1447
  • bogyoka
    #1165
    Lejátszottam és nagyon tetszett, jó lenne még valami hasonló játék nekem. Nagyon jó volt
  • bogyoka
    #1164
    Megvan, nem jól cserélődött ki már kicserélte rendesen pedig mindig felvette, már most jó:)))
  • bogyoka
    #1163
    igen, horgásztam, a pingvin zabálja a halat, és nálam a fura tojás van amit kicseréltem már többször megcsináltam és nem értem mi hiányzik.
  • lepike
    #1162
    Kép alapján úgy látom még nem horgásztál....mert amit horgászol azt adod a pingvinnek. stb..stb
  • lepike
    #1161
    Ez az a tojás amit a pingvin alól kiszedtél? Jobbanmondva kicserélted a sajátodat a pingvinnél lévőre?
  • bogyoka
    #1160
    mér nem tudom betenni?
  • bogyoka
    #1159
    de mit nem csináltam meg, hogy nem engedi betenni a tojásomat?

    már mindent megnéztem, átnéztem, a fura tojás van nálam és nem engedi betenni a gépbe:(
  • bogyoka
    #1158
    de nem engedi betenni, pedig már mindent megcsináltam úgy hiszem:)
  • bogyoka
    #1157
    De a tojásomat még mindig nem fogadja el a gép, és nemtom miért nem?:(
  • kirol
    #1156
    Kösz, pont most jöttem rá én is. A hordóknál lévőről van szó.
  • Csoder
    #1155
    Ott egy másik deszkáról van szó, amit a másik parton, a borospincében szerezhetsz, jó nagy, ezért majd ketté kell fűrészelni.
  • kirol
    #1154
    Annál a résznél, amikor a szobrot fel kell öltöztetni már a deszkát a kezébe adtam.
    Elakadtam itt. Megnéztem a végigjátszást, és azt írja rakjam a deszkát a kandalló elé, hogy a kővel ki tudjam lökni a sisakot.

    Na de a szoborról már nem tudom levenni, amit ráraktam.

    Ilyenkor mi van? Nem akarok kitudjamikori állást visszarakni.
  • bogyoka
    #1153
    Tudom hova kell tenni, de nem engedi betenni?:( Pedig a "fura tojás"-om van meg.
  • fv82
    #1152
    hehe sok jó poén van a végén
  • fv82
    #1151
    a tojást a kávé autómatába kell tenni, épp most csináltam meg
  • Vlala #1150
    Nem ismerem a játékot, de találtam Neked ilyet.

    Ez egy angol nyelvű végigjátszás, beleolvasgattam, két tojás van, az egyik sima, a másik fura... ha gondolod, belefordítgathatok.
  • bogyoka
    #1149
    nálam nem volt ilyen normális volt:)

    De a tojásomat még mindig nem engedi berakni, pedig a fura tojásom van
  • Yula
    #1148
  • Yula
    #1147
    Sziasztok!

    Találkozott valaki ilyen anomáliával?

    Alul nincsenek piktogrammok, a szöveg egymásra ér és ha az egeret mozgatom eléletlenedik. Van erre megoldás?
    Köszi!
  • bogyoka
    #1146
    Fura tojásomat ménem tudom betenni?:(
  • sorx
    #1145
    .\DXSprite.ccp 333 /Jul 10 2006 18:02:07:
    MyD3DXCreateSurfaceFromFile failed( (null) ).
    Exception

