46641
  • Richardix
    #27625
    az nem jó... win7 nincs a támogatott op rendszerek közt, szóval sztem jobb ha le se töltöm.
  • aate
    #27624
    Ami xp alatt ment az már nem jó.Próbálj ki egy újabb verziót: Link
  • Richardix
    #27623
    nem.. nem indul el.. elindítanám ezt egyből beadja, aztán csá, bezárul.
  • aate
    #27622
    lehet valamit már elneveztél...USB driver.
  • aate
    #27621
    Partition Magic elindul csak nem patricionál?Más betű jelet adsz?
  • Richardix
    #27620
    Partition Magic meg szarik elindulni, idézem:
    "Error init failed: Error 117
    Partition's Drive letter cannot be identified"
    Most jól értem, h ennek meg a meghajtó betűjelével van baja? -.-
  • aate
    #27619
    Partition Magic, vagy próbáld ki ezt:Link
  • Richardix
    #27618
    Tudom.. ennek végeredménye a hibaüzenet a 2. képen. :S
  • aate
    #27617
    e: alatt a free space részt érted? mert annak nincs betűjele az még nem kötet.jobb klikk a szabad helyen Új egyszerű kötet parancsra.
    Az Új egyszerű kötet varázsló ablakban kattints a Tovább gombra ad meg a méretet és a betűjelet....stb
  • Richardix
    #27616
    az aktív, azzal semmi gond (hálistennek) csak az E az ami makacskodik... pedig rá kéne jönni h mit csináljak, mer 200 GB azért nem kevés :S
  • aate
    #27615
    számomra szokatlan ez a megjelenés patrición belül, a szabad hely mutatása és hogy nem tudod modosítani...a D:/ aktiv?
  • Richardix
    #27614
    jah, de az a 8-9MB mindig volt ott. Engem jobban izgat az a 200 GB amivel nem tok mit kezdeni.
  • aate
    #27613
    Ha jól látom van ott még egy nem aktiv patrició is.
  • aate
    #27612
    igen

  • Richardix
    #27611
    Ez az alapszituáció:


    Alapvetően lenne egy c, d és e meghajtó, de az e-t nem tudom particionálni.



    ha meg megpróbálom particionálni ezt kapom.
  • birdo #27610
    erre gondoltál ?
  • aate
    #27609
    nem tudod a képet beszúrni? Képkivágás...stb
  • ropi88
    #27608
    csáó!

    srácok az miért, hogy játszok és egyszercsak kijelentkezik az msn, és közben mégis van net? :S
  • bon
    #27607
    Ezek szerint meg van a d meghajtó fájlrendszerre mit ír az érintett meghajtón? Mondjuk ha nincs fontos adat a d:-n akkor törölném és újra létrehoznám.
  • Richardix
    #27606
    megtaláltam, de nem engedi létrehozni, azzal a kifogással h nincs elég hely O.o Na ez kezd érdekes, és idegesítő lenni.
  • aate
    #27605
    Míg nem látjuk a hibát addig kevésbé tudunk segíteni.
  • aate
    #27604
    Arra lettem volna kiváncsi most mit mutat....ha ketté osztotta c:/ - d:/ és csak a c elérhető de a d is látszik, akkor d parició formázása vagy aktívá tétele.
  • bon
    #27603
    Azt írtad, hogy XP-n nőttél fel, tehát akkor nézd meg a lemezkezelővel a partíciót, hogy mit ír rá, sőt létre is hozhatod a programmal. A lemezkezelő ott van ahol az xp-ben is megtalálható volt: Vezérlőpult\Felügyeleti eszközök\számítógép-kezelés\lemezkezelés
  • aate
    #27602
    igaz...de sok meg nem.
  • Richardix
    #27601
    figyu, nézz hatalmas hülyének, de lemezkezelő? O.o
    összefoglalva a lényeg az h most van 250GB particionálatlan terület, és ezt kéne vhogy particionálttá varázsolni. elő a bűvészkalapokkal :P
  • [HUN]FaTaL
    #27600
    Ez erősen programfüggő. Van amelyik rendesen letakarítja magát.
  • aate
    #27599
    A program uninstall nem szed ki mindent...regisztri könyvtár stb. A your uninstaller általában kipucolja rendesen.
  • aate
    #27598
    Pontosabban a lemezkezelő mit mutat?
  • birdo #27597
    Az uninst leszed mindent.... elméletileg.
  • Richardix
    #27596
    sziasztok!

    Feltelepítettem eztet a Win7-t és mivel úgyis terveztem egy gépnagytakarítást, azt is megejtettem. ám a telepítésnél (pontosabban előtte, a partícióknál) beütött egy hiba, amivel most nem tudok mit kezdeni.
    Előrebocsátom h WinXP-n "nőttem fel" ott úgy szoktam meg, hogy partíciót törlöm, új partíció, formázás.
    Itt azonban beüthetett vmi krakk, ugyanis C: partícióval nem volt gond, de utána a D:-vel annál inkább. Mikor létre akartam hozni az új partíciót vmi hibaüznenetet adott be (nem tudom pontosan mi volt a hibaüzenet) és nem tudtam létrehozni... ezzel laza 250 GB-ot nem tudok most használni a HDD-ből.
    Mivel ilyen még soha nem történt velem, megkérdezem, most mit tudnék ezzel kezdeni?

    Előre is köszönöm!
  • aate
    #27595
    vagy mint ajánlottam :your unnstaller program
  • aate
    #27594
    strat menü > beírod : regedit vagy futtatás: regedit> és ott ki keresed az adobet és törlöd.
  • birdo #27593
    hopp-hopp hol van az a "regisztri pucolása ???
  • aate
    #27592
    A régi adobet távoítsd el,majd rendszer takarítás ,adobe nyomok -mappák eltávolítása regisztri pucolása újraindíás, majd ezek útán próbáld meg telepíteni.(Ha manuálisan nem megy akkor your uninstaller program erre megfelelő)
  • birdo #27591
    A huszadik sorszámú is lejött... majd türelmet kér és ezt írja:
    ::::nem lehet telepíteni, mert az AIR fájl sérült
  • aate
    #27590
    Szerintem semmi.Próbáld meg letölteni az adobe reader 9.Majd jobb klikk és rendszergazdaként futtatni.
  • birdo #27589
    Ó értem ))
    Egyébként hátul futott a saját biztonsági nemtudommim mely engedte katt-kattal a tesztet és újraindítás után már nem írja ki nekem, a képernyő jobb alsó sarkába, hogy nem eredeti )))))
    Jaj egyébként ennek a WgaPlugin- nak van bármi köze, hogy az adobe acrobatot nem tudom " instalálni letöltés után ?-t
  • aate
    #27588
    vagy ez :Alc 268 driver
  • aate
    #27587
    A régi drivert elöbb távolítsd el!
  • aate
    #27586
    És ez ?