46641
  • erieskrisz
    #27545
    Szia elvileg van rajta egy windows vista is de mégsem lát rajta oprendszert
  • aate
    #27544
    Ha a win 7 nem azon a vinyon van akkor részben mázlid van, a máik vinyón pedig valószínű csak adatmentő progiva(GetData Back) tudod vissza szerezni az adatokat ,szükséged lesz még egy adat tárolóra....amire mentesz,majd a sérült vinyó formázása.(Én is jártam így és csak ez volt a jó megoldás)Elfog tartani egy ideig az adat mentés.
  • erieskrisz
    #27543
    Sziasztok csináltam egy 5Gb particiot win xp-nek teszt céljábol egy 300Gb os vinyon és most win7 alatt a 300Gb vinyot csak 5Gb látja hogyan tudnám win7 alol törölni azt az 5Gb particiot hogy win7 lássa az egész 300Gb ot. A rendszer a c vinyon van a 300 vinyot adattárolásra használom most töröltem a 300 vinyorol azt az 5 gigás particiot ami rajta volt de igy meg azt irja hogy raw filerendszer van és formáztatni akarja velem a vinyot
  • janika1972
    #27542
    Nézd meg a feladatkezelöben milyen folyamatok futnak! Lehet hogy felesleges programok futnak nálad!
  • ropi88
    #27541
    csáó!

    srácok miért van az, hogy a Windows 7 folyton csavarja a vinyót? mit keres az olyankor vagy mit csinál?
  • reax
    #27540
    értem...
    köszönöm szépen
  • Evin
    #27539
    Leginkább arra jó, hogy ha 4GB-nál több memória van a gépben, ki is tudd használni. De attól, hogy 64bitre váltasz, nem fogsz gyorsabb működést tapasztalni, csak a több memória miatt.
  • reax
    #27538
    Sziasztok

    Az lenne a kérdésem, hogy ha kibővítem a memóriám akkor már 64bitest érdemes felrakni (remélem jól tudom). Ez némi teljesítmény növekedést okozna a játékokban? Illetve mit is csinál a 64bit a 32bithez képest? Mért jó ez nekem?

    Bocs a low miatt ezzel nem vagyok tisztában és a ti tapasztalatokra lenne szükségem.

    Minden Jót
  • tommygear
    #27537
    miért tűnnek el állandóan a miniatűrök? hogy lehet beállítani, hogy ne törölje őket vagy vmi mert 2 naponta eltűnnek kb :S
  • enikoe
    #27536
    Sziasztok! Nem tudtok olyan oldalt, ahol Win7 live-ot lehet letölteni? Mikor még XP-t használtam, akkor is nagyon hasznosnak tartottam a Live CD-t! :) Valaki segítsen nekem! :) (Eddig csak vírusos live-okat találtunk...)
  • Sephi
    #27535
    Rejottem mi lassitota a gepemet.

    Harom HDD van benne.

    1 - jo minosegu
    2 - regi
    3- nagyon regi.

    Amikor sorozatokat toltok le Torrent-en keresztul az 1-re akkor semmi baj. De a 3-masra toltom akkor a rendszerem ugy belassul, hogy alig lehet barmit csinalni vele.

    Nem ertek ezekhez, de furcsa, mert Vista alatt is ezeket a HDD-eket hasznaltam de ott ez nem jott elo.
  • bon
    #27534
    Esetleg rendszer visszaállítás a telepítő lemezt használva, már ha történt biztonsági mentés.
  • [HUN]FaTaL
    #27533
    Ha nem engedélyezted előtte a beépített rendszergazda fiókot, vagy nincs másik rendszergazda a gépen akkor reinstall.
  • Kaptár
    #27532
    Bocs az ismételt zavarásért,de most ez tényleg fontos lenne.
    A nagy turkálás közben sikerült magam kitörölnöm a rendszergazda csoportból,de azóta se tudom visszaállítani,a közelébe se tudok jutni a csoportkezelőhöz.

    Aki járt már így ,és sikerült megoldania,akkor a segítségét kérem.


