46641
  • [HUN]FaTaL
    #44464
    Szerintem a feladatkiszervezés lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #44463
    Universal USB Installer.
  • grebber
    #44462


    Ennek a Task Offload-nak mi a magyar megfelelője?
  • do2
    #44461
    Segítséget kérnék. Win 8 van a laptopomon, szeretnék win 7-t felrakni. A win 8-on belül elkezdi a telepítést, de restart után a win 8 töltődik be, és nem folytatódik a telepítés.
    Ha bootmenüt meg nem akarja kiadni hogy onnan tegyem asus a55v laptopom van
    Valaki nek ötlete ?
  • Örm
    #44460
    Köszi
  • kifli
    #44459
    igen.
  • Örm
    #44458
    Hdmi kimeneten keresztül, hogy tudok laptopot és tv-t összekötni? Elég a kábeles kapcsolatot létrehozni és utána simán lehet látni a laptop képét a tv-n?
  • Zoli007
    #44457
    igen
  • elitehun
    #44456
    Ja igen, chrome-ot használok
  • elitehun
    #44455
    Nem találtam jobb helyet, tehát itt kérdezem meg, hátha valaki tud segíteni.
    Kb tegnap óta, ha megnyitok külön lapon egy képet (pl ezt), akkor felnagyítja fullra a képet. Miután görgetek, akkor ott is van a nagyító a minusz jellel, hogy zoomoljon ki, de ha klikkelek semmi sem történik. Valakinek valami ötlete?
  • kifli
    #44454
    lemarad az elejéről a http:// vagy a www.

    Ha ezeket nem találja, akkor úgy van vele, hogy itt van a szerveren a linkelni kívánt dolog. pl, ha csak annyit írok be, hogy forum.php, akkor elvileg a fórum főoldalra vezet majd.
  • Puhos
    #44453
    Igazából már több topicban jártam így, nem tudom hogy mi a baj. Ugyanúgy linkelek mint eddig.
  • Puhos
    #44452
    Nincs mit.
  • kifli
    #44451
    lnkelj rendesen, és akkor nem teszi elé az sg.hu-t :)
  • blc
    #44450
    Üdv!
    Furcsa dolgokat művel a windows 7. A telepítő cd rengeteg nyelven szerepel a driver és a kezelő szoftver. Mivel Magyarul is van ezért azon keresztül telepítettem az xp re számtalanszor. Mivel a win7-nél a "not support os" jelenik meg (hátha a cd sérült) át vittem egy másik gépre ahol még xp van. Tökéletesen feltelepült és átdugva a szkennert dolgozik a gép.
    Csak blöffből kijelöltem ezen a gépen az Angol nyelvű telepítőt és láss csodát. Már szkennelek is. Igaz Angolul tud nem Magyarul de ez legyen a legnagyobb baj.Talán "Magyar gyűlölő" a Win 7?
    Köszi a segítséget!
    Üdv: blc
  • blc
    #44449
    Köszi a válaszod lehet, hogy ez lesz a vége de azért néhány próbát megér keresgélni,jó kis szkenner.Az túl könnyű megoldás,hogy "ha nem megy ki kell dobni"
    Üdc:blc
  • blc
    #44448
    Köszi a segítséget de már próbáltam, nem nyerő.Az eszközkezelő látja és azt írja rendben van. A kezelőszoftvert pedig nem hajlandó telepíteni a saját cd-jéről. Nem akarom kidobni jó kis szkenner hát ha sikerül.
    Üdv:blc
  • bon
    #44447
    Ilyen veterán szkennernél nem csoda, hogy nem ismeri fel a Windows 7. Én cserét javasolnék.
  • Puhos
    #44446
    Ez?
  • Puhos
    #44445
    Az sg.hu-t töröld ki előle. Pf milyen szar, nem tudom, hogy miért nem lehet rendesen megcsinálni ezt a fórumot. Minden részen szarakodik az oldal!
  • Puhos
    #44444
    Ez?
  • Puhos
    #44443
    Ez esetleg?
  • blc
    #44442
    Üdv Mindenkinek!
    Driver és kezelő szoftver problémában kérném segítségeteket.
    Két hete átálltam xp-ről win7-re. Minden periféria üzemel csak a szkennerem nem. "Génius Colorpage 1200xe" Nem találok se drivert sem kezelő progit. Az eredetit ne ismer a win. 7.
    Tudnátok ebben valami segítséget nyújtani?
    Előre köszönöm: blc
  • bon
    #44441
    Rufus nevű program.
  • Puhos
    #44440
    ez usb2 vagy usb3?
  • grebber
    #44439
    A win 7 usb dvd toolon kivül van más alternativa az usb-s bootoláshoz?
    Mert nekem ez nem müködik mindig valami unable hibát ír ki :(

  • GPx8
    #44438
    Köszi.
  • bon
    #44437
    Eseménynaplót érdemes megnézni.
  • GPx8
    #44436
    Sziasztok!
    Ha a Win7 mindig kiírja kikapcsoláskor, hogy "Várakozás háttérbeli ...", akkor hogyan lehet megnézni, hogy mi akadt be? Valahol naplózza?
  • Azeriel
    #44435
    Akkor megnyugodtam, köszi :)
  • bon
    #44434
    igen
  • Azeriel
    #44433
    Akkor ez így normális?
  • bon
    #44432
    Nem elég, mert programja válogatja, hogy melyik kell neki.
  • Azeriel
    #44431
    Hali
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ezekre mind szükség van? Akármikor telepítek mindig felrak egyet, de nem elég ha a frissebbik van fent? Vagy hogy van ez?
  • vonyarc
    #44430
    most már jónak tünik...
  • bon
    #44429
    Ott valalmi más gond lesz akkor.
  • bon
    #44428
    pl beírod parancssorba: format <drive letter>: /FS:FAT32 a <drive letter> helyére az eszköz betűjelét.
  • vonyarc
    #44427
    de igen, le is formáztam, de akkor nem látta a win7.
  • kl24h
    #44426
    A fat32 nem jelenik meg a listában?
  • vonyarc
    #44425
    WIN 7 alatt hogy tudok egy pendrivot fat32-re formázni?
    (autórádióba kéne.)

    Előre is köszönöm.