249
X-Men 3: The Official Game
  • Fro5t
    #89
    Hali.
    Ice man egy idegtépő elmebetegkarakter, zen garden utann vagyok a Fission plant palyan ahol icemannal atomeroműn lévő tuzet kell elolytani, el is oyltom a tuzet de egy idő utan kiirja hogy mission faild, csak tuzet kell olytani azon az épuleten vagy van más épulet is ahol tuzet kell olytani? vagy meg kell olni kozben valakit?
  • joe1980
    #88
    köszönöm szépen.
  • Tatyla
    #87
    megvan igen és pár pálya után mondom hogy uncsi...
  • Lacc 88
    #86
    Ja ha kell eltom. Majd írok mer most lehet nem leszek pár napig netnél, írj majd privibe és megkeresem a savet.


  • Crazy Mate
    #85
    A savedet el tudod küldeni?Farkassal mindig meghalok,mert néha csúnyán beszaggat,szerintem valamit elállítottam,mert más játéknál is ez van,ami régebben hibamentesen futott,icemannel pedig tök nehéz...
  • Lacc 88
    #84
    Jó kis game sztem. Gyorsan végigvihető nekem pár óra alatt megvolt. A bejátszások nekem naon nem jönnek be mikor csak képek vannak szinte és alámondják a szöveget, de legalább jól megrajzolt. Nekem kissé hiányos, jó lett volna több x-men tag is benne. Az iceman pedig kikészítő, állandóan időre menni vele meg a sok hülye kerülgetős alagút. utállom az ilyeneket, inkább rakták volna bele Kolosszust azzal zúztam volna a népet. Nemtom a filmbe mik lesznek de többet is berakhattak volna belőle mert ez csak előhirnőknek tűnik. De azért még egy darabig elleszek vele. Ajánlom mindenkinek .
  • Gabe18
    #83
    Minimum:
    -3D hardware accelerator card required – 100% DirectX(R) 9.0c
    compatible 64MB video card and drivers*
    -Operating System: Microsoft(R) Windows(R) 2000/XP
    -Processor: Pentium(R) III 1.2 GHz or AMD Athlon(TM) XP 1.2 GHz
    -RAM: 256MB of RAM
    -Hard Drive Space: 3 GB minimum hard drive space (plus 400MB
    for the Windows(R) swap file)
    -Sound Card: DirectX(R) 9.0c compatible true 16-bit sound card and
    drivers or higher compatible sound card
    -DirectX(R) Version: 9.0c (Included)
    -CD-ROM: 100% Windows(R) 2000/XP compatible 16X speed
    or better CD-ROM drive and drivers
    -Controls: 100% Windows(R) 2000/XP compatible mouse,
    keyboard and drivers
    -Additionally Supported Peripherals: 100% Windows(R) 2000/XP
    compatible USB Gamepad

    All NVIDIA(R) GeForce4(TM) TI 64MB and better chipsets
    All ATI(R) Radeon 8500 64MB and better chipsets

    Tehát elmegy nálad is.
  • joe1980
    #82
    Ez a játék elfutna egy AMD-s 1.6os procival és egy ati9800 pro-val?plz help
  • LittleBirdY
    #81
    Sziasztok!

