46641
  • ACE
    #44665
    Tudja valaki hogyan lehet azt megoldani, hogy a Win7 intézőben a pdf file-ok bélyegképe is megjelenjen ha közepes, nagy, vagy extra nagy ikont választom ki? Adobe Readerben lehet ezt állítani, vagy máshol?
  • penge96
    #44664
    Nem a Driver Booster volt a ludas, hanem az egyik haldoklófélben lévő vinyóm lassította a bootolást...
  • Solt
    #44663
    Arany bötűk... :))
  • penge96
    #44662
    Hidd el, én is ezt az elvet vallom, de most kivételt tettem. Hiba volt.
  • bon
    #44661
    Én még a clean-er kifejezéssel is így vagyok.
  • MerlinW
    #44660
    Minden program aminek a nevében "booster", "optimizer" meg "tweaker" van egy rakás szemét. Nem szabad őket használni.
  • penge96
    #44659
    Nagyon valószínű, hogy a iObit Driver Booster nevű progija nem éppen az elvárt eredményt okozta.
  • bon
    #44658
    Majd írd le ha bevált
  • penge96
    #44657
    Tárgytalan, talán megvan a megoldás, hétvégén kiderül.
  • penge96
    #44656
    Na, ma sikerült egy kemény 6 perces boot időt összehozni... a kis merevlemez jelző megállás nélkül égett közbe. Újraindítás után a normál 10-15 mp-es boot idővel indult el. Hihetetlen baszki, hogy a sima HDD-m 8 évig jó volt, de az SSD meg két év után elkezd szarozni... most ezzel mit lehet kezdeni?
  • wantonly
    #44655
    A Start menü - futtatás - "msconfig" paranccsal meg lehet nézni milyen programok indulnak automatikusan, a feleslegesek elől ki kell venni a pipát.
  • wantonly
    #44654
    SSD
  • do2
    #44653
    Szeretnék tanácsot kérni tőletek, eléggé lassan áll fel a windows 7
    van vírusirtóm, és van mindenféle védelmem, és használom - frissítem is.
    Hogyan lehetne begyorsítani a bebootolást? Valakinek van ötlete?
  • penge96
    #44652
    Szerintem igen. HD Sentinel szerint is százszázalékos, a tárhely megvan, szóval alapvetően megfelelően működik.
  • bon
    #44651
    Az ssd meghajtó rendben van?
  • penge96
    #44650
    Srácok, lenne egy problémám: van egy 2 éves OCZ-Vertex SSD-m amire a Win 7 is rá van húzva, és alapvetően tökéletesen működik, megfelelő gyorsasággal. Ám, az amúgy 20-30 mp-es boot idő nagyon elszokott húzódni mikor pár óra pihentetés után indítom be a masinát, ugyanis ilyenkor a rendszer mind az alaplapi képernyőn, mind a "Windows indítása" feliratnál képes 1-1 percet elszöszölni, jó esetben. Win 7-et tegnap húztam újra, semmi változás. Ötletek?
  • TomStorm
    #44649
    Ja közben elvittem pen-t haverhoz és win7 ki listázta így sikerült command parancsokkal megcsinálni W7 látta "list disk parancsal.
    Azért a progit elteszem hátha legközelebb jól jön,köszi!
  • bon
    #44648
    Próbáld ki ezt a programot: link
  • TomStorm
    #44647
    Command parancsal meg ki se listázza a pendrive-ot mint partició.
    Egyedül a list disk parancsal csak a main HDD van ott.
  • TomStorm
    #44646
    Üdv.
    Valami nem stimmel a Pendrive-al.Win7 usb tool-al szeretném használni de nem kezdi el felmásolni rá.A "formatting pontig eljut de aztán hiba üzenet és nem engedi tovább.3.gépen próbálom mindegyiken ugyanaz a hiba:
    "we were unable to copy your files.Please check your usb device and selected iso file and try again"
    Most Win XP-vel tenném rá Notebook-rol mert itt az új gép csak nincs rajta OP.rendszer:/
  • Cowie
    #44645
    Köszi!

    Holnap - ha otthon leszek - kipróbálom hátha segít.
  • wantonly
    #44644
    Lehet, hogy nem hardver hiba, ezt találtam:

    Futtatás - CMD:

    sc stop "NvStreamSvc"
    sc config "NvStreamSvc" start= disabled

    Ha nem segít:
    sc delete "NvStreamSvc"

    Tehát, ha kikapcsolod lehet megoldja a fagyás problémát.
  • Cowie
    #44643
    Egy CORSAIR CX500 van benne.
  • wantonly
    #44642
    Milyen tápegységed van?
  • Cowie
    #44641
    Táp és a kártya régóta ugyanaz. Lehet most adta be valamelyik a kulcsot? :(

    Meg tudom valahogy állapítani, hogy hardver hiba-e?

