46641
  • bon
    #44424
    Megjöttek a decemberi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #44423
    40gb
  • RAZOR27
    #44422
    14200 új üzenet :D lemaradtam valamiről? :D komolyra fordítva kb mennyi hely kell egy egészségesen futó win7nek? mennyit érdemes levágni neki a partícióra? se dokumentumokat se semmit nem akarok rajta tárolni, csak az os.
  • drago14
    #44421
    Már megoldottam!
  • drago14
    #44420
    Sziasztok! Az miért van hogy a BF3-nál és az F1 2013 nem tudok teljes képernyőn játszani? Már próbáltam az alt+enter-t de az se segített mert ha benyomtam utána fekete kép és visszaugrott ablakos módba! Ez miért lehet?

    A választ előre is köszönöm!
  • polluxware
    #44419
    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #44418
    Nem viccből írtam, tényleg így van. Nem olvastam az FSX topicot.

    Rebootoltam, másodszorra felment a da fokker de szüttyögött egy órát a telepítő végén. ORBX-nél is előfordul, de simán működött mindkettő.
  • polluxware
    #44417
    de most komolyan kérdem.. tudom írtam az fsx topityba is ezt

    egyébként ment a Da Fokker fsx alatt; csak a PFD, ND-n nem voltak betűk csak csíkok, és az FMC-n meg semmi....

    (gondlom ez azért volt mert a Fontokat meg nem raktam fel külön) vagy tényleg nem megy win7-el... (2.15peccses volt)

    Orbx telepítők is csináltak nálad ilyet?
  • [HUN]FaTaL
    #44416
    DA Fokker telepítőnél előfordult már nekem :)
  • polluxware
    #44415
    tökéletesen megy.. gondmentes

    olyan mintha kompatibilitás problemó lenne.... csak kíváncsi voltam látott e valki hasonló ablakot felugrani telepítés után és volt e valmi magyarázat rá
  • kl24h
    #44414
    Attól függ hogy az a program telepítő honnan volt letöltve (hivatalos oldalról vagy nem hivatalos oldalról), A másik dolog, hogy minden rendben van-e a Windows-al vagy nem (tehát hogy vírusmentes, az alapbeállítások megfelelően működnek, stb.).
  • polluxware
    #44413
    Találkozott már valaki olyan gonddal, hogy telepítek egy progit ami végigfut 100%ig majd, a telepítő lefagy... van úgy hogy végigmegy a telepítő leokézom hogy finish, és bedob egy ablakot a hogy "program nem megfelelően lett telepítve" -> újrarak, avagy mégsem

    mindkét esetben rendben megy az adott dolog, csak kicsit fura....

    ?
  • Jabar
    #44412
    Sikerült megoldanom, leírom hátha egyszer valakinek segít.

    A mappán belül volt egy file amit ha törölni/átnevezni próbáltam akkor az okozta a problémát.
    Unlocker nevű progival simán le lehetett törölni (se csökkentett módban, se parancssorból nem engedte előtte).

    Üdv
  • Jabar
    #44411
    Üdv!
    Kéne egy kis segítség! :)
    Az utóbbi napokban ha belépek az egyik mappába (csak annál az egy mappánál van) akkor az explorer.exe elkezdi felzabálni a ram-ot és 100%-on pörgeti a procit.
    Mi okozhatja ezt?
  • CairoJack
    #44410
    Sziasztok!

    Mostanában (úgy 2-3 hete) azzal szórakozik a firefox, hogy ha kilépek, nem tudom újra elindítani a programot, mert azt írja ki, hogy a Firefox.exe már fut, de nem válaszol. Feladatkezelő alól lehet kilőni, tudja valaki, hogy ez miért van.

