46641
  • [HUN]FaTaL
    #43857
    Ez már IE bug, vagy a netkapcsolatoddal nem ok valami. Azt hittem hiányoznak a képek a facebookon, mert az előfordul.
  • barmi
    #43856
    oké, köszi az infót ! Viszont akkor azt nem értem, hogy egyes weboldalakon miért csinálja ugyanezt. elked betöltüdni a kép (jó esetben) és néhány vízszintes sor betöltődik (de ez csak egy kis része a képnek) aztn annyi. nem töltődik tovább. és hiába frissítem az oldalt akkor sem tölti tovább a képet ... :\
  • [HUN]FaTaL
    #43855
    Facebook hiba, minden böngészőnél jelentkezik és nem mindig csak néha.
  • barmi
    #43854
    Sziasztok ! Nem találtam IE10 topikot így ide írnám a problémámat ha nem gond ! IE10 néha nem tölt be egy-egy képet weboldalakon, facebook képeket ugyanígy, némelyiket egyszerűen kihagyja, nem jelenik meg, a többit betölti. Mitől lehet ez? valaki esetleg tudja mi okozhatja ? IE9 alatt nem volt ilyen problem. KÖszi a helpet!
  • tompka
    #43853
    Még mindig eszi a Rendszermegszakítások a processzort. A legtöbbször film alatt kezdi el. Azaz megy a film DXVA módban de a háttérbe rakom és böngészek. De ma este lehajtottam a laptopot és mire felnyitottam már megint 100%-on ment. BIOS-ban nem lehet IRQ-t állítani. Nincs valami program ami kiírja, hogy pontosan mi terheli a Rendszermegszakításokon belül?
  • bon
    #43852
    Szerintem nem a frissítés a hibás, kivétel ha a programnak van köze az office-hoz, pl beépül vagy az office valamelyik komponensét használja.
  • GPx8
    #43851
    Konkrétan egy fontos, de nem túl sok helyen használt program nem fut és én az Office frissítésre gyanakszom.
  • bon
    #43850
    Jól értem, hogy arra gyanakodsz, hogy nálad valami problémát okozott az office 2010 valamelyik frissítése?
  • GPx8
    #43849
    Igen, csak az a kérdés, hogy hozott-e olyan frissítést, ami a Win7 lelkivilágába is belepiszkált???
  • bon
    #43848
    vezérlőpult\programok és szolgáltatásoknál eltávolíthatoak a firssítések. De szerintem egyszerűbb megoldás törölni az office-t és újratelepíteni.
  • GPx8
    #43847
    Sziasztok!
    Lehetséges valahogy "tiszta telepítésig" az összes Ofiice 2010 frissítést visszavonni?
  • Blum
    #43846
    Atkoltozol abba a varosba :)
  • tommygear
    #43845
    nem találja miskolcot az időjárás gadget, egy másik várost talál helyette ami kb 20 kilóméterre van :D ilyenkor mit lehet csinálni? elég régóta fenáll a probléma
  • Blum
    #43844
    2800Ft-ert tudnak biztositani a fix IP-t,ugyhogy tenyleg bekell szereznem egy routert.

    Koszi mindenkinek!
  • Blum
    #43843
    Mert mint mondtam,haveromnal sincs semmi halozati ketyere,megse bontja a kapcsolatot. Lehet,hogy csak a szolgaltatonal kell valamit allitani.
    A betarcsazassal se kell torodnom,mert azt anno Win8 topikban megmondtak hogy kell megoldani. [rasdial-os .bat filet betenni shell:startupba aztan kesz.] Akkoris routert kellett volna vennem,aztan hopp...megse.

    #43842: Nem az araval van a gond,de amig nem feltetlenul muszaj,addig nem veszem meg mert hatha megoldhato anelkul is.
  • precision
    #43842
    tényleg nagyon drága egy router... nem éri meg az árát... :P
  • bon
    #43841
    De miért nem használsz router-t? Képes folyamatosan fenntartani a kapcsolatot és még a betárcsázással se kell törődnöd.
  • Blum
    #43840
    Akkor felhivom a szolgaltatot,koszontem!

    [Csak azert tettem fel eloszor itt a kerdest,mert az automatikus betarcsazasra is itt kaptam valaszt es akkor megsporoltam egy router arat. Na meg haveromnal ugyanez a NET van es nala nem disconnectel a NET meg 1 honap utan sem,pedig nem hasznal routert es nem is telefonalt sehova]
  • bon
    #43839
    Ez nem Windows 7 topic témája, mert a netett a szolgáltató szokta bontani és, nem az oprendszer. használj router-t.
  • Blum
    #43838
    Udv!

