1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • Seten
    #805

    Köszi de én arra gondoltam ahol a csatornákhoz mellé van rendelve, hogy pl: S32 vagy U14, amit elég ha beírok a tv-be és nem kell keresgetni a freqit.

  • piamania
    #804
    Már csak az a kérdésem,hogy melyik kódot kell használni,hogy nézhessem a bizonyos csatornát?köszi szépen.Még kezdő vagyok
  • piamania
    #803
    köszi szépen
  • lck
    #802
    T-home
  • piamania
    #801
    Ugyanilyet a T-Home-hoz nem tudsz?Bocs az offért.
  • lck
    #800
    Esetleg ez ?
  • Seten
    #799

    Üdv!

    Nem tudja valaki, hogy hol találom a csatornák kiosztását, ill a hozzájuk tartozó program-kódokat?

  • lck
    #798
    Azt jelenti hogy az "okosított" beltérik nem fognak működni tovább. Mert azok csak a 2 kódolást törik fel. Így nem lehet illegálisan nézni.
    Persze gondolom ami késik nem múlik.
  • Martinez01
    #797
    És ez mit jelent? Mit takar? Új csatornákat vagy?
  • Martinez01
    #796
    igen a paprika tv helyett!
  • lck
    #795
    Elvileg, ha mindenki megkapja az új Nagra3-as kártyáját akkor átáll. De a Digit ismerve ez lehet akár 2010 szeptember is.
  • Robie
    #794
    Sziasztok!
    Tud valaki valamit arról, hogy szeptemberben a Digi-tv átáll más rendszerre?
    Igaz ez?
  • Józsi8
    #793
    T.FÓRUMOZÓK!
    Mivel sokan olvassák az oldalt, ezért az alábbiakban leírok egy tanulságos kálváriát!

    2008 áprilisában vettem egy SAMSUNG 46M-es LCD TV.t
    2009 júniusban meghibásodott.
    Elvittem a Samsug központ által mondott Bp.VI. Aradi úti szervízbe, hogy "bekapcsolás után elmegy a kép, csak a hang marad.
    Az árajánlati visszahívás helyett, három nap mulva Én telefonáltam, hogy mi van a készülékkel. Egy hölgy kedvesen közölte, nem tévedés 291000Ft a javítás, mert kijelzőt kell cserélni.
    Másnap felutaztam a készülékért.
    Kissebb kálvária után kiadták a készüléket(?5000Ft!), melyet átvittem egy másik Samsungokkal is foglalkozó szervízbe.(BP.XXI.Ady E.út 10)
    Négy nap mulva telefonáltam, és nagy örömömre közölték, hogy semmi baja nincs a TV-nek, csak HAVONTA 10-12 órát áramtalanítani kell, hogy az elektronika helyreállítsa az eredi állapotot.
    Amikor kérdeztem, hoy mivel tartozom?
    SEMMIVEL,-hisz semmi baja nincs TV-nek.
    Ez a szervíz igazán megérdemli, hogy sokan tudjanak róla.

    Remélem tanulságos az okfejtésem.

    T.Józsi8
  • StephenKing
    #792
    Ne aggódj előbb utóbb sorra kerülsz mikor én elöfizettem elöször 4,5hónap után kötötték volna be de addigra már elért a házba a digikábel.
  • banok
    #791
    igen
  • davidusz25
    #790
    Huh, ne haragudj, de nagyon nem vágom ezt a témát :D Szóval lehet úgy, hogy megveszem kártyát és itt beleteszem egy beltéribe?
    Mind1, nagyon értetlen vagyok :)
  • madmanic
    #789
    keress másik szolgáltatót! még időben vagy..

    vagy ha nagyon digizni akarsz vegyél okosított cuccot..

