46641
  • bon
    #43577
    Persze, azt is átnézi.
  • mester1987
    #43576
    Köszi, gondolom a Emsisoft Emergency kit a registryben is kutat, mert már azon se lepődök meg, ha oda kerül valami, ami bezavar?!
  • bon
    #43575
    Valakinek ez valakinek az a legjobb virusírtó, így max azt tudom mondani amitén én támogatok. Ingyenesek közül a Microsoft Security Essentials, fizetősek közül a Symantec Endpoint Protection.
    Egy gépre több virusírtüt meg nem ajánlott tenni, okozhat problémát.
    Virusírtó mellett szoktam még használni (nem folyamatosan védelemmel, csak kézzel indítva) Az Emsisoft Emergency kit-et.
  • mester1987
    #43574
    *Mármint az explorer indul újra.
  • mester1987
    #43573
    Szia bon. Érdeklődnék, hogy jelenleg melyik a legjobb vírusirtó, amely jelenleg mindent felismer és törölni is tudja azokat?

    Microsoft Security Essentials-t használok esetleg mellé ajánlasz valamit ami jól segíti vagy csak kiegészíti vagy elég ez is, szerinted?

    Csakmert bekaptam valami érdekeset. Az explorer-rel szórakozik. Windows indításkor hibaüzenet explorer-re, aztán újraindul aztán megint hibaüzenet, míg le nem kapcsolom...

    Köszi előre is!!!
  • bon
    #43572
    bios-ban lehet
  • bon
    #43571
    böngésző telepítése után lehetséges, hogy eltűnik a hiba. De Flash player újratelepítse/frissítése se árthat.
  • SzirmosSzisza
    #43570
    Lehet valahogy nézni CPU/egyéb hőmérsékleteket egyéb program nélkül?
  • barmi
    #43569
    oké, köszi az infókat ! ;) Szerinted lehetséges, hogy az új böngészőre való váltással eltűnik ez a problémám ? Vagy mit tudok tenni, hogy eltűnjön ? Flashplayer reinstall vagy esetleg valami más ? Pl. firefoxal nem jelentkezik ez a problem csak és kizárólag IE alatt vettem észre eddig.
  • bon
    #43568
    Simán lehet bővitmény gond is.
  • bon
    #43567
    Végleges változatt, én már hónapok óta csak ezt használom, mert Windows 8 van a gépemen, a munkahelyin is. Nincs gondom vele.
  • barmi
    #43566
    Náalm pl. a youtube-ot elég furcsán kezelte az utóbbi időben az IE9. volt egy pont ,inden videó elején ahol egyszerüen megállt és nem töltött tovább csak ha belehúztam a videóba a csúszkával valahova máshova ... ilyen apró bajaim vannak vele de ez azért elég bosszantó tud lenni sajnos :(
  • barmi
    #43565
    Vélemények ? Érdemes váltani 9-ről (csak jókat olvastam róla eddig) ? Ugye ez nem valami próbaverza vagy mittoomén ? :)
  • precision
    #43564
    hm, valóban! :)

    billentyűzet volt a ludas egyébként... letiltottam az egeret, akkor is felébredt, billentyűzet letiltása után szépen elmegy aludni a gép

    köszönöm a helpet!
  • [HUN]FaTaL
    #43563
    Pl. a bekapcsológombbal?
  • precision
    #43562
    És akkor hogyazinstenbe keltem fel ha tényleg fel akarom? :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #43561
    Eszközkezelőben az egér tulajdonságainál kiveszed, hogy felébreszthesse a gépet. És ugyanezt a billentyűzetre is. :)
  • precision
    #43560
    hm, majd letesztelem

    és lehet ellene tenni valamit, azon kívül, hogy kihúzom az egeret? :)
  • bon
    #43559
    akkor is
  • precision
    #43558
    akkor is ha nem nyúlok hozzá miután sleepbe ment? nem vezeték nélküli egér
  • bon
    #43557
    Egér is felébresztheti a gépet.
  • precision
    #43556
    nem tudok alvó módba menni... valami mindig felébreszti azonnal a gépet alvó módból...

