46641
  • shaba23 #43897
    Hali!

    Gyári win7-re akarok felrakni Office-t, de hiába próbálom a 2010-est (gyári) vagy a 2013-as (próbaverzió), telepítés közben hiba történik és annyi. És csak ennyit ír ki, hogy hiba történt, semmi mást. Felajánlja hogy megoldást keres az interneten, de az se csinál semmit...
    Valami ötlet?
  • Bodisadam23
    #43896
    Igazad volt köszönöm szépen a segitséged:) télleg ottvolt a kép mert A Samsung tv met rakta be elsödlegesnek:)
  • [HUN]FaTaL
    #43895
    Meg az is lehet, hogy a driver resetelte a monitor beállításokat és letiltotta a második kijelzőt, elsődlegesnek meg betette a tv-t.
  • [HUN]FaTaL
    #43894
    Nem, ha arra vár, hogy rákattints a felhasználóra. Olyankor nincs háttér a második kijelzőn sem.
  • bon
    #43893
    Nem biztos, egy próbát megér.
  • Bodisadam23
    #43892
    nem mert akkor nemlenne fekete a kép hanem lenne rendesen háttér:) szerintem
  • bon
    #43891
    Nem lehet, hogy a TV-n van a monitor képe? Én már jártam így.
  • Bodisadam23
    #43890
    HDMI t átkötöttem a tv re Geforce GTS 450 tipus
  • bon
    #43889
    Ja és milyen vga van a gépben?
  • bon
    #43888
    Több kijelző van csatlakoztatva a gépre?
  • Bodisadam23
    #43887
    Hellosztok srácok lenne 1 kérdésem. mivan olyankor ha miután feltelepült a grafikus illesztöprogi a gépre és ujrainditom elsötétül a képernyő mi okozhatja ezt ? kérlek irjon választ aki tud mer nemtudom mivan ilyenkor Win 7 ultimate et használok.
  • SergioAmigo
    #43886
    Köszi!
  • bon
    #43885
    Nekem is mérsékelten van, amúgy mind a három helyes beállítás.
  • SergioAmigo
    #43884
    Sziasztok melyik a helyes beállítás ? most mérsékelten van

    Energiagazdálkodás lehetőségek - PCI EXpress -

    - Mérsékelt energia megtakarítás
    - Ki
    - Maximális energia megtakarítás
  • kera2
    #43883
    Sziasztok!
    Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudom energia takarékosabbá tenni a windows 7 64 bites rendszeremet?
    Egy dell inspiron 5110 laptopon használom és az érdekes az , hogy a friss rendszer (amire nincsen semmi feltelepítve, cdak a driverek)elmegy 4 órát miután felrakom rá a programokat Nero, power dvd, office már csak 2 órát bír ki. Van esetleg amit letilthatok átállíthatok?
    Előre is köszönöm!
  • bon
    #43882
    Mert az esetek többségében teljesen felesleges, nála is az eszközkezelőből történő törlés okozta a problémát nagy valószínűséggel.
  • howarju
    #43881
    Hi! :-)

    Miért nem használsz telepítéshez DriverNavigator-t? Vagy Driver Genius-t?
    Az eltávolításhoz + Driver Cleaner-t?
  • tompka
    #43880
    Talált még szemetet amit eltávolítottam, de így sem megy fel a driver.
  • bon
    #43879
    Ez is segíthet a driver teljes eltávolításában: link
  • bon
    #43878
    Programok és szolgálattások menüből eltávolítottad már a drivert? Ha nem akkor távolítsd el és utánna próbáld meg a telepítést.
  • tompka
    #43877
    Odáig eljutok persze. Kiválasztom a tiszta telepítést, majd bejön a "Grafikus illesztőprogram telepítése..." szöveg. Elindul a folyamatjelző zöld csík de kb 5mp elteltével bejön a piros körben fehér X és sikertelen.
  • bon
    #43876
    Az nvidia oldalán lévő driver addig se jutt el ahol ki lehetve választani, hogy mit szeretnél felrakni és lehetne tiszta telepítést kérni?
  • tompka
    #43875
    Ez sem települ, az Asus oldaláról letöltött sem, és a Windows Update által talált Nvidia driver sem.
    Visszaállítót elindítva 1pont van csak. Amikor update-ról próbálta volna felrakni. De hát az sem sikerült.
  • bon
    #43874
    Az itt lévő driver nem akar települni? link

