249
X-Men 3: The Official Game
  • Toodmayne
    #129
    Megmondanád légyszi hogy hogyan működik a trainer?? Köszi
  • vixo
    #128
    kösz a tippet,de sajnos egyikke sem sikerült megcsinálni.esetleg egy másik ötlet?
  • Crazy Mate
    #127
    Telepítsd újra,vagy:nekem a san andreasnál volt ilyen hibám,akkor újraindítottam a gépet és ment.
  • vixo
    #126
    hello!

    lenne egy olyan kérdésem,hogy felraktam a gamet,de amikor elindítottam,akkor kilépett és azt írta ki,hogy az xmen.exe hibát észlelt,ezért leállt.Ez miért van? lehet vmit tenni ez ellen?Ha igen mondjátok meg!PLZ!Előre is kösz!
  • Crazy Mate
    #125
    Valószínüleg nem.
  • Crazy Mate
    #124
    Akik szeretik a matrix-ot,azoknak tetszik a path of neo,akik pedig szeretik az x-ment,azoknak tetszik ez a játék,de iceman-t és wolverine-t szarul csinálták meg szerintem.
  • ThugEdge
    #123
    hát ilyan külső nézetes stuff,igazából csihipuhi,wolverine kicsit nehéz,nightcrawler sztem nagyon tuti,mármint amit lehet vele csinálni,iceman engem speciel felbax az égig,olyan fosadék,ha szereted az ilyesmit mindenképpen próbáld ki
    őszintén szólva kicsit többet vártam,de nem rossz
    path of neo nekem nem jött be,de sztem ez más kicsit azért ebben nincsenek bullettime meg ilyen effektem,majd az el matadorban:))
  • heliosz007
    #122
    lenne 1 kérdésem : szal ez a game stílusban ugyanolyan mint a Path of Neo. Szerintetek jobb-e nála???
  • ThugEdge
    #121
    foggalmam sincs,de ha azt nem csinálom meg akkor nem mehetk tovább gondolom majd nem?
  • Crazy Mate
    #120
    Nem csináltam meg azt a részt,de azért mert béna vok.,de az irányíttásal tényleg semmi bajom sincs,egyébként icemannel sehogy sem lehet a jégről lejönni?
  • ThugEdge
    #119
    hát akkor ezek szerint mégis:)
    és azt a részt már megcsináltad?
    most addig is megcsináltam a mellette lévő wolverineset
    hányszor gyújtja fel maga körül az épületet az a köcsög?:)
  • Crazy Mate
    #118
    Nem hiszem,hogy béna vagy,én simán csak billentyűzettel játszok,és szerintem nem nehéz az irányítás...
  • ThugEdge
    #117
    hát ez az iceman-es atomerőműves pálya,ehh
    pedig gamepaddal tolom,de így is olyan kurva nehéz jól irányítani,össze-vissza repkednek azok a szar rakéták azt jó ha néha eltalálom őket,ez kurva gáz
    lehet én vok a béna
  • Mr_no_NaMe
    #116
    Hát ez nagyon gyenge
    Aszittem kicsit másabb lesz mint a Fantastic Four meg a Spiderman (mondjuk PS-en rengeteget játszottam vele févörit volt), nade pc-n...már a menüben a profil csinálásnál beüt, hogy konzolátirat...mondjuk mi más is lenne egyértelmű. Azt sem vágom mi 1 DVD ezen...Na mind1 töltöttem feltettem játszottam (5 percet) töröltem.
  • Crazy Mate
    #115
    Ja,én is mindig meghaltam,még az elején,kb. a 4. wolverines pályán,van egy trainer a www.gameburnworld.com -on,ez sérthetetlenné tesz.
  • raven87
    #114
    Nem tudok hozzá valami trainer-t vagy cheat-et, mert Wolverinnel rohadtúl nehéz és mindig meghalok a legkönnyebb szinten is. Tudom lehet hogy én vagyok a béna de már nagyon idegesít.
  • Crazy Mate
    #113
    Igen néhány helyen elszúrták,farkas és iceman sem tetszik benne annyira,de szerintem nightcrawler nagyon jó lett....
  • Gerisone
    #112
    amennyire imádom az x-ment, ez a játék annyira szar!
  • Crazy Mate
    #111
    Nincs.
  • Balumann
    #110
    van 2 személyes, vagy multija a játéknak?
  • Crazy Mate
    #109
    Hát én is ezt mondtam...
  • DaEMoN007
    #108
    Vki segíthetne, most toltottem le, erre miért is ne, becrackeltem elinditom és azonnal kilép a játékbol. mi a xart csináljak?
  • Jim Kirk
    #107
    Na, nforce-nak hála, sikerült megoldanom a problémát:

    futtatni kell a "dxdiag.exe" -t, utána "További súgó" - "Felülbírálás" és "Az érték felülbírálása" rész alatt beállítjuk, hogy hány Hz-en kezelje a monitort a játék.
  • Crazy Mate
    #106
    Hova küldjem a mentést?
  • raven87
    #105
    Már sikerült azóta megcsinálni :)
  • zoliii
    #104
    nekem is küldhetsz mentéseket csak AMD-én fut a játék
  • Crazy Mate
    #103
    Ha akarod küldök róla mentést!
  • Crazy Mate
    #102
    Megvan a megoldás,é-vel becélozza a robotot,aztán rá kell teleportálni a vállára,itt várni amíg el nem kezd fölrabbanni,aztán leugrani,ezt néhányszor meg kell ismételni!
  • Crazy Mate
    #101
    Ok,megnézem én mire jutok a pályával,és elmondom.
  • raven87
    #100
    Elküldve!
  • Crazy Mate
    #99
    El tudnád küldeni a mentésed?
  • Jim Kirk
    #98
    Nekem ez volt az első ilyen eset (remélem az utolsó is), szóval nem tudom. Jó kérdés! ;)
  • raven87
    #97
    Valaki segítsen!
    Nightcrawler-rel vagyok azona a pályán mikor egy bazi nagy repülő robotot kéne legyőzni (szerintem) és 4 db ilyen repülő izé van vele ami lő!
    Nah itt most mit is kéne tennem hogy ne haljak meg? :)

    Huh, remélem érthetően fogalmaztam. :)
  • Crazy Mate
    #96
    Sok olyan játék van,ami ezt csinálja,de eddig egyikhez sem adtak ki patchet.(vagy igen?)
  • Jim Kirk
    #95
    Hát... ezekkel sem megy. :/
  • steweee
    #94
    refreshlock vagy multires progik
  • Jim Kirk
    #93
    Nálam is ezt csinálja a játék. Én nem nagyon értek ehhez - szóval csak tipp -, de nekem úgy tűnik, hogy a játék magasabb frekvencián indítja el a játékot, mint amilyen az adott felbontás alatt lehetséges.
    Valszeg a progi nem ismeri a jó kis Samsung SyncMaster 900 IFT monitoromat. :( Remélem hamarosan kiadnak valami patchet ehhez a progihoz.
  • zoliii
    #92
    én ahányszor föl rakom a játékot mindik ki kapcsolja a monitort és csak a hang megy alatta pedig mindet jól csináltam.Mit tegyek
  • mucsácsó
    #91
    hát, elég gané egy game...nem kicsit lineáris...ezzel el is b*szta nálam azt, hogy fenntmaradhasson a gépen :D
  • Crazy Mate
    #90
    A játékban vannak danger roomok,mert valami ilyesmit írt ki egyszer játék közben.