1447
  • #1327
    A fusionsphere honlapján ott van: 2009 korai első negyedéve.
    Ez a z nemzetközi kiadás lesz angol ,francia, olasz ,spanyol nyelven.
  • once
    #1326
    előreláthatólag mikor lesz angolul elérhető?köszi!
  • once
    #1325
    köszi,akkor várok addig amig megjelenik,németül nem nagyon értek.
  • kirol
    #1324
    Nincs angol, csak német nyelvű jelenleg!
  • once
    #1323
    ezer bocsánat mester!
  • kirol
    #1322
    NE warezolj!
  • once
    #1321
    hi,a secret files 2(angol) teljest el lehet már érni valahol a neten? én nem találom sehol.
  • vizmagus23
    #1320
    van egy problémám nincs valami segítség arrar hogy kell a széf biztonsági ízéjét (Katt a pöttyre, lesz több pötty) kiiktatni?
  • antos
    #1319
    Nekem az lenne a problémám,hogy hogyan kell beállítani a felbontást,mert 22 colos monitorom van és nem jól jeleníti meg a játékot, elvileg erre van az 1.03-mas patch,de feltelepítés után is ugyanolyan maradt.
  • trmn #1318
    Olvasni nem tudsz? Bakker, ha nem adtam meg volna minden segítséget a lentebbi linkeken akkor segítenék. De így.....keresd meg bakker
  • lacyka0727
    #1317
    Sziasztok.Még mindig a hajón vagyok és nem tudom mit kell csinálnom még.hogy tudom elvenni a pultról a csomagoló papírt?
  • trmn #1316
    Beszélni kell a csávóval vagy kétszer. Én is tököltem amíg rájöttem.
  • zzeN
    #1315
    na vki?szenvedtem már vele 1-2 órát...
  • kirol
    #1314
    Na most már én is a dzsungelbe n vagyok. :)
  • zzeN
    #1313
    elakadtam még a végigjátszással is egy kicsit...
    amikor a csónakot kell motorcsónakká átalakítani, aláraktam a mentőmellényt, a motort rászereltem+ a propellert, a csávónak odaadtam a ruhát, lefotóztam a táblát és ennyi, nem tudom h most mit kell csinálni
  • trmn #1312
    És itt van képekben az igazi segítség. Azt hiszem nincs több kérdésem. ))) (PDF file--ok)

    Végigjátszás
  • trmn #1311
    Közben találtam egy másik német végigjátszást, ez sokkal jobb mint az előző.

    Itt a link
  • kirol
    #1310
    Hát egy webfordítást tudsz csinálni gyorsa, és mivel azért te a játékban látod miről van szó, hátha ki tudzs valamit bogozni ebből a nem túl értelmes fordításból. :)


    "Fogások neked az kifehéríti a bokor bogyóit, azután csökken egy képernyő. Itt minden mindazonáltal néz, csak a balra levő nagy virágot tudod zsebre tenni. Ez annyira mérhetetlenül bűzlik az egy keveset ezzel ki tudod tenni az őrt a másik képernyőben. Ha közel sátorrudakkal tolja a virágot és fekteti a fa mögé őt az őrnek, gyere.

    Azután meg tudod fogni a Venus repülési ügyet, később megint zsebre teszed a büdös növényt. Behátrál a tábor kicsomagolja a Donutst a fedőből és elmondja a sört a kertnek. Röviden elhagyja a színhelyet, azután te a sör vehet egy csigát. A tábor teszi a büdös növényt a kövön a folyóra. A béka megfogja a legyeket és neked egy fényzsákmány. Azelőtt a templom előtt, amit a pókháló megsemmisít, és lóg helyette a zászló ott.

