46641
  • placido
    #44059
    sziasztok. olyan problémám van, hogy youtubon olykor megáll a videó lejátszás mintha le pausésnám. viszont mikor megmozgatom az egeret ujbol elindul a lejátszás. pufferelés is jó mert előre feltölti a videót. egér se rossz mert már vettem egy ujjat és akkor is ugyanazt csinálja a lejátszás. valakinek van egy ötlete szívesen fogadom. köszi
  • carabus
    #44058
    Köszi!!ezek a gép cuccai!!AMD Athlon x3 455 proci,gigabyte GA 770T-D3L alaplap 4giga ddr3 ram hd 6670 videokártya.Lehet szerinted alapla vagy valami más gondja???
  • bon
    #44057
    Ha a hozzá adott telepítő lemezek lettek felrakva akkor nagy valósdzínűséggel van újabb a gyártó oldalán.
  • carabus
    #44056
    Köszi a választ !!!az eredeti drivereket adtak hozzá!!Vagyis alaplapi driverekkel csinálja ezt!!
  • bon
    #44055
    Driverek Windows 7 kompatibilisek?
  • carabus
    #44054
    Sziasztok!!! Segíteni tudna valaki abban hogy,miért omlik be a Win7 .Ezt csinálja:Feltelepítem,amikor a drivereket felrakom,egyszerűen újra indul és ennyi!!nem tölt be.!! Elvittem szervizbe is!!de ugyan az!!beomlik !!Pedig a windows-t ök rakták rá!!rátették a drivereket is .De az első frisitésnél beomlott!!! Tudna valaki segíteni??????Megköszönném!!!Előre is!!!
  • bon
    #44053
    bluescreen viewer progoval meg kellene nézni, hogy mi okozza
    a hibát. De szerintem valami driver gond lesz.
  • Ironmask
    #44052
    Nekem olyan problémám van, hogy a hétvégén először raktam fel a gépemre a 64 bit-es Win 7-et, eddig 32 bit-es volt fennt és egy nap 2-szer kék halált csinál a gépem!Valaki tudna valami megoldást erre a problémára?
  • Solt
    #44051
    Én meg inkább valami AMD APU-t javasolnék, de szerintem az a legegyszerűbb, ha ellátogatsz IDE. :)
  • magyarkolega01
    #44050
    és ez kb mennyibe kerűlne?
  • bon
    #44049
    Én egy minimum corei3-as procit, 4gb ram-al, tetszőlegs méretű winyóval, valami alap vga-val (akár integrálttal).
  • magyarkolega01
    #44048
    Sziasztok!
    Szeretnék összerakatni egy számítógépet olcsón és olyat szeretnék ami elbírja Windows 7-et.Nagy igényem nincs mert csak netezgetni zenét hallgatni filmezni kisebb irodai munkákra használnám.
    Ahoz hogy elbírja a Windows 7-et milyen konfigurációt ajánlatok mit rakassa bele?
  • bon
    #44047
    Megérkeztek az e havi frissítések, jó telepítést!
  • Mutans Zombi
    #44046
    Köszi!
  • bon
    #44045
    A következő link alján írnak egy megoldást: link
  • TuxSkajvok
    #44044
    sziasztok, a
    msg /SERVER:ip felhasználó
    paranccsal szeretnék üzit küldeni egy másik gépre, (mind2 win7 64bit ultimate), de mindig hiba történik:
    A munkamenet lekérdezésekor a következő hiba történt: 5
    Ez mi lenne, és hogy tudom kiküszöbölni ezt a hibát?
  • bon
    #44043
    Lemezkezelő alkalmazással lehet betűjelet cserélni a partíciókon.
  • Mutans Zombi
    #44042
    Helló mindenkinek!


