46641
  • V43 1105
    #43012
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    DAZ WIN7 LOADER, googlebe pötyögd be..
  • MerlinW
    #43011
    40GB ki van centizve nagyon. Nekem a "my documents" mappa nélkül 30GB a rendszer,
  • MerlinW
    #43010
    Az SG fórumszabályzatában:) Csak saját és gumi topikokban engedélyezett a warez. Legalábbis azokért nem vállal felelősséget a szerkesztőség:)
  • Reg5
    #43009
    Elképzelhető hogy nem lesz.
  • tompka
    #43008
    Sziasztok!
    Ma telepítettem újra a rendszert. A 40GB-os partíción 200mega volt már csak a szabad hely, miközben a lemezkarbantartó nem talált semmit. Habár össze is volt szakadva a rendszer.
    SP1-es a telepítőlemez. Most jár a rendszer a 99. frissítés felrakásánál...
    Mikor lesz a SP2?
  • kifli
    #43007
    sg-n kompletten tiltott a warez. Saját topikokban van max engedélyezve.
  • Evin
    #43006
    Amit ha elolvastál volna, láthatnád, hogy warezról ott sincs szó.
  • RoboKutya78
    #43005
    Ja és a faq is úgy kezdődik hogyan tölthetek le cracket.
  • RoboKutya78
    #43004
    ki van ez írva valahova?? mert ezt nem látom.
  • [HUN]FaTaL
    #43003
    Úgy látszik nem érted a célzást: nem wareztopic.
  • RoboKutya78
    #43002
    Úgy látszik nem voltam egyértelmű Nincs szándékomban kiadni érte bármiféle pénzösszeget.
  • bon
    #43001
    www.microsoftstore.com
  • RoboKutya78
    #43000
    Skacok tudna valaki egy 100% os tuti biztos aktívátort adni nékem win 7 hez ??
  • cataflam02
    #42999
    Hello
    Instant help kellene..feltettem a Mirilis Action! nevű programot és töröltem az előző verziót regisztriből stb.. de nem is ez a lényeg.. az összes alkalmazásom parancsikonja az asztalon és a startmenüben is Jegyzettömb fájl lett... egyiket sem tudom elindítani.. valaki tudja hogy tudom visszaállítani ? vagy törölhetem mindet és csinálhatom újra őket ?
  • MerlinW
    #42998
    Felhívod az MS magyarország szupportját, azt mondod nekik, hogy asztali géphez kaptad az OEM Win-t és hogy tönkrement az alaplapod, majd megkéred szépen őket, hogy aktiválják újra a Windows-odat. Meg fogják tenni.
  • gergely1991
    #42997
    pffff,még ilyet..-.-
  • Tetsuo
    #42996
    Koszi.
  • [HUN]FaTaL
    #42995
    Nem, OEM.
  • Tetsuo
    #42994
    Elnezest, hogy kicsit off, de ez a windows-os tema porog jelenleg.

    A Sony laptopomhoz adott Windows Vista licensz hasznalhato-e mas gepeken, ugyanis a laptop tonkrement?

    Nem tudom, hogy OEM vagy sem, de nincs telepito lemez, csak a winyon van rajta elotelepitve v ilyesmi. Gondoltam, a winyot kiszedem es hasznalom a wint legalisan.

    Koszonom.
  • bon
    #42993
    Gyártó oldalán nem látok hozzá driver, de ez még könnyen orovosolható egy másik kártya beszerzésével, a vga driver már problémásabb.
  • Mbenyo97
    #42992
    Kár hogy nem találtál vga drivert akkor jó volt a sejtésem hogy nem lesz win 7-re.Na min1.
    Amúgy 3.1-es a wi-fi adapter.
  • bon
    #42991
    Vga drier nem találtam (működő linket). A wifi adapter hardver revision száma is kellene, hogy rev: 2.0, 5.0 stb.
  • Mbenyo97
    #42990
    BON felraktam a compaq evo n610c laptopomra a Windows 7 Home Premium-ot csak az van hogy Linksys Wireless-G Notebook Adapteremmet nem látja (WPC54G).
    Meg ,ég az ATI Radeon 7500 vga kéne egy windows 7 illseztö program!
    Tudsz segíteni ebben.
  • TaRka0107
    #42989
    Üdv!

    Weboldalt hogy tudok átengedni a tűzfalon? Nem jön be valamiért, pedig a kezdetleges windows 8-on bejött.
  • zsotesz
    #42988
    úgy néz ki megoldódott, bár hogy mitől azt nem tudom
  • mikusmate
    #42987
    Ó, köszi, ez valahogy elkerülte a figyelmem.
  • zsotesz
    #42986
    Sziasztok

    Egy elég érdekes problémába futottam bele ma reggel. Tegnap semmi gond nem volt a géppel, ma reggel bekapcsoltam, win betöltött, majd indítanék valami programot, de csak forog a kis kék karika. Megpróbáltam start menüből indítani valamit, de onnan nem is engedi. Ráállok a programra de ki sem jelölődik. Csökkentett módban elindul és ott nincs ez a hiba.
    Ami fura, hogy mikor a win elindul és tölti be a progikat akkor még tudok mindent indítani, aztán mikor mindent betölt utána kezdődik ez a gond.
    Szerintetek mi lehet a gond? Olyan mintha valamit elindítana és az blockolná a programindítást.
  • xxdani
    #42985
    óóó shit, erre nem gondoltam. köszike
  • bon
    #42984
    Létrehozod A gépen a B gép felhasználóját és a mappa megosztási jogosultságainál felveszed a B gép felhasználóját teljes hozzáféréssel.
  • bon
    #42983
    Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Automatikus lejátszás
  • xxdani
    #42982
    kéne egy kis help.
    adott két win7-es gép.
    "A" gépen megosztva pár mappa, de csak olvasási joggal, hogy máshol ha valaki rácuppan ne törölgessen meg másolgasson rá semmit, de itthon a "B" gépnek szeretnék adni írási/módosítási jogot. Hogyan oldható meg?
  • mikusmate
    #42981
    Azt hogy lehet beállítani, hogy ha pendrive-ot/fényképezőt berakok az USB portba, akkor előugorjon a kis ablak, ahol ki lehet választani, hogy mit szeretnék csinálni? Valamiért anyámék gépén nem akar működni, pedig semmi se lett átállítva.
  • baajos
    #42980
    Sziasztok.
    Érdeklődnék, ki tudja hogy a Sticky Notes tartalma hol található, melyik mappában pontosan?
    / Rengeteg fontos dolog van nekem ott és újra húzás után jó volna ,ha nem tűnnének el, hanem valahogy menteni tudnám egyben az összeset. /
  • Solt
    #42979
    Jutottál valamire?

    Ha nem, akkor a crystaldiskinfo nevű programmal próbáld meg, mert az jelzi az aktuális, a legrosszabb, és a határértéket is...
  • Gomber
    #42978
    Na "megvettem" :D, csinálok egy tesztet...
  • Gomber
    #42977
    Az a baj hogy licensz nélkül nem tudok tesztet nyomatni vele, n-en meg nincs fenn...
  • Solt
    #42976
    Mert gondolom ez a jelenlegi állapot... Akkor jelezne hibát, ha éppen akkor tesztelnéd, amikor a motorja nem megfelelően működik.

    Sajnos nem emlékszem, hogy az asztali gépemen milyen hdd teszt program van telepitve, de az jelzi azt is, ha korábban alacsony volt a felpörgetési idő. Este megnézem neked, ha addig nem jutsz előrébb.
  • Gomber
    #42975
    Na feltettem ezt a progit, és ezt írja:

    "A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.
    Nincs szükség beavatkozásra

    Kondíció: 100%"

    Felpörgési időt hol találom? Mert itt sehol nem ír ilyet.


  • Solt
    #42974
    A merevlemez motorja fogja összefosni magát... nézd meg, hogy a felpörgési időhöz mit ír. Ha volt határérték alatti idő, akkor a motorja lesz a ludas...
  • [HUN]FaTaL
    #42973
    HDSentinelt nézd meg.