46641
  • tompka
    #43256
    Újra lett telepítve a rendszer. Azóta nem működik a PowerDVD update.

    Visual C++ telepítve.
  • Scany01
    #43255
    végre sikerült a probléma az volt amit írtatok lekellet formáznom és már rá is engedte rakni (mivel 3d-s filmet szeretem volna rárakni ami 9 gb-t így fat32-őn volt a pendrájv le formáztam ntfs-re és már engedte is)

    köszönet a segítségért
  • Legend
    #43254
    Őőőő... most, hogy jobban belegondolok: Internet Download Manager...
    Minden böngészőbe betelepül...
    Azonnal le is szedtem, és uninstallnál is újraindult az intéző - Bingó, megvan a ludas. Remélem.
    Pedig ugyanezt használtam eddig is.
  • bon
    #43253
    Nincs fennt valami böngésző bővítmény?
  • Legend
    #43252
    Problem:
    Újraraktam a Win7x64-emet, és egy érdekes problémába futottam bele:
    Böngészés közben, új lap megnyitásakor illetve meglévő újratöltésekor újraindul a Windows intéző.
    Teljesen véletlenszerű a jelenség, kisebb-nagyobb kihagyásokkal jelentkezik. Internet Explorernél és Chrome-nál egyaránt jelentkezik.
    Most raktam újra harmadszor ezt a Win7-et, korábban nem jelentkezett ez a hiba, ezért vagyok tanácstalan. A hiba rögtön az első böngészés alatt jelentkezett, gondoltam valami frissítés hátha kiviszi de megmaradt. Minden elérhető frissítés telepítve van tehát a rendszer "naprakész".
    A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Windows\explorer.exe
    A hibát okozó modul elérési útja: C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll
    Sajnos egyéb fórumozással csak ennyit sikerült kiderítenem, a ntdll.dll hibaforrás bármiből eredhet.
  • Scany01
    #43251
    kösy
  • bon
    #43250
    Symantec Endpoint Protection
  • Scany01
    #43249
    és tudtok ajánlani valami jó vírus írtót ha igen akk így nem rakom újból a gépet
  • Scany01
    #43248
    kösy a vírus keresőket így már jó lett a procimárő az is 100% volt mindig megse mozdult de így már ez is működik amit a filmel illeti még nem jártam sikerel
  • bon
    #43247
    Windows\temp mappát is nézd meg, az is lehet nagy méretű
  • bon
    #43246
    SAjátja elég, a winsxs nem törölhető.
  • balcsi70
    #43245
    Szia! Köszi a választ.Lemezkarbantartót,sajátját? vagy érdemes valami mást? Winsxs-be van 13Gb- azt lehet törölni? A Felhasználó Temp mappába 320Mb csak.
  • bon
    #43244
    lemezkarbantartót ajánlott lefuttatni, elég sok helyett vissza lehet szerezni vele. Amőgy a winsxs könyvtár szkot hatalmasra hínri, de a felhasználó Temp könyvtára is.
  • balcsi70
    #43243
    Sziasztok! Kérdésem lenne hogy adott egy gép Win7 van rajta + egy két nagyobb program telepítve (1,5Gb-os) + ilyen alap progik gondolok itt Total Commander,WinRar meg ilyesmi. Játékok filmek nincsenek rajta. Ami olyan volt ment a levesbe. A kérdésem az lenne hogy a vincseszter az 150Gb-os és foglalt terület 75Gb. Körbenéztem de nem értem hogy mi foglalhat le ennyi Gb-ot? Valaki esetleg választ tud adni hogy hol keresgéljek? A választ előre is köszönöm. Üdv.
  • kl24h
    #43242
    Nem akartam leformázni NTFS-re, mert akkor megjelenik a System Volume Information rejtett mappa, ami miatt egyes gépeken gondom volt vele.
  • kl24h
    #43241
    Nálam volt egy 8 GB pendriver és majdnem 4 GB fájlt engedett csak másolni rá. Ezért mindig el kellett vágjam a nagyobb fájlokat hogy tudjam megtölteni a pendrivert.
