1447
  • Bukephalos
    #1085
    Végigprószáltam minden eszközt. A fogóban benne van a gyűrű.
    Járt már itt valaki?
  • lepike
    #1084
    Valami eszközzel kell lefeszíteni...talán fogóval.
  • Bukephalos
    #1083
    Üdv Mindenkinek!

    Segítséget szeretnék kérni! Írországban vagyok Max-szel lenn a kocsma pincéjében. A lándzsahegyeket beraktam a satuba, de nem tudom felvenni a deszkát a hordókról. Mi a megoldás?
    Köszi
  • Saya
    #1082
    a mailem: [email protected]
  • Saya
    #1081
    Elakadtam az iránytünél...ráraktam sorban a csavarokat,de azt mondja h nem történt semmi....Láttam már más is kérdezte de neki se válaszoltak....valaki segítene?vagy legalább egy mentést dobhatna rögtön az iránytü utánról!!!
  • hunmilan
    #1080
    Hali!

    Szeretnék csatlakozni azok közé akik imádják ezt a játékot.
  • Puppetmaster
    #1079
    Privátban elküldöm a teljes kórházas rész leírását.
  • littlefisch
    #1078
    Sziasztok!
    Elakadtam a kórháznál, nem engedi, hogy felvegyem az éket az ajtó alól...
    Azt magyarázza, hogy nem megy közelebb,mert észreveszik.
    Tudna valaki segíteni?
  • shalako
    #1077
    http://inczezoltan.fw.hu/tunguska/

    itt a magyarositás javitása tölthetö le

    A frissítés a következőket javítja:
    - Az iránytű paradoxont a tunguszkai kunyhóban
    - Itt nincs recepció helyett, Itt nincs térerő
    - A magnószalagon lévő kód leírásának utolsó része félre volt fordítva
    - Ékezetes karakterek kerültek az alap karakterkészletbe
    - Még további ~20 helyesírási és elírási hiba került javításra.
  • mooo
    #1076
    #1065 ......................
  • hodex
    #1075
    nah tovább mentem viszont az 1.02-es patch ellenére az iránytűnél kilép. olvastam h vki letörölte, installálta, angolul továbbjátszotta stb, stb... ennél egyszerűbb mód nincs?
  • hodex
    #1074
    sziasztok!
    csak nemrég kezdtem el játszani és most először megakadtam. oroszország, kórház- elvágtam az antennát és a fószer szereli, mit kell vele csinálni? a szikére asszondja nem akarja kinyírni, a fecskendőt meg nem hajlandó feltölteni, mert h nem akar azzal szaladgálni, én szívem szerint az utóbbit vágnám bele az őrbe, de nem megy :(
  • Randal
    #1073
    kalandjáték és tudomásom szerint nem horror.
  • pala49
    #1072
    hogy találom meg a crack-t?
  • lepike
    #1071
    -1.02 patch
    -gamecopyworld-ről az 1.02-es crack
    -1.02-es magyarositást
    Kész.
  • Puppetmaster
    #1070
    Szenvedünk apapista, szenvedünk! És nem látok választ ami enyhítené sanyarú kínunkat . Találtam valahol néhány mentést, és le is töltöttem, de nem szeretnék veszíteni a játékból egy pillanatot sem. A letöltött mentéssel idejekorán a végére érnék.
  • apapista
    #1069
    Sajnos én is megakadtam a függöny előtt, ha tud valaki segitsen
  • Puppetmaster
    #1068
    Holiday 2007. jan. 25. *1050 -es segélykérése nálam is aktuális, tudna valaki támpontot adni, hogyan lehetne bejutni a nagy függöny mögé, mert sehogy nem akar összejönni a dolog. Hiába keresem a bejutási pontot ( hiába kattintok a nagyítóra pl.) semmi nem történik.
    Előre is köszönöm a gyors választ!
  • Balazs15
    #1067
    nem ismerem ezt a játékot???ez horror kaland játék?:S
  • mooo
    #1066
    Valaki vállalkozó kedvű csinálhatna egy FAQ-ot.
  • mooo
    #1065
    #933 ...
  • gamerika
    #1064
    Én emiatt kb 2 hétig nem tudtam játszani. Végigolvastam többször is a fórumot, és próbáltam megcsinálni, amit írtak, de csak egy dolog jött be. Mentettem az iránytű előtt. A mentéseket kimásoltam. Letöröltem a játékot, majd újra installáltam. A mentéseket visszamásoltam és angolul továbbjátszottam. Mentettem, majd visszaraktam a magyarítást, és kész. Sikerült. Olvasd el a fórum régebbi hozzászólásait, vagy próbáld meg ezt.
  • jaycee1981
    #1063
    Visszaolvastam, letöltöttem mindent amit kellett és most már megy:-)
  • jaycee1981
    #1062
    hmmm ott tartok hogy a kunyhónál vagyok a mocsaras vidéken. és az iránytűt mikor fel akarom venni egyszerűen kilép a játékés elindítani se tudom már, valami hibaüzit ír ki!

