421
    azt inkább szerelő állítsa be.
  • lerboy
    #420
    Még egy kérdés:

    Merre kell nézzen a parabola antenna. Valaki nyugati, valaki déli irányt mond...
  • totyak
    #419
    Nos ezzel most annyira nem lettem kisegítve. Egyrészt nem értem miért válaszoltad ezt,mivel nekem csak egy beltérim van, másrészt meg a 25 kérdésem közül melyikre ez a válasz.
  • Borg
    #418
    #401
  • totyak
    #417
    Valaki meg tudja mondani miért van az, hogy a csatorna keresésnél 142 csatornát ír, de mindig csak 100-at jelenít meg? Hogyan tudnám megnézni a maradék 42-t, hogy van e közte számomra érdekes csatorna. hiába törlöm a zavart csatornákat, nem ugrik a helyükbe új. A másik meg az, hogy láttam a TV-ben egy kábel reklámot, amin 3 új csatornát hirdettek: SportKlub+ , DoQ , Fishing&hunting. Ezek nem lesznek elérhetők a Digi műsorán? Csak azért, mert papámnál állítgattam a csatornákat és nála 101.-nek (ami eleve érdekes) bejött a Fishing&hunting. Egyébként sima Digis antennával kb. hány adónak kell bejönnie? Nálam 48 adó van, de abból 4 vagy 5 csak román és tiszta érdektelen műsorok mennek rajta. Ráadásul már követni sem tudom, hogy milyen csatornák vannak újonnan és mik tűntek el, mert nem szoktam figyelgetni. Azt tudom, hogy van Eurosport 2, TV paprika, Echo TV, de pl. CNN eltűnt. Van még valami ami eltűnt vagy valami ami újonnan lett? Tudom sok ez így egyszerre, de várom a válaszokat.
  • lerboy
    #416
    Köszi.
  • repvez
    #415
    1 elöfizetés elég,de annyi beltéri kell ahány tv-re akarod kötni.Bár ha jol tudom a diginél már van olyan beltéri amibe 2 dekoder kártya van igy csak a távirányito vevöegységet kell a másik helyre elvinni és a videojelet.
  • lerboy
    #414
    Srácok!

    Ha 2 TV-n akarunk tévét nézni, persze nem ugyanazt a műsort, akkor 2 beltéri kell. Ez azt is jelenti, hogy 2 előfizetést is kell vennem?
  • repvez
    #413

    jelenlegi elrendezés

    tervezett bekötési rendszer
    Ha igy müködne akkor milyen eloszto és közösitö egységek ,alkatrészek kellenek hozzá?
  • repvez
    #412
    Tudnátok abban segiteni nekem,hogy van egy digitv elöfizetésem 2 beltérivel megosztva.
    A házon van 2 parabola antenna .Az egyik az astrát fogja és egy sima free csatorna vételére alkalmas beltéri kapcsolodik hozzá és van egy másik amin meg a 2 digi tv beltéri müködik.
    Azt meg lehet oldani hogy az egyik digis beltérire rákötni mind a 2 parabola fejet hogy egyszere tudjam fogni a digis adásokat és az astra vagy a hotbird mühöldat is?
    Ha lehetséges akkor hogyan kell ezt megcsinálni?Elég csak a fejnél elostani a jelet és a digis beltérinél közösiteni a 2 jelet vagy muszály a 2 beltérinek összeköttetésbe állnia?
    A free csatorna vételére alkalmas beltésit nem akarnám tovább használni.
    Remélem érthetö mit akarok kihozni belöle.
  • roppii
    #411
    Nem kell fizetni semmit.Majd csak a havidíjat és kész.
  • Japep
    #410
    Köszi!

    De ha nem veszem meg, akkor meg havonta kell fizetni még külön a készülékekért nem?
  • banok
    #409
    ezt kiegészíteném azzal, hogy ha más műholdakat is akarsz nézni vele akkor talán érdemes megvenni a beltérit.
  • roppii
    #408
    Én is a humaxot ajánlom az jobb.Ja és van ESP2 ahogy az elöttem lévő hsz-ba is irják.Na meg azt ne felejtsük el hogy csak 2700Ft és elég sok csati van rajta.:)))
  • Borg
    #407
    Sokak szerint humax, de nekem a hyundai-al sincs gondom. Most hozzák a két újat garba :D Elkezdett csíkozni a képük (1 év után).
    Amúgy én nem fizetnék értük. Minek? Hűség nélkül, 0ft eszközökkel csak kihelyezés. Oszt akkor bármikor lemondhatod, csak vissza kell adni a cuccokat. Meg ha meghibásodnak, az sem a te gondod, mert a szolgáltató érdekkörében keletkezik a hiba (az ő tulajdonukban marad a készülék) szóval ingyen javítják.
  • banok
    #406
    van ESP2 és a Humax a jobb.