    Amikor telepítettem a Win 7 (64)-t, akkor 2 merevlemez volt a gépben.
    Mindkét merevlemez 2-2 partícióval bír, azonban a telepítés után a partíciók betűjelei felváltva vannak, tehát a HDD1 C:, HDD2 D: HDD1 E: és HDD2 F:.
    Hogyan lehet megoldani, hogy a HDD 1 particiói legyenek a C: és a D: illetve a HDD2 partíciói legyenek a E: és az F: ?
  • ACE
    #44041
    Én már cseréltem így videókártyát. Mielőtt a régit kiszeded, uninstall a drivert, majd szedd ki, és installd az új drivert. Semmi baja nem lesz, az csak egy PCI-e foglalat periféria, attól nem bolondul meg a Windows...
  • precision
    #44040
    az előnézeti ablakba klikkelj a görgővel és akkor bezárja
  • kemotox
    #44039
    Jobb klikk egy .mov fájlon, és Társítás/Alapértelmezett program beállítása vagy valami ilyesmi.
  • kemotox
    #44038
    Sziasztok!
    Ha görgővel rákattolok a tálcán lévő programokra, akkor megnyit egy másodpéldányt. Be lehet valahogyan állítani, hogy görgős kattintásra inkább kilépjen az adott programból? Ha igen, hogyan?
    Köszi!
  • precision
    #44037
    win7 telepítőben már minden grafikus felületen történik
  • bon
    #44036
    Rosszul emlékszel, ez nem XP. Telepítés indítása után lesz lehetőség partíciót törölni és létrehozni.
  • Mirk
    #44035
    Üdv!
    Lenne egy kérdésem.
    Adott a következő helyzet: oprendszer újratelepítést szeretnék (úgy hogy minden vesszen el a merevlemezről, tiszta telepítés), adott, hozzá a cd, cd-ről bootolás is megy, de emlékeim szerint be kéne még a folyamat elején jönnie egy dos képernyőnek ahol formatálni, partíciót létrehozni, ilyesmit lehet, ha azonban elkezdeném mindezt, rögtön szembesülök a win7 betöltő képernyőjével, amint el akarja kezdeni a telepítést. Ezt pedig nem szeretném a régi formázatlan lemezre.
    Hol itt a hiba? Vagy csak én vagyok buta és később találkozom azzal a bizonyos partícionálós képernyővel?
  • bon
    #44034
    Ajánlott, de nem kötelező.
  • TomStorm
    #44033
    Hardver csere(ATI VGA-ról Nvidia-ra és új monitor) esetén újra kellene tenni a rendszert?Vagy elég csak driver csere?
  • Dency
    #44032
    Bevan kapcsolva mind kettő. A helyzet ugyanaz.
  • tyler82
    #44031
    Iphonen lévő AudioNote app segítségével rögzítettem hangot ami .note kiterjesztésű. Hogyan tudom laptopon vagy asztali PCn wondows 7 alatt lejátszani?
    Semmi nem támogatja ezt a formátumot. media player alapbol nem kezeli. probáltam még nero show time al de azzal se működött. Nem tudom hogy mivel lehet lejásztani vagy átkonvertálni mp3 formátumra vagy valami használható formátumra esetleg?
  • Devv
    #44030
    Igen.
  • dr Kotász
    #44029
    Sziasztok, meg lehet azt oldani Windows 7 alatt, hogy a BSPlayer lejátssza a .mov file-okat? Most Quicktime kell hozzá, de szeretném, hogy egy lejátszó mindent kezeljen...
  • bon
    #44028
    Tűzfalon kivan engedve?
  • bon
    #44027
    Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hálózati és megosztási központ\Speciális megosztási beállítások menüben a hálózat felderítést és a fájl és nyomtatómegoszátást kapcsold be ha még nem lenne.
  • bon
    #44026
    Ha a 10-es IE-re gonolsz akkor a programok és szolgáltatások menüben a frissítéseknél fogod megtalálni.
  • Devv
    #44025
    A #44000-re tud valaki megoldást? Köszi!
  • Dency
    #44024
    Hali.
    2 gép között szeretnék megosztani egy teljes meghajtót, mind a 2 gépen windows 7 van. Jelszóval védett megosztás kivan kapcsolva, egy munkacsoportban van a windows, meghajtó megosztásánál teljes hozzáférés van bepipálva mindenki számára. A probléma pedig az hogy látja a másik gép a megosztott meghajtót de mégis a "Hozzáférés letiltva" hibaüzenet jelenik meg. Mi a baja vajon, valaki tudja?
  • krisztajo
    #44023
    Sziasztok! Bocs, a láma kérdés miatt, de az Explorer-t hogyan lehet leszedni a gépről?
    Valamiért rosszul működik és gondoltam újrarakom, de nem hagyja, mert azt írja már fent van.
    Viszont még egy unistall exét sem találtam hozzá.
    Gondoltam ez talán a Low-Mic Utility Tools gondomat is megoldja.
    De ha még leszedni sem tudom, akkor tényleg nem jutok semmire. Help!
  • TYÜTYI2006
    #44022
    Néztem, de javítás menü sajnos nincs. Most visszaállítottam egy olyan verziót, ahol a programok fel vannak win7-hez telepítve, de azon játékok még nincsenek. Amikor Februárban, vissza kellett állítanom hiba miatt a win7-et, akkor lett arról lefrissítések után csinálva, és azt legalább betölti nagyobb partíción. Próbálom ghostból visszaállítani rá, az aktuálisan használtam fájljait próbaképpen, a boot fájlokat kivéve, de a programdata mappába van 1 ami igen lassú, meg majd Windows mappában is lesz biztosan. Azért szoktam rá régen XP-ben a formázásra, akkor is ha a rendszerlemezemen is XP volt, mert ha véletlenűl bekötve maradt 1 másik HDD, akkor eddig sose C-re rakta a rendszert. Amikor a rendszerlemezem XP partícióján is volt XP, a Wista mellett, akkor a Wistáé volt az aktív partíció pl. Az az 1 XP volt D partíciós rendszer.
  • bon
    #44021
    Telepítővel történő partíció törlést és újra létrehozást javaslom. Az Xp-ben történő formázás egy orssz szokás, nem beszélve a meghajtó huzógatásról. Ha szabályszerűen van megpartíciónálva egy meghajtó akkor nincs keveredés. Nálam 1 ssd, 4 winyó, 2 optikai meghajtó van és mégsincs gond.

    Amúgy amit ma linkeltem annak segítségével már meg lett a számítógép javítása?
  • jbarnus
    #44020
    Sziasztok!

    Az a problémám lenne, hogy a Win7-es laptopomnál a hangerőszabályzó ikon eltűnt az óra és a wifi mellett, lent a jobb sarokban.

    Próbáltam azt, hogy a tálcán jobb klikk>tulajdonságok>értesítési terület>testreszabás>"mindig jelenjen meg az összes ikon és értesítés a tálcán". Pipa
    + "Rendszerikonok engedélyezése v. tiltása> minden rendszerikonnál lehet állítani a viselkedésmódot, kivéve a hangerőszabályzóét, ott nem is enged változtatni azon, hogy letiltva.

    Várom válaszotokat
    Köszi
    Barnus