1447
  • zzeN
    #1245


    ennyi cuccom van, összeraktam azt a fejkendős csokrot is vagy mit...:)
  • kirol
    #1244
    Na itt vagyok én is. Van naptejed?
    Szemüveged, kalapod, köntösöd?
  • zzeN
    #1243
    már tovább jutottam, másnap reggel van
    kimostam a ruhákat, szóltam a kapitánynak és a portásnak is, most akadtam meg:S
  • kirol
    #1242
    Csak holnap tudok segíteni. De akkor megpróbálok!
  • zzeN
    #1241
    nappal csengettem neki, de este már nincs ott a csengő, van ott mikrofon, marcipán, meg a pult oldalán lévő körökkel lehetne vmit kezdeni...
  • kirol
    #1240
    De a portásnak csengetni kell.

    Otthon megnézem majd azért.
  • zzeN
    #1239
    na akkor lemondom h állok: este van, vki otthagyta a lépcsőnél a melltartóját(vagy az a miénk?), az orvosiba nem tudok bemenni, az üveget már megtisztítottam a kosztól, az ufot rátoltam, alulról lámpával megvilágítottam, lejegyzetelt egy szöveget, felvettem marcipánt, portás világba nincs, van 1 cetlim meg egy kártya a szobámhoz, az ágy felett lévő képet még nem tudom levenni, csak mond rá valamit...
  • kirol
    #1238
    Várjál. A mosodánál a kép mögötti cuccot megtaláltad már?

    Nehéz kicsit, mert sok dolgot kell csinálni, és már pár napja nem játszottam vele. Mert csak a TV-s gépen van fent, és a TV-n szoktam vele játszani, ha éppen van idő, és nem nézek semmit.

    Ahol az ufó van ott beszéltél a portással, vagy kivel?
    Ő intézi majd a csomagot.
  • zzeN
    #1237
    este van, van egy bőrönd a szekrényemben, de az másé, szóval ennyi, az orvosiba nem tudok bemenni, ahol a mosógép van ott csak a szappant tudtma használni a felmosóhoz
  • kirol
    #1236
    Jujj, de rég volt.
    Másnap van már nálad? Bőröndöd megvan? Mostál már ilyesmi?
  • zzeN
    #1235
    ja már meg, le is olvasta ami az ufo alján van, fel is jegyezte, de ennyi kész itt meghaltam:)
  • kirol
    #1234
    Azt az üveget meg is tisztítottad? Ami az ufó alatt van?

    Legalább nem egyedül nyomom, bár én lassan haladok, mert nincs sok időm, de legalább lesz kivel megbeszélni.
  • zzeN
    #1233
    kösz kirol
    teljesen elakadtam:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rátoltam az üvegre azt az UFO-s izét, alulról megvilágítottam(kaptam feljegyzést), mindent mindennel szétkombóztam, de semmi
    van lámpám, melltartóm, cetlim, szobába a kártya, meg marcipán:S
  • zzeN
    #1232
    vmi linket ha dobnál...:)
  • kirol
    #1231
    Közben látom, hogy már ki is jött a full.
  • kirol
    #1230
    Én azon már túl vagyok. Nekem a felső szinten a csávónak kellene naptejet találnom.
  • zzeN
    #1229
    Most tolom a demót, Kirol te hol akadtál el benne? Én a hajón az ablak tisztítása után...
  • kirol
    #1228
    Mert ez miért nem volt jó neki?

    Szerintem simán jöhet ide, hisz ez egy játék.
  • dav
    #1227
    Én inkább megvárom a teljest, hamar itt lesz az is.
    Egyébként van már a második résznek is topikja, bár nem túl pörgős :)
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1194614502
  • kirol
    #1226
    Játszik valaki más is a demoval?
    Mert elakadtam. :(
  • kirol
    #1225
    Ja, most látom, tegnap kijött a demo! :)
  • kirol
    #1224
    Kíváncsi vagyok, ki jön e időben. (29. -én.)

    Egy demo meg jöhetne már most is.
  • dav
    #1223
    várjuk :)
  • kirol
    #1222
    Tíz új kép a készülő kalandjátékról, melyben most egy még nagyobb összeesküvés után eredhetünk. Új helyszínek, karakterek tűnnek fel, valamint sötét titkok és szekták után nyomozhatunk majd. (GK)

    És elvileg már csak 1 hónap, és megjelenik!










