1447
  • veri5
    #725
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kód:31545,kikell hhaláxni a kulcsot
  • Babobaba
    #724
    Hali. Ha valaki van itt akkor meg tudná mondani, hogy hogyan jutok tovább a vonat állomásos pályán? Beöltöztem a katonai ruhába, beszéltem a muksoval a wc-ben, azzal az őrrel aki a vonat előtt áll, azt egy mondatot a Men in Black-es fickokkal. A kódos ajtot nem tudtam kinyitni.
    Help!!
  • veri5
    #723
    Vki?Kihalt a topic?
  • veri5
    #722
    Help!A kórházos mapon voaok.Ott már a csajnak feladtam a szikét,a fogót,meg kivágtam az ágyból szőr darabot,de nem tom mt kell csinálni.
  • Babobaba
    #721
    Ohh köszönöm szépen. Sikerült:)
  • Papirzacsi
    #720
    Miután elrendezted a napló szerint, utánna , ha jól emlékszem írja is, hogy már csak két érmét kell felcserélni, és kijött a kritérium ,hogy egyik sorban, oszlopban, és a főátlókban nem szerepelhet ugyan az az érme kétszer. Nézd meg, hogy hol van (alsó két sor), és cseréld meg őket ,és máris jön a videó.
  • Babobaba
    #719
    A hiányzó érme az megvan. Beraktam ahonnan hiányzott. Aztán bementem a Diary-ba, és ott volt egy kép az érmékről, és beraktam úgy ahogyan a képen mutatja... és semmi:(
  • Fenrir
    #718
    Nah végigjátszottam, a credits rész tényleg poén :)
  • veri5
    #717
    Megvan már a hiányzó érme?Mert akkor sorba kell rakni,De van egy kép visszább és levanrajzolva h h kell.
  • Babobaba
    #716
    Sziasztok!
    Remélem valaki megtudná nekem mondani, hogy a játék elején a pénzérmékkel mit kell csinálni?!
  • veri5
    #715
    De a kórházos mapon Max-el h tok bejutni az emeletre?A stelitet elvágtam,de mégse engedi h felmenjek a lépcsőhöz.Mit tegyek?
  • Fenrir
    #714
    Nah most én is elakadtam a kastélyban Max-szal. Minden vasajtó ki van nyitva kivéve az utolsót ami faajtó. Azt nem tudja kinyitni, ráadásul a kezemben van még a 2 csatornadarab is és nem tudom hol lehetne felhasználni.
  • veri5
    #713
    Ezt nem értem.Elvágom a satelitet,nem jön be a csávőó,de mégse megy ki Max.Mé?
  • CalebJoe
    #712
    De akkor mér nem keresel rá a neten?!Mé kell ilyen xar kérdésekket feltenni?
  • rotator
    #711
    LOL
  • Fenrir
    #710
    Ez egy kalandjáték, nem Max Payne...

    Igen, olyan mint a Still Life.
  • Djemba
    #709
    milyen az irányítás?van benne valami akció vagy olyan mint a STILL LIFE???
  • BlackShadow
    #708
    the end. elég rövid a záró video.. de a credits legalább poén :D várom a secret files 2-t :)
  • Fenrir
    #707
    Gyantás vízbe mártsd bele az ecsetet...
  • zátony
    #706
    hogy tudom kivenni a tűzhelyről a receptet?
    ha egyátalán az a recept...
    van már ecsetem is, főzöm a gőzön a gyantás vizet és virágom is van!
  • zátony
    #705
    köszönöm szépen fenrir!!!!
  • Fenrir
    #704
    Ki kell vágni a szikével egy darabot szivacsot Nina ágyából majd le kell küldeni Maxnak. Miután már az őr be lett zárva és el lett altatva a szobában odamehetsz a tévéje mellé, ott van egy tányér leves. Ebbe mártsd bele a szivacsot és küld vissza Ninának. Ez lesz a csali.
  • Fenrir
    #703
    Menj oda mégegyszer és buheráld meg a szikével.
  • veri5
    #702
    Vki psl help!!!#700
  • veri5
    #701
    Jeeee,a 700. hsz!:)))))
  • veri5
    #700
    Ja ok.A fogóval megbureháltam a satelitet,de MAX mégse akar a lépcsőhöz menni.H kell?
  • veri5
    #699
    Nekem is help!:)

    Bejutottam az esős mapon a kastélyba,felvettem a csipeszt,de mást nem tok csinálni.Mit kell?
  • zátony
    #698
    kösz! látom segítőkészek vagytok!

    puszi!
  • zátony
    #697
    KÉREM!!!!! legalább ezt fordítsátok le nekem!! ezt nem értem sehogy!!

    "Pass Nina the soaked foam and the blow pipe. Activate Nina, combine the foam with string and then the bowl with the pipe."

    köszi
  • zátony
    #696
    de nekem is helpeljen már valaki!!!

    hiába olvastam vissza, nem találok semmit erről!

    köszi
  • zátony
    #695
    igen... jobb klikk rá és kiveszi
  • veri5
    #694
    De én a balba raktam.Kilehet venni?
  • zátony
    #693
    mert a szőrt a jobb oldali fosba kell tenni és rá kell tenni a porszívőcsőt!
    ezután tudsz leereszkedni...
  • veri5
    #692
    Nekem meg a vonaton help!A tetején vaok,és beleraktam a szőrt a kéménybe,összekötöttem,meg oda raktam amivel letok ereszkedni az ablakhoz,de nem nyílik ki.Mé?
  • zátony
    #691
    mi a faszért nem tudom megépíteni azt a qrva patkányfogót!!! kell neki valami busy csali!!!!
    mit tok csinálni??? már kezdek megőrülni...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zátony
    #690
    én meg, igen, de azt csak akkor akarom használni, ha tényleg baromi nagy a gáz...

    mert igazából így semmi értelme a kalandjátéknak... de sajna muszáj néha segítséget kérnem...
  • zátony
    #689
    ááá jeee !! már semmi, közben rájöttem...
  • Lyan Kyj
    #688
    végigjátszást megnézted?
  • zátony
    #687
    most ott ragadtam le, hogy Maxszal rohangálok! már aktiváltam Ninát a börtön kórházban, de nem tom hogy tovább... Ninánál felvettem a követ meg valami tálat plussz egy azonosíthatatlan cumót... nem tok mit csinálni!

    valaki help! thx a lot!
  • veri5
    #686
    De mind2 edénybe vissza kell rakni?Me csak egybe engedi,de hova rakjam vissza?Ahonnan vettem onna nem engedi.