46641
  • vajo
    #43617
    És ha lefuttattam mi a teendő? talált jó pár idegen fájlt. :S
  • Serpa
    #43616
    A cikk írásának dátumát nem is néztem, elég régi már.
    Na mindegy, még keresgélek, hátha ki lehet lőni valahogy.
  • bon
    #43615
    A leírás már a képeken elbukik, mert Windows 8-nál nem így néznek ki az ablakok, de a képen szereplő menüpont sincs meg. Gondolom még valami korábbi tesztváltozathoz készült a leírás, mert ott voltak átlátszóak.
  • Serpa
    #43614
    Ez alapján írtam.
  • bon
    #43613
    Nem látok ilyen beállítást Windows 8-nál.
  • Serpa
    #43612
    Köszi a reakciót, de én azt szeretném, hogy csak a 32bites iexplore.exe *32 menjen a feladatkezelőben ha elindítom az explorert.

    Probáltam manuálisan is c:\Program Files (x86)\Internet Explorer\, de így is elindul a 64bites (sima iexplore.exe).

    (Kár, hogy kiszedték a választás lehetőséget, IE9nél a start menüben lehet választani a két opció közül, 32bit és 64bit, most pedig csak egy van.)

    Végülis nem eszik sokat, de ha nincs rá szükség minek menjen.

    Ráadásul azt találtam, hogy win8nál lehet választani, Internet beállítások - biztonság és ott, hogy "enable 64bit mode.
  • bon
    #43611
    Emsisoft Emergency kit-et lefuttatnám a gépen.
  • bon
    #43610
    64bit-es IE10-et indítsd el, a telepítő mindkettőt felszokta rakni.
  • bon
    #43609
    Attól, hogy naprakész a frissítés még lehet, hogy nincs fennt az SP1. Nálam is fordult már meg olyan gép amin nem volt fennt az sp1, de a frissítések naprakészek voltak. Én elindítani egy SP1 telepítést.
  • vajo
    #43608
    Hali. Lenne egy igen nagy problémám. Belépek a felhasználói fiókomba és miután feláll a rendszer, elindul az un. conhost.exe és coinhost.exe páros. Ezek pedig leépítik a gépem, ugyanis 100%-on pörgetik a processzorom és a videokártyámat. Ha leállítom őket nagy nehezen, akkor minden jó. Utána jártam neten és nem kéne törölni, de valamit nem tudnátok javasolni, hogy megszűnjenek ezek a szarok? Ráadásul ez a coinhost.exe mindig valami más néven fut. Hol Bluetooth valami, ma pl Intel Process volt a neve. Win7-et pedig kb 2 hete raktam fel újra.
  • Serpa
    #43607
    Nálam pedig az IE10 telepítés után (windows update, nem kézi), a feladatkezelőben a 64bites iexplore.exe is fut a 32bites mellett.

    Meg lehet oldani, hogy csak a 32bites fusson ha elindítom az explorert?
  • alkonyat
    #43606
    Sziasztok!
    A problémám:Telepíteni szeretném a legújabb Emsisoft AntiMalware-t egy sp 1-es, 32 bit-es Win 7 Ultimatre. A win. naprakészen van frissítve.
    A telepítő közli hogy nem hajlandó települni,mert a win. nem sp 1-es.
    Megnéztem a rendszer információban tényleg az szerepel hogy ez egy sima win.7, sp1 nélkül.
    Pedig tudom hogy az összes frissítés a mai napig telepítve van.
    A win.teljesen rendben működik ettől az apróságtól eltekintve.