  • mixcontrol
    #1221
    Sziasztok segítene nekem valaki el akadtam ott hogy amikor a parabola antenát szét szedem akkor amikor be megyek nem tudom el szedni az éket mert azt mondja ki kéne neki találni valamit hogy mivel halgatasa el a fickot itt mit kell csinálni lécci segítsetek!!
  • kirol
    #1220
    Basszus de régen volt, volt ilyen rész? :)

    Elvileg 2 hónap, és itt a 2. rész.
  • CSViktor
    #1219
    Szevasztok 1 kis segitség kellene ott vagyok amikor az a sok lámpát kell le oltani de nekem soha nem sikerül mindet 2vagy3 lámpa ha tudtok irjatok előre is köszi
  • kirol
    #1218
    Na lassan, de megy az idő. Még 3 hónap.
  • Jocó 84
    #1217
    Hát sajnos nem működik. Ide telepített két videót: Program Files\Deep Silver\Secret Files Tunguska\. A videó címe video.spr a mérete 1,26 GB a másik videó címe video2.spr a mérete 228 MB. Ezek a fájlok találhatók benne a képen van

  • kirol
    #1216
    Ha felrakod a patch-ot automatikusan felülírja az eredeti befejezés fájlját, így a másikat kell látnod, ha jól emlékszem.

    Jó helyre telepedett neked?
  • Jocó 84
    #1215
    Sziasztok!

    Nekem két kérdésem lenne. Az egyik az, hogy a Secret Files Tunguska-ban az alternatív befejezés mit takar? Amikor elindítom a játékot a monitor jobb alsó sarkában ezt írja ki: V 1.00. Lehet hogy nálam nem működik az alternatív befejezés a verzió miatt? Letöltöttem az 1.02 patchet 241 MB de ugyan olyan a befejezés mint nélküle. A másik ezt hogyan lehet elérni - az átvezetõ mozikat a menübõl is elérhetjük, és újra megtekinthetjük
    Ha valaki tud akkor segítsen A válaszokat előre is köszönöm
  • Neton
    #1214
    Hali!

    Ha minden igaz a múzeumnál lesz az állványzat előtt. Ha ráböksz a nagyítóra, ki fogja hozni, hogy hol van pontosan.
  • kirol
    #1213
    És Trailer 2 !
  • kirol
    #1212
    Új képek
  • kirol
    #1211
    Sárga üvegdarad? Ez így nem rémlik. Kicsit régen volt. :)
    Valami konkrétabb?
  • stoffert1966
    #1210
    Sziasztok!Segitséget kérnék, most kezdtem a Tunguskát játszani és elakadtam az elején. Nem találom a sárga üvegdarabot, amit fel kellene vennem pedig már minden átnéztem. Hova kell mennem, merre találom? Köszi a segitséget.
  • kirol
    #1209
    Secret Files 2 részletek

    A kifejezetten kellemesre sikeredett Tunguska folytatásáról derült ki néhány, a kalandjátékosokat is érdeklő részlet.
    Chavalier, 2007. december 13., 14:21


    Két évvel járunk a Tunguska eseményei után. Max és Nina kapcsolata egy csúnya szakítással ér véget, s mindketten máshol keresnek vigaszt. Max távoli dzsungelek mélyén kaszabolja át magát, míg Nina egy hajóútra fizet be. Természetesen mindkét szereplő bajba keveredik, s az események sodra újra összehozza őket. Talán még a szerelem is fellángol?
    Lássuk, milyen apróságokat tartogatnak számunkra a német fejlesztők!
    Egyrészt, az intro interaktív lesz, vagyis egy püspököt irányíthatunk néhány perc erejéig. A srácok igyekeznek feszült tempójú, filmszerű történetet összehozni.
    Másrészt növelik a felbontást, hogy még szebbek és részletesebbek legyenek a hátterek, s immáron támogatják a szélesvásznú megjelenítést is.
    A karakterek megjelenítése is javul, normal mapping, élethű gesztikuláció, dinamikus árnyékok, önárnyékolás, stb.
    Az irányítást finomítják, vagyis kényelmesebbé varázsolják. Például egyértelmű ikonok utalnak a párbeszéd-opciókra.
    A játékidő pedig az előd példáját követve 12 óra felett alakul majd.
  • kirol
    #1208
    Secret Files 2 céldátum

    A 2006-os év egyik legjobb kalandja volt a rejtélyekben nem szűkölködő, Tunguska alcímet viselő első epizód.

    A német csapatok (Animation Arts, Fusionsphere Systems, Creatown) munkáját dícsérő folytatás két évvel később, napra pontosan ugyanakkor fog megjelenni, mint elődje.
    A fejlesztők egészen mostanáig nem tudták pontosan megmondani, hogy mennyi időre lesz szükségük a munkálatok befejezéséhez, ám e bizonytalanságuk megszűnni látszik, hiszen a kiadó szerepében tetszelgő Deep Silver bejelentette, hogy a Secret Files 2 (Geheimakte 2) 2008 augusztus 29-én lát majd napvilágot.
    A rajongókra rótt kényszerű várakozás terhét enyhítendő, meglepetésre számíthatunk néhány héten belül, amit a hivatalos oldalon tesznek majd közzé.



  • kirol
    #1207
    Tunguska 2 Trailer
  • kirol
    #1206
    Rákötötted a macskára a telefont?