    Asus P5B alaplap, win7 ultimate

    kis googlezgetés után találtam egy olyat, hogy a hálókártya tulajdonságainál (az eszközkezelőben) ki kell szedni a pipát az elől, hogy az eszköz felébresztheti a számítógépet... megcsináltam, de ugyanúgy azonnal felébred ha alvó módba megyek

    hogyan deríthetem ki, hogy mi okozza?
  • Bal0924
    #43555
    Mielőtt visszarakom a másik verziót..
    Meg lehet tudni az Nvidia vezérlőpultjában az Aero-ról való beállítást?
  • bon
    #43554
    Egy próbát megér.
  • Bal0924
    #43553
    2013 02 21-es frissítés van feltelepítve, Az igaz hogy azóta csinálja....
    Most tegyem vissza az előző verziót?
  • bon
    #43552
    Próbálj vga driver-t frissíteni.
  • Bal0924
    #43551
    Segítség!!!

    Mi lehet a gond ha az Aero állandóan kikapcsol?
    Felhasználóváltásra teszem és mikor visszajövök, az Aero kikapcsol...
    És minden egyes alkalommal futtatnom kell a hibaelhárítót hogy visszakapjon!
  • Puhos
    #43550
    Elsiklottam felette, bocs.
  • [HUN]FaTaL
    #43549
    Legalább nyitnád meg a linket. Ki kell választani a verziót.
  • Puhos
    #43548
    Ez 64bit-es, mármint a telepítő?
  • bon
    #43547
    Elkészült az Internet Explorer 10 windows 7 alá letölthetőa következő linkről: link
  • Bal0924
    #43546
    Mi lehet a gond ha az Aero állandóan kikapcsol?
    Felhasználóváltásra teszem és mikor visszajövök, az Aero kikapcsol...
  • bon
    #43545
    Csinálj egy új profilt a lasút meg töröld. Esetleg az energagazdálkodásnál nézd meg a beállításokat.
  • Black Hawk
    #43544
    Hali lenne egy kérdésem ilyennel még nem igazán találkoztam, de akárhogy törtem a fejemet erre nem jöttem rá.
    A problémám annyiból állna hogy a gépen régebben két profil volt (öcsémé meg a húgomé) és a két profilból az öcsémé volt az erősebb... azon nem akadtak a programok sem semmi hasonló probléma... most a gyerekek úgy gondolták hogy elég lesz nekik egy profil és pont az öcsémét törölték le, húgomén meg szaggat minden ami létezik. És egyszerűen nem értem hogy miért.
  • Zoli007
    #43543
    Van egy beállított backupom, ami rendszeres időközönként csinál mentést a dokumentumaimról egy másik vinyóra. Én most újra akarom telepíteni a Wint, de azt szeretném, hogy az új telepítés folytassa a mentések készítését, és hogy semmi se változzon. Gyakorlatilag valami importlehetőséget keresek.
  • bon
    #43542
    Akkor nem értem, van egy mentésed amit vissza szeretnél állítani. Akkor ha jól értelmezem nem a rendszer meghajtóról van mentésed, hanem egy másik pl feltelepített játékokat tartalmazóról és azt szeretnéd vissazállítani az új Windows-nál?
  • Zoli007
    #43541
    Mit állítanék vissza? Nem veszik el semmi.
  • bon
    #43540
    Ha teljes rendszer mentés miért nem állítod simán vissza?
  • Zoli007
    #43539
    Helló! Win7 reinstallra készülök, és van egy beállított backupom, ami az egyik vinyóról csinál a másikra mentést. Megoldható, hogy az új Win beimportálja ezt a backupot a beállításokkal együtt?
  • Bal0924
    #43538
    Nem erre gondoltam.