    teszvesz tele van vele
  • banok
    #788
    itt előfizetsz és kiviszed a kártyát. Az lehet, hogy csak magyar állampolgár fizethet elő magyar Digi Tv-re, ebben az esetben kell egy itt élő haver. Az havi előfizetést meg banki átutalásra kell megbeszélni.
  • davidusz25
    #787
    Sziasztok! Felvidékről írok, gúnyhatártól 15km-re, olyan kérdésem lenne, hogy innen igénybe-e vehető a magyarországi Digi Tv programcsomagja? ha igen, akkor hogyan? havonta kell fizetni? vagy venni egy beltérit, kártyával? ehhez nagyon nem értek :) jelenleg szlovák Digim van, de azt lemondom, ha lehetséges a magyarországit itt beköttetni....
    A válaszokat előre is köszönöm!
    Üdv. Dávid!
  • focus11
    #786
    hali! Látom egy jó kis rajongói oldal! én is voltam/vagyok/ lennék, de most nem tudom mi van, u.i.: több, mint 2 hónapja megrendeltem a szolgáltatást( egyszer már volt, de albérletben és nem az én nevemen és elköltöztünk) szóval azóta 2 HÓNAPJA, sőt...várok és mikor felhívom őket azt mondják elfogyott a felszerelésük a túlrendelés miatt...első alkalommal nem volt semmi gáz, azt mondták 4-6hét, jöttek is az 5.héten, de ez már gáz, ez a 21. század...és fél fülellel hallotam egy rádiós bezsélgetést a digiről, h eladják, v ilyesmi, sajnos nem tom konkrétan, mert későn esett le, miről van szó. Szóval sztetek, mi lehet ez, egyszer bekötik még valaha, vagy keressek másik szolgáltatót? 11.hete várunk...
  • focus11
    #785
    :
  • Soldiers
    #784
    nállam még csak a reklámok mennek nállatok??
  • banok
    #783
    elindult a DigiSport.
  • zaki
    #782
    román-magyar régiós van
  • dalackraul
    #781
    Az a kérdésem hogy a digin a nemzetközi eurosport2-ő van?
  • banok
    #780
    csak a Digisport
  • dalackraul
    #779
    Üdv!!!

    Az a kérdésem hogy a sport1 meg a digisport is közvetíti az Újpest meccsét? vagy csak az egyik?
  • Soldiers
    #778
    nekem már benne van a menüben ha neked nincs sztem bekell hangolnod
  • smith09 #777
    Banok !

    Nekem digi tv előfizetésem van. havi 2900 ft asszem. Tehát akkor ezek szerint ez a digisport csatorna 23 .-án egyszer csak ott lesz a menüben v be kell hangolni?
  • banok
    #776
    hát ha analóg akkor nem. Ha digitális akkor 1 tv-1 konverter ott is a szabály
  • tommygear
    #775
    digi kábelnél már nincs ugye az hogy csak 1 csatornát nézhetek az összes tv-n?
  • banok
    #774
    A Digin a román a AXN van.
  • dalackraul
    #773
    Sziasztok!!

    Van kábelem is meg digi tévém is (műholdas) mind a 2-őn van AXN de teljesen eltérő műsorok vannak rajta!!! Ez miért van? (Ez nem AXN scifi és stb sima AXN mind a 2 ő ugyanolyan a logójuk is!!!!! )

    Köszönöm előre is a válaszotokat
  • ricsa008
    #772
    alap csomagban is benne lesz a Digisport?
  • lck
    #771
    Azért majd szeptemberben sok minden elválik ha áttérnek nagra 3 kódolásra.
  • StephenKing
    #770
    Én 14ezerért vettem okosított beltérit és simán megéri.Igaz hogy 3-4naponta változtatják a kódot de az ezzel foglalkozó oldalakon egyből fenn vannak az új kódok. Igy az összes hbo nézhető és minden csatorna amihez digi előfizetés kell.
  • banok
    #769
    DigiSport: Indulás július 23. 19:30!

    2009. július 23-án, 19:30 kezdettel, az Újpest – Steaua Bukarest mérkőzés közvetítésével kezdi meg a hivatalos sugárzást a DigiSport. Ezt a mérkőzést a csatorna román verziója is élőben közvetíti.

    További magyar csapatok Európa Liga mérkőzéseit is tervezik közvetíteni, de erről még nincsenek pontos információk, mivel a Story TV rendelkezik az első választás jogával, és a csapatok selejtezőbeli szereplése is befolyásoló tényező.
  • madmanic
    #768
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nézz szét teszveszen, elég sok okosított beltérit hirdetnek
  • banok
    #767
    tényleg azt vártad, hogy ezt neked itt leírják?
  • Martinez01
    #766
    Heló!
    Lehetne oant hogy HYUNDAI típusú DIGITV-t feltörni valahogy?Pl:hogy HBO-menjen fizetés nélkül...