46641
  • bon
    #44142
    Nem lehet, de kompatibilis módban meglehet próbálni a régi játékok futtatását.
  • lck
    #44141
    nem lehet - új windowst kell rakni
  • tosiro
    #44140
    Üdv.Valaki tudna segíteni,hogy át lehet-e állítani a Win7-en a 64bit-et 32-re,hogy az XP-s játékok menjenek a Win7-en anélkül,hogy újra kéne telepíteni a számítogépet ? Előre is köszönöm a választ.
  • SzirmosSzisza
    #44139
    Valahogy ki lehet kapcsolni a másodlagos monitor észlelését? Hiába kapcsolom ki magát a monitort ugyanúgy írja a Windows (és a kurzor is eltűnik a képernyő szélén)

    szerk.: hülye vagyok, projector settings-ben ott van
  • TomStorm
    #44138
    Már semmi.Parancssorral kellett rendesen törölni a PD-ot.Úgynéz ki megoldódott valami USB MBR gond volt vagy micsoda:-)
  • TomStorm
    #44137
    Üdv!
    Pendrive-rol telepíteném MSDN iso-t de az elején kiírja,hogy "status:we were unable to copy your files.please check your usb device and the selected iso file and try again"
    Ilyenkor mi van?
  • istikovacs76
    #44136
    Sziasztok !

    Windows7 professional van fent a gépemen, már 1 éve. Eddig semmi gond nem volt vele. Ma, letöltött autómatikusan frissítést a microsoft oldalról (be van kapcsolva az autómatikus frissítés). -bár nem tudom ennek van e köze a gondomhoz-
    Szóval, a problémám, hogy, ha a leállításra megyek, a gép nem kapcsol ki, mint eddig, hanem, mintha alvó módban lenne, kicsi alapzaja van. (elnézést, nem vagyok informatikus) A bekapcsoló gomb világít (eddig nem világított).
    Ha, megnyomom, akkor normálisan elindul, a bootolás, windowst behozza, stb..., mint amikor teljesen ki volt kapcsolva (ahogyan eddig is csinálta) Próbáltam már bios resetet is, de ugyanaz maradt a probléma. Szóval, a gép nem kacsol ki, hanem "alvó szerű" módba áll.

    Köszönöm előre is az ötleteket, mihez kezdjek
  • DarkSector
    #44135
    Én tudok egy programot, ami mindig alapjáratban ha elindítod akkor úgy hozza be a gépet ahogy volt mielőtt lezártad.

    Ha kinyitod a védelmet akkor tudsz telepiteni illetve változtatni.
    Ha érdekel szólj.
  • bon
    #44134
    Létrehozol egy korlátozott jogú felhasználót, majd a keresőbe beírod, hogy gpedit.msc és a megjelenő programban testre szabod a beállításokat.
  • ibiza87
    #44133
    Sziasztok!

    Remélem valaki tud segíteni. Az lenne a kérdésem, hogy valaki nem tudja, hogy lehet beállítani a Windows 7-t, hogy a változtatásokat ne mentse. Gyerekkel van probléma, mindig elállítja a gépét. Én meg szívok vele, hogy mindig visszaállítsam. Ha valaki tud segíteni megkösszöném. Még a felbontást se tudja állítani. Ezt szeretném.

    üdv: ibiza87
  • bon
    #44132
    Telepítsd fel, letölthető az IE10.
  • SzirmosSzisza
    #44131
    Akkor úgy tűnik de, fene se emlékszik már rá, ritkán használom ezt a gépet. Köszi a segítséget.
  • bon
    #44130
    Pedig nálam előjön. Nem távolítottad el véletlenül korábban? Start menü\minden program menüben is ott kellene szerepelnie ha fenn van a gépen.
  • SzirmosSzisza
    #44129
    Hülye kérdés, de IE-t, hogy lehet elővarázsolni ?:D

    Explorer, Internet, Interner Explorer kulcsszavakra nem jön elő semmi keresőben.
  • Laci82
    #44128
    Sziasztok.
    Az autoplay menüből hogy tudok bejegyzést kitörölni ?
  • bon
    #44127
    Gondolom hangkártyára és videókártyára gondolhat. eszközkezelőben minden hardver fel van felepítve? Sőt a virtuális vga-nál engedélyezve van a direct3d támogatás?
  • uwu420
    #44126
    Azt mondja nincsenek eszközeim. Ez mi?
  • bon
    #44125
    Feltelepíted a mindigtv alkalmazást az áruházból elindítod és nézed a tv-t.
  • uwu420
    #44124
    Nekem Win 7-em van, azt mondták ha TV-t akarok nézni, telpítsem a virtualbox-ot és WIN 8.1-el, mindigTV alkalmazással nézhetem a F1-et.

