1447
  • Fenrir
    #685
    Akkor mi a probléma?
  • veri5
    #684
    De összekevertem a két növényt.
  • Fenrir
    #683
    A cső egyik végét csatlakoztatod a csapra a wc-ben, a másikat meg az álló hugyózóba. Aztán lemész, a harisnyát ráhúzod a cső végére az ajtó mellett és átkötöd a piros-fehér szalaggal. Aztán visszamész, kinyitod a csapot majd kinyitod a szelepet is és akkor kimossa a kulcsot a víz a harisnyába. Amint vége felkapod a harisnyát és odaadod a vécén ülő masinisztának.
  • Fenrir
    #682
    Vissza kell menni a legelső kocsiba, be kell tenni a 100 wattos izzót az alvó katona feje feletti lámpába majd bekapcsolni. Ekkor ő felébred aztán más pózban fog aludni tovább, így át tudod kutatni a hátizsákját amiben találsz 1 üveg olajat (vagy mit). Ezt beleöntöd a konyhában a tálba és megint megkensz vele 1 kenyeret majd odaadod a tudósnak aki elfut miatta a wc-re. Aztán az üres üveget a konyhában megtöltöd vízzel majd leöntöd a konnektort mire a másik az asszisztens is elmegy. Felkapod a 2 üveget, kiveszed belőle a 2 mintát és összekevered majd visszarakod az egyik edénybe és visszateszed az asztalra. Innen már könnyebb...
  • veri5
    #681
    Én meg a vonaton,1xer megetettem a papit,még1xer megkell(dehogy?) meg az atón nem enged be.Mé?
  • nevin
    #680
    Olvass vissza pár hsz-t és megleled a megoldást. Amúgy ha értetted a párbeszédeket, akkor logikus, hogy mit kellene tenni.
  • veri5
    #679
    Hol van a harisnya?
  • zátony
    #678
    légyszi mondjátok meg, h mit kéne csinálnom azután, h mind a 2 tudós elment valami miatt a vagonból! nem tok mit csinálni a 2 üveges virággal...

    mi a teendő???
    fffff [/spoiler]
  • veri5
    #677
    De h tom a a bázison a kulcsot kihaláxni?
  • zátony
    #676
    [/spoiler] csak próbálom, h h működik... :D
  • zátony
    #675
    2X kell a tudóst megetetni! aztán az üveg vizet öntsd rá az elosztóra, a z asszisztens mellett!

    így egyedül maradsz a szobában!
  • zátony
    #674
    u
  • Atesz22
    #673
    Hali! A vonaton megetettem a tudost,es elkopte h a kabinban levo urgenel van a lista.De itt elakadtam.Hogy kell ezeket kipaterolni a xobabol? Vagy elobb jutok be a kabinos profhoz?
  • CalebJoe
    #672
    Én a vonat állomáson akadtam el.Ott a csövet bele rakom a fal melletti résbe,és asszem lekell mennem,de ott a csapot nem engedi h kinyissam,meg a a piros rongyot se tom sehova rakni.Vki leírná?Me jó lenne.:)
  • mozesapo
    #671
    A végén aranyosak a filmek.
    2008-ig várni kell a következő részre. :(
  • WildHemp
    #670
    hosszabb videórta számítottam a végén, de így is nagyon tetszett...
  • WildHemp
    #669
    baszki mászkáltam a többi szobában, visszamentem és most simán felvette....?
  • WildHemp
    #668
    a villáskulcsot hogyan tudom felszedni a hordoról?
  • WildHemp
    #667
    mi a here van a hordóban a hajón, hogy mindent bele kell mártani???
  • neptum
    #666
    egy ideig várnod kell majd a magyarositásra pár hónapot de ki lehet bírni :):(
  • mozesapo
    #665
    Mondjuk ha lesz magyarítása, lehet végignyomom mégegyszer. Mert sok az angol szöveg, túl sok.
  • mozesapo
    #664
    Ja kivégeztem. :))
    Mondjuk tököltem a végén v. 20 percet, hogy mit is kéne csinálni.
  • WildHemp
    #663
    mozes te végig nyomtad? reggel nekem le kelett lépnem, ahogy észrevettem addig párhuzamosan nyomtuk... sok van vissza?
  • Eisenhower
    #662
    azon már tul vagyok, most anná la résznél vagyok ahol van az a lenin kép ott kinyilik az ajto mikor mind a 4 szobrot balra forditom ott bemegyek van vmi villamosszék... és ott van ilyen cucc ahol nyomogatni kell a gombokat ....
  • mozesapo
    #661
    Az a beugratás. Tojás ki a gépből, víz megfagy. Kamera matatása.
  • neptum
    #660
    ez az ezért maradnak le a lényegről nekik valo a magyarósitás :(
  • WildHemp
    #659
    értem, köszönöm. nem nagyon tudok angolul, kurva németet tanúltam
  • Lyan Kyj
    #658
    Nina azt csak viccnek szánta^^ Tojást vedd ki
  • WildHemp
    #657
    az lenne a kérdésem, hogy a nagy kád vízbe ugye egy vödör fürdő olaj kell a hajóról, de én mertem megint sót a vödörbe:) , ti mit tudtatok ott csinálni?
  • Lyan Kyj
    #656
    sztem a fele végigpörgeti a beszélgetéseket, és azt sem tudják, mi van, csak kattintgatnak, azért van ennyi kérdés...
  • neptum
    #655
    azt nem értem mindek kell segitség nem jobb egyedül rá jöni a dolgokra ??????
  • Lyan Kyj
    #654
    vedd ki az égőt az alvó katona felett, és a vagon másik végén a folyosón. A 100wattosat rakd a katona fölé, és katt fel.

    Nekem is ez volt uccsó...
  • Eisenhower
    #653
    #647-re vmi okosság?
  • mozesapo
    #652
    Kicsúzlizni a lámpát az őr felett.

    Nincs több help. Max ha valami furmányos elakadás.
  • veri5
    #651
    De összeraktam,kivettem a kocsi alól a emelőt,és itt akadtam el...
  • Eisenhower
    #650
    anya, ott van a kocsi mögötti kupacba amit kivesz szerszámosbol dobozt leszedni gumit összerakni csuzlinak stb...
  • mozesapo
    #649
    csúzli és nem dió hanem anyacsavar v. kavics. Már nem emlékszem. Ha a vasútállomás.

    LAST HELP
  • veri5
    #648
    Vki pls help!Nem szeretek egy játékkal egy nap órákat szerencsétlenkedni.
  • Eisenhower
    #647
    estét. a vonaton annál a puzzle résznél vagyok aho lha jo ltudom el kellene tüntetni hogy egy "lámpa" se világítson, vmi ötlet ami megkönnyíti a dolgot? köszi
  • veri5
    #646
    De a dió ügy nem.:)