    Azt szeretném megtudni hogy az os. honnan szedi az információt a saját verziójáról?
    Milyen bejegyzés tartalmazza a verzió típusát?
    Lehet-e a bejegyzést szerkeszteni, és ha lehet akkor hogyan?
    Előre is köszönöm!
  • lalakov
    #43605
    Nem használom, csak zavart, hogy a gépen van és nem működik. Köszönöm. :) A rossz 10-est leszedtem.
  • bon
    #43604
    Semmi ilyesmit nem tapasztaltam, kb 50 gép frissülése után, igaz IE10-et még nem telepítették. Rakd fel kézzel az IE10-et.
  • lalakov
    #43603
    Az e havi frissítések települése után kék halál érte a gépet és bár feltette az IE 10-et, most teljese eltűnt az IE a gépről. :(
  • bon
    #43602
    Elérhetőek az e havi frissítések jó telepítést!
  • BonBon
    #43601
    Sziasztok
    Olyan bajom van hogy cloneoztam a Win7 64bit rendszert norton ghosttal.
    Minden működik, de a Windows összetevőkre azt mondja a rendszer, hogy ismeretlen gyártótól származó program. Pl: a sajátgép - kezelés vagy msconfig, stb. Mit lehet tenni?
  • k roy96
    #43600
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki linkelni egy olyan árfolyam minialkalmazást, amiben benne van a hrivnya(ukrán pénz) árfolyam is?
    Mert az alap gadgetben nincs benne
    Előre is köszi!
  • simonl #43599
    bocsi a linkelésnél kimaradt, hogy ezek az ASUS K55VM driverei.
  • simonl #43598
    Szia, én is nemrég vettem hasonló típust és win7 el használom.
    Tedd fel a windows 7 drivereit
    Nálam hibátlanul működik.
  • undY1ng #43597
    A többi működik.
  • undY1ng #43596
    Igen.. de most annyi változott, hogy csak a touchpad zárás/nyitás, halkítás, hangosítás és elnémítás bill. kombinációra nem csinál semmit.. :l
  • bon
    #43595
    Asus oldalán nézted?
  • undY1ng #43594
    Hello!
    Az Asus k55vj sx192d laptopomra Win7-et tettem fel és egyszerűen nem találok hozzá speciális billentyűzet drivert és nem is tudom használni így azokat (hangosítás, halkítás, világítás stb). Win8 drivert már találtam és engedte is feltelepíteni de nem működik...
    +Még egy olyan kérdésem lenne, hogy az Eszközkezelőben a PCI-eszköznél még mindig egy sárga felkiáltójel van és azt se tudom, hogy miért pedig így is végigszenvedtem már a driverek kutatását. :)
  • Puhos
    #43593
    Én tisztába vagyok azzal, meg olvastam is.
  • bon
    #43592
    Csak nvidia kártyák a támogatottak.
  • Puhos
    #43591
    physX 9.12.1031ez frissebb
  • Puhos
    #43590
    Azért ennyire nem lehet valaki lusta! A google kereső első találata:physX.
    Egyébként az AMD kártyához minek? Mert ha játékhoz kell, akkor az benne van a játékban, azt is telepíti!
  • koxxx
    #43589
    Szevasztok!
    Segítségeteket kérném.win7-hez honnan tudnék leszedni legfrissebb physX-et?
    Ati Radeon hd 5450 kártyához?
  • ntex
    #43588
    Próbálj meg valamilyen AVI-t megnyitni sima alap Win7 media playerrel. És amúgy biztos hogy a frissítés csinálta mert egy fórumon más is ugyanezt tapasztalta, és mint írtam miután letöröltem a frissítést egyből jó lett minden. Továbbá a 13.1-es NEM BETA driverrel is ezt csinálta, utólag visszagondolva meg már tudom hogy a frissítés feltelepítése óta van a gond, csak az utóbbi 2 napban nem néztem AVI-t hanem ma akartam és nem tudtam.

    End of story :)
  • Puhos
    #43587
    A frissítés nálam 2013. február 26-án került a gépemre, de nincs ilyen jellegű hibám. Én a vlc-t használom, illetve nem rakok fel béta drivert csak is whql-es verziót. Úgyhogy ezek szerint nem a frissítés okozza/okozta a hibát.
  • ntex
    #43586
    A sima 13.1-el is csinálta. De közben utánatúrtam. Semmi köze a drivernek hozzá.

    Az történt hogy kiadott a Microsoft egy új (opcionális) platformfrissítést 3-4 napja, az sz*rta el a windows alap codecjét mert módosítottak valamit benne. KB2670838 a frissítés neve. Aki nem használ külső lejátszót az kerülje nagy ívben. Eltávolítottam és láss csodát semmi gondja
  • bon
    #43585
    1 felesleges eltávolítani a drivert, simán felülírható az újjal.
    2. Nevében is benne van, hogy beta driver, lehetnek problémák a műkődésével.
  • ntex
    #43584
    most vettem észre hogy csak akkor csinálja ezt ha .AVI fájlokat akarok megnyitni. .MP3 .MP4 filmeket is lejátsza meg a .WMV-ket is
  • ntex
    #43583
    És akkor egy újabb számítástechnikai x-akta:

    Cseréltem drivert a gépen. Eltávolítottam a 13.1-es Catalystet, úgy mentek a filmek a lejátszón. Feltettem a legújabb BETA drivert, így meg megint nem mennek... ki érti ezt? :F
  • bon
    #43582
    Rendszer visszaállítás egy korábbi állapotra.
  • ntex
    #43581
    Hali!

    Érdekes dolog miatt jöttem ide: Tegnap még gond nélkül ment az alap Win7-es Media Playerem, ma meg már nem hajlandó megnyitni semmilyen videófájlt, mert mindegyiknél leáll a program működése, és nem jövök rá miért csinálja ezt. MP3-at lejátszik, videónál viszont leáll a program működése. Media Player Classic Home Cinema viszi a filmeket.

    Újra lehet telepíteni valahogy? Vagy mit lehetne csinálni vele? Lehetőleg ne másik programot ajánljatok mert nekem eddig tökéletesen megfelelt a Windows 7 médialejátszója.

    Ha esetleg segítene valamit:

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: BEX
    Alkalmazásnév: wmplayer.exe
    Alkalmazásverzió: 12.0.7601.17514
    Alkalmazás időbélyegzője: 4ce7a485
    Hiba – modul neve: StackHash_0a9e
    Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
    Hiba – modul időbélyegzője: 00000000
    Kivétel – eltolás: 00000000
    Kivételkód: c0000005
    Kivételadatok: 00000008
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 0a9e
    További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
    További információk 3: 0a9e
    További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  • barmi
    #43580
    Nem akarom elkiabálni de mióta feltettem a IE10-et azóta megszűnteke a flash problémáim
    és érezhetően gyorsabb ez az új verza ! szép munka !
  • bon
    #43579
    Esetek többségében elbír, csak egészségesebb a tiszta telepítés.
  • jarlaxxe
    #43578
    Az volna a kérdésem, hogy egy alaplapcserét elbír a win7 reinstal nélkül? vagy mindenképp újra kell telepitenem a rendszert.