    A válaszokért előre is köszönet!
  • Laceee
    #27531
    Ha esetleg valaki belefut hasonló hibába mint ez (véletlen szerű fagyások), az cserélje le az avast vírusírtót, nekem ez segített.
  • Kaptár
    #27530
    Köszi ez lesz az.
  • exodus2
    #27529
    Akkor vezérlőpult - Energiagazdálkodás - Séma beállítás módosítása - Speciális energiaellátási beállítások módosítása - A legfelső részt lenyitod, és ott jelszókérés ébresztéskorra NEM-et állítasz be.
  • Kaptár
    #27528
    Sajnos,nem vált be.
  • csicskerzon
    #27527
    Köszönöm szépen sunlight a drivert, segített a problémán, van hang most már restart után is. Köszi exodus2-nek és aate-nak is ,hogy utánanézett és próbált segíteni :).
  • aate
    #27526
    Próbáld ki ezt a realtek drivertRealtek HD 2.44
  • sunlight
    #27525
    Vagy probáld meg ezt a drivert felrakni:driver
  • sunlight
    #27524
    Most néztem az alaplapodhoz nem nagyon van windows7 driver próbáld futtatni a programkompabilitási módot pl xp-vel
  • csicskerzon
    #27523
    Akkor is ugyanaz. Katt-Telepítem az illesztőprogramot aztán megint megkérdezi megint katt és így tovább
  • exodus2
    #27522
    Ha van akkor miért ne használja?
  • Cat 02 #27521
    Hova lett a maradék 1,5 giga ? Windows 7 ennyit megeszik ?
  • exodus2
    #27520
    Igazából nem értem a kérdést:)
  • Cat 02 #27519
    Írdok dvd-t, 270 mega ramot eszik (gondolom memory buffer miatt), megnyitom VLC-t, erre elkezd zuhanni a memory buffer usage %-ka, úgy, hogy VLC 47 megát eszik, összesen van 2 giga, 5let?
  • exodus2
    #27518
    Ha jól emlékszem akkor: Asztalon jobb egérgomb - Személyre szabás - Jobb alsó sarokban képernyőkímélő, és kiveszed a pipát a Bejelentkezési képernyő elől.
  • exodus2
    #27517
    Pedig realtek oldaláról leszedett driverrel nemkéne kukacoskodnia...

    Win betöltésnél nyomsz f8at, tehát hogy a csökkentet módos menü jöjjön be, és ott van olyan hogy "Az illesztőprogram-aláírás megkövetelésének letiltása" azzal indítsd a windowst, és próbáld felrakni a drivert.
  • Kaptár
    #27516
    Sziasztok,
    egy hibárnációs problémával kapcsolatban szertnék kérdezni,igazából nem is probléma,hanem csak zavaró tényező.

    A problémám az,hogy a gép visszatér hibernált állapotból,akkor az a képernyő fogad,hogy zárolt user(locked),persze csak egy katt a képre és már benn is vann,de be lehet -e ezt úgy beállítani,hogy automatikusan betöltsön,és ne a zárol felhasználós képernyő jöjjön be ?
  • csicskerzon
    #27515
    Lentebb írtam mi a bajom azzal driverrel amit onnan szedtem
  • exodus2
    #27514
    Akkor vagy nem érzékeli a hangfalad, vagy nem jó a driver. Realtek oldalán megtalálod, rakd fel.
  • csicskerzon
    #27513
    Ott csak az SPDIF kimenet van nincs hangszóró.
  • exodus2
    #27512
    Próbáld jobb egérgomb a kis hangszórón - lejátszóeszközök - és ott hangszórókat állítasz be, és nem az SPDIF kimenetet.
  • csicskerzon
    #27511
    Utánanéztem---> Hatcsatornás Realtek ALC660 HDA – SPDIF kimenet
  • csicskerzon
    #27510
    Ja és futtatás rendszergazdaként is ugyanaz.
  • csicskerzon
    #27509
    Asus M2V alaplapon integrált kártya, eszközkezelőben azt írja már meg van a legjobb frissítés. Ja meg a tácán lévő kis hangszóróra ha kattintok akkor ugrál a kis zöld csík mikor hangot játszok le, de nem szól semmi.
  • sunlight
    #27508
    Az eszközkezelőben próbáltad az illesztőprogram frissítést?
  • spidersoft
    #27507
    ...mielőtt nekiállok bütykölni ráeresztek egy memtestet, ha az nem jelez hibát, akkor a win7 tekert el valamit...
  • sunlight
    #27506
    Futtatás rendszergazdaként próbáltad?
    a kártya típusa?