1447
  • kirol
    #885
    Nem hollandul nem beszélek.
  • Sephi
    #884
    Spechen zie dutch? Aber habe zie kaine maniere zu vechzel zie die anzucht fur die achthause in Munchen?
  • kirol
    #883
    Mert én a némettel játszok, csak azért.
  • Sephi
    #882
    De minek neked nemet patch ?:D
  • kirol
    #881
    Na viszont elindítani így nem lehet. :(
  • Sephi
    #880
    Oszinten nem sem... aze kicsit extreme :D
  • kirol
    #879
    Az 1.02-es német Patch az 241,8 MB. Mi a nyavaját javítakan ebben, hogy ilyen nagy?
    Ráadásul én még egy hibát se vettem észre.
  • dome1976
    #878
    Sziasztok. Tudtok valahol magyar nyelvű végigjátszást a Tunguskához?
  • kirol
    #877
    Nekem ezek közül egyik se tetszett.
  • Balázs 17
    #876
    megvan egy régebbi is, igaz az elborult embereknek:)) midnight nowhere
    a pathologic kipróbálása után, meg nagyot csalódtam, de már jöhetne vmi jó kis kalandgame megint..és persze, hogy minden 2007re zúdul ránk:)
  • Sephi
    #875
    Azis! Csak aztat nem vittem vegig :(
  • kirol
    #874
    Tényleg, az is jó.
  • Balázs 17
    #873
    still life
  • kirol
    #872
    A Paradise egy kalap kaki. Nagyon vártam, azt hittem jó lesz, de trágya lett sajnos.

    Most nem is tudok nagyon olyat, ami ezután jönne és jónak ígérkezik, csak ezeket: Reprobates, Alan Wake. Bár utábbi már inkább akció-kaland lesz.
  • Sephi
    #871
    Paradise is van de az nekem pl totalisan egyaltalan nem jott be... pedig az csinalta aki a Syberia-t is.
  • imirus
    #870
    köszi
  • kirol
    #869
    Pl. NiBiRu, Black Mirror.
  • imirus
    #868
    sziasztok

    tudtok mondani ilyen stilusuú és minőségű játékot a syberia 2-őn kívűl, mert ez nagyon megfogott engem.
  • imirus
    #867
    azt már próbáltam én is de semmit nem fogadott el amivel leszedhettem volna
  • Sephi
    #866
    Szed le a jelet amin az all hogy nem szabad vizet mitomen mit rakni es azt mutasd a kamera fele mert MAX megerti akkor es elinditja a vizet.
  • imirus
    #865
    próbáltam de nem engedi, abban a szobában ahol a jégcsapot a csövek közé kellett tenni, semmi mást nem kell csinálni?
  • Sephi
    #864
    Rakd fel a jegcsappal a csovek koze. Majd ott leesik egy kis csavar. Azt hasznald a masik szobaba hogy be tud kapcsolni a vizhutest... :D
  • kirol
    #863
    Köszi
  • imirus
    #862
    hello

    az antarktiszos pályán mit kell csinálni ott ahol azt a jégcsapot kellett a láncra akaztani, ezen már túl vagyok, de a hordóval nem tudom mit kell csinálni

  • esrik
    #861
    Honosításról nem tud senki?
  • esrik
    #860
    A szikével megmahinálod a satelitet. Az őr kimegy megcsinálni. Te addig vissza mész és rázárod az ajtót.
  • kirol
    #859
    Na ott mit kell csinálni, amikor Nina a börtönben felébredt. Kivágtam a szivacsot, leadtam Max-nak a succokat, de ben ahol az őr alszik nem tudok tivábbjutni.
  • Sephi
    #858
    A sisak az ott van fent a kemenyen az udvarban. Azt ugy lehet megszerezni hogy fogod a fadarabit es csinalsz egy kisseb trambulint feleseget a szobaba ugy hogy a lampat raeereszted... most nem irom le szorol szora , hanem azert te is gondolkodj picit.

    Medalt meg eleg nehez szerezni... lanc ... tuz ... kulcs... stb.stb.
  • imirus
    #857
    hogyan kell megszerezni a kastélyban a szobornak a sisakját és a medált, sehogy nem tudok rájönni
    segítsetek
  • imirus
    #856
    bocsi hülyeséget írtam
  • imirus
    #855
    hello

    hol találom a hegesztőpisztolyt?
  • imirus
    #854
    mit kell csinálni azzal a hagymanövénnyel, hogy belemenjen a fiolába. gondoltam hogy abba a fából készült micsodába kell örölni vagy valami hasonló, de nem sikerül
  • szszilvi
    #853
    ez van:S
  • Sephi
    #852
    En orulok hogy teccik csak naon extremenek gondolom hogy jaccol valamit es nem erted :(
  • szszilvi
    #851
    dehogynem élvezem,jesszus!!!!!!!!!!!Nem az egész játékot akartam végivinni úgy hogy onnan olvasom,csak ha nem megy akkor belenézek,de nem azt elolvasom és úgy...akkor eleve nem kezdtem volna játszani vele.
  • Sephi
    #850
    Babam aruld mar el nekem hogyan lehet elvezni egy jatekot amit nem ertesz? Eskuszom nem kotekedes kepett mondom hanem tenyleg erdekel!
  • szszilvi
    #849
    csinálnám,ha tudnék angolul,de mivel nem tudok ezért nem tudom azzal csinálni...
  • Sephi
    #848
    MI TE VEGIGJACCASAL CSINALOD?

    FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ!

  • szszilvi
    #847
    Most meg onnan nem tudok továbbjutni hogy összeraktam a fecskendezőt meg a szék lábát...mintha azt írná a végigjátszás,hogy kombináljam bele azt a mérgeső anyagot,de nem tudom...hogy kell folytatni?:)
  • szszilvi
    #846
    Kösziii