    Szintén röviden olvas kint itt a színhely azonnal megint jönni. Most te a pókháló veheti az izzásférgeket. Most közel időközben teszed a Donutot a lyukban a darázsfészek és tud csípni egy kevés mézet a fészekből. A lyukakkal téged keres meg a kőnél. Most fent levő helyek a lyukakkal kapcsolatos következő célok hosszában: Venus repülésre becsomagol, izzásférgek, páva hajladozik, halászik, üt és a lépek."
  • kirol
    #1309
    Ó, erről mindről?
  • kirol
    #1308
    Köszi! Este kipróbálom!
  • trmn #1307
    Schnappt euch die weißen Beeren vom Strauch, dann geht einen Bildschirm zurück. Hier betrachtet alles, einstecken könnt ihr aber nur die große Blume links. Diese stinkt so gewaltig, dass ihr damit im anderen Bildschirm die Wache ein wenig vertreiben könnt. Legt sie also hinter den Baum und schiebt die Blume mit Zeltstangen nah an die Wache ran. Dann könnt ihr die Venusfliegenfalle schnappen, anschließend steckt ihr die stinkige Pflanze wieder ein. Zurück im Lager wickelt den Donuts aus der Hülle aus und stellt das Bier an den Garten. Verlasst den Schauplatz kurz, danach könnt ihr vom Bier eine Schnecke nehmen. Am Lager stellt die stinkige Pflanze auf den Stein am Fluss. Der Frosch fängt die Fliegen und ist leichte Beute für euch. Vor dem Tempel zerstört das Spinnennetz und hängt stattdessen die Flagge hin. Verlast auch hier kurz den Schauplatz, um sofort wiederzukommen. Nun könnt ihr von dem Spinnennetz die Glühwürmer nehmen. Den Donut steckt ihr derweil in das Loch nahe des Wespennestes und könnt nun etwas Honig aus dem Nest klauen. Schaut euch den Stein mit den Löchern an. Platziert nun von oben nach unten folgende Gegenstände in den Löchern: Venusfliegenfalle, Glühwürmer, Pfauenfeder, Fisch, Nacktschnecke und die Bienenwaben.

    Erről kéne egy fordítás, akkor tovább tudnák én is menni. Kár, hogy németül nem beszélek, de ez lesz a következő nyelv amit meg fogok tanulni )))
  • trmn #1306
    Talán bele is kell szólni a mikrofonba, de ebben már nem vagyok biztos.
  • trmn #1305
    Most már emlékszem. A mikrofonra a pulton rá kell tenni az mp3-at és a fejhallgatót. Azt hiszem meg kell nézni a kabint kívülről és látod, hogy a ember már nem úgy ül ahogy az előbb. Ezután tudsz beszélni a fotóssal.

    Az a baj, hogy az ember örül, ha túljut egy problémán, és minnél nehezebb volt a megoldás, annál inkább emlékszik rá.
  • kirol
    #1304
    A kiscsávós rész, már megvolt.
  • trmn #1303
    Úgy emlékszem még beszélni kell valakivel, talán az ebédlőben. Alufóliát felszedted már? Golyót odaadtad már a kiscsávónak?

    Én is piszkosul el vagyok akadva, és megvan mindenem, mégsem tudok tovább lépni. Igaz én már az erdőben Max-el.
  • kirol
    #1302
    Na játszottam kicsit. A hajón a tényképész csak akkor fényképezi le az 5-ös kabinban a csávót, ha pozíciót vált.

    Hogyan tudom ezt elérni?
  • trmn #1301
    Megvan a csiga, de a kép nem áll össze
  • trmn #1300
    Csak azt nem tudom, hogy a béka fölötti lukba mi az: Valami csiga? Hogy lehet hozzájutni? Hát nem nagyon pörög a topic(((
  • trmn #1299
    Találtam egy német nyelvű végigjátszást.


    Végigjátszás
  • trmn #1298
    Találtam egy képet. Ez lenne a megoldás?

    [IMG][/IMG]
  • eracska
    #1297
    Sziasztok! Nekem is az a problémám, mint az előző hozzászólónak! Légyszi, segítsetek!!
  • trmn #1296
    És milyen sorrendben?
  • trmn #1295
    Na, most akadtam el a Secret files 2-ben. Valaki egy kis segítséget! Mit kell dugdosni a lukakba a templomnál?
  • lewus
    #1294
    Hello na sikerült végigtolnom a Secret files 2-öt németül persze.
  • kirol
    #1293
    Szerintem nem.
  • trmn #1292
    Secret files 2-höz létezik angolnyelvű walkthrough ?
  • kirol
    #1291
    Hú, hát ügyes vagy!
  • friz74
    #1290
    Na, végigjátszottam! Nem semmi volt, jó nehéz! De azért nagyon tetszett, úgyhogy ha lesz hozzá magyarítás, újra nekiveselkedem!
  • eracska
    #1289
    Sziasztok! Lenne egy buta kérdésem. Nem találom az alumíniumot. Azt tudom, hogy az ebédlőben kell kereseni, de valamilyért én nem látom. Lehet, hogy valamit nem csináltam még meg? A posztert sem tudom a helyére rakni.
    Köszi a segítséget.
  • kirol
    #1288
    Fejezd már be!!!