1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • banok
    #685
    már elég régóta, de mondom miden ilyen packetet.
  • Daza500
    #684
    Tyjű, már ezt is hack-elik ? Bizarr. :D
  • banok
    #683
    kódot kell beírni vagy szoftveres beltérinél lekeresi maga.
  • EK1TEP
    #682
    És ha már itt tartunk ezt mégis hogyan csinálják?
    Gépre rákell kötni vagy mi?
  • banok
    #681
    nem, nem
  • repvez
    #680
    ettöl sérulhet a beltéri illetve észrevehetik a központba hogy valaki ilyet használ?
  • banok
    #679
    a kódot törte fel valószínűleg. Szinte minden kódolt programcsomagot (Sky, Premiere... stb.) lehet nézni okosítható, szoftveres beltérivel ha találsz hozzá cracket a neten.
    egyébként ez warez.
  • EK1TEP
    #678
    Találtam egy torrenten egy DIGI TV kódoló progit...
    olvastam is a hírt hogy feltörte valami hacker a digit azt lehet nézni az összes csatornát!???

    Hogy is van ez?
    (nem a feltörés miatt kérdezem)
  • tmisi
    #677
    Én meg vok elégedve a Digi-vel. Tekintettel arra, hogy régi kábeltv szolgáltatást a falunkban átvette a T-Kábel, most meg a T-Home, és sokkal idiótább csatornakiosztással. Pl. alapcsomagba nincs TV2 és RTL Klub (bár ezen én nem szopnák, mert még fenn van a tetőantenna :). És a 2-es csomag 2900 Ft tele idegen nyelvű csatornákkal.
    Digi meg közel 40 csatorna magyarul 2700-ért, van több Discovery, a kedvencem. Néha elmegy a hang pár mp-re, viharba a kép, de semmi több.
    Bár a szomszédba szenvedtek az ügyfélszolgálattal, igaz azok nem is fizették rendesen a havidíjat. :D
  • Daza500
    #676
    Nálunk is ez a helyzet. Tegnap egész nap próbáltuk hívni azt a rohadt ügyfélszolgálatot, a kábeleket már rég lefektették az egész lakótelepen, meg a környéken.
    De semmi, egyszerűen nem veszik fel...

    Pedig már kéne a digikábel, mert a T-kábeles adapterünk beszart, internetben meg 10.000-et fizetünk havonta szaros 4 megabitért aminek amúgy 8-nak kéne lennie.
  • Samanoske
    #675
    Kérdeztem mikor jönnek hozzánk de semmi reakció,jó a vevőszolgálat!
  • Adi
    #674
    Mikor kérdeztem, h még ez évben lehetséges, h beszereljék, a telefonba a nő teljesen kiakadt hanggal; természetes, még ez évbe beszerelik...
  • Adi
    #673
    pff!
    Én végül megrendeltem a T-sat-ot a t-home-tól.
    2000ft havira kijön. családi csomaggal. Eszméletlen szép a képe.
    Az egész a rendeléstől a szerelésig nem volt több 3 hét.(amúgy inkább kevesebb volt. Asszem 2 hét)
  • Atys91
    #672
    Október 6.án rendeltem meg és elértem azt h azt mondják..
    -"Jövőhéten"

