249
X-Men 3: The Official Game
  • bad00
    #169
    Hi vki küldjön majd savet nekem. Elbasztam és nincs kedvem újra játszani. PLS
    [email protected]
  • watto
    #168
    Honnan lehetne letölteni?
  • GoKu x
    #167
    én tudnék adni egy cracket a gamehez, nálam 100% h müxik gondolom nálad is fog.
  • vafeN
    #166
    Aki tudd adni 1 cracket a játékhoz az írjon már 1 üzenetet és annak adok 1 msn-t. De pls csak olyan írjon akinek 100% hogy jó a crackje. Már a 3.-at próbáltam ki és egyikse volt jo..
  • KILLER2
    #165
    Szerintem meg tök jó. Amúgy Icemannal az első nem gyakorló pálán ahol valami tüzes seggfej gyújtogat valami erőművet ott csak a tüzet kell oltani vagy a repgető tűzgömbszerűségeket is?
  • GoKu x
    #164
    nah megvan a game 1napja, és háát szoval azt hittem jobb lessz. Ez csak annyira elég, hogy ha unatkozok lefoglaljam magam max 1órára. ennyi
  • martin01
    #163
    má megcsináltam.ebben a 2 percben.be kell target lock-olni a nagy robot vállát és megnyomni a K gombot aztán amikor bemér az a kis robot elkell teleportálni.és még jön 5-6.
  • martin01
    #162
    szerintem nem.
  • Crazy Mate
    #161
    Bobbyval nem lehet lejönni a jégről?
  • martin01
    #160
    Sztok!!!
    Kövesdi A én ugyan itt tartok és gőzöm sincs mi a fénymásológépet kell csinálni...
    Légyen szíves valaki küldje el e-mail-ban hogy mit kö csinni.
    [email protected]
    Előre is kössz.
  • GoKu x
    #159
    Talán probáld meg kihuzni a dvdolvasodat. hátha sikerül, de ez csak tipp(az IDE kábelt kell csak kihuzni de én mind2-t kiszoktam). remélem tudtam segíteni
  • KILLER2
    #158
    Azért írok ide, mert nincs konzolos fórum. Az lenne a kérdésem, hogy milyen fájlok és hogyan (elrendezésben) vannak az XBOXos játék DVDjén?
  • Devil Blade
    #157
    siasztok
  • Kövesdi A
    #156
    HI
    nem tudjátok véletlenül
    hogy mia feladat a Dark Cerebro !
    nevü pályán !

    minden választ előre köszönők !
  • Doom 4
    #155
    valaki tud kódot hozzá ?
    FONTOS !
  • constantin
    #154
    Csá.Egy gf2 szerű karin menne a game.
  • Magiszter
    #153
    ha jól dereng akkor ez az mikor Pyro-val talizol először.
    Megoldás:

    Felgyújtja a környező épületket ugyebár. Azokat elkezded oldani. Aztán ha ilyen tűzmadarakat kezd lőni(predator a nevük asszem)akkor nyomás utánuk és hógolyóval leszeded őket. Vissza oltani, aztán ezt kb 3-4x eljátszod és jön egy ennél is nehezebb rész :-)
  • jedimarsi
    #152
    Kérlek segítsetek!!! Elakadtam a Jégemberrel Fusion Plant nevű pályán!!!Mit kell ott csinálni???????Mert mindig mission failedet ír ki!!!!!!!!!!
  • vafeN
    #151
    Hellosztok. Haljátok lenne 1 olyan bajom, hogy leszedtem a game-t bithumen-ről és van hozzá 1 DEVIANCE crack, de amikor fel crackelem akkor és elindítom hibát ír ki. Nem tudja vki hogy miért? Vagy tudtok adni 1 olyan oldalt ami nem vírusos és van hozzá crack?
  • HarpR
    #150
    Hali. Leszedtem a gamet, meg nem tom h mien de nem lehet nagyon rossz ha van benne valami jo is. Nekem erdekes problemam lenn. A jatek kozben a hattertexturak (palya elemek, padlo...)nincsenek betoltve. A karakterek latszodnak. De mas semmi csak a nagy feketeseg meg neha szurkeseg. plz hlep
  • Lacc 88
    #149
    Farkassal elakadtam a Testing Center nevű pályán!
    -Ha jól emlékszem gyikolsz ameddig el nem fogynak.

    Árnyékkal a robotok ellen:
    -nálam eg kell nyomni az E-t azzal kijelöli a robotot, F-el ha jól emlékszem rátereportálsz, de előtte el kell menned a kis repülő gömbök mellet amik aktiválódnak és követnek. Teleport a robotra és megvárod amíg a kis gömbök odaérnek és színt vált a szemük vagy mi, majd teleporrt máshova mert felrobbannak. Ezt addig amíg ki nem purcan az óriás.

    Az elindítás problémára én nem tok megoldást. Talán próbáldd "virtual cd hide" nevű progival hátha. Vagy vmi hasonlóval.

