1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • Tibbor
    #965
    Egyébként az a legszebb, hogy a napokban találtam egy 2009.december 15-i hírt(sajnos a honlap nevére már nem emlékszem)ahol már írtak a 4 adó januárra várható eltűnéséről!Ennek ellenére a digis üzletkötőnk(gondolom a többi sem) egyetlen szóval sem említette, hogy az egyik kedvencünket - Comedy Central-t - a bekötés után még 4 napig élvezhetjük.
    Két csatornahelyen még most sincs semmi.
    Ez nem számít hibás teljesítésnek?Hiszen kevesebb a csatorna a beígértnél.És én is fizethetek majd kevesebbet, mint amennyi a szerződésben szerepel?
  • gergely1991
    #964
    musictv honlapján(olvastam :))
  • blanco12
    #963
    ÖsszDigiTv van most bekötve nekünk. De se MTV se TV6...:( Mondjuk a vivát én se néztem...Comedy Centralunk meg nem is volt, vagyis én nem találtam...
    Remélem minnél előbb sikerül megegyeznie a Diginek az adók szolgáltatójával.
    Tibbor #958 hol találtad a sajtóközleményt?
  • gabe paul logan
    #962
    Kur**jó hogy az egyetlen nézhető adó a comedy central a tv-ben és ráadásul ettől a héttől jött volna a Dokik olyan részei amit nem láttam még.
  • Grove4
    #961
    Én szerettem a VIVÁT igaz SP-t utálom mint a szart,engem sem izgatnak a magyar zenék de van egy két jó,de a fő érv az hogy ezen a MUSIC Csenelen 1 "műsorblokk megy" minden nap,ugyanazokkal a számokkal,meg tudom mondani,hogy mikor fog menni Madonna száma.
  • Marci0115
    #960
    én utáltam a vivát, most öszintén ki a faszomat érdekli a magyar zenék? nem vagyok kiváncsi lolára meg sp-re , szerintem is üti a 2 uj zene scatorna
  • Grove4
    #959
    a nagy lófaszt,egyrészt nincsenek rajta magyar számok,másrészt meg ugyanazt a műsorblokkot adja nap mint nap, a Comedy Central meg egy nagyon jó kis adó volt,sikerült elérnie a DIGInek ,hogy egy nagyon jól összeállított adórendből 4 csatorna kicserélésével SZAR legyen.
  • Tibbor
    #958
    Olvasom, mennyien kérdezik, miért tűnt el egyik-másik adó a Digi kínálatából.Nos, én csupán 4-én váltottam szolgáltatót(elegem lett a UPC áraiból és abból, hogy nagy ívben lesz...ják a hűséges előfizetőket) és már az első héten megszívtam.17 éves fiam imádja - pontosabban csak imádta - a Comedy Central-t, de egyelőre nincs mit tenni.Az okokról pedig - további találgatások helyett - itt a hivatalos sajtóközlemény:

    SAJTÓKÖZLEMÉNY

    Társaságunk, az MTV Networks International hosszú időn keresztül tárgyalásokat folytatott az RCS-RDS cégcsoporttal (közismertebb nevén Digi TV-vel) a magyar Music TV, Comedy Central illetve VIVA csatornák elosztását szabályozó szerződések megújításáról.

    Az elmúlt évben tett minden igyekezetünk ellenére sem eredményeztek azonban ezen tárgyalások mindkét fél által méltányosnak tekintett megállapodást, és emiatt a fent nevezett csatornák 2010 január 8-at követően előreláthatólag nem lesznek elérhetőek a Digi TV műholdas és kábeltévé előfizetők számára. Az MTVNI természetesen csalódott a történtek miatt, és biztosítani szeretné nézőit arról, hogy mindent megtesz a helyzet mielőbbi, megnyugtató rendezése érdekében és továbbra is megállapodásra törekszik az RCS-RDS cégcsoporttal.

    Mindeközben csatornáink továbbra is megtalálhatók a Sat TV, a UPC Direct, a Hello HD, az Antenna Digital és csaknem minden magyarországi kábelszolgáltató kínálatában.
  • Nagydög
    #957
    Lasd: #953!

    A ket uj zenei adobol barmelyik uti a Vivat(Nem mintha ez nagy mutatvany lenne.), de siman becserelnem oket a TV6 - ComedyCentral duora.
  • norbi09
    #956
    Na most akkor mi?:D Lehet a Tv6al kezdeni vmit hogy jöjjön??
  • gergely1991
    #955
    hmm a CC nem is volt a műholdason...
    #950 : "TV6 sípol és színes csíkok vannak"
    Azthiszem azt testcardnak hívják
    #952:Ajánlom figyelmedbe a 910-917 hsz elolvasását:)
  • lck
    #954
    Szolgáltatóváltás ..
  • Japep
    #953

    Elvileg TV6, VIVA, MTV, és Comedy Central sem lesz.
    Helyette kapunk H!T Music, és Music Channel Hu csatornákat... :S
  • SzocsA
    #952
    és miért nem adja?
    azon volt a top gear!
    menjenek a büdös pba

    film+ 2 miért nincs?
    filmmúzeum?
    F&H?
    poén?
    és a többi?

    sima amtennával több adót fogtam mitn ezzel a szarral!
    sport klubnál még mindig csíkok ugrálnak
  • lck
    #951
    Mert már nem adja a DIGI. Felejtsd el.
  • SzocsA
    #950
    már 3-4 napja nem jó a TV6 sípol és színes csíkok vannak.
    a műsorokat pedig kiírja alá.
    miért nem jó?
  • lippet
    #949
    Ilyet már én is tapasztaltam, hogy a DDTV állandóan a Viasat 3 mellett akart lenni!=) Aztán jött a frissítés, akkor már jó volt!
  • Japep
    #948

    Hello.
    Nagyszüleimnek is DigiTV-je van (mini).
    Nekik fekete a benti készülék, és mostanában (úgy hetente, kéthetente) magától összekeveri a csatornákat. Vagyis én elrendezem nekik sorba, aztán néha visszaugrik alapállásba.
    Azt mondják, nem ők nyomkodják el, hanem magától...
    Szerintetek ez készülék hiba, vagy esetleg mégis ők nyomkodják el? :)
  • banok
    #947
    Digi-n nincs FEM3
  • lippet
    #946
    Srácok FEM3-unk van van/volt/lesz ??? Ha igen, valaki tud adni paramétereket a kereséséhez?
  • manutd
    #945
    Köszi szépen mindenkinek a segítséget,végre sikerült...egyébként minden fórumon azt olvasni,hogy januárban mennyi "csatorna-csere" lesz...hát kíváncsi vagyok hány db új lesz,én maradok a Discoveryknél,hasonlóknál:)
  • manutd
    #944
    Köszi,megvan minden,csak sajna rossz idő van itt,valszeg ezért se TV-zni nemtudok,se az új csatikat keresni:S
  • gergely1991
    #943
    Abban az oszlopban van ahol a frekvencia is (SR-t keresd)
  • manutd
    #942
    igen,ez az a link:S
  • manutd
    #941
    segítsen már valaki még ebben az uccsó dologban..
    A TP-t beírom,az nem nagy cucc,de ezek közül melyik adat a "szimbólum-sebesség" ?

    http://www.lyngsat.com/packages/digi.html
  • gergely1991
    #940
    pl.:#930-as hsz-en linkelt kódolatlanokat tudod vételezni;)
  • manutd
    #939
    úhh ezt kipróbálom majd...nagyon jólenne ha csak a kódolatlanok jönnének be!Köszi mindent még1x,azért ha láma leszek kérdezek még:) jóéjt
  • gergely1991
    #938
    Tanulmányozd ki rendesen és nem lesz probléma :)
    #936:még kiegészíteném azzal hogy transpondertől függ hány csatornát tettek bele(igen lehet 1 is de lehet több is)Amúgy meg kilehet szűrni a keresésnél hogy pl.:csak kódolatlanok jöjjenek be így a többi zárt csatorna törlésével nem kell vacakolni...
  • manutd
    #937
    na ez engem is...sok idegen nyelvű sz*r,ami bejön...
    és megint hülyeséget mondtam
    közben a leírást tovább olvasva,tudom mostmár naggyából,hogy mit hova írjak
  • gergely1991
    #936
    Nem lehet 1 csatornát hozzáadni amúgy amik meg felesleges azt úgyis törlőd(mely engem úgy tud idegesiteni)..
  • manutd
    #935
    jó ez alap,ezt tudom,de ha mondjuk csak 1 csatornát adok hozzá...na mind1,köszi a segítséget,találtam TP hozzáadásról leírást
  • gergely1991
    #934
    "hogy hogyan kell csatornát hozzáadni?"
    Mész a keresés menüpontra ha van jelzi is (és kékkel amit talált is) (erre való a kézikönyv)
  • manutd
    #933
    Amúgy bocs az értetlenkedésemért,csak még nem adtam hozzá ilyen formában csatornát,és jólenne 1-2 új
  • manutd
    #932
    erről nincs valami leírás hogy hogyan kell csatornát hozzáadni?
  • manutd
    #931
    Köszönöm szépen,bár még mindig nem tudom a TP-n kívül a többi dolgot átírni
    de majdcsak sikerül
  • banok
    #930
    szóval a link
    klikk
  • banok
    #929
    A DigiTV teljes kiosztása tp szerint [url=http://www.lyngsat.com/packages/digi.htmllink[/url]
    egyébként jelenleg a román és a lengyel Sportklub is nyitható!!!
  • lippet
    #928
    Jaja! Azt már nem tudom, hogy honnan, csak annyit hogy:
    www.google.hu--->MuzsikaTV
  • manutd
    #927
    Ahham,gondoltam,hogy ot kell ügyeskedni valamit...és a paramétereket a netről szerezted?köszi a segítséget amúgy:)
  • lippet
    #926
    Anyuméknak kellett a Muzsika TV, és annak a paramétereit a TP szerkesztés-nél megadtam, s nem csak a Muzsika jött be! De mi azt így csak függőlegesen találtam meg, ezért mindent újrakestem, így már van vízszintes DOQ meg MuzsikaTV is! =)