46641
  • Bal0924
    #43937
    kár.
    Hogyan tudok egy kicsivel gyorsabb gépet csinálni a meglévőből? hogy több memória legyen? :D
  • DarkSector
    #43936
    Ha nincs a dobozát vagy magán a pendrive-on Raedy Boost logo, akkor az nem fog menni.
  • Bal0924
    #43935
    Azt írja hogy
    "ez az eszköz nem használható a readyBoost technológiához"..
    pedig régebben használtam ugyan ilyen pendrive-ot..
  • DarkSector
    #43934
    Ha kompatibillis, akkor jobbegérgomb és ott lesz az opció, hogy Ready Boost.
  • Bal0924
    #43933
    Sziasztok!

    Hogy tudok egy pendrive-ból, ReadyBoost-ot csinálni? (4gb-os)
  • bon
    #43932
    Jobb gomb a fájlon tulajdonságok\biztonság füll?
  • Laci82
    #43931
    Sziasztok.
    Errevalami megoldás van ?
  • Bal0924
    #43930
    Sziasztok!

    Melyik program csinálta azt hogy....
    Eddig a rejtett fájlok töredékét láttam, mint pl, amiket én rejtettem el, vagy az appdata, és egyéb kisebb rejtett fájlok.
    De most szinte tele van az összes mappám rejtett fájlokkal..:S
    pl.: $RECYCLE.BIN, Boot, Config.msi, bootmgr, pagefile.sys és sorolhatnám..
    Eddig ezeket nem is láttam.

    Mit csináljak, vagy tegyem vissza rejtetté a fájlok, mappákat? De akkor a saját rejtett mappáimat se látom..:S
  • [HUN]FaTaL
    #43929
    Mert alapbeállítás szerint csak a sürgős frissítéseket pipálja be. Windows Update beállításainál átállíthatod, hogy az ajánlottakat is pipálja be alapból.
  • bon
    #43928
    Mert nem kötelező frissítés.
  • barmi
    #43927
    Oké, köszi, így fogok tenni. De vajon miért nem volt bepipálva alapból ? 0.o
  • bon
    #43926
    Pipád be és telepítsd fel.
  • lalakov
    #43925
    Köszi. :)
  • barmi
    #43924
    Sziasztok ! Tegnap jött 13 frissítés a rendszerhez de csak 10 volt bepipálva alapból (a maradék három a .Net-hez tartozó frissítés lett volna de azt valamiért alapból nem pipálta be és így csak 10 frissítést tett fel) A maradék hármat is pipáljam be és tegyem fel vagy azok nem kellenek ?? Köszi.
  • bon
    #43923
    Ajánlott frissítéseket is, egyedül a driver-eket szoktam kerülni, mert többszőr okozott már kellemetlenséget.
  • lalakov
    #43922
    Csak a fontos frissítéseket kell feltenni vagy az ajánlottak közül is érdemes a rendszerhez kapcsolódókat?
  • bon
    #43921
    Megérkeztek a havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #43920
    Nem kell.
  • bon
    #43919
    Directx 11.0-át. Windows 8 meg a 11.1-et tartalmazza.
  • simonl #43918
    Ha windows 7 x64 -et használok és a VGA -m képes a DX11 -re akkor le kell töltenem valamit?
  • simonl #43917
    Sziasztok, lehet butaságot kérdezek, de biztosan értitek mire gondolok:)
    Tehát a Windos 7 alapból melyik DX verziót támogatja? 9? 10? 11?

    És a windows 8 mennyivel jobb ebben a tekintetben?

    Köszönöm a türelmes és hozzáértő válaszokat.
  • bon
    #43916
    Ezek szerint Windows 7-nél eltér az útvonal, de az biztos, hogy Windows 8-nál így van.
  • Deviome
    #43915
    Köszönöm meg lett. Bár nem úgy ahogy te írtad. :P
    Annyira hülye voltam, hogy még azt sem találtam meg. A súgó segített. Bár az is vicces, mert azt mondja, hogy írjam be a keresőbe az " asztali ikonok " majd.....bal bla. Csak a kereső az asztali ikonokra nem dob ki semmit. :D Annyit kell beírni, hogy "aszta..." és akkor ott valóban megjelenik aminek kell.

    Azért köszönöm a válaszod!
  • bon
    #43914
    Ha jól emlékszem: Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Személyre szabás\asztal ikonok módosítása.
  • Deviome
    #43913
    Üdv! Annó az XP-hez volt egy TweakUI nevű kis hasznos cucc. :) Azt szeretném kérdezni, hogy a Win 7-hez van-e ilyesmi? Igazából annyira kéne, hogy a lomtárat eltakarítsam az asztalról. Nagyon idegesít, hogy ott van. 22" monitoron egy szép háttérkép elég jól mutat mikor csak úgy üresbe megy a gép. :) Csak az a vacak elcsúfítja. Vagy kilehet szedni esetleg máshogy onnan? :)
  • kem001
    #43912
    Üdv. Következő probléma lenne. Windows rendszertöltés vezérlő képernyőt hozta be a gép újraindítás után, és utána semmi nem történik.. Hiába okézom le, sötét képernyő van csak. Mit lehet ebben az esetben tenni?
  • ACE
    #43911
    Hali, valaki meg tudja nekem azt mondani, hogy hogyan lehet Win7-ben úgy megjeleníteni ikonként a PDF file-okat, mint ahogy a képeket is? Tehát az előkép látszódjon a listában, akármekkorára is állítom az ikont? Kösz.
  • Solt
    #43910
    Köszönöm Uraim! :)
  • bon
    #43909
    Nem ajánlott kikapcsolni egy fix értékre be kell állítani pl. 2gb-ra.
  • Blum
    #43908
    En eszerint allitottam be,ph!-n aztmondtak hogy igy fasza.
  • Solt
    #43907
    Urak!

    Lapozófájl tekintetében mi az ajánlás? 16GB memóriám van és SSD-t használok. Jelenleg teljesen kikapcsoltam...
  • shaba23 #43906
    Mindig napra készen tartottam, de most újra raktam, így ráment az office is.
  • bon
    #43905
    Gyakorlatilag akkor van csak haszna, ha pl. eladod a winyód és szeretnéd, hogy más semmilyen adathoz ne férjen hozzá, annak ellenére hogy előtte formáztad.
  • Man19
    #43904
    Sziasztok!

    Gondolom ti is használtátok már a CCleaner nevű progit...
    Van egy olyan funkciója, hogy "meghajtó tisztító", ami a lemezen lévő szabad területet törli, azt a törölt fájlok "végleges" eltüntetésén kívül lehet még használni másra??? Mert nekem lövésem sincs mikor jöhet még jól... :D
  • penge96
    #43903
    Köszi a tanácsot, megnézem.
  • bon
    #43902
    bluescren view progival nézd meg, az bővebb infót szokott nyújtani.
  • penge96
    #43901
    Sziasztok.

    A 0x0000123 hibakódú kékhalál hiba mire utal? Meglepően kevés információ van róla a neten.
  • bon
    #43900
    Frissítve van a Windows?
  • shaba23 #43899
    elképzelhető, hogy ír, csak nem tudom mi az ami erre vonatkozik :)
    de ez pl mi?
    A szolgáltatás (Windows Search) leállt a következő hibával:
    A telepítési csomagot a Windows Installer szolgáltatás nem tudja telepíteni. Telepítenie kell egy olyan javítókészletet a Windows rendszerhez, amely tartalmazza a Windows Installer szolgáltatás újabb verzióját.
  • bon
    #43898
    Eseménynapló se ír semmit?