46641
  • tommygear
    #43136
    van egy teljes képernyős program, de indításkor nem vált át mégsem teljes képernyőre, csak villog a tálcán narancssárgán a program ikonja, majd ha egyet kattintok az egérrel átvált teljes képernyőre... ezt mi okozhatja?
  • huncsik
    #43135
    értem, köszi a választ!
  • bon
    #43134
    Nem érdemes megvenni, sis chipkészletett kerülném nagy ívben.
  • huncsik
    #43133
    igen, csak az alaplap még nincs nálam, mert az enyém elromlott, és ezt akartam megvenni, mert a procimhoz ez jo, és azért kérdeztem hogy kompatibilis volna e hozzá, vagy nem, és nem érdemes megvenni!
  • bon
    #43132
    Nos, hivatalosan nincs hozzá driver, de azért én lefuttatnám a Microsoft upgrade advisor programját, hogy kompatibilis e a Windows 7-el: link
  • huncsik
    #43131
    648 FXA alaplap
  • bon
    #43130
    Alaplap típusa?
  • huncsik
    #43129
    Hadd kérdezzem már meg még hogy a North Bridge: SiS648FX
    South Bridge: SiS963L et támogatja e a win7 hogy van e hozzá win 7 driver? előre is köszönöm a segítséget!
  • bon
    #43128
    XP-nél is célszerűbb volt telepíteni.
  • Wreck86
    #43127
    Köszi! Még az "xp"-s mód volt bennem. :)
  • Solt
    #43126
    Annyi változott, hogy nem csak a pendrive csatlakoztatásakor dobja a hibát... bármit csináltam, újraindult, majd leállt az intéző. Újraindítottam a rendszert, azóta jó, de azért érdekelne, hogy ezt mi okozhatja, mert nem először fordult elő... :( ( ugyanezen a konfigon volt w8 is, azzal nem volt ilyen gond )
  • Solt
    #43125
    Urak!

    Az miért lehet, hogy amikor bedugok egy pendrive-ot az usb-be, akkor leáll a windows intéző? :S Megnéztem másik gépen ( win8 ), ott semmi gond, tehát a pendrive elvileg jó...
  • Laci82
    #43124
    Sziasztok.
    Hogy lehet az megoldani ,hogy bejön nekem az oprendszer választó képernyő mikor bekapcsolom a gépet és van egy olyan bejegyzés,hogy korábbi windows verzió,az eltűnjön?
  • bon
    #43123
    Talán telepítsd és ne másold.
  • Wreck86
    #43122
    Sziasztok!
    Új fontokat másoltam a "windows/fonts" mappába, de se nem a word, se nem a photoshop nem érzékeli.win7

    Ötlet esetleg?
  • MooneyR
    #43121
    Hali! Még mindig fagyizik a gépem a játékok alatt, a WMI hiba nem jött elő azóta, hogy lefutattam azt a .bat file-t amit belinkeltem... de ez a Wininitez nem tudom micsoda, kerestem google-ban, de nem igazán jöttem rá.. a böngészőm is úgy kezdi már, hogy kép1aztán kép2és nem tudok vele semmit se csinálni.. hogy lehetne újrahúzni az explorert? Már idegesít pöttyet az egész.. : )
  • huncsik
    #43120
    igen látom már, köszi a segítséget!
  • MerlinW
    #43119
    Igen, az.
  • huncsik
    #43118
    értem, és szerinted a Fast Ethernet Realtek RTL8139D ez kompatibilis a win 7 el?
  • bon
    #43117
    Jobban jársz, ha veszel egy hálókártyát, lehetőleg Realtek, Intel, chipset-est.
  • huncsik
    #43116
    itt nem találtam semmit sajnos. ugy gondolom hogy a sis900 hoz csak xp ig adtak ki drivert, azért nem találni win7 hez nemde?
  • V43 1105
    #43114
    LINK itt esetleg ?
  • huncsik
    #43113
    Sziasztok! Sis900 as hálózati kártyához keresnék win7 hez, de nem találtam, ezért kérem a sergítségeteket!
  • robi123
    #43112
    hiába állítok vissza mindent csak ott van
  • VinylToy #43111
    Babylon toolbar eltávolítása
  • robi123
    #43110
    szia ha átállítom akkor jó de ha kilépek belőle és újra megnyitom firefox akkor kezdőlap babylon!
  • Evin
    #43109
    Ez inkább FF probléma, mint Win7.
    Egyébként hogy kiszedni, honnan?!
    Ha kiegészítő, akkor el lehet távolítani. Ha kezdőlap, át lehet állítani.
  • robi123
    #43108
    sziasztok olyan kérdésem lenne win7-em van és a firefoxból nem tudom kivenni a babylont programoknál nincs néztem kiegészítőknél sincs mikor megnyitom firefox ez fogad babylon!választ előre is köszönöm!
  • DarkSector
    #43107
    " Ha frissen formázott, vagy teljesen üres meghajtót csatlakoztatok, akkor is megjelenik ez az ablak."

    Ez elég gáz, ezt úgy értelmeztem hogy ez nem egy adott eszköznél van ugye?

    Mert ha igen, nekem is szokott lenni, annak ellenére hogy helyessen használom.
    Végigfuttatom 1x és utána megy.

    Ez nálam sokszor úgy jött elő hogy hordozgattam egyik géptől a másikhoz, és akkor jött néha elő, de nagyon ritka.
  • bon
    #43106
    Lefuttatod amit felajánl, nekem utánna már nem szokot megjelenni.
  • nagyjanos0000
    #43105
    Szia!

    Igen, le szoktam választani mindig. De ha egy olyan USB-t csatlakoztatok, amit még sosem használtam azelőtt a gépen, akkor is megjelenik.
  • lck
    #43104
    Leválasztod az eszközt mielőtt lehúzod ?
  • nagyjanos0000
    #43103
    Sziasztok!

    Windows 7-et használok és van egy dolog, amit nem sikerül megoldanom. Amikor USB eszközt csatlakoztatok, mindig megjelenik ez az ablak:



    Hogyan tudom megcsinálni, hogy ne jelenjen meg többet? Ha frissen formázott, vagy teljesen üres meghajtót csatlakoztatok, akkor is megjelenik ez az ablak.

    Köszönöm a válaszokat:
    Jani
  • V43 1105
    #43102
    Mitől van az, hogy hirtelen fogy a helyem a C meghajtón? Nem töltök le semmit, nem raktam fel semmit ..
  • bon
    #43101
    vezérlpult\energiagazdálkodási lehetőségeknél
  • Wreck86
    #43100
    Hali megint!
    Hol lehet kikapcsolni azt, hogy a win7 soha ne kapcsoljon át "szundi" üzemmódra?
    köszönöm!
  • Wreck86
    #43098
    Oksa!
  • bon
    #43097
    bocs 300M
  • Wreck86
    #43096
    Van 320??? Nem vette mészre! :(
  • bon
    #43095
    320M (notebook) szeriába tartozik inkább bele.