46641
  • [HUN]FaTaL
    #27345
    svchostban futnak a szolgáltatások, akár több is lehet. Nekem most 12 fut, vírus nincs.
  • berlinboy6329
    #27344
    Ja,akkor ok..CSak gondoltam megkérdezem,mert a 61 háttérben futó folyamatot nem kicsit tartom soknak.. -.-
  • tugyiti
    #27343
    Teljesen normális ,nekem ha fel van rakva minden a fejlesztéshez kb. 16-17 fut belőle.
  • berlinboy6329
    #27342
    Jaja,egyszer jelzett Nod h vmi cucc van vele....De akkoris,13 db?:O
  • tugyiti
    #27341
    Általában a rendszer részei,rosszabb esetben svchost-ként futhat vírus amit ha normálisabb antivírusod van észre kell hogy vegyen.
  • Foxx6
    #27340
    Csáó!
    Biztonsági mentést akartam csinálni,végigfut a folyamat,majd a végén kidob egy hibaüzenetet."Hozzáférés megtagadva",hibakód:0*80070005.A biztonsági mentéseket a System Volume Information mappába készíti,na mármost ha ezt megakarom nyitni kiírja:A hozzáférés le van tiltva.Kérdésem a következő:Mit tegyek,hogy normális biztonsági mentést tudjak készíteni?
    Szerintem ha valahogy feloldanám a System Volume Information mappa tiltását megoldódna a probléma.Várok minden tippet a probléma megoldására.
  • berlinboy6329
    #27339
    A dllhost és svchost mire jó?

    dllhostból fut 3
    svchost.exeből 13!!!!
  • sunlight
    #27338
    Feltettem a kapott drivert egy mappába és a hálókártyának azt az elérési utat adtam meg telepítéskor. Az alaplapit meg lekapcsoltam.
  • littleNorbi
    #27337
    És megoldottad a problémát ?
  • bon
    #27336
    A nem témába vágó hozzászolásokat kéretik befejezni!
  • mousee
    #27334
    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy Windows 7 enterprise editionhoz milyen feltételek szükségesek (legális vásárlásra gondolok), és ha ezek megvannak, akkor mennyibe kerül egy ilyen mennyiségi licensz, és ez hány számítógépre vonatkozik? Ha több fajta van, akkor pedig melyek ezek?

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Dzsabba
    #27326
    Sziasztok.

    Nekem három kérdésem lenne az első hogy egy ZIO routeren keresztül van megosztva a net hugom (xp) és köztem(win7),azzal nincs is gond de hiába osztottam meg a kivánt partíciókat sőt még külön a mappákat is, még is csak a sharedDocs és a nyomtató mappáját látom, ő meg csak a users mappámat látja. Másik kérdésem hogy próbáltam hálón keresztül deamontools-ba iso fájlt betölteni de nem látja,ennek mi lehet az oka? Utoljára pedig arra lennék kíváncsi,hogy a win7 starter-nek kevesebb hely kell-e mint a többi win7-nek.
    A válaszokat előre is köszönöm.

    Dzsabba
  • [HUN]FaTaL
    #27325
    Jah :)

    Nekem az is angol (MS Office Keyboard), már megszoktam. :)

    Engem nem zavarna notebookon sem.
  • bon
    #27324
    Azt meg természetesen tudom, hogy angol Winben van Magyar bill. kiosztás.
  • bon
    #27323
    Tehát a külföldőn vásárolt gép billentyűzetén nem feltétlenül vannak magyar ékezetes gombok (tudom matricázással megoldható) de engem biztos zavarna.
  • bon
    #27322
    A hardver billentyűzet kiosztására gondoltam
  • [HUN]FaTaL
    #27321
    Az angol winben is van magyar billentyűzetkiosztás, nekem is úgy van. Utálom magyar wint.
  • aate
    #27320
    win 7 nyelvi csomagok és telepítése:link
  • bon
    #27319
    Melyik változata a Windows 7-nek? Ha Ultimate vagy Enterprise akkor simán nylevi csomag felrakásaával megúszod, de ha nem akkor is magyar verziót fel tudod telepíteni.
    Amúgy angol billentyűzet kiosztás nem zavar?
  • sunlight
    #27318
    Anno egy Dunaweb nevű cégnél volt ez a jelenség
  • exodus2
    #27317
    Simán a magyar nyelvű muit is ráteheted, és akkor magyar lesz. De ha nagyon akarod fel is telepítheted a magyar win7et.
  • aate
    #27316
    Csak töltsd le hozzá a nyaelvi packot.
  • ssx22
    #27315
    Ebayen rendeltem egy HP laptopot, amerikai Windows 7 van rajta, tehetek rá magyart?
  • sunlight
    #27314
    Ha hülyeség ha nem nálam így volt. Mondjuk adtak hozzá egy drivert és csak azzal ment persze a Win7 mindig frissíteni akarta és amit letöltött azzal meg nem ment. Minden bekapcsoláskor ezt csinálta.
  • bon
    #27313
    Ez így igaz.
  • exodus2
    #27312
    Ez hülyeség, ha rendesen felrakod, lehet 5 hálókártya is a gépben, akkor sem kell újra felismernie őket.
  • sunlight
    #27311
    EASEUS Partition Manager 1.6.4 :
    link ez tud magyarul is.
  • sunlight
    #27310
    Mert az alaplapi hálókártya az elsődleges és minden induláskor a te kártyádat újnak érzékeli. Nálam így volt.
  • [HUN]FaTaL
    #27309
    Paragon Partition Manager
  • atika88
    #27308
    Sziasztok érdeklődnék hogy hozzá lehet valahogy adni ahhoz a partitiohoz ahol a win 7 van? Ha igen hogyan és milyen progival?
  • exodus2
    #27307
    Talán mert nem tökéletesen ismeri fel. Gyártó oldaláról szed le a drivert, és rakd fel.
  • littleNorbi
    #27306
    Miért jelenik meg ez minden indításnál, és pl a wireless kártyát miért ismertem fel már 11-edszerre is ?

  • aate
    #27305
    automatikusan induló programok között nincs? Mert ha igen vedd ki.( msconfig )
  • berlinboy6329
    #27304
    Jaja,directVobsub..Azzal feliratozok,mert lehet vele állitani a feliratot,ha el van csuszva...De minek tölt be ilyenkor?
  • Coronita21
    #27303
    Az, nálam a k-lite kodek pakk van fent, amikor felratos filmetnézek azzal az ikonnal lehet kezelni a subot.
  • tugyiti
    #27302
    szerintem codec asszem a vob
  • bon
    #27301
    Melyik program ez a Zöld nyilas ikonú?
  • Coronita21
    #27300
    lol :D
  • aate
    #27299
    Indítsd újra a gépet ,vagy csinálj egy rendszer vissza állítást valami hibás program lehet az oka...próbáld kiszűrni.
  • berlinboy6329
    #27298
    Adalékanyag:

    Átneveztem egy fájlt,entert nyomtam és nem nevezte át..Kifagyott a sajátgép..Ránéztem a tálcára,és jözzek a zöld izék.....Bezártam a sajátgépet,abbahagyta,eltüntettem a zöld izéket

    Megnyitom a Media Player Classicot..ÉS NINCS HANGJA!!!!!!!

    fél perccel azelőtt még volt és most teljesen MEGNÉMULT!! A többi verzió műküdik tökéletesen :C