    Az egész valami Win7 frissítés után kezdődött.
  • kl24h
    #44409
    Lehet van egy vírus, amelyik ezt csinálta. Én találkoztam olyan vírussal is, amelyik azt csinálta, hogy az ilyen jogosultságot átírta úgy, hogy ne volt jogom a C-hez hozzáférni mint Rendszergazda. egyszerűen a Rendszergazda nem szerepelt a listában (biztonsági fül...). Tehát jó megnézni, amit "bon" mondott a #44406 hozzászólásában.
  • Örm
    #44408
    Egyik pillanatban jó volt, majd amikor ismét fcsatlakoztattam a géphez akkor jelentkezett ez a probléma.
  • bon
    #44407
    De amúgy is rendszergazda és rendszergazda között is van jogosultság eltérés, Vista óta meg pláne.
  • bon
    #44406
    Attól még ha nem vagy ott a biztonság fülön a rendszert nem érdkeli, hogy be szeretnél lépni.
  • Örm
    #44405
    Én vagyok a rendszergazda.
  • bon
    #44404
    Szerintem jogosultság probléma lesz, nézd meg, hogy van e jogod a mappákhoz.
  • Örm
    #44403
    Vam egy 1tb -os külső hdd-m. A gép gond néllkül felismeri, sajátgépból gond nélkül megtudom nyitni, a tv-m is gond nelkül lejátsza a rajta lévő tartalmat. A gon akkor jelentkezik amikor a lemezen lévő mappákat szeretném megnyitni, egyok mappát sem nyitja meg a win. Tönkrement a hdd-m vagy milehet a probléma?
  • barmi
    #44402
    Találtam egy ideiglenes megolást erre az IE11 alatti youtube leállásra, hátha valaki
    hasonló cipőben jár ezért leírom mit is, hogy is ? ! Egész egyszerűen fel kell venni
    a youtube.com-ot az IE11 kompatibilitási nézet beállításainak listájára (Magyarul a
    hozzáadás gomb segítségével be kell tenni a listába a www.youtube.com oldalt) és lám,
    a probléma egycsapásra megszűnik.

    De igazából azt még mindig nem tudom, hogy ez most az IE hibája, vagy a flash player
    hibája, vagy esetleg a youtube hibája lehet-e ? (azért ezt jó lenne tudni)
  • kl24h
    #44401
    Pl. Windows XP-n (van mikor Windows 7-esen is dolgozok) egyszerűen jobb klikk az IE ikonjára (eredeti ikonjára az asztalon, másképpen a Control Panel-ben kell csinálni) és Properties. Igaz ha valamilyen módosítást végeztem az IE be volt zárva, de volt mikor olyan beállítást is végeztem, amikor nem volt bezárva. Mindig szépen alkalmazta az új beállításaim.
    Ez nálad is így kellene legyen. Esetleg jó lenne, ha rendszergazdai joggal állítanád be, nehogy az kavarja be a dolgokat.
  • Bal0924
    #44400
    Mielőtt telepítettem volna rá akármit is, előtte állítottam be.. (és ha mégis telepítettem rá valamit, akkor az csak az alaplap volt és a saját CD-jével.)

    Az lehet a gond, hogy kikapcsoltam az internet explorer-t és ezért nem engedi áthelyezni?
    Ahogyan nézegetem a többi beállításaim megmaradtak, csak azzal van a gond.
  • kl24h
    #44399
    A Windows-t telepítés után is be lehet fertőzni valamilyen szoftver telepítésével!! A gyártótól kapott DVD biztos tiszta!

    Sikeres volt a Windows telepítés? Nem jelent meg semmi hiba? A #44397 linkeltem a Microsoft Fix is Solution Cente-r, ott ki lehet választani pl. az Internet Explorer-t és a 2-es pontnál lehet választani vagy lentebb megjelenik az össze probléma és a "Run Now"-val futtatod és megnézi van-e probléma az adott dologgal kapcsolatosan.
    Ez azért érdekes, hogy a beállításaidat nem menti el az Internet Explorer-nél. Más Windows módosítások megmaradnak újraindítás után?
  • Bal0924
    #44398
    Egy vadonatúj windows7nél állítottam be! (Próbáltam beállítam
    Ha az vírusos, akkor a gyártótól kapott DVD vírusos!

    Nem találtam semmi hasznos segítséget..:S
  • kl24h
    #44397
    Nincs vírus a gépen?
    Ha minden rendben van, akkor kell lehessen módosítani. Még van megoldás és az pedig a Microsoft Fix it Solution center lenne. Itt lehet választani, hogy milyen probléma területen van gond és azt futtatni.
  • Bal0924
    #44396
    Hogyan tudom beállítani ezt a kibaszott Windowst úgy hogy maradjon is a beállítás??!
    Beállítottam neki hogy az Internet ideiglenes fájlok máshol legyenek, erre ez a SZAR Windows vissza rakta az eredeti helyére!

