1447
  • lili22
    #1005
    felraktam de 1.02-vel nem megy a játék
  • mooo
    #1004
    Rakd fel az 1.02-es patchet...
  • mooo
    #1003
    Az egy exe... 2x rákattintasz és feltelepíted.
  • lili22
    #1002
    valaki küldene egy mentést a patkány felvétele után? email cim lentebb megtalálható. köszi
  • barca15
    #1001
    mármint a magyarosítás patchet..
  • barca15
    #1000
    köszi szépen,még eg ykérdés hogy ezt a fájlt vhova be kell másolni esetleg,mert nekem ismeretlen fájltípust ír ki.
  • mooo
    #999
    #933
  • barca15
    #998
    hello! vki tudna segíteni a köv. problémában?
    amikor a kunyhós pályán rámegyek az iránytűre,kilép a windowsba és a következő hibaüzit kapom: .\DXSprite.ccp 333 /Jul 10 2006 18:02:07:
    MyD3DXCreateSurfaceFromFile failed( (null) ).

    ennek a hibaüzenetnek az ablakjának a címe pedig: Exception
    Kérem vki aki tud segíteni,írjon,mert tetszik a játék nagyon,ha más megoldással nem,küldjön egy iránytű utáni mentést. kösz,üdv
  • lili22
    #997
    Azt már próbáltam de nem nem jó hozzá.Ha van mentésed légyszi küldd el, ha nincs akkor ennyi volt.Köszi mindent!Szióka
  • lepike
    #996
    Akkor nem tudom mi lehet a baj. Talán bug. 1.02 patch létezik hozzá. De azt nem tudom, hogy a magyarítás jó-e vele.
  • lili22
    #995
    Átitattam,leraktam a csapdát,a patkány is belemegy,lecsapódik,utána nem tudom felvenni a csapdát
  • lepike
    #994
    Még valami....a szivacsot átitattad? Jobbanmondva Max-nak kell odaadni, hogy kombinálja a tállal ami az őr mellett van ahol nézi a tévét.
  • lepike
    #993
    Nos...most letenni nem tudod, vagy leteszed, de nem megy a patkány bele?
    Mert ha leteszed a patkány belemegy és lecsapódik. Miután lecsapódott, utána kell felvenni.
  • lili22
    #992
    Elküldtem privibe a kép linket.Köszi
  • lili22
    #991
    Azt meg hogy kell?
  • lepike
    #990
    Rakj egy képet be csapdáról amit letettél a lyukhoz.
  • lili22
    #989
    Már százszor leraktam a csapdát,de nem veszi fel.Látom,hogy ott a csapda,mégse veszi fel csak pampog,hogy nem fér be oda.Olyan mintha nem csináltam volna semmit.Mit csináljak?Kell valami eszköz amivel felveszem?Köszike
  • lepike
    #988
    Te valamit nagyon elnéztél vagy rosszul csináltál. Az égvilágon semmi ördöngősség nincs benne. Ha pontosan úgy tettél ahogy leírtam akkor a csapdát fel tudod venni a patkánnyal együtt. Ugyanis, ha jól emlékszem nem külön a patkányt veszed fel, hanem a csapdával együtt, amit aztán az eszközök közt tudod megnézéssel szétszedni.
    Valami hasonló volt a vajjal is amivel a kocsit kellett bekenni. Kaptál egy uzsonnástáskát amiből megnézéssel jött elő a vaj.
  • lili22
    #987
    Tudna valaki egy mentést küldeni onnan, ahol kiveszi a patkányt a csapdából? Előre is köszönöm!
    Email:[email protected]
  • lili22
    #986
    Megtudta oldani valaki a patkányos problémát?Nem tudom felvenni!Köszi
  • lili22
    #985
    Ezt megcsináltam,de nem tudom felvenni.Nem mutat mást csak a patkánylyukat.Köszike
  • lepike
    #984
    Kombináld a szivacsot a cérnával, a tálat a széklábbal, majd a kapott két dolgot egymással, és az így kapott csapdát tedd a patkánylyuk elé.
  • lili22
    #983
    Sziasztok!Én is elakadtam,nem tudom felvenni a patkányt.Tudna valaki segíteni?Köszi
  • mooo
    #982
    google...
  • dombus
    #981
    Elvileg egy patch-et kellene letölteni hozzá, de én is azt nyomozom, hogy honnan lehetne.
  • dombus
    #980
    Sziasztok
    Honnan lehet patch-et letölteni a játékhoz??
    Tud valaki nekem ebben segíteni?
  • shaanny
    #979
    Tud-e valaki segíteni abban, hogy Nina cellájában hogyan kell felvenni a patkányt a csapda alól?
  • Csoder
    #978
    Nina cellájában van egy szék, annak lefűrészeled a szikével a lábát, majd a madzagon lejuttatod a csatornán keresztül a csávónak, azt összekombinálod a fecskendővel, miután mérget töltöttél bele, aztán odakint a mini-parabola antenna vezetékjét elvágod, az őr bemegy a másik szobába, elkezd vele babrálni, te visszamész, elveszed az éket az ajtó alól, az rácsúkódik, végül a nyíláson keresztül meglövöd az összeeszkábált fúvócsővel.
  • deda
    #977
    A kórházban az őrt mivel kell elaltatni? Gondolom a nyugtatóval, de hogy kell alkalmazni? Mert sehogy sem engedi, a fecskendővel párosíthatnám, de csak annyit ír hogy amíg nem tudja mire lenne jó addig nem párosítja.
  • Csoder
    #976
    Bocs, nem neked címeztem. :)
  • dombus
    #975
    Lécci ,lécci segítsetek!!! Küldjön valaki egy kimentést a cellás rész után!
    Mikor kiszabadítottam Ninát! Elvileg fel kell venni a patkányt, de nem tudom felvenni!
    lécci,lécci!
  • mooo
    #974
    ?
  • doncarlos
    #973
    De hogy tudtad így leírni? Nagyon zseni.... Még ha véletlen rájöttem volna se tudtam volna leírni... vagy vmi angol nyelvü leírásbol?
  • doncarlos
    #972
    Áhhh...végre egy rendes ember... Köszi Isten vagy..
  • lepike
    #971
    Először nyomd a második sorban a negyediket. Utána a harmadik sorban a harmadikat, harmadik sorban a másodikat, ötödik sorban a másodikat, és az ötödik sorban az elsőt.
  • doncarlos
    #970
    Ha ez célzás volt akkor utálom a kvékhármat, a kalandjátékokat (is) csipázom, de ez baromság. Viszont azóta se sikerült kikapcsolni a szarokat, jó lenne ha vki küldene egy mentést.
  • Csoder
    #969
    Jó kvékhármat.
  • mooo
    #968
    bye
  • doncarlos
    #967
    Na feladom és uninstall... ezzel a Tunguska az év csalódása címet nyerte el... kizártnak tartom és felfoghatatlannak hogy valaki megcsinálta ezt a rész. több mint 4 órai klikkengetés után sem tudtam kikapcsolni a világítást ennél a szarnál.
  • midian
    #966
    HI
    Én sem tudom kikapcsolni az összes gombot. Valaki segítene ?