1447
  • Szamika
    #765
    milyen tábla? melyik részen? Átmentem már ott de nem emlékszem. Lehet, szenilis vagyok már... segitek, ha elmondod, mire gondolsz
  • Szamika
    #764
    a nagy radiátornál Én is elakadtam :( De a jégcsapot sem tudom leszedni. Tud valaki segiteni?
  • Szamika
    #763
    hm... nézegetem a képeket, ami a fórum elején van... Nekem nincs földgömb, csak három ikon van. Meg a vonatban a katona nekem végig szunyált... ott meg látom, ablaknak dölve van, és van előtte pohár... Irországban Max-el mentem, és virágom sem volt. Többféle játék van???
  • Babobaba
    #762
    Hello.
    Valaki megtudná mondani, hogy a barlangban vagyok, és ott van egy ilyen tábla, benne egy piros kör. Ott mit kell csinálni?
  • 19410122
    #761
    Számomra is szinte "letehetetlen" volt! Ha megmagyarítják, végignyomom ismét.
  • Balázs 17
    #760
    huhh na végeztem
    Still Life óta nem játszottam ilyen jó gammával
    grat.
  • Thanatos
    #759
    akkor sok szerencsét a szenvedéssel...
  • Szamika
    #758
    Köszi,de nem nagyon olvasom el a végigjátszásokat :) Pláne nem ha angolul van :D Jobb szeretek magam szenvedni a megoldásért :) De néha elakadok :)
  • Szamika
    #757
    Fenébe!!! Köszi, már megvan :D a kis zacsiban volt a haj:)
  • Lyan Kyj
    #756
    két végigjátszást is találsz lejjebb, illetve hsz-eket a válasszal!
  • Szamika
    #755
    Sziasztok. HELP!!!! órák óta szerencsétlenkedek a vonat tetején :( Már teljesen oda lett a frizurám :D de nem nyilik ki az ablak. Ha jól látom valami szőrről irtak lentebb. De az hol van??? Gondolom a kapcsolóval kellene valamit csinálni, hogy utána nyiljon az ablak, de MIT???
  • NorbyI
    #754
    Arsenal: ha még aktuális akkor a vékony láncot az előtérben találod az egyik gyertyaállványra akasztva, a másik meg a kinzóteremben van, ezeket kell kombinálni a kitűzővel. És már nyílik is az ajtó ha rárakod a szoborra.
  • Balázs 17
    #753
    hát én nagyon vak vagyok vagy nemtom már, de nekem csak egy láncom van:) és ez a vastagabb
  • Eisenhower
    #752
    a medált kell összeilleszteni a vékonyabb láncal majd hozzá a vastagot :)
  • Balázs 17
    #751
    az már eddig is megvolt, de azt a medált vagy mit a nyakára nemtom kombinálni:S
  • Eisenhower
    #750
    nah végitoltam, thnx a helpeket ^.^
  • Eisenhower
    #749
    nah bahh, elakadtam. már majdnem a legvégén vagyok sszem. lent vagyok annál a baszott nagy radiátornál. a max-nak mutattam az öngyujtóval a kamerába. volt is egy kis átvezető hülyeség de ott elakadtam. vki help
  • mozesapo
    #748
    Horgászni kell!
  • zátony
    #747
    köszönöm Istenem!!! rájöttem!
  • zátony
    #746
    jah... abban tudok segíteni
    menj vissza a fogadóhoz és vedd fel ajtó mellől az ereszcsatornát és a kastélyban a kínzóteremben törd ketté a kínzópaddal! az lesz a szobor lábvértje! és már be is tudsz menni az ajtón!
  • zátony
    #745
    ARSENAL!!! ugyan ott tartasz mint én? nem tudtál még átöltözni??
  • Balázs 17
    #744
    elöző hszem erre ment:)

    csá
    hé srácok amikor írosrszágban vaok MAxszel és ki kell szabadítani a kútból azt a faszt, akkor hol az anyámban találom meg a helmetet??? már megvan a pajzs, a kard, a gyűrű, amulett!!! segíts, plz!!!
  • Balázs 17
    #743
    énis itt pihenek, segíthetnél, nekem is az ajtó van már csak:)
  • zátony
    #742
    figyi!!!

    nem tom miről beszélsz, mert NEM LEHET lemenni semmilyen lépcsőn, csak ahol eddig is voltam!!!!!!!! ott van a "MACHINE" amiből hiányzik valami... és innen hogy a fenébe tudok továbbjutni???? már QRVA ideges vaok!!

    légyszi segítsen már valaki!!!!!
  • Eisenhower
    #741
    öö menj ki a szobábol majd jobbra le a lépcsőn, asszem ott volt vmi ruhaféle azt kell felvenni!
  • zátony
    #740
    nem tok kimenni Ninával az utolsó pályán! az inkubátoros szoba után!
    azt mondja, h hideg van és EBBEN a ruciban nem megy ki!!!

    mit csináljak, mert nincs még másik ruhám?!
  • Eisenhower
    #739
    Examine the radar to see two approaching planes. Grab the flares and matches then head over to the ship. Dip the flare in whale oil and mount on harpoon ez mit jelent? :)
  • zátony
    #738
    ááááá végre! meg is van... :) most már csak a végén a tekerős ajtón nem tudok bemenni!!! ez miért van???
  • zátony
    #737
    csá
    hé srácok amikor írosrszágban vaok MAxszel és ki kell szabadítani a kútból azt a faszt, akkor hol az anyámban találom meg a helmetet??? már megvan a pajzs, a kard, a gyűrű, amulett!!! segíts, plz!!!
  • NorbyI
    #736
    A poharat rakd oda a tűzhelyre. Majd vedd el, mrad benne egy kis só. Azt meg rakd bele a whyskibe. :)
  • Balázs 17
    #735
    hello elakadtam, az első helyszín amivel nemtok már mit kezdeni:)

    egy kocsmában vagyok vagy egy fogadóban nemis tom (Max)
    megmaradt egy kődarabom, egy zászlóm és egy poharam amibe töltögetem a vizet:)
    odaadtam a halat a csávókának az asztalnál, a citromot a bárosnak..
    de nincs tova... vkii????
    THX!
  • 19410122
    #734
    http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/tunguska.txt

    Bocs! Ez a jó link!!!
  • 19410122
    #733
    http://forum.deepsilver.com/showthread.php?t=19918
    A linken,új - sokkal jobb - végigjátszás található, mint a korábbi!
    Én nem beszélek angolul, ezért dativus-al fordittatom le a szöveget. A transzlátor progi sokkal jobban boldogul ezzel, mint a számára értelmezhetetlen régi végigjátszásal.
    Ajánlom mindenkinek!
  • Fenrir
    #732
    #718

    Azért kösz :)
  • Lyan Kyj
    #731
    kissrác?:D
  • NorbyI
    #730
    A két csatornadarab lábszárvédőként funkciónál, és már csak az hiányzik a szoborról. Már vágod?
  • Vinsanity15
    #729
    és hol van a ragasztó???
  • Papirzacsi
    #728
    Vedd ki a lukas belsőt, menj vissza a házhoz, fújd fel, tett be a vödörbe, kenj ragasztót a gumikesztyűre, foltozd be a belsőt, vidd vissza szereld meg. Cserébe megkapod a fényképezőt.
  • Vinsanity15
    #727
    Tudnátok segíteni??még az elején amikor a kissrác megkér a gumicserére a biciklin.az után mit kell?
  • Babobaba
    #726
    Sikerült...