    Most ott tartok, hogy van egy virtuális WIN 8.1-esem.
    Hogy lesz ebből TV nézés?
  • bon
    #44123
    Internet Explorer 11 Developer Preview elréhető: link
  • atesz25
    #44122
    Ajaj külön vinyo nélkül vagyok de akkor beszerzek egyet. Holnap rá próbálok. Köszönöm a segítséget.
  • bon
    #44121
    Az uninstall és a sima törlés végeredménybe ugyanazt csinálja. A visszaállítás azon fog múlni, hogy történt e már arra a területre írás. Ja és visszaállítást külön winyóra kell csinálni.
  • zeli
    #44120
    Hali!
    Egy olyan problémám lenne, hogy az asztali gépemen valamiért nem működik a helyi hálózat. Látja az összes gépet a hálózatban, de akármelyikre rákattintok, kiírja, hogy nem érhető el, lehet, hogy nincs jogosultsága a használatához, stb. Ami vicces az egészben, ugye kilistázza az asztalit is a gépeknél, és ha arra kattintok ugyanezt a hibát írja ki. Saját magát se tudja elérni? A többi gépen amúgy minden tökéletesen működik. Biztos vagyok benne, hogy vmi Windows mókolás lesz a történet, de rengeteget szenvedtem már vele és konkrétan fogalmam sincs. Emiatt pedig nem fogom újratelepíteni. Valakinek esetleg lenne valami tippje ?
  • atesz25
    #44119
    Okés, megpróbálom. A dokumentumok könyvtárból tűntek el a dolgok. De mivel uninstall volt, attól félek ez pápá
  • [HUN]FaTaL
    #44118
    GetDataBacket megpróbálhatod, bár rendszervinyó esetében nem sok esély van, hogy nem került a helyére még semmi.
  • atesz25
    #44117
    Sziasztok! Van egy bagatel kérdésem, uninstalláltam egy játékot, mentésekkel együtt. Nos nem kellett volna. Vissza tudom ezt még csinálni, az egyik baj hogy nincs beállítva a biztonsági mentés. De minden ötletre vevő vagyok. Annyi tudni kell még hogy a saját uninstall programjával csináltam.
  • Palinko
    #44116
    feladatütemezővel megoldottam remélem. köszi!
  • bon
    #44115
    pl. a parancsikonját berakod az indítópultba, de a feladatüzemező is jó megoldás erre.
  • Palinko
    #44114
    hogy oldható az meg, hogy egy bizonyos program automatikusan elinduljon.
    msconfignál ugye kikapcsolhatóak a dolgok, de listán nem szereplő programot hogy lehet hozzáadni?
  • Norcs
    #44113
    Sziasztok!

    Olyan problémám akadt, hogy a futó programot, amit épp használok néha random lerakja az asztalra a windows. Ez még annyira nem idegesítő, de ha pl. online játszom, akkor ez elég nagy baj. A háttérben nem fut semmi, csak a vírusirtó, legfrissebb driver le van töltve a videokártyához. Segítségetek előre is köszönöm!
  • bon
    #44112
    A szolgálatatás tulajdonságainál nem írja a függőségét?
  • Azeriel
    #44111
    Valaki? Elég fontos lenne #44108
  • bon
    #44110
    Összes frissítés ajánlott feltenni és nem letiltani a frissítést, pláne ha eredeti a Windows.
  • poruljartal
    #44109
    szerintem fel kell tenni a többit is, bár csak a fontosakat elég, de azokban van további biztonsági frissítés így ajánlott
  • Azeriel
    #44108
    Hali

    Van egy olyan szolgáltatás, hogy "Windows képbevitel (WIA)", valamiért a Sony Vegas 9 elindításához kell, de nálam nem fut, és nem tudom engedélyezni, mert függ egy másik szolgáltatástól, ami szintén nem fut, de nem írja melyik az. Nem tudja valaki, hogy melyik ez a szolgáltatás?
  • FlyHigh
    #44107
    Hali!

    Eredeti prom van és a frissítéssel kapcsolatban lenne kérdésem, érdemes az összes fontosat felrakni, vagy elég az sp 1-es és aztán letilt a többi?
  • Devv
    #44106
    Üdv!
    Azt hittem megoldódott a problémám de nem: se az xwidget se a yahoo widget időjárás alkalmazás nem működik. Egy hétig jó aztán beáll. A win7-es időjárás jó. Tudna valaki segíteni? Köszi!
  • JoeFromHun
    #44105
    Sziasztok!

    Abban kérném valakinek a segítségét,hogy hogyan tudok egy ugyanolyan Rescue particiót létrehozni (vagy akár DVD-re is jó) ahonnan a rendszer vissza tudja rakni magát..
    Magyarul mint a gyárilag telepített notikon is van.
    És ha gubanc van akkor onnan vissza tudom állítani eredeti állapotra.
    Vagy egyáltalán van erre lehetőség ? Vagy kell hopzzá valami spéci progi?
    Vagy hogyan lehet ezt megcsinálni?
    Remélem értitek mit szeretnék kérdezni..
    Előre is köszönöm kindenki segítségét!

    ---
    Üdv: Joe
  • Loál János #44104
    Szerintem soha nem jutott volna eszembe ott is megnézni. Nemrég frissítettem a szoftvert, vsz. az szivatott meg.
    Köszi szépen.
  • bon
    #44103
    Esetleg a billentyűzetnek van saját szoftvere, mert ha felvan telepítve, lehet, hogy felülbírálja a Windows beállításait.