    A driver újra telepítését mindenképpen meglépem, ha otthon leszek.
  • MooneyR
    #44640
    Hello, próbáld meg az nvidia drivert újra feltenni. Előtte töltsd le ezt Display Driver Uninstaller, majd csökkentett módban indítsd el újra a gépet és zúzd le ezzel a programmal a drivert. Ha újraindult tedd fel a legfrissebb drivert és ha találsz valahol olyat a gépen, hogy NVIDIA Shield/Audio Stream azt uninstalláld.
  • bon
    #44639
    VGA driver frissítés nem beta driver-ra. De a leírás alapján lehet hardver hiba is. De megfordult a fejembe, hogy a táp teljesítménye kevés.
  • Cowie
    #44638
    Hello!

    Lehet, hogy nem pont ide való a kérdés, de az általános topikban nem jött rá semmi ötlet. :(

    Tehát a következő problémám van:

    Játékok közben teljesen random időszakonként gyakorlatilag megáll az egész rendszer.
    A kép az eltűnik és utána semmi, csak a kikapcsolás és újra bekapcsolás segít.

    Megnéztem az eseménynaplót és ott ilyenkor 3 hiba található piros felkiáltójellel:

    Hiba 2014.02.22. 21:01:19 WMI 10 Nincs
    Hiba 2014.02.22. 21:00:32 NvStreamSvc 1 Nincs
    Hiba 2014.02.22. 21:00:32 NvStreamSvc 1 Nincs

    A gépben GeForce GTX 285 videokártya van és Win 7 Ultimate 64 bit fut rajta.

    Kérem, aki tud segítsen, mert elég idegesítő jelenség!
  • [HUN]FaTaL
    #44637
    Nincs ilyen fájl alapból a windowsban, főleg nem az appdataban, ott system32 könyvtár sincs. Írts vírust.
  • Foxy0
    #44636
    kösy
  • Carlo da Italia
    #44635
    Üdv Mindenkinek!
    Egy kérdésem lenne,hogy tegnaptól feldob egy hibát a windows 7 professional-om,amit nemrég lett telepitve.
    Azt szeretném megtudni honnan tudom ezt a system32.vbs fájlt pótolni?

  • kl24h
    #44634
    Itt van a Kaspersky Rescue Disc 10, ez egy bootolható cucc (pont úgy kell bootlni, mintha Windost telepítenél, megvan a leírás, amit linkeltem) és ezzel átnézheted a gépet, hogy tiszta-e vagy nem tiszta. Ezenkívül van fájlkezelő része és akkor megnézheted azt a mappát, amelyikkel gondod van, mert ez a Kaspersky Rescue Disc Linux-ban van írva és nincs köze a Windows-al és akkor nincsenek korlátozások vagy vírusfertőzés sem tud csinálni semmit sem. A fájlkezelő részével lehet másolni pendriverre is és ha megtalálod azt, amit keresel, akkor rámásolhatod, hogy "biztonságban" legyen. Sőt még van böngésző is benne, hogy tudj az interneten böngészni és letölteni dolgokat.

    Hogy milyen antivírust tennél fel, ez most attól függ, hogy ingyenest akarsz vagy fizetésest.
  • Foxy0
    #44633
    Kedves Howarju
    Nem azért fordultam ide hogy majd ha valaki ír negatív hozzászolást akkor majd be forduljak a sarokba és be sértődje hanem azért hogy a problémámat orvosoljuk.
    A vírusírtóval kapcsolatba meg azért nincs mert már mindenki mond mindent hogy ez jó az jó és inkább nem tettem fel de ha van itt valaki aki ajánl vírusírtót meg kémpogram írtást akkor ne folysa magába.
    Itt az a baj hogy a mappába úgynevetet i3d-fájl hihányzik ez a gondom.
  • howarju
    #44632
    Kedves Foxy0!

    Ne vedd piszkálódásnak, de ha nincs vírusvédelmed, lehet szénné van már fertőzve az egész OP. rendszered. Akkor meg miért problémázol azon, hogy semmi sem akar normálisan működni? :p
    Szóval, először vírus és kémprogram irtás, csökkentett üm.-ban. Azután jogosultságok leellenőrzése, majd attribútumok módosítása (- alkönyvtárakban is -)!
  • Foxy0
    #44631
    Minden pipálva van!

    Jól lenne tudni mert fontos dolog van benne.
  • Foxy0
    #44630
    Nem mert nincs fent vírus írtóm szóval az kilőve.

    Akkor mért nem látszódnak mert kb a felét nem látom
  • howarju
    #44629
    Hi!

    Talán a víruskereső karanténba tette, azért nem lehet megnyitni?
  • bon
    #44628
    Most fogom fel az írásod, attól, hogy írás védett meg látszódnia kell a fájloknak.
  • bon
    #44627
    Jobb gomb a mappán tulajdonságok, biztonság füll. Ha ott van a felhaszálod teljes joggosultsággal akkor rendben van.
  • Foxy0
    #44626
    és azt hogy tudom megnézni