    Ha az iranytunel latod ezt, akkor arra van megoldas. A magyaritast keszitok egy crc-erroros png-t csinaltak, amikor az iranytu kepen az egtajak kezdobetuit leforditottak. A hibas file a C:\Program Files\Deep Silver\Secret Files Tunguska\data\localization\graphics\tunguska_04_closeup_kompass.png
    Toltsd be irfanview-ba es saveld el ujra. Igy mar nem lesz crc-erroros.
    ---SoRX
  • sorx
    #1144
    Ha az iranytunel latod ezt, akkor arra van megoldas. A magyaritast keszitok egy crc-erroros png-t csinaltak, amikor az iranytu kepen az egtajak kezdobetuit leforditottak. A hibas file a C:\Program Files\Deep Silver\Secret Files Tunguska\data\localization\graphics\tunguska_04_closeup_kompass.png
    Toltsd be irfanview-ba es saveld el ujra. Igy mar nem lesz crc-erroros.
    ---SoRX
  • fv82
    #1143
    jó kis játék ez a tunguska, de egy kalandjátékban nem szabadna lehetetlen állapotba kerülni. Nekem sikerült moszkvában vettem észre, hogy az asztalon hagytam a ceruzát és már a múzeumból sem térhetek vissza oda :( most kereshetek egy moszkvai savegamet
  • feri0325
    #1142
    hello!kimaradt a 2.pálya!el tudnád nekem küldeni a teljes végigjátszást?köszi!a cimem:[email protected]
  • Randal
    #1141
    Na bakker, azt nem vettem észre:D
  • kirol
    #1140
    Hát ott az utalás a kandalló belső falán: 7,5 - 3 - 10,5 - 6.

    Ha ez se segít, amit kétlek, akkor leírom a megoldást.
  • Randal
    #1139
    Jó neked. Fogalmam sincs mit kell vele kezdeni. mmi tuasítás nincs, csak ott áll. Ráraktam a csavarokat is, tudom, hogy melyiknél mennyit fordul és hova, de akárhogy próbálgatom, nem jön össze.
  • kirol
    #1138
    A házban a kandalló melletti iránytűnél? Az tök egyszerű.
  • Randal
    #1137
    frankón elakadtam az iránytűs résznél.
    Most én vagyok ennyire hülye hogy nem értem mi az istent kell itt csinálni? Gondolom D-ről É-re vinni a nyilat vagy nemtom. Ráadásul még a súgó se segített túl sokat:(
  • kirol
    #1136
    Na kb 4 hónap kihagyás után végre folytathatom a játékot. Most értem Kubába.
  • bogyoka
    #1135
    akkor ezek szerint sikerült mi? Nekem is magyarul van szépen haladok
  • bogyoka
    #1134
    levágtad már? Mert egyszerű
  • Randal
    #1133
    LOL. Én birka csak a magyarítás frissítését telepítettem fel:D
  • Randal
    #1132
    No. A hétvégén nekiestem én is a játéknak.
    Sajna a magyarítás nem indult, de egye fene.
    A játékban a nagyítós segítség tényleg jól jön, így legalább nem érzem annyira cheatnek.

    Viszont pár dolog marhára zavart:
    Spoilerezni nagyon nem fogok.
    A kód. Az hogy fourth most engyed vagy negyedik az nem mindegy, vagy csak én nem értek rendesen angolul?

    A vajaskenyér effektus is elég gáz volt számomra és a vonaton a porzsák is. Azt hittem máshogy kell használni.

    Eddig ennyi. Ja igen, és még a kórháznál is van pár értelmetlenség, számomra.
  • diablo funn007
    #1131
    Sziasztok!!!!
    ---------------------------
    Exception
    ---------------------------
    .\DXSprite.cpp 333 / Oct 18 2006 17:28:31 :
    MyD3DXCreateSurfaceFromFile failed( (null) ).
    ---------------------------
    Nekem valami ilyesmit szokott kiirni a secret files tunguska,és nem megy tovább.
    nem tud nekem valaki segiteni hogy hogyan lehet ezt orvosolni!?
  • PeToth
    #1130
    Helló! Tudna nekem valaki segíteni, abban, hogy a Max irodája melletti növényről, hogyan kell levágni a levelet, mert nekem sehogy sem sikerült, pedig végigtapogattam az egész növényt.
  • holiday
    #1129
    Sziasztok!Valaki el tudja küldeni a végét ahol a telefont kell be dobni?
  • bogyoka
    #1128
    nem tudom de nekem aztán nem tetszett, pedig imádom a kalandjátékokat:))
  • Randal
    #1127
    Nem mondjátok hogy ilyen gáz. Bakker, na mindegy majd meglesem azt meglátjuk. De én is vártam már.
  • bogyoka
    #1126
    Nekem magyarosítva van, de a férjem intézte, én most csak rákerestem:))

    Talán ez az ezt nézd meg:)