46641
  • berlinboy6329
    #27297
    Mikor néztem azt vettem észre,h folyamatosan ilyen zöld fasságokat tölt be a tálcán,nagyon gyorsan.Ta-ta-ta-ta-ta-ta....Annyi volt már belőle,hogy pffffffffffffffff....Vagy 120....Ez a kevesebből való:

  • aate
    #27296
    Automatikiusan induló programokat is szelektáld ami nem kell !
  • sunlight
    #27295
    Igen, ez biztos nem a Win7 baja lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #27294
    Vagy csak tördezett az egész hdd.
  • sunlight
    #27293
    Vagy valami nagyon fogja a procit a háttérben
  • aate
    #27292
    Valami gond lesz ott mivel nekem sajátgépböl simán beolvas mindent gyorsan függetlenül a mappa méretétöl,PL : D/games/COD 4/mods. Rendszertakarítás lehet segít.
  • krisz940122
    #27291
    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #27290
    Tölti a fájlokat...

    Használj értelmes fájlkezelőt, ne sajátgépet :D
  • berlinboy6329
    #27289
    Már megint szarozik a nyomi Win7....Ez uj hiba,ilyet eddig mgá nem csinált de kecire idegesítő...Mutatok egy példát...

    sajátgép\d:\xy\cod4\mods\demos.....Ezt akarom megnyitni..

    elkezdek menni..S.gép->D: .....Aztán vhol megáll..nem ad be semmmit..Se mappa,se fájlok...Csak fent tölt a cim zölden,és legalább 5 perc mire végig ér,aztán adja csak be a dolgokat....
  • exodus2
    #27288
    Pontosabban az uac az más, de a hozzászólásom második felét alkalmazd:)
  • exodus2
    #27287
    Hiba vagy rendszergazda, van egy védelmi funkció (UAC) ami megfog majdnem minden indított programot ha nem Rendszergazdaként indítod. És úgy kell indítanod, hogy exe-n vagy ikonon jobb egérgomb és futtatás rendszergazdaként.
  • krisz940122
    #27286
    az miért van h felrakok vmit és azt irja ki h a program futtatásához rendszergazdai jogokkal kell rendelkeznem? pedig rendszergazda vagyok.előre is köszi
  • nuskingb
    #27285
    kodec pac nélkül (simán matroskával) nagyon szaggatott! olvastam hogy klite 5.8 jó hozzá, feltettem és gyönyörűen megy, csak 20 pers s kifagy :)
  • nuskingb
    #27284
    köszi a tippet! játék közben sosem fagy! és más komolyabb dolgok sem okoznak gondot! Csak a bluray filmek fagynak. megpróbálom amit írtál, de néztem nem melegszik túl!
  • bon
    #27283
    1. XP-t nem lehet Otthoni csoportba rakni, nem támogatott, csak Windows 7-el lehet használni. Sima hálózati beállítást kell használni.
    2. telepítsd az alaplapi drivereit az intel oldaláról jónak kell lennie: link
  • FGB
    #27282
    na hardmadszóra:
    Kép 1
    Kép 2
    Bocsánat a tripla post ért, de ma nem vagyok formában.
  • FGB
    #27280
    lenne két kérdésem:
    1.) hálozaton lévő számítógépet, amin XP fút hogyan tudom az 'Otthoni Csoport'-ba varázsolni?
    2.) Van három driver? hiba a W7-emen, de ebből csak kettő ami érdekel:
    az egyik az USB vezérlő, ami zavar, ha bedugok egy pendrivot mindig kiírja, hogy az eszköz nagyobb sebességre is képes.

    a másik:

    Az alaplap ASUS P5LD2 (RC vel semmi baj nem volt vele most Ultimate van fent) a drivereket az Asus honlapjárol szedtem le ugyan ugy mint előtt RC-hez. Az Intel oldalán levő driver sem segített.

