46641
  • kifli
    #44222
    használj wubit
  • zolihonfi
    #44221
    valahogy összehoztam, viszont telepítésnél ezt dobja ki:

    bocsi, de én ehhez hülye vagyok :)
  • lalakov
    #44220
    microsoft_frissites_outlook hiba
  • lalakov
    #44219
    Köszönöm, akkor készen is vagyok vele. :)
  • bon
    #44218
    Semmivel.
  • lck
    #44217
    Sokak szerint nem szükséges, mert nincs akkora jelentősége mint ahogy sokan gondolják.
    Én Jv16 2013-at vagy/és Wise registry cleaner free-t használok erre.
  • lalakov
    #44216
    Mivel érdemes kipucolni a regeditet a már nem használt regisztrációs bejegyzések végett?
  • Hecker007
    #44215
    Remélem hogy húzza még egy pár évig, nem akarok már erre a gépre költeni.
    Köszi a segítséget!
  • bon
    #44214
    Érdekes, nem lepődnék meg ha lenne későbbiekben valmi gond az alaplappal.
  • Hecker007
    #44213
    Egy CMOS és bios reset helyretette, habár a bios is érdekesen működött egész addig míg le nem tiltottam a marveles sata vezérlőt, meg az alaplapi hangot.
  • Hecker007
    #44212
    Vissza állítás annyit segített hogy nem másodpercenként csinálja, hanem kicsit nagyobb időközönként.
    Gyanítom hogy vírus lesz, még jó hogy van vírusirtó meg tűzfal a gépen
  • bon
    #44211
    Ha van rá mód rendzser visszaállítást megpróbálnék egy korábbi állapotra. De ha nem segít akkor szerintem marad az újratelepítés és ha akkor is csinálja akkor hardver gond lesz.
  • Hecker007
    #44210
    sajnos semmi ilyet nem ír, az óra mellett feljön az üzenet, rákattintva nincs semmi benne, néha gondol egyet és egy pár órára megszűnik a jelenség, de random folytatja
  • bon
    #44209
    Nem írja pontosabban, hogy milyen eszközt nem bírt feltelepítenni? Eseménynaplóban nincs semmi hibajelzés?
  • Hecker007
    #44208
    Üdv!
    Olyan problémám lenne, hogy ahogy betölt a win rögtön elkezdi azt a hangot adni mint mikor egy usb eszközt csatlakoztatok és ezt a hangot produkálja folyamatosan, néha kiírja hogy valamilyen usb eszközt nem tud telepíteni. Na már most én semmit nem csatlakoztattam, billentyűzet, egér, track ir, és a monitoron lévő usb van csatlakoztatva csak a géphez, de ezek állandó jelleggel, most kihúztam mindent de a probléma továbbra is fennáll így kizártam a hibás kábelt.
    Ez most valami vírus lenne? Vagy mitől gajdulhatot meg a rendszer?
    Egész friss, kb 3-4 hónapos rendszerről van szó és nem sok hangulatom van újrarakni.
    A segítséget és ötleteket előre is köszönöm!
  • bon
    #44207
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • [HUN]FaTaL
    #44206
    Vagy VMWare. :D
  • bon
    #44205
    Vagy virutalpc
  • [HUN]FaTaL
    #44204
    VirtualBox és feltelepítesz egy Linuxot.
  • zolihonfi
    #44203
    nem igazán :/
  • Zoli007
    #44202
    Ez nem jó?
  • bon
    #44201
    Miért nem használsz virtuális gépet? Akkor tudsz linux-ot is telepíteni.
  • zolihonfi
    #44200
    sziasztok. windows 7-et használok, viszont most egyetemen linuxon kell programoznunk, azon tanulunk. van valami olyan program, amely a linux féle terminálhoz nagyon hasonló és windows alatt fut? köszi szépen
  • howarju
    #44199
    Sziasztok! :)

    1X űen megoldottam a helytelen hang ikon problémát!
    Sehol sem találtam rá megoldást. Ezért, opportunista módon......
    1X üen eltüntettem a tálcáról, és nem zavar többé! :p
  • kl24h
    #44198
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az Antivirus & Antispyware (Vírusvédelem) topikban bővebb információt kapsz az Emsisoft-al kapcsolatban!
  • CairoJack
    #44197
    Igen,és sajnos úgy sem műxik. Szóval marad a virtuális gép, vagy egy új HDD. :)
  • Flamer
    #44196
    hm. miota ujraraktam a bongeszot azota nincs problem
    amugy a tasks konyvtarba csak .dat meg .txt van. (1-1)
    joez az emisoft amugy? sose hallottma meg rola. :)
  • Bal0924
    #44195
    Köszi
  • bon
    #44194
    Patchek fel vannak telepítve a játékokhoz?
  • CairoJack
    #44193
    Bocsi a megkésett válaszért. Pár régi játék nem műxik, és kompatibilitási módban sem. Ezt a virtuál gépek ki fogom próbálni, thx az ötletért!
  • [HUN]FaTaL
    #44192
    Skintől is függ, alapvetően angol, de vannak magyar részek avval a skinnel, amit én használok

    team-mediaportal.com
  • Bal0924
    #44191
    Köszi.

    És a MediaPortal tud magyarul is? Tudsz adni egy letöltő linket ahonnan te szedted le?
  • [HUN]FaTaL
    #44190
    Nem, fos, csak az amerikai szabványt tudja.

    MediaPortalt használok, ezerszer többet tud egyébként is, mint a media center. :D Persze idő kell neki mire rendesen beconfigolja az ember.

    Esetleg még ott van a dvbviewer, ami egyszerűbb, de nem is tud annyit és fizetős.
  • Bal0924
    #44189
    A Windows Media Center be tudja fogni a DVB-C adókat?
  • kl24h
    #44188
    A MalAware ne lelegendő?

    Flamer: és még egy fontos dolog, hogy be kell állítani hogy a rejtett *.job fájlokat is mutassa!!! Ezt akkor kell beállítani, mikor felnyitottad a c:\WINDOWS\Tasks\ mappát, ahogy leírtam.
  • kl24h
    #44187
    Megnézed mindegyiket. Fontos, hogy a c:\WINDOWS\Tasks\ mappát Windows Explorer-rel nyitsd fel (My computer > c > ... > c:\WINDOWS\Tasks\). Hogy melyik milyen programot nyit fel, veszed külön a *.job fájlokat jobb klikk és Tulajdonságok és ami felnyílik fogja írni, hogy melyik mit nyit fel és mikor...
  • bon
    #44186
    Nincs különbség, telepítő lemez be-boot-ol, régi rednszer partíció töröl (100mb-os is) majd újra létrehoz és telepít.
  • bon
    #44185
    Emsisoft Emergency Kit mély vizsgálattal.
  • Flamer
    #44184
    hi, thx a replyt. :) vegre valami epito jellegu is.
    nos az van hogy nem bongeszo indulasara indul(t), de igazabol hajnalba volt 3x es egyszer ilyen 22:30 korul.
    a .job-okat holkene megtalalnom? schedulerbe nezzke szet mindenhol?
    most beleneztem es kicsit sok cucc van benne
  • berlinboy6329
    #44183
    Van vmi különbség asztali gépre v laptopra történő telepítésnél? Két különböző laptop, win 7 install után nem bootol be. Bejön a márka splash screenje (Acer,asus,lenovo,dell,hp akármi) aztán eltűnik,aztán megint bejön,eltűnik,bejön eltűnik. Állandóan újraindul. Hirens boot cd-vel bebootol,csak nincs net, linuxszal semmi baj. Mit lehet kezdeni vele?