46641
  • bon
    #42932
    Attól függetlenül még lehet a corei3-as prociban, (típusa alapján van is benne) vga. Vezérlőpult\rendszer\eszközkezelőben a videókártya résznél csak 1 vga van?
  • huncsik
    #42931
    nem tudom ,mert egy nvidia geforce 610m van benne azt mondták ez külön vga proci van benne és nem bele integrált!
  • bon
    #42930
    Szerintem a 128mb-ot a proci-ba integrált vga-ra érti.
  • huncsik
    #42929
    nem látok ilyet a biosban a Main on belül van olyan hogy total memory 4096mb és video memory 128mb amit nem lehet állítani és nem értem miért ugy van ha 1gb a kari benne!
  • huncsik
    #42928
    igen 64-bit szerepel a rendszer tul. nál, és azt írj hogy telepített memória 4gb ebből használható 3,68gb
  • bon
    #42927
    Memory remap opció van a bios-ban?
  • Evin
    #42926
    A rendszer tulajdonságainál az szerepel, hogy "64 bites operációs rendszer"?
  • MerlinW
    #42925
    2 óra is lehet, de 4 is. Én ezt éjszakára szoktam hagyni:)
  • huncsik
    #42924
    igen van külön memóriája a vgának egy geforce 610m 1gb van benne. ok sikerült a 64bit est felrakni,de miért írja a vezérlőpultban hogy 4gb a telepített memória és csak 3,63gb használható belőle?
  • Evin
    #42923
    Ha a vga-nak van külön memóriája, akkor 64, ha ő is a 4GB-ból vesz el, akkor határeset, és mindegy, de a 64 javasolt.

    Gomber
    Nincs százalékkijelző, vagy időjelzés? De minél több fájlod van annál tovább, pár óra biztos lesz.
  • Gomber
    #42922
    Mivel a win7 folyton hibát jelez a vinyóra, elindítottam egy "fájl és szektorhiba keresés és javítás" folyamatot egy 850 gigás patríción. Most tart 20 ezer fájlnál, kb meddig fogja csinálni szerintetek? Hány óra?
  • huncsik
    #42921
    sziasztok! Egy Intel® Core™ i3-380M processzorral és 4gb dd3 rammal szerelt laptopra a win7 32 vagy 64-bites változatát kell telepíteni? illetve melyik való ehhez?
  • MerlinW
    #42920
    Google SSL
  • zooli8
    #42919
    Mármint azon belül nincs ilyen beállítás
  • zooli8
    #42918
    De fent van, nem értem mi lehet a gond
  • barmi
    #42917
    Sziasztok! Az mitől lehet, hogy a win7 minden indításnál visszaállítja magát ? rendszergazdai fiókkal kikapcsolom a rendszer visszaállítás-t mindegyik meghajtón és mégis mikor legközelebb újraindítom megint minden visszaáll a megváltoztatás előtti állapotra és a rendszervisszaállítás is újra be van kapcsolva a masinán ... ezt valami külön program csinálja vagy mi a pék lehet? Öcsém most kapta a laptopot és eredeti win van rajta de ezt sehogy sem tudom kikapcsolni rajta ... sőt még aktiválni sem tudom mert hiába aktiválom a rendszert köetkező indításnál megint nincs aktiválva ... Ez azért bosszantó mert bármilyen illesztőprogramot feltelepítek az következő indításnál újra jelentkezik hogy telepítsem fel ... Valami 5let ?
  • bon
    #42916
    Na akkor más gond lesz. Esetleg nincs fent az egér saját programja ami felülbírálja a beállításod?
  • zooli8
    #42915
    Vezérlőpult/egér
    itt állítom be, és nem marad úgy
  • zoltang
    #42914
    Ide add be a címet kiírja...


    209.85.148.95 - Geo Information
    IP Address 209.85.148.95
    Host fra07s07-in-f95.1e100.net
    Location US US, United States
    City Mountain View, CA 94043
    Organization Google
    ISP Google
  • bon
    #42913
    pl. virus.
  • bon
    #42912
    Annak a programnak a mappa jogosultságát (jobb gomb a mappán tulajdonságok biztonság füll) nézd meg amelyikkel állítod a kattintás sebességét. Van e a felhasználódnak teljes hozzáférése.
  • Gomber
    #42911
    Nem tudja valaki mi ez?
  • Gomber
    #42910
    Ezzel az ip-vel tart kapcsolatot a gépem, ha elindítom a böngészőt, de még nem ütök be semmit:
    209.85.148.95:443