    Am láttátok h Dec. 1től nem kell 6k kártyaaktiválási díjat fizetni?
    Most az is beleesik aki az előtt rendelte meg,de még nem kötötték be vagy csak az aki dec. 1 után rendelt?!
  • Doog
    #671
    Digi-n nem lesz Film+ 2?
  • lck
    #670
    16:9 mikortól lesz szabvány ?
  • repvez
    #669
    A diginél most az rtlklubot milyen képaránnyal nyomatják?Mert az LCD tv-n ha 16:9-es képarányra teszem akkor alul felül fekete csik lesz és még szét is huzza a képet,ha 4:3-ba állitaom akkor meg körbe van fekete csik.Egyedül a nagyitás beállitásnál jo a képe,de olyankor meg a többi csatornánál lesz rossz a képarány.Auto képaránynál ugyan azt produkálja mint a 16:9-nél.
    Amugy az LCD-tv milyen képaránnyal mennek alappbol tehát egy nativ 16:9-es filmnél is lesz mindenképpen fekete also felso csik vagy ki fogja tölteni a képernyöt?
    Az uj DVB-T földi sugárzásrol mit tudni milyen képarányal sugározzák?
  • banok
    #668
    sat.netboard.hu-n rengeteg véleményt olvashatsz.
  • Adi
    #667
    tudom off, de a T-home Sat-ról mi a véleményetek? Van esetleg vkinek?
  • Soldiers
    #666
    a Comedy Central-ról semmi hír??
  • repvez
    #665
    nem tudja valaki hogy a digiTV hyundai beltériének mi a 4 jegyü szám kodja ami a távirányito párositásához kell, mert van egy univerzális távirányitom az erösitömhöz és minden készülékemhez megtaláltam hozzá a kodot csak ehhez nem pedig ez lenne a legfontosabb mivel mindig ezen kell csatornát váltani.
  • banok
    #664
    minden DigiTVsnél így van most.
  • Soldiers
    #663
    most nekem a VH1 volt utána Kiss Tv most meg vmi Test 1 nektek is?? VH1 helyet
  • banok
    #662
    1. kérdés: igen
    2. kérdés: nem
  • repvez
    #661
    Ha jol értem akkor nem kell semmi más kütyü a vételhez hogy HD felbontáson menjen a kép csak a megfelelö müholdat kell befogni?Erre a müholdra rá lehet kerestetni a Digi jeenlegi poziciojában is?
  • banok
    #660
    astra 19,2°e
    de a Digi-s tányért inkább ne állítgasd ha nem értesz hozzá.
  • repvez
    #659
    Tud valaki arrol infot, hogy ha van digiTV-m és LCD TV-m akkor még mi kell hozzá vagy hova kell állitanom a tányért, hogy tudjak külföldi HD felbontásu free csatornákat fogni?
  • Magic Boy
    #658
    Kérd el a szerelő számát és egyeztess vele akkortól jobban haladnak a dolgok.
  • Atys91
    #657
    Én 4 hete és 2 napja rendeltem meg és még mindig nem jöttek de még fel se hivtak...
  • Magic Boy
    #656
    Ez igaz, de Magyarországon sajnos nincs igazán alternatíva.
  • Borg
    #655
    Mondj egy jobbat.
  • sonata
    #654
    Sziasztok!
    Én személy szerint mindenkit lebeszélek a digi tv ről,mert rettenetesen inkorrektek,és gusztustalan módon járnak el!
    Annak ellenére pl hogy telefonon megegyezünk,ők ezt felrúgják és a felhasználót teszik felelőssé!
    TANÁCS!!!Ha az ügyfélszolgálattal beszéltek fontos ügyben,mindenképpen jegyezzétek meg az ügyintéző nevét!
    Mert ha ezt nem teszitek,egymásra mutogatnak,és nincs orvoslat.
    Azért vicc egy ilyen szolgáltató,ahol legelőnyösebb ha felvételt készítesz a beszélgetésről,mert egyszerűen letagadnak mindent!!!
    Egyáltalán nem érdekli őket az ügyfél,csakis a pénz.
    Gusztustalan ,inkorrekt társulat.
  • StephenKing
    #653
    Van külön topikja a diginetnek. Egyébként nekem 3 hónapja van, kifogástalanul müködik egyszer volt egy félórás kimaradás de azon kivül jól müködik. A sebesség 20/10 mindig megvan de inkább több szokott lenni.
  • ChaosTeam
    #652
    Bocsi, ha rossz helyen kérdezek, de van valakinek Digi kábel-es netje?

    Ha igen mik a tapasztalatok?
  • zaki
    #651
    akkor ők sugározzák sz@rul... mind1, úgysem nézem soha :P
  • Borg
    #650
    A TV2 hangja upc kábelen is ilyen... tompa.
  • Samanoske
    #649
    Akkor jó köszi csak egy pár multinál ahol digi van 20 adóval ott a tv2 szemcsés de akkor ott lesz a gond!
  • zaki
    #648
    a digitv-nél (műholdas) több beltérit kell venni (bár asszem már vannak többkártyás vevők is), a digikábelnél viszont annyi felé nyomhatod a jelet, ahányra csak akarod.
    amúgy mondom, nálam a tv2 semmivel nem rosszabb, mint a többi, csak a hanggal van egy kis probléma.
  • Samanoske
    #647
    Szemcsés a képe a többi jó!Remélem a diginél a kábeltévés megoldás nem olyan hogy 1 tv-1beltéri hanem jön a koax és annyi fele osztom amennyi felé akarom!
    Minőségre is remélem hozza a upc szintjét!
  • zaki
    #646
    hogy érted? nem rosszabb semelyik adónál sem szvsz. viszont a hang qrva halk a többiez képest.