46641
  • bon
    #43376
    Szerintem az utoljára bejelentkezett felhasználó az első.
  • xxdani
    #43375
    a bejelentkezési képernyőn a felhasználók sorrendje mitől függ?
    Idáig amikor bekapcsoltam a gépet én voltam balról az első és ugye egy enterrel már mehettem is tovább , de most 2. helyre tett és ugye át kell kattintani.)
  • bon
    #43374
    Az kevés, nem csoda, hogy megtelik, 40-50gb ajánlott. Ccleaner-t én nem szoktam használni (semmilyen ilyen jellegű programot).
  • frank007
    #43373
    30 gb, olvastam a CCleaner-ről, az megbízható, nem akarom, hogy kitöröljön valami létfontosságút.
  • bon
    #43372
    Ez esetben azt kell megnézni, hogy melyik gomb indítja a boot menüt, ahol választható lesz az optikai meghajtó. pl. F12, F8
  • Orionk
    #43371
    Szia !

    Igen. El sem indul a telepítő, pedig a dvd lemez biztos, hogy jó, mert mindig ezt használom.

    köszi
  • bon
    #43370
    Nem indul el a Windows 7 telepítője?
  • bon
    #43369
    Nem lehet törölni belölle. Amőgy mekkora a C: meghajtód?
  • Orionk
    #43368
    Sziasztok !

    Egy kis segítséget kérnék szépen.

    Egyszer már jártam így, 2 éve, hogy egy vadiúj laptopra, amin csak alap linux van, arra telepíteni szerettem volna a Win7et.
    A telepítéssel valami gond volt, és a BIOS ban kellett valamit beállítani, és azután már elismerte a Win7-et, és lehetett telepíteni.

    Nincs valami sejtésetek, hogy mi lehet ez ?

    köszi szépen
  • frank007
    #43367
    Most néztem, már több, mint 10.5 gb a winsxs mappa. Ezzel lehet vmit csinálni? Törölhetek belőle?
  • bon
    #43366
    VAlószínűleg a winsxs könyvtárad hízik.
  • frank007
    #43365
    Sziasztok! Az mitől lehet, hogy akármennyi helyet is csinálok a c: meghajtón (ott van a win) az pár napon belül elfogy. ( 0kb marad!!!) A manuális takarítást minden nap elvégzem (temp, prefetch, stb mappák tartalmának törlése), az ideiglenes internet filéket már rég átraktam egy másik meghajtóra, virtuális memória sincs kijelölve a c:-n, átnéztem vírusírtóval is, töredezettségmentesítettem is, semmi eredmény! :(
  • atesz25
    #43364
    Hát nézd szűz telepítésre raktam a ccc-t 12.6. Majd közben ment a frissítés. Egy másik gépen jól működik igaz az nem sapphire hanem asus. Ha letörlöm a ccc-t es újra rakom addig jól működik amíg újra nem indítom.
  • KaBuTo666
    #43363
    Megoldódott...a lényeg, hogy le van jelszavazva a rendszer, és az üdvözöljük szöveg előtt ugyebár be kell írni a jelszót. Na most ezt a jelszóval való belépést kivettem, és így betölti a windowst.
    2 órája szarakodok, erre ez a megoldás!

  • KaBuTo666
    #43362
    Sajnos lemezről se tudok rendszer visszaállítást csinálni, se képfájlból. Mint ha nem is lenne a rendszeren ilyen opció.

    Megy egy ilyen WMI hiba van az eseménynaplóban:

    Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

  • KaBuTo666
    #43361
    Végzek egy adatmentést aztán megnézem ezzel, köszi majd jelentkezem.
  • bon
    #43360
    Telepítő lemez javító funkciójával is lehet rendszert visszaállítani.
  • KaBuTo666
    #43359
    Az a gáz, hogy nincs olyan fül a Rendszernél, hogy Rendszervédelem. Eszközkezelő, Távoli beállítások, Speciális rendszerbeállítások - ezek találhatóak, és ha belépek valamelyikbe, akkor onnan se tudok átváltani a Rendszervédelemre mert nincs. Lehet a csökkentett mód miatt.
  • bon
    #43358
    Rendszer visszaállítás egy korábbi állapotra nem segít?
  • KaBuTo666
    #43357
    Üdv!

    Nagy, sürgős problémával állok szemben. Help!
    Céges számítógép, minden hivatalos rajta. (Office 2010, Windows 7 Home Premium)
    Egyik nap semmi baja nem volt, másik nap már nem tudok belépni a rendszerbe. Login képernyőnél beírom a jelszót, bejön az üdvözöljük! szöveg és csak tölt a végtelenségbe és nem akarja betölteni a windowst. Csökkentett módban indul, lefuttattam egy sfc scannowot de nem talált hibát. Beraktam a hivatalos lemezt, csináltam egy bootrec fixmbr-t, csináltam egy javítást de a javítás se talált hibát. Bementem az eseménynaplózásba, és ezt a hibát találtam. Googlen szétnéztem de nem találtam erre információt, egyéb ötletem nincs és nagyon jó lenne ha nem kellene újratelepíteni. :S Van valami ötletetek? :S
  • Mutans Zombi
    #43356
    Üdv mindenkinek!