    Most minden újraindításnál állítsam be hogy 1x csak ott marad??? (nem fog)
  • Örm
    #44395
    Hello!
    Tudnátok mondani olyan megoldást amivel házilag tudnék megbízhatóan titkosítani egy pendrive-ot? A bitlockert próbáltam, de titkosítás ellenére simán lehet formázni a meghajtót. Egy félig kész Phd dolgozatot és a kapcsolódó anyagokat szeretném tárolni rajta.
  • howarju
    #44394
    Photo Story 3 for Windows XP HU letöltése Win 7. alá.

    Sziasztok!:-)

    Régen, még az XP-s korszakomban használtam ezt a kiváló programot, de később elvesztettem! Most, Win. 7 alá is szerettem volna telepíteni a magyar verziót, de lehetőséget nem találtam, csak angol és német nyelvűt.
    Találtam viszont a Microsoft Download Center-ben egy lehetőséget ezen a néven: Photo Story 3 for Windows XP.
    Az ám, de ellenőrzés szükséges a letöltéshez, és nekem nem XP-m van. Ennek ellenére megpróbáltam!
    Ott kiválasztható a nyelv (magyar) és a tovább gombra kattintva jön a futtassa az ellenőrzési eszközt. A folytatás után letölthető az ellenőrző program, ami legális Windows 7 esetén is kiad egy érvényesítési kódot.
    Ezt beírva a dobozba, már tölthető is le a PStory.msi.
    A telepítés már olyan egyszerű mint gyereknek az ágyba alvás!

    Akinek kell, sok sikert! : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=11132
  • bon
    #44393
    Mert ott nem lehet gond a bövtményekkel? De Igen!
  • barmi
    #44392
    A hiba okozóját megtaláltam azthiszem :



    Ha kikapcsolom midnen rendben csak a youtube írja ki ezt :



    ennek ellenére a videókat simán lehet nézni az oldalon .

    Ezek szerint a minap érkezett flashplayer frissítés a ludas a dologban ? :\


  • precision
    #44391
    ideje böngészőt váltani :)
    firefox, chrome vagy opera
  • barmi
    #44390
    Sziasztok !

    Mióta frissült az IE azóta ha youtube-on ha a keresőbe írok valamit akkor bekressel az ie folyamatosan ... Találtam némi infót róla a neten, azt írták, hogy indítsam bővítmények nélkül és akkor jó lesz (micsoda megoldás! pfff.. ) meg hogy kapcsolgassam vissza egyesével a bővítményeket és mindegyik után nézzem meg, oké e még az oldal. Na hát nekem ehez nincs türelmem ... millió bővítményt találtam az IE bővítménykezelőjében de én ezt nem fogom egyesével végigböngészni az biztos ! A legutóbbi ápdét b@szta így szét szegényt(előtte minden rendben volt vele), hátha ti tudtok valami érdemi infót is mondani a dologról mert én már nem tudom mi a fene okozza ezt ! Ha bővtmények nélkül futtatom az ie-t akkor minden rendben de ha normál módban akkor ezt kapom amint írok valamit a youtube keresőjébe :



  • Bal0924
    #44389
    Hülye Windows!
    Beállítottam neki hogy az Internet ideiglenes fájlok máshol legyenek, erre ez a vacak Windows vissza rakta az eredeti helyére!

    Most minden újraindításnál nézzem meg hogy visszarakta-e az eredeti helyére, vagy sem??
  • kamionosjoe
    #44388
    Felraktam és 2 órája megy a gép már leállás nékül, szerintem megjavult.
  • bon
    #44387
    Próbáld ki és majd kiderül, hogy számodra megéri e váltani, nekem bejött a váltás.
  • JaSoN HuNTeR #44386
    Megéri Windows 7 64bitről Windows 8.1 64bitre váltani?
    Előnyök és hátrányok?
  • kamionosjoe
    #44385
    Megpróbálom, köszi.

    Csak a baj van ezekkel a driverekkel folyton. :D