    Hogy lehet azt beallitani,hogy 1 het uptime utan a NET ne bontsa magat? Nincs modem,router,stb.. Win7 Pro SP1

    Haveromnal ugyanez a szolgaltato,nala sincs router/modem es megse bontja a netet.
  • bon
    #43837
    Alapból SP1-es Windows 7-et kellett volna már felrakni az a legjobb megoldás. Amúgy megnézném a windows könyvtárba található windowsupdate.log fájl hiba bejegyzését az sp1 telepítésé időszakában.
  • JaSoN HuNTeR #43836
    Windows Update felajánlott egy csomó frissitést. Nem eredeti a Windows7-em és ha felrakom őket akkor pontosan mire számítsak?
    Igazából a Biztonsági frissítés Windows 7 for x64-based Systems rendszerhez (KB2281679)-ezeken kivűl mindent frissitettem az UPDATEL. Most jó, ezeket felrakjam?
    SP1et nem engedi felrakni valamiért 70%nál feladja.
  • JaSoN HuNTeR #43835



    Nem engedi felrakni nekem a win7 SP1et, valaki tapasztalt már hasonlót?
    1. megoldást már próbáltam de még mindig nem engedi.
  • bon
    #43834
    Na ez a tippem nem jött be. Lett valami telepítve esetleg a gépre ami után jelentkezett a probléma?
  • Coral Springs
    #43833
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Microsoft Windows [verziószám: 6.1.7601]
    Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Minden jog fenntartva.

    C:\Windows\system32>sfc/scannow

    Rendszerellenőrzés indítása. Ez a folyamat el fog tartani egy ideig.

    A rendszervizsgálat ellenőrzési szakaszának indítása.
    A vizsgálat 100%-a elkészült.

    A Windows Erőforrás-védelem nem tapasztalta az integritás megsértését.

    C:\Windows\system32>
  • bon
    #43832
    Ezt megpróbálnám: link
  • Coral Springs
    #43831
    Naplózva: 2013.05.17. 7:20:25

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hibát okozó alkalmazás neve: Explorer.EXE, verzió: 6.1.7601.17567, időbélyeg: 0x4d672ee4
    A hibát okozó modul neve: SHELL32.dll, verzió: 6.1.7601.18103, időbélyeg: 0x512d9f39
    Kivételkód: 0xc000041d
    Hiba pozíciója: 0x00000000001bf00b
    A hibát okozó folyamat azonosítója: 0xa28
    A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01ce52570f15a745
    A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Windows\Explorer.EXE
    A hibát okozó modul elérési útja: C:\Windows\system32\SHELL32.dll
    Jelentés azonosítója: 7a838c76-beb1-11e2-84b9-bcaec5163ff8
  • bon
    #43830
    Eseménynaplóban valami hiba?
  • Coral Springs
    #43829
    Időnként lefagy a Windows Intéző, amikor fájlt másolnék / helyeznék át máshova. Van erre valami megoldás ?
  • GPx8
    #43828
    Köszi.
  • bon
    #43827
    Megérkeztek az e havi frissítések, jó telepítést!
  • [HUN]FaTaL
    #43826
    AppData\Local\Microsoft vagy AppData\Roaming\Microsoft, de ha jól emlékszem a programon belülről is lehet exportálni őket.
  • GPx8
    #43825
    Hi!
    A Windows Live Mail 2012 hol tárolja a névjegyeket?
  • precision
    #43824
    1. nincs warez

    2. nyilván kiadtak a battlefield 3 -ra optimalizált windowst... :D nem, nem fordítva van ám, hogy a játékot fejlesztik az oprendszerre :D nekem például külön a pasziánszhoz írt win7 van fent: Windows7.64bit.Solitaire.Edition.Ultimate.oMGwtF

    3. tök mind1 melyiket rakod fel, de itt ne várj segítséget ha valami nem működik

    4. vedd meg a wint üzletben és nem fogsz vele szívni
  • Solt
    #43823
    ???
  • SNICKER
    #43822
    sziasztok. nekem kéne egy windows 7, ncore-ról tölteném le, és kéne egy kis segítség hogy melyiket. 64bites kell, battlefeild 3 játékhoz raknám fel.
  • DarkSector
    #43821
    Jah ez is Acer. :D
  • Tetsuo
    #43820
    Na igen, de a lecsap meg a lecsuk kozott van kulonbseg. ;)

    Csak erdekessegkepp: Egy ismerosom Acer laptopjat elvitte szervizbe vmi hiba folytan. Azt tanacsoltak neki, hogy ne nagyon hordozza, mert ez a kategoria meg nem arra van! :)
  • Solt
    #43819
    Ennyi! :D
  • DarkSector
    #43818
    Hát elhiszem, de gondold el annak a mosolyát akiknek ezt elmesélted. :D

    Már nem csak arra kell figyelni hogy vezetés közbe ne igyál, hanem gépezés közben sem. :D