    Amúgy rendszer visszaállítással próbálkoznék egy korábbi állapotra, mert driver telepítésénél szokot visszaállítási pont készülni.
  • tompka
    #43873
    Nagy bajban vagyok! Frissíteni akartam az Nvidia videókártya driverjét. Mivel frissítéssel nem ment, gondoltam eltávolítom az eszközkezelő "Eltávolítás" opcióval. Azóta lehetetlen életre kelteni.
    Hiba ablak 1
    Hiba ablak 2
    Mi tévő legyek? Nem akarom újratelepíteni az egész rendszert, de szerintem nincs más választásom. :((
    Az Nvidia driver packban lévő exe elkezdi telepíteni, de 5mp elteltével kiírja, hogy sikertelen.
  • Coral Springs
    #43872
    Fogalmam sincs, nem hiszem. Minden esetre a probléma időnként jelentkezik, megpróbálom elviselni hogy néha újraindul a Windows Intéző.

    Más. Volt korábban vendégprofilom, ugyan ezt megszüntettem, de a felhasználóknál ott a mappája. Származhat-e bármi problémám abból, hogy ha törlöm ezt a mappát ? Ugyan is megpróbáltam törölni, de figyelmeztetett a rendszer a rendszerfájlokra, azt gondoltam inkább előbb kérdezek.
  • bon
    #43871
    Betű kombináció: bekapcsoló gombnak hívják. Hang vezérlés: Ez nem Xbox One.
  • Bal0924
    #43870
    Sziasztok.

    Be lehet állítani a gépet hogy egy bizonyos betű kombinációval vagy egy szóval bekapcsoljon?
  • Blum
    #43869
    Koszi szepen!
  • Met
    #43868
    Ha az elemcsere nem oldotta meg akkor lehet rossz időzónában van a gép.
  • bon
    #43867
    A wan résznél ahol a net típusát állítottad be a Connect on Demand opciónál állítsd az időt 0-ra.
  • kl24h
    #43866
    Valószínűleg az alaplapi elem lesz a hibás, ki kell cserélni.
  • hekhubá
    #43865
    Sziasztok!
    Megtudnátok mondani, hogy mért késik a gépemen az idő 10-20 perceket? Körülbelül két hete vettem észre ezt a problémát. A gépemen a Windows 7 Professional 64 bit van feltelepítve. Tudnátok rá valamilyen megoldást? Mert hiába állítom át az időt, az körülbelül két nap múlva újra késik több mint tíz percet. Szerintetek a JAVA-val lehet probléma vagy valami mással????

    Valaki segítsen!
    Előre is köszönöm a választ!
  • Blum
    #43864
    Na beszereztem egy routert TP-LINK TL-WR740N szemelyeben.

    Honnan tudom meg azt,hogy most nem fog automatikusan megszakadni a kapcsolat? Vagy ez igy mar biztositva van,nem kell allitani semmit?
  • GPx8
    #43863
    Úgy sem.
    A legfrissebb információim szerint a IE 10 hozta rá a rontást...
    Állítólag lesz frissítés a programhoz.
  • bon
    #43862
    Esetleg kompatibilis módban?
  • GPx8
    #43861
    Offic-ba nem épül be, de nem is az Office 10 nyírja ki, hanem valamelyik újabb (pár hónapos?) Windows frissítés. Most telepítettem egy szűz gépet, felraktam az összes frissítést és ott sem megy az a program... :/
  • barmi
    #43860
    olyan mintha valami eldöntené, hogy márpedig azt a képet nem töltjük be és kész :D
  • barmi
    #43859
    Igen, a face is nyomorékoskodik néha és néhány weboldal is ritkán megzavarodik és egyik képet betölti másikat pedig nem ...
  • bon
    #43858
    Valami bővítmény hiba is lehet.