    Találkozott már valaki ilyen hibával?
  • jaycee1981
    #1061
    Köszönöm!!
  • gamerika
    #1060
    Nekem pár kattintással sikerült, úgy emlékszem a bal alsó sarokba kell lejutni a lámpával, és ha rákattintasz, kialszik. Nézd meg "lepike" válaszát, a 2. oldalon van, 971-es.
  • jaycee1981
    #1059
    fú, hát ezt megszívtam. mondjuk az én hibámból, nem mentettem ki a játékot elégszer. Az volt a baj, hogy a porszívónál egy csövet nem vettem fel és ez hiányzott a vonat tetején :-(( és mivel kevésszer mentettem ki a játékot onnantól kellett újra játszanom, ahol azt az ékszerkövet kivettem a totemből :-((( a lényeg, hogy most már bemásztam az ablakon:-)))

    Most a széfnél vagyok. Oké, minden lámpát el kell oltani. Ennek van valami logikája vagy össze vissza kattintgassak?:-)


    Egyébként köszi hogy válaszoltatok! Mert itt legalább kaptam választ...
  • josi
    #1058
    Szia!
    A vonat tetején menj jobbra a csövekig. Vizsgáld meg a porzsákot, és előkerül egy kis állatszőr és egy hajcsat. A jobb oldali csőbe tedd bele az állatszőrt és csatlakoztasd a bordás csövet a két csőre. Akaszd ebbe a pórázos csövet, és mássz le, be az ablakon.
  • gamerika
    #1057
    Próbáld meg mégegyszer. Vedd ki a szőrcsomót, tedd be a bal oldali csőbe, akkor mondja azt, hogy "lássuk, ez segít-e", utána tedd be a jobb oldali csőbe, majd tedd rá a porszívócsövet. Ekkor az égett szőrcsomó miatt kinyitják a vagon ablakát. Utána tudsz csak lemászni.
  • jaycee1981
    #1056
    Sziasztok!

    én ott akadtam el, hogy a vonat tetején vagyok. A jobb oldali csőbe betettem a szőrcsomót mondja is "hogy lássuk, ez segít-e" de nem történik semmi sem. a csövet az övvel beakasztottam a kétcső közé, tehát nem ez lehet a gond, de mégis mikor lemásznék közli hogy az ablak zárva és így nem tud bemenni. Segítsetek!

    Olvastam hogy a szőrcsomótól ki kéne csulladnia a jobb oldali csőnek de nálam nem akar meggyulladni!

    HELP!!!

  • Ferrencke
    #1055
    Rájöttem
  • Ferrencke
    #1054
    Sziasztok!

    Valaki tudna segíteni? Kubában vagyok, megtaláltam Perezt, de sajnos egy értelmes mondatot sem tudok kiszedni belőle :(. Adtam neki faszenet gondoltam majd rajzol vagy ír, de amikor rákattintok Nina csak annyit mond hogy valami új módszerrel kéne előálni. Próbáltam neki a kórházbol lopni valami papírt vagy vásznat de már semmit nem tudok eltenni. Csak még egy adag faszenet sikerült. Segítsetek! Mit nem vettem észre?
  • apapista
    #1053
    ha van valakinek egy mentése a patkánycsapda felvétele utánról, azt szivesen venném ha elküldené, mert nekem sehogy sem megy
  • kisa2003
    #1052
    Kösz a gyors választ, de már megoldottam...KIRÁLY A JÁTÉK!
  • kisa2003
    #1051
    HAhó! Most tettem fel a játékot...és magyarosítással nem megy...valami load data...ot ír ki. Kipróbáltam újratelepítéssel, magyarosítás nélkül. Erre úgy elindul. Hogy tegyem fel a magyarosítást??? előre is kösz!
  • holiday
    #1050
    Nem tudom mit csináltam rosszul de a nagy függöny mögé nem tudok menni!
  • gamerika
    #1049
    Most csináltam egy mentést pontosan a patkánycsapda felvétele utánról. Ha akarod elküldöm.
  • holiday
    #1048
    Hát nem tudom pedig mindet ugy csináltam ahogy le van írva!Valaki segitsen
  • gamerika
    #1047
    Nem tudom, hogy miért nem sikerül,én rákattintottam a csapdára és felvettem a patkányt. Tegnap újból lejátszottam ezt a részt, hogy le tudjam írni Neked, és elsőre sikerült. Lehet, hogy nem néztél meg és vettél fel minden tárgyat, vagy nem olvastál el minden információt, és ezért nem enged tovább.
  • holiday
    #1046
    Meg csináltam a csapdát!De még mindig nem tudom ki venni a patkányt!