    Mi okozhatja azt, hogy a feladatkezelőt nem lehet megnyitni, direkt indítva a taskmgr.exe-vel sem, kivétel, ha jobb egérgomb és a listából kiválasztom a 'Futtatás rendszergazdaként'-et.
    Rendszergazdaként futtatva viszont ugyanolyan hibátlan, mint korábban.
    Hogy lehet normál módon futtathatóvá varázsolni ismét?
  • [HUN]FaTaL
    #43355
    Nekem nincs összevonva, egész nap fent voltam skypeon, semmi gond nem volt.

    #43354: Nekem is csak pár partner használja, de fb oda van kötve, mert a skypeban bugos. Amióta megvette a skyepot az ms azóta az is egyre nagyobb fos, tele van baromságokkal és bugokkal, amik régen nem voltak.
  • tompka
    #43354
    1éve már csak azért futott a Messenger, hogy a Fb chat menjen. Az egykori MSN partnereimből már 1 sem érhető el...
  • bon
    #43353
    Nálam ma délután az aztali skype-ba nem bírtam bejelentkezni, de a Windows 8-as skype gond nélkül üzemel amióta összevonattam a két fiókot még tavaly valamikor. Messenger már nem használok.
  • tompka
    #43352
    Nekem január 1-én már nem akart belépni a Live Messenger! :D
    Le is töröltem és felraktam a Skype-ot. Skype-ról egyszer megy, egyszer nem. :) Érdekes...
  • bon
    #43351
    Frissítés nem javaslom, tiszta telepítés ajánlott. Telepítő berak, ne a frissítésd válaszd, majd a telepítés helyének megadásánál letörlöd a Windows 7-et tartalmazó partíciót (a rendszer számára fenntartott rejtette is ha van) majd újra létrehozod és már mehet is fel a Windows 8. Persze ha a Windows 7-es partíción van fontos dolog előtt menteni kell, mert minden adat törlődik a c:-ről.
  • Scany01
    #43350
    úgy írták hogy rá lehet rakni a windows 7-re nem kell letörölni

    ezt olvastam
  • bon
    #43349
    Mi? társítás?

    Windows 7-et megakarod tartani?
  • Scany01
    #43348
    vki tud segíteni hogy rakjam fel a windows 8-at ha fent van a 7 mert hallottam olyat hogy társítani lehet
  • bon
    #43347
    Windows frissítések fenn vannak?
  • atesz25
    #43346
    Üdv. Lenne egy olyan problémám újra raktam a Windows mert felmerült egy probléma. De maradt, win7 64 sapphire 4830 1gb kártyával AMD fuel service hiba van. Nem lehet állítani a catalystben a sebessegeket.Elso telepitesnel meg működik de utánna többe nem lép be abba a menü pontban.
  • [HUN]FaTaL
    #43345
    Majd március 14-n, hátha addigra megcsinálják rendesen, hogy nem lesz egy bugos szar az egész. Addig marad a WLM is.
  • bon
    #43344
    március 15-től megszünik a live messenger szolgáltatás, tessék migrálni skype-ba a live fiókot: link
  • Holy Shit
    #43343
    Sziasztok!
    Bocsi az off-ért,de nem tudom hol találhatnék olyan programot aminek meg tudnám adni,hogy megadott programokat telepítsen fel egymás utána hogy megadom neki.(Gondolok arra hogy volt a régi mod-olt xp-k és mikor felrakta elindult utána egy telepítő hogy miket akarok felrakni és felrakta magának)
    Így kérdem én hogy ez program segítségével érhető el vagy csak programozással?
    Mégegyszer bocsi az OFF-ért.
  • bon
    #43342
    Megérkeztek az idei év első frissítései jó telepítést!
  • zitababa5
    #43341

    Nos a problémám a következő:
    Van egy JVC mini DV kamerám. Windows 7 alatt a fireware kábelemmel felismeri a pc-m. Van win 7 alatt futó 2.6-os windows movie maker-em.
    DE...
    Amikor a Windows Movie Makerre megyek és import videó ablakra kattintok nincs plusz partició v. könyvtár ahol látná a videófelvételeimet, mint az XP alatt.

    Mit tegyek?
    Milyen progit használjak?
    Ebben kezdő vaok, ugyhogy csak szájbarágosan...

    MINDEN KEDVES SEGÍTSÉGET KÖSZÖNÖK!!!!

    zita
  • bon
    #43340
    Elem kivétel miatt visszaállt alapra a bios, tehát úgy néz ki valami el volt állítva.
  • balcsi70
    #43339
    Köszönöm.Közben sikerült megoldanom.Kivettem az elemet.,lemértem 0.70V volt benne,kicseréltem egy jóra.Volt köze a két dolognak? Vagy így ezáltal visszaállt a Bios az eredetire és valami el lehetett állítva benne?
  • bon
    #43338
    FAT32 vagy NTFS fájlrendszerű?
  • balcsi70
    #43337
    Sziasztok! Tudnátok abban segíteni,hogy a Win7 telepítése eljutott odáig hogy kiválasztom a nyelvet,aztán továbblép hogy meghajtó választás és ott majd szöszmötöl majd kiírja hogy erre a meghajtóra nem telepíttető (viszont ott látja hogy ott van az 500Gb-os vincseszter). Valamit át kellene állítani a Biosba? ha igen mit? A válaszokat előre is köszönöm. Üdv.