    Valakinek van ötlete, javaslata mit tehetnék?
  • bon
    #27279
    tömörítettlen videót még nemjátszottam le KMPlayer-el csak más progival, ott nem volt gond. De miprt nem kódolod át divx-el és próbálod ki úgy.
  • rexHUNter
    #27278
    ez a verzió van meg KMPlayer 2.9.4.1435 nem találtam frissebbet viszont a videó tömörítetlen avi az lehet gond? más típussal nincs gondja
  • bon
    #27277
    Aero kikapcsolás kompatibilitási problémára utal. Viszont tudtommal nem videó függő hanem program függő. Tehát a KMPlayer esetleg túl régi és frissítésre szorul.
  • rexHUNter
    #27276
    az mitől lehet hogy Frapsal felvett videó lejátszásánál a KMplayer kikapcsolja az aero felületet
  • bon
    #27275
    Esetleg bios és driver frissítést próbáld ki, a dell is ezt tanácsolja. de úgy látom többen szívnak fagyási gondokkal ennél a gépnél. Lehet, hogy túlmelegszik?
  • bon
    #27274
    Próbáld ki a KMPlayer-t klite törlése után, mert kodec pack felesleges.
  • nuskingb
    #27273
    Sziasztok!

    Dell studio xps 1645 ről lenne szó. win 7 alatt a blu ray filmek kb 20 perc után halálra fagynak. Alig bírom kiléptetni, és csak a restart segít.
    matroskát használok és a legújabb klite-ot. Van tippetek? köszönöm
  • me and a monkey
    #27272
    Vagy:
    Próbáld ki ezt, nekem ( és másoknak akiknek megadtam) ez segített.
    Két helyre is felteszem, ha valaki később rákeres akkor legyen alternatívája letölteni.

    link 1

    link 2
  • aate
    #27271
    Esetleg: Asus SoundMax AD1986A 64bit Audio Driver V5.10.02.4153:
  • zolo
    #27270
    Sziasztok

    Pár driver próbálása után fordulok hozzátok.
    Soundmax AD1986 -hoz milyen driver működik W7 64bit-en?
  • aate
    #27269
    Talán itt tudnak segíteni: Hangkártya topic
  • aate
    #27268
    Ha jól raktad fel a realek drivert akkor kell hogy legyen sound manager.
  • aate
    #27267
    akkor mindent rakjál 80%-ra a basszust meg vedd le 20-ra /stb....A zene lejátszókban is van hangszin beállítás equalizer PL: Winamp.
  • WinStar
    #27266
    fúú...nekem iylen Sound effect meg ilyenek nincsenek :D
    Amúgy köszi a daemonos ábrát,és igen ott kapcsoltam ki a mikit ahol írtad :)
    Hát annyiban változott hogy nagyobbra kell tekerni hogy haljak valamit :D XD
    Aúmgy nem változott,ugyanúgy sok a basszus :S
  • aate
    #27265
    Daemon tools használata bövebb infó:Link
  • aate
    #27264
    Ha a mikrofont a jelszintnél kapcsoltad ki ahol leírtuk akkor menni fog.
  • aate
    #27263
    A daemon toolst először elkell indítani akkor megjelenik az óra mellett.
  • aate
    #27262
    De változik a hang minőség ha állítgatod?
    itt is nézted?

  • WinStar
    #27261
    amúgy hiába olvastam el ezt a kis leírást...még mindig nemtudok rákattintani jobb klikkel mert csak ezek jönnek be:
    1. Daemon Tools Lite
    2.A program rögzitiésének feloldása a tálcán

    Ha az elsőre megyek semmit nem csinált,betölt valamit...de nem változik meg semmi se tőle,CD képet még mindig nemtudok betenni a virtuális meghajtóba :S
  • WinStar
    #27260
    a basszus attól még mindig túl nagy.... :S
  • WinStar
    #27259
    a tálcán csak oylan van hogy hangszorók(90%)
    és hiába állitom be 50-re attól is fos lesz :S
    és köszi a daemon tools beállitások :)
    A mikrofont még nem próbáltam....de attól hogy kikapcsolom azt amit mondtál attól még tudok beszélni skypon mikibe?
  • aate
    #27258
    A realtek hangkártyának biztos van saját programja is,a tálcán biztos ott van.Sound manager vagy sound effect, ott be lehet állítani hangszint is.
  • aate
    #27257
    1.Rakjál mindent 50 %-ra és próbáld ki.Neked kell beálítgatnod.Mikrofonod jó lett?
    2.(mountimage)daemon tools beállításai