46641
  • xxdani
    #42892
    Az megoldható valahogyan, hogy bejelentkezéskor csak az egyik felhasználót mutassa a kettőből ? Azt szeretném elérni, hogy a rendszergazdai fiókom ne látszódjon mindamellett, hogy jelszavas.
  • [HUN]FaTaL
    #42891
    Minek codec?

    Media Player Classic Home Cinema vagy VLC Player és egy darab codec sem kell.
  • MerlinW
    #42890
    K-Lite pakk a legjobb. Nem zavar bele semmibe. Full-t töltsd, ha kódolsz, Standard-et, ha csak lejátszol.

    link
  • bon
    #42889
    Codec pack csak problémát okoz, inkább ajánlom a grass valley procoder 3-at nagyon jó kódoló program.
  • Gomber
    #42888
    Valaki nem tud valami giga-mega codec packot? Elég sok fajta videó formátumot használok, és nem akarok már többet ilyen marhaságokkal vesződni...
  • Gomber
    #42887
    Üdv, van egy jelenség, amit szeretnék megérteni, hogy a későbbiekben már tudjam mit kell csinálni.

    Szóval a problémám az lenne, hogy amikor újra rakom a windows-t -és vissza rakok minden programot és codeceket-, nem úgy működnek a convertáló programok mint előtte... Például hiába convertálok át valamit wmv-be, amit előtte megtudtam nyitni Sony Vegassal, most nem tudom megnyitni. Pedig vissza raktam a K-litle codec packot is. De például hiába convertálok huffyuv-ba, azt sem ismeri fel... Pedig fenn van a codecja. És az az érdekes, hogy bármely formátumba convertálom, semelyiket nem ismeri fel. Még a legalapabbakat sem.
    Mintha az összeset ugyan abba a formátumba convertálná. Pedig leellenőriztem őket "MediaInfo"-val, és ott azt írja amibe convertáltam őket. Nem értem... Ötlet?
  • Met
    #42886
    Be van pipálva :S, viszont a cdr fileok képeit látom (van Corel telepítve a gépre).
  • lck
    #42885
    Esetleg:

    Vezérlőpult > Mappa beállításai > Nézet > Fájlikonok megjelenítése a miniatűrökben - pipa.

    ( 8 alól írom, de talán 7-ben is így van, vagy hasonló.)
  • Met
    #42884
    Intézőben eltűntek a bélyegképek. Ha extra nagy ikonra állítom akkor sem látom a képet csak az ikon képeket. Jpg-nél az a vízparti táj stb.
    Hogy lehet visszaállítani hogy lássam?
  • Ironman2
    #42883
    kösz mindenkinek!
  • MerlinW
    #42882
    Vagy ott a beépített windows backup is, az is tökéletesen működik. Csak azt hiszem kell neki egy külön partició.
  • kifli
    #42881
    northon ghost tud ilyet. De azzal az a gond, hogy úgy kell, hogy:
    win install
    ghost lefuttat - backup
    majd ha vissza akarod állítani a rendszert, akkor szintén ghost-al visszaállítod.


    De mindenképpen kell hogy legyen egy backupod...
  • MerlinW
    #42880
    Ilyen nincs. Mármint ami működne is rendesen. Wndows 8-ban van elvileg ilyen, de azzal is egy nullkilométeres windows-t kapsz, tehát ugyanott tartasz, mint ha újratelepítenéd.
  • MerlinW
    #42879
    Tedd láthatóvá a rejtett mappákat - tools, folder options, view, show hidden files - majd jobb klikk, properties a könyvtáron és leveszed a pipát a hidden attributumról.
  • bon
    #42878
    Jobban jársz egy újratelepítéssel, pláne ha alaphelyzetre akarod állítani, ez esetben úgyis mindent újra fel kell rakni.
  • Ironman2
    #42877
    Help! Valahol olvastam egy olyan progiról ami tisztává varázsolja a rendszert,nem kell újratelepíteni.Olyan állapotba teszi,mintha most lett volna feltelepítve,kipucolja a sok szemetet.Nem tudjátok véletlenül melyik ez a progi? Vagy valami hasonlót tudtok ajánlani ami megbízható?
  • bon
    #42876
    Driverből 64bit-es változat kell a gyártó oldaláról. A programokkal nem lesz gond, Total Commander-ből, Firefox-ból létezik 64bit-es változat is, de nem kötelező a 64bit-est telepíteni.
  • fishguts182
    #42875
    Köszönöm a gyors választ. Hátt többnyire alapvető programok mint a videokártya-hang-alaplap driverek. Képnézegető ( ACDSEE), Víruális meghajtók ( Deamon tools), torrent kezezlő ( utorrent) , Böngésző ( firefox), file-kezelő ( total commander), zenelejátszó ( winamp), Live messenger, hírtelen így ennyi, ami úgy alap programok nagyjából.

    Választ köszönöm ! :)
  • bon
    #42874
    Igen nagy valószínűséggel nem lesz gond, de ha van a programból 64bit-es változat akkor célszerű azt feltelepíteni. De ha leírod, hogy milyen programokra gondolsz akkor kapni fogsz pontosabb infot is töllünk.
  • fishguts182
    #42873
    Heló mindenki! Olyan kérdésem lenne, hogy tervezem feltelepíteni windows 7 X64-es rendszert. Eddig X86-ot használtam. Az eddig használt programok fognak működni X64-n rendesen? Választ köszönöm előre is!
  • bon
    #42872
    faq 29-es pont, letöltöd és felrakod. Más directx nincs.
  • Scany01
    #42871
    felraktam és direct x7-et kér de a neten nem találok win7-eset az ideg is esz
  • Scany01
    #42870
    meg volt(bocs elírta már ideg vok és roszat írok)
  • Scany01
    #42869
    hogy ne volna csak nem tom 7-es kompatibilis-e vele
  • kifli
    #42868
    persze az oké, de azért bedugás után nem sok kormány van szerintem ami működik is :D
    (legalábbis g25-ömnek kell a logitech driver webről...)
  • bon
    #42867
    Már ha van hozzá Windows 7-en működő.
  • bon
    #42866
    Na akkor egyszerűsítsünk a dolgon, vga-d és tv típusa és megnézem milyen módon lehet egyszerűen összekötni.
  • kifli
    #42865
    tedd fel a driverét
  • Scany01
    #42864
    jack (nem tom hogy írják) dugó mind a ketőnél
  • Scany01
    #42863
    akat másik gondom
    van kormányom bedugtam az usb-be és érzékelte de nem ismerte fel
    vki help?
  • bon
    #42862
    A VGA-n van e HDMI vagy DVI kimenet, a TN-n meg van e szamad HDMI bemenet?
  • bon
    #42861
    Sima RGG azon hangot ne fgosz átvinni, milyen audio csatlakozás van a TV-n (bemenet) és gépen (kimenet)?
  • Scany01
    #42860
    szokásos monitor kábel(kék tekerős)
  • bon
    #42859
    második kedd
  • biomage
    #42858
    mindig az első kedden?
  • bon
    #42857
    Szokásos havi frissítő kedd.
  • biomage
    #42856
    Új javítások :)
  • retroid
    #42855
    Akkor nem rakok fel W7et
  • bon
    #42854
    Nem lesz gond vele.
  • retroid
    #42853
    Értem

    Szóval a rendes telepítős változatot is fogom tudni használni W8on?