    Firefox és Chrome egyaránt...
  • zooli8
    #42909
    Sziasztok!
    Win7 Ultimate 64bit alatt tapasztalom, hogy ha beállítom az egéren a dupla kattintás sebességét, egy újraindítás után elveszti ezt a beállítást.
    Mit lehet ezzel kezdeni, hogy megjegyezze? Természetesen leokéztam :)
  • Doom 4
    #42908
    Nem sikerült megoldani a gondot, de most nézegettem, és alapból van egy olyan probléma, hogy a zúj géppel probálok egy már meglévő csoportba csatlakozni, de nem tud. Nem tudom, hogy miért. Kéri a csoportba való csatlakozás jelszavát aztán tölt egy kicsit majd hibát ir. :S
  • blackcalibra
    #42907
    Ez nem variálás, egész baráti most a win mérete, és mivel egy 64 gigás SSD-re van telepítve, nem lenne gond, ha megmaradna a mostani méretében.
    Most 12gigát nyom.
    De ha ajánlott, akkor ajánlott....
  • Solt
    #42906
    Ne variálj... amit felajánl azt tedd fel. Nem véletlenül ajánlja fel...
  • blackcalibra
    #42905
    Tehát az SP1 frissítés korábbi, mint a 2011.02 közzétett frissítés?
    Mert ezzel a dátummal is szerepel frissítés a fontos frissítések között.
  • Nuno88
    #42904
    Kövezzetek meg érte lehet hogy nem jó helyre írom de van egy kis problémám.

    Win7 alá akarok telepíteni egy Office 2010 Home and Business csomagot, de a felénél meghal a telepítő.
    Ezeket írja ki:
    1. error 2908 an internal error has occurred

    2. error 1935 an error occurred during the installation of assembly component

    Próbáltam már azt hogy feltettem a .NET 4.0-t, nem volt jó, a Win Update frissítéseket is feltettem nem volt jó. Olvastam róla hogy a MSCOREE.DLL fájlt kellene törölni, feltenni a .NET-et és akkor menne. Még nem próbáltam ki mivel a kollégám dolgozik a gépen egyenlőre. Van valakinek valami más ötlete?
  • bon
    #42903
    Nem hiába adják ki, igen érdemes.
  • [HUN]FaTaL
    #42902
    Nem értem a kérdést. A jelzett frissítés újabb, mint az sp1, az annál régebiieket fel sem ajánlja a rendszer.
  • blackcalibra
    #42901
    A kérdés továbbra is az, hogy az SP1 megléte mellett is érdemes-e ezekkel a régebbi frissítésekkel foglalkozni.
  • kifli
    #42900
    azért csinálják, mert érdemes letölteni őket :)
  • blackcalibra
    #42899
    Üdv!

    Win7 SP1.
    Van viszont vagy 69 fontos frissítés, ami elérhető.
    Érdemes ezeket is letölteni és telepíteni?
    Van közöttük ugye ami elég régi már (2011.06).
    Gondolom az SP1 csomag nem tartalmazza ezeket a frissítéseket.
    Vagy igen?
  • [HUN]FaTaL
    #42898
    "De a Mindenki felhasználót felvéve is jónak kell lennie."

    Ha nem létezik a másik gépen a felhasználó, akkor nem.

    A Mindenki az azon a gépen lévő felhasználók közül mindenki.

    Ellenben úgy emlékszem win7 óta, ha nem tud kapcsolódni, akkor van egy olyan gomb, hogy belépés más adatokkal (vagy valami hasonló) és akkor újra meg lehet adni a jelszót. De lehet, hogy ez letárolt jelszónál nem működik, már nem emlékszem.
  • bon
    #42897
    pl. törlöd a megosztást és csinálsz egy újatt. De a Mindenki felhasználót felvéve is jónak kell lennie.
  • Doom 4
    #42896
    Hali!

    Windows 7, mind 2 gépen. Hálózaton meg van osztva pár dolog. Meg akarom nézni, a megosztott dolgot az egyik gépről, de ügye kér felhasználó nevet és jelszót. Ezeket rosszul adtam meg, de be volt pipálva, hogy jegyezze meg. Most megjegyezte a rossz adatokat, és egyből csatlakozni akar, de nem tud és hibát ír ki. A kérdésem az lenne, hogy tudnék rácsatlakozni a gépre amin a megosztott dolgok találhatóak, vagy hogy lehet kijavítani a megadott adatokat?
  • MerlinW
    #42895
    futtatásba: netplwiz
  • kl24h
    #42894
    Windows XP esetében ez lenne a megoldás, az IntelliAdmin programmal.
    Még lehet utánakeresni a Google-val.
  • xxdani
    #42893
    Jah, valamint a user-nek ne keljen beírnia a felhasználó nevét hanem ugyan úgy csak rákattint a képére.