  • Cápafogxy
    #148
    Valaki help pls!
  • vixo
    #147
    pontosan 54 + a .rar fájl(ez a DVD)
  • vixo
    #146
    Ja és már az újraindítással is próbálkoztam és leszedtem,majd újra felraktam,de így sem jó!Valaki télleg segíthetne!
  • grebber
    #145
    KB milyen hosszú volt?
  • vixo
    #144
    Hali!Miért nem válaszol senki a kérdésemre???Már a DVD verziót is leszedtem de azzal sem mükszik.Itt is amikor elindítom rögtön kilép a game-ből és kiírja,h az xmen.exe hibát észlelt,ezért leáll...De már több helyről is szedtem le hozzá cracket,de egyikkel sem jó. mi lehet a baj???PLZ segítsetek!!!
  • Cápafogxy
    #143
    Valaki segítsen hogy mit kell ott csinálni amikor árnyékkal vagyok és velem van az orosz csávó is és ott vagyok egy teremben és középen a nagy robot, asszem dark celebro a küldi neve.
  • Oszi
    #142
    Elakadtam Nightcrawlerrel azon a pályán amikor egy ilyen nagy robot támad engem nem tudom hogy mit csináljak!Próbáltam magam rá teleportálni de csak lerobbantott magáról hogy lehet megölni?PLz help!
  • jedimarsi
    #141
    Csá!
    Kérlek segítsetek!!!Farkassal elakadtam a Testing Center nevű pályán!!!Nem tdom mit kell csinálni egyfolytába örönlenek az emberek és mindig megölnek!!!Mit kell vagy lehet ott csinálni??Előre is köszi!!!
  • Toodmayne
    #140
    Hello!
    Én megnyomtam a shift+f12-t, még mielőtt bementem volna egy küldetésbe (ha közbe nyomom meg nem csinál semmit), de így hogy előtte nyomtam meg, bementem egy küldetésbe, és ha csak egyszer megütnek már meg is halok. Nem tom mi lehet a baj
  • vixo
    #139
    Hali!

    Még mindig nem kaptam egyértelmű választ arra a problémára,h amikor elindítom a gamet,akkor mindig kilép és kiírja,h az xmen.exe hibát észlelt,ezért leáll....Ez mitől van?A videó beállítással lehet gond,azt hol tudnám beállítani,h jó legyen?PLZ vki segítsen!Kösz!
  • Magiszter
    #138
    hopsz. elb*sztam a makrókat
  • Magiszter
    #137
    Végigtoltam. Jöhet egy kis(rövid) elemzés, vélemény.

    Nightcrawler nagyon durvára lett megcsinálva. Hozzám sem tudtak érni az elején. Csak annál a Multiple Man-es résznél volt egy kis pánik hangulat. De elteleportálok és felgyógyulok. Logen-t nagyon elrontották. 200 jönnek rád te meg henteld le. ezzel meg is fogalmaztam a vele való játék menetét. Iceman-el meg néha idegtépő volt hogy siess ide, siess oda. Oltsd el ezt, oltsd el azt. Nekem nem jött be.
    De a játék legnagyobb hibája az az hogy Nightcrawler karakterének nem jutott több szerep.

    (A játék amúgy a film hátterében húzódó eseményeket követi. Tulajdon képpen tényleg a filmet csak egy másik szálon (Hong Kong).)

    Összegzés:

    [b]Játékmenet:[b/] Lineáris, egyhangú. Nightcrawler nélkűl 5 perc után uninstall.
    [b]Grafika:[b/] Átlagosnak mondható. A hógolyó effekt (magas szinten) jónak számít, meg a teleportálás is átlagon felüli.
    [b]Irányítás:[b/] Konzol átirat. Bár nálam olyan hogy csak billentyűzet, csak Iceman-nél volt. A többit tudtam egeres megoldással is irányítani (most mondjátok hogy nem vagyok ügyi)
    [b]Újrajátszás:[b/] Fanoknak: igen, vagy 2x-3x. Másoknak: Ha egyzser végigtolja már nagy szó.
    Végeredmény: Nálam a játék 10/6, de úgy hogy kicsit elfogult vagyok az X-men stílus iránt. (és nightcrawler ad ebből 10/5-öt )
  • varaditamas
    #136
    zwwzzwrzwrwrw
  • Crazy Mate
    #135
    Meg kell nyomni a shift+f12-t.
  • vixo
    #134
    senki nem tud segíteni???PlZ!HELP!!!
  • vixo
    #133
    crackeltem,de nem hinném,h a crackjével lenne gond,mert leszedtem hozzá egy másik cracket is a gamecopyworldről,de azzal is ugyan ezt a hibát írja ki és nem vágom,h mi lehet a probléma.
  • Toodmayne
    #132
    De nekem nem lesz halhatatlan. Bemásoltam, elindítom a start game-mel belemegyek egy küldetésbe, és elég rendesen fogy az életem.
  • Crazy Mate
    #131
    Crackelted?
  • raven87
    #130
    Bemásolod az exeét a játék mappájába. Elindítod a trainer-t és rányomasz a start Gamere! Ennyi