    Ügyeskedtem egy kicsit, és tök véletlenül letöröltem a saveket. Pedig már Wolverinnel éppen a Zen Garden pályát kezdtem volna el... Szal, ha lenne valaki olyan kedves és elküldené a [email protected] a mentését, amivel már ott körül jár, annak szobrot emelnék. Köszi
  • zizu21
    #80
    Es valoban nincs benne a filmben, nekem fel se tunt mikor a szereplo listat neztem(se az imdb-n, se movieweb en)..Szoval arnyek elvileg nincs benne a 3. reszben, tudnam miert...
  • Crazy Mate
    #79
    Azt olvastam követi a film eseményeit,de biztosan csak akkor tudjuk meg,amikor már láttuk a filmet is,és nightcrawler benne,csak nem olyan sokat,mint a többi.
  • Jim Kirk
    #78
    Nem követi a film eseményeit és Nightcrawler nincs benne a harmadik részben.
  • Jim Kirk
    #77
    Hát ez remek, nekem fekete képernyő van a progi indítása után, de közben megy a játék, hiszen hallani a zenéjét. Így nem tudok vele mit kezdeni. :-|
    És tuti, hogy nem frissítési hiba van, mivel mindenből a legújabb van feltelepítve.
  • Crazy Mate
    #76
    Megéri,csak nekem az nem tetszett,hogy iceman nem tud lejönni a jégről...
  • Shep
    #75
    Kösz, akkor egy misét lehet megér.
  • Crazy Mate
    #74
    Nem tudom melyikre hasonlít,filmadaptáció,tehát követi a film eseményeit,sokféle,nightcrawlerrel,és wolverinnel inkább verekedős,icemannel pedig azon a jég izén kell menni,meg fagyasztani,azt nem tudom semmihez se hasonlítani,nightcrawlerrel platform,verekedős,ügyességi;wolverinnel verekedős;icemannel pedig olyan extrém.
  • Shep
    #73
    Akkor melyik játékhoz hasonlít ez leginkább, játékmenet szempontjából?
  • Crazy Mate
    #72
    Át lehet állítani a dxdiag-ban,akárhány hz-re.
  • mucsácsó
    #71
    de télleg, a hz-et jó lenne állítani....mert 60hz-en megy a game, ahogy észrevettem...
  • mucsácsó
    #70
    én nemtudom, de én is aszondom hogy uncsi...mármint a game, én a gamere mondom, és sztem Tatyla is
  • Crazy Mate
    #69
    Megvan a játék,és úgy mondod,hogy uncsi,vagy csak piszkálni akarsz minket?
  • Tatyla
    #68
    uncsi...
  • Crazy Mate
    #67
    Köszi a segítséget,már megy,elmondom hogy indult el,ez minden játékhoz jó,aminél ilyen próbléma van:elsőnek futtatás-->dxdiag-->további súgó-->felülbírálás
  • Newfronter
    #66
    RefreshLock
    Szerintem ez jó lesz...
  • Crazy Mate
    #65
    Gondolkozz légyszi!!!!!
  • Crazy Mate
    #64
    Powerstrip?
  • Newfronter
    #63
    Arra nincs tippem, ez kártyafüggő. :(
    Vagy van ilyen progi, amivel felül lehet írni a refresh rat-et, és akkor a játék nem tudja felülbírálni. Most pontos programnevet nem tudok mondani.
  • Crazy Mate
    #62
    Hol?
    ó
  • Newfronter
    #61
    Állítsd át a videókártya beállításainál fix-re ha lehet.
  • Crazy Mate
    #60
    Azt írta ki,hogy Out of Range!(monitor írta ki,amikor indítottam a játékot),mit lehetne most tenni?A képernyő frissítési gyakorisággal van probléma...
  • Gabe18
    #59
    Hát nekem Logitech van,ami majdnem a ps2-es gamepad pontos mása,erre ugynézem mindent rendessen bekalibrált,irányok mozgás az analógal stimmel,ugyhogy jó.
  • Crazy Mate
    #58
    Szerintem nem olyan....
  • Shep
    #57
    Ez olyasmi mint a fantasztikus 4-es, mármint a játék stílusát tekintve?
  • Crazy Mate
    #56
    És utána tudtál futni,vagy újra kellett a pályát kezdeni?
  • Newfronter
    #55
    hát annyira nem néz ki jól, de a teleportálos csávónak jó a teleportálós effektje, de az nagyon. :)
  • Crazy Mate
    #54
    Bocs zizu21,nem neked akartam a kérdést feltenni,csak az elején neked akartam írni,de aztán elfelejtettem,hogy mit.
  • Newfronter
    #53
    ja, de én is úgy jögtem le a jégről hogy nekimentem a fának véletlenül,
  • Crazy Mate
    #52
    Egyébként sokszor kell újrakezdeni,mert megölnek?Gondolom elég jól néz ki,amikor iceman azon a jégen megy,és éppen tüzet olt.Egyébként a jég és a tűz mennyire jól van kidolgozva?Van olyan küldetés,ami időre megy?
  • zizu21
    #51
    arnyekkal nem volt gaz, ost elvezetes a harc is meg az ugralasok, de rozsomakkal a harcoltam egy jodarabig es komolyan elszedultem.. ennyit nem er meg a game nekem.
  • Crazy Mate
    #50
    Le tud jönni a jégről?És utána gyalog megy?