1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • Samanoske
    #1125
    kábelesre gondoltam.
  • gergely1991
    #1124
    Tipp:Próbáltad már hogy a beltérit újraindítod?(pl hátul a főkapcsolónál)
  • Suffering
    #1123
    Nekem az a problémám hogy ma reggel néztem a tv-t és egyik pillanatról a másikra rózsaszin lett a kép. nem lehet a menüt behozni semmit se lehet csinálni Duál kártyás beltérim van és a másik tv-n tökéletesen müködik (1. számun) 2. számu tv-n van a gond már probáltam kikapcsolni meg mindent... Létszi segitsetek
  • gergely1991
    #1122
    Figyelj, nem tudom pontosan melyikre gondoltál(én a műholdasra gondoltam) :) A műholdason nincs m1 HDban de kábelesről nem tudok nézd meg a szolgáltató honlapján a csatorna kiosztásoknál:)
  • Samanoske
    #1121
    Nem csak a duna de minden hd jön hdben ha van mpeg4es stb!
  • Samanoske
    #1120
    Akkor kamuzott aki azt mondta,hogy a diginél a kábelben van a hd és nem kell stb csak mpeg4 tuner a tvbe!
  • gergely1991
    #1119
    nem a duna jön hd-ben(thor-ról) ha beltéri támogatja a mpeg4-et
  • banok
    #1118
    nem
  • Samanoske
    #1117
    M1 jön hdba set top box nélkül?
  • gergely1991
    #1116
    esetleg ott, de a műholdasnál nem így van
  • lee86
    #1115
    de mintha itt azt írná, hogy mégis. legalábbis digikábel csomag esetén. http://www.digikabel.hu/files/downloads/Csatornakiosztas%202010.05.19.b.xls (digitális műsorok munkalap)
  • Baelint
    #1114
    Kábelen 1080i-ben jön a DigiSport HD. Szép is :)
  • AdaKiller
    #1113
    akkor benéztem :( mintha logóba a hd szót láttam volna

    köszi!
  • gergely1991
    #1112
    digisport-ot nem sugározz mpeg4-be (HD)
  • AdaKiller
    #1111
    ja; tányéros a rendszer
  • AdaKiller
    #1110
    digisportot lehet fogni vhogy hd-ba, ha már úgy sugározzák? mert beltérin nincs hdmi dugasz...
  • Tomcom
    #1109
    Jah... az más... :) Nekem nincs DVB-S tuner a TV-ben... :(
  • Reg5
    #1108
    Nálam ugyan ez van.
  • gergely1991
    #1107
    vezeték hiba eseten akadozna a kép és krik-kraksz hangok jönnek elő(műholdas változatnál így van)
  • Japep
    #1106

    Hello.
    Napok óta néha szalad a kép a Digin, de minden csatornán... :S
    Csak 2-3 másodpercig, de idegesítő - a fenti TV-n nincs ez a "jelenség".
    Ez most beltéri hiba lenne? Vagy talán kábel?

    Köszi előre is. :)
  • gergely1991
    #1105
    Néhány beltéri nem támogatja a mpeg4-et amely így csak hangot ad ki(én ezt tapasztaltam) Itt a zöldel jelölt csatornák HD minőséggel sugároznak és némelyik egybe esik a digi által felhasznál intelsat1002 pozíciójával:)
  • Baelint
    #1104
    Nekem nincs dobozom, sima kábel jön be csak. A TV-ben van tuner.
  • Tomcom
    #1103
    Baelint, én ennek csak örülök! :) Viszont nekem nagyon szar a digis set-top boxom. Nincs rajta HDMI kimenet, meg a HD közvetítéseket se tudja rendesen feldolgozni. Neked milyen dobozod van?
  • Baelint
    #1102
    Amúgy ha a Digi nem közvetít HD-t, akkor hogy lehet, hogy a Digisport HD pl 1080i-ben jön, az m1 HD szintén? Egymás mellett van a sima digisport és a HD, ég és föld a különbség a kettő között.
  • maddog74
    #1101
    Ahogy írtam nekem másfél hete van azóta egyfolytában felhős az ég és esik az eső de semmi gondom vele.
  • Samanoske
    #1100
    Passz felhők az égen állítólag,vihar akkor jól gondoltam,hogy a kábeles jobb csak akkor miért beszélnek általánosságban!
  • maddog74
    #1099
    Kérdés mit értesz rossz idő alatt.Nálam másfél hete van műholdas digi sokszor rossz idő volt sok esővel de semmilyen minőségromlást nem tapasztaltam.Igaz csak a hbo-t nézem(meg majd a digisportot) a többit a régi kábeles szolgáltatómnál mert azt is meghagytam.
    De azt hallottam a kábeles digi megbízhatóbb mint a műholdas.
  • Samanoske
    #1098
    Diginél a kábeltv is szar rossz időben vagy csak a műholdas?
  • gergely1991
    #1097
    Hát igen a emtv-t és a vivát is kivették mert nem jött össze a megfelelő megállapítás....
  • Baelint
    #1096
    Ez nekem új. Egy biztos: a sima digisport és a digisport HD között ég és föld a különbség.
  • banok
    #1095
    ahhoz meg kéne egyezniük a Viacommal.
  • maddog74
    #1094
    Köszi a válaszokat.Én valamilyen panasonic viera vagy sony bravia tv-ben gondolkodom,de egyenlőre tökéletes a hagyományos tv-m is.
  • Suffering
    #1093
    nincs HD még a set-top boxon sincs hdmi kimenet
  • Tomcom
    #1092
    Baelint, az előbb kaptam egy olyan választ, hogy a Digi nem közvetít HD-t... Most akkor mégis?
  • Baelint
    #1091
    Nekem digim van otthon (kábel, nem tányéros), a múlt héten vettem tv-t. Rosszabbra számítottam az elmondások alapján. Persze az sem mindegy, hogy a választott tv-ben milyen tuner van, milyen messziről nézed (közelről azért könnyebben kijönnek a hibák).
    A HD-adások pedig pláne nézhetőek. Mondom, számomra kellemes csalódás volt.
  • Tomcom
    #1090
    Hi!

    Mi most vettünk LCD TV-t, és tényleg elég rossz a Digi képminősége. :( Viszont a család többi tagjának megfelel. Nekem azonban korántsem. Nem tudom mikor kap észhez a Digi, de igazán fejlődhetne már előre is...
  • maddog74
    #1089
    Hello!

    Igaz hogy lcd tv-n rossz a digi tv képminősége(plazmán meg még rosszabb)?
    Akkor milyen tv-t vegyen az ember???
  • tommygear
    #1088
    TEGYÉK MÁR VISSZA A COMEDYT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tomcom
    #1087
    :( azért köszi...
  • gergely1991
    #1086
    Piros = kedvencek lista:)


    b]#1085:[/b]
    Tudtommal nincs még HD adás a Digin.
    Itt nézz körül