46641
  • Sygnus
    #27754
    Sziasztok!
    32 bites Win7 el lenne olyan gondom, hogy restart után illetve ha kikapcsolom a gépet és kicsit később vissza, nincs internet!
    A modemen a PC Activity led párszor villog, aztán kialszik...gondolom akkor a pc meg a modem közt nincs kapcsolat!?
    Mitől lehet ez tudja valaki?
  • [HUN]FaTaL
    #27753
    Nekem otthon feltelepült, meg az irodai serveren is, többi gépen nem néztem még.
  • Serpa
    #27752
    nem.
  • Serpa
    #27751
    közben ránéztem manuálisan és ott a legfrissebb verziót írja definiciónak ...
  • exodus2
    #27750
    MSE-t használsz?
  • Serpa
    #27749
    nektek sikeresen feltelepül a windefender update?

    nálam már a második update, h failed lesz.
    (Error details: Code 800705B4 <-- nem találok magyarázatot/megoldást erre a hiba kódra)
  • aate
    #27748
    Van vagy 300 film a gépemen, mind egy videók mappában külön alkönyvtárakban filmenként felirat stb. . Ha kiakarom írni egyszerűbb megtalálni vagy másolni. :P
  • exodus2
    #27747
    Lassan 10éve használok windowst és még sosem használtam ilyen marhaságot. Ha film mellé akarod rakni a feliratot, berakod egy könyvtárba. Ha csomagolni, szintén. Lehet neked az adat meghajtód úgy néz ki hogy milliónyi fájl, egyik sem könyvtárban? A win7et meg nem kötelező használni.
  • sherlock1
    #27746
    Mert pl. azt akarom, hogy egy film és a felirata egymás mellett legyen, vagy pl. beállítom, hogy név szerint rendezze, de a sokat használt fileokat/mappákat a legtetejére pakolom, vagy hogy egymás mellé pakoljak olyan fileokat amiket be akarok csomagolni, vagy ezer egyéb más dolog miatt...
    Amúgy megtaláltam közben, kiszedték ezt a funkciót a 7-ből. Végülis minek legyen benne, csak az összes eddigi windowsban benne volt...
    Dugja fel magának a microsoft a f*szt autmatikus lökésekkel, ne olyan tempóban ám ahogy ő szeretné!
  • exodus2
    #27745
    Én nem is értem, miért kellene ilyen funkció a mappákba is.
  • sherlock1
    #27744
    Az ikonok automatikus igazítását hogy lehet kikapcsolni mappákