1447
  • dombus
    #965
    Sziasztok!
    Szeretném ha segítenétek, nem tudom mi van mert amikor Ninát ki kell szabadítani a cellából az egércsapdát nem tudom felvenni! Mintha nem is lenne ott! Szerintem bugos a program!
    Segítsetek légyszi! (honnan lehetne patch-et letölteni?)
  • doncarlos
    #964
    vagyis itt akadtam el:

  • doncarlos
    #963
    Hali

    Nem dobna valaki meg egy mentéssel a vonatos villanykapcsolósdi után, mert míg élek nem fogom lekapcsolni az összes villanyt. Bár még csak 2ésfél órája próbálom... löknék priviben egy email címet annak aki megsegítene... köszi
  • bauer15
    #962
    dobd a telefon a gép alá aztán a kamerát állísd
  • Gő
    #961
    Sziasztok! Elakadtam. Az Antarktisz Kutatóállomáson vagyok. A tojást oda adtam Olegnek. Most mit tegyek?
  • Csoder
    #960
    #933 :)
    gg
  • Dondark
    #959
    Kellen egy kis segitség amikor az iránytűs feladatnál vagyok akkor ha rákattintok az iránytűre kilép:S
    Ezt irja ki:DXsprite.cpp 333 /jul 10 2006 18:02:07
    MyD3DXCreateSurfaceFromFile failed( (null) )
    Előre is köszi várom a tippeket
  • nagykispeter
    #958
    Nekem is így lett vége ,de a patch állítólag tartalmazott valamilyen alternatív befejezést is.
  • bauer15
    #957
    mien alternatív?
    nekem úgy volt vége hogy
    abba a nagy terembe és elered a ví jönnek a szektások aztán repülő és vége
  • nagykispeter
    #956
    Lesz.
    Legalábbis ezt írták ki!
    Az alternazív befejezés az hogy működik?
  • bauer15
    #955
    #892

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végigvittem és a végén jól értettem hogy lesz második rész 2008-ban?
  • doncarlos
    #954
    Megvan... bocsi hogy ennyit írtam.. remélem azért van még it valaki...
  • doncarlos
    #953
    Na... csak kivettem a totemből a küllővel a piros követ, de akkor most már végképp nemtom hol a harmadik.... HELP!!!
  • doncarlos
    #952
    Mindent bejárta m már, de ugye a motorral nemtok elmenni, a nálam levő sárga üvegdarab semmire nem jó, még a dínóknál levő falon is megpróbáltam mindent a lámpánál ... odatartottam a fejdíszt, de az se megoldás... ilyenkor mi van?
  • doncarlos
    #951
    Nincs... épp ez az amire nemtok rájönni, hogy hol van a másik 2 kő...
  • lepike
    #950
    Mind a három kő benne van a fejdíszbe?
  • Gundark
    #949
    Kösz nekem is kiakadt itt de most megpróbálom ezzel.
  • doncarlos
    #948
    Megint elakadtam... beletettem a fejdíszbe a gipszet, meg a lesavazott követ....és? sztem a megoldáson kivül már mindent megpróbáltam... help!
  • nagykispeter
    #947
    Közbe meglett ,nem vettem észre hogy arrébb is lehet menni a pincébe!
  • nagykispeter
    #946
    Sziasztok
    Írországba járok Maxel állítólag a lándzsahegyeken a satuba valamilyen fát kell elfűrészelni!
    A gond csak az hogy semmilyen deszkát nem találok,vagy az ablak ajtaját kellene?
    Csak az a gond hogy én már retettem a szoborra!
    Hol találok még deszkát?
  • doncarlos
    #945
    elemet..elemet... milyen elemet?

    jaahaahaahahaaaha

    vegyem ki a walkmanból... attyaúúrrissten... erre nem gondoltam.

    kössszi
  • lepike
    #944
    tedd bele az elemet
  • doncarlos
    #943
    Nem jó a végigjátszás linkje
  • doncarlos
    #942
    Hali! Na én is elakadtam... A kislánynak a múzeum előtt mit kell csinálni a fényképezőgépével? Nemtommittegyek...
  • kirol
    #941
    Viszont a megjelenési dátum elég elszomorító: 2008 Q1.
  • kirol
    #940
    "A Secret Files: Tunguska egy jól felépített point-and-click kaland játék volt, ami hamarosan egy folytatást is kap.

    A nemes egyszerűséggel Secret Files 2-nek bejelentett folytatást ismét a német illetőségű Animation Arts és a Fusionsphere Systems készíti majd. A történetről eddig nem sokat tudni, de az már biztos, hogy a 3D-s környezet megmarad. A most érkezett, közel két perces trailerben a főbb karaktereket ismerhetjük meg."

    Ja és előzetes is van, 3 minőségben. Lehet válogatni.

    Secret Files 2
  • bauer15
    #939
    oh télleg még mondta is hogy beszorult egyszer

    kössz
  • lepike
    #938
    Ja, hogy a satupad hol van? Ahol a halász volt és kaptad tőle a halat, na annak a háta mögött van egy ajtó (boros pince) azon kell bemenni.
  • bauer15
    #937
    a lándzsahegyek megvannak csak hogy zokat hova kell tenni
    az a kérdés
  • lepike
    #936
    Ha jól emlékszem a kastély udvarának középső ajtaján kell bemenni a szobába ahol a nagy festmény van a falon. Attól jobbra van a lépcső az emeletre, ott megtalálod a lándzsahegyeket.
  • bauer15
    #935
    Én már fel is raktam kössz
    lándzsahegyeket amit elméletileg satupadra kell helyezni az hol van?
  • Csoder
    #934
    Na ez már felhasználóbarátabb megoldás. :)
    ---Más
    A játék OST-jára rátalált már valaki?
  • mooo
    #933
    Nem kell újrarakni... Van javítás a magyarításhoz innen le lehet tölteni!
  • bauer15
    #932
    ok
    már megtaláltam viszont a lándzsahegyeket amit elméletileg satupadra kell helyezni
    az hol van?
  • Csoder
    #931
    #905
  • bauer15
    #930
    törölt hozzászólás
  • bauer15
    #929
    törölt hozzászólás
  • bauer15
    #928
    hello a vontosba mikor úgy kell nyomni a gonbokat az hogy is volt mert megvan ameddig a segítség leírja aztán ntökre kiment a fejemből
    mer már egyszer megcsináltam azt a részt
    help
  • raven87
    #927
    Újra rakod a játékot. Felteszed az 1.02-es patch-et és utánna crackeled az 1.02-es crackel. Feltelepíted a magyarosítást ott figyelsz, hogy kiválasztod az 1.02-es verziót és játszol. :)
    Ha így sem akkor rakd fel a DirectX 9-et ami a lemezen van és akkor mennie kell. Vagy még 1 megoldás rakj fel új videokártya drivert.
    Ha ezek után sem akkor rakd újra a Windowst mert az tök jó. És kaland játéknak sem utolsó. :-)
  • M.A.D.
    #926
    Az még a jobbik eset baszod!