    Windows XP alatt, mikor nagyobb fájlt akartam másolni mint 4 GB mindig azt írta ki, hogy a pendriver tele van. Ezért is írtam a #43239 hozászolásomban, hogy nekem gyanús az, hogy írásvédett. Most is csak Windows XP használok és azért gondoltam, hogy hasonlóképpen kell legyen Windows 7 alatt is, de akkor ezek szerint másképp van.
  • Kori
    #43240
    azt írja hogy írásvédett ugyanis én is jártam így és egy kis időbe telt mire rájöttem
    fat nem enged asszem 2gb-nál nagyobb filet másolni
  • kl24h
    #43239
    Ha túl nagy a fájl, amit FAT formázás esetében nem enged, akkor nem azt kellene kiírja, hogy "írásvédett", hanem hogy megtelt a meghajtó. Nekem az a gyanús, hogy azt írja ki, hogy írásvédett.
  • Kori
    #43238
    usb-nek ntfs-be kell lenni fatra nem engedi másolni
  • kl24h
    #43237
    Amit detektálnak ezek a víruskeresők, azok nem fontos fájlok. A fertőzött programok nem lehetnek fontosak!!!! Az is megtörténhet, hogy találnak valami cracket játékoknál, általában az ilyen crackek esetében szokott lenni téves riasztásuk, de pl. a Windows, Documents and Settings mappában és még más mappákban is amit detektálnak azok fertőzések lehetnek.
  • bon
    #43236
    Igen törölhető.
  • Dragonman
    #43235
    Hali!
    Az lenne a kérdésem, hogy xp-re telepítettem win7-et. a régi xp fileokat és program piles könyvtárat beletette egy windows.old könyvtárba. ezeket a fileokat letörölhetem úgy hogy nem okoz gondot a jelenlegi rendszerben?
    régi visszaállítást semmiképp nem akarok már végrehajtani.
  • Scany01
    #43234
    és ha fontosat törlök?
  • kl24h
    #43233
    Amiket találnak fertőzésnek, minden törölj!
  • Scany01
    #43232
    televan trójaival meg valami rootkit,malwere
  • Scany01
    #43231
    mal... 2 talált
  • kl24h
    #43230
    Elegendő csak gyors ellenőrzést (quick scan) végezni.
  • Scany01
    #43229
    gépnek van baja mert game közbe egy időre be fagy a játék
  • kl24h
    #43228
    Igen, rendre.
  • Scany01
    #43227
    összeset?
  • kl24h
    #43226
    Akkor le kell ellenőrizni, hogy tiszta-e a gép. Külön indítsd/telepítsd fel, utána frissítsd és futtasd le amiket linkeltem:
    Kaspersky Virus Removal Tool
    Malwarebyte's Anti-Malware (free)
    Hitman Pro
    Emsisoft: MalAware
  • Scany01
    #43225
    most néztem semi változás most se engedi
  • kl24h
    #43224
    #43220 kipróbáltad?
  • Scany01
    #43223
    ez a probléma csak ennél az egy filmel kezdődöt idáig nem volt gond bírtam minden filmet rárakni pendrájvra
  • kl24h
    #43222
    Nem tudom, csak kérdem hogyha esetleg használtál valami konvertáló programot.
    Ha nem sikeres amit ajánlottam, akkor vesszük durvábban a problémát.
  • Scany01
    #43221
    milyen film átalakító program?
  • kl24h
    #43220
    Állítsd úgy a uTorrent programot, hogyha újraindítod a gépet, akkor ne induljon el magától. Legyen lezárva a uTorent program és indítsd újra a gépet és akkor próbáld másolni azt a fájlt.
    Még megkérdezném, hogy nincs-e még valami más filmátalakító program telepítve, ami a gép bekapcsolással indulna?
  • Lucy in the Sky
    #43219
    Nem külső zavar az fix, konkrét, egyértelmű összefüggés van aközött, ami a képernyőn történik, és a hdd activity között, na, érted :) Csinálok róla videót nemsokára, úgy egyértelmű lesz.
  • Scany01
    #43218
    úgyse jó
  • kl24h
    #43217
    És ha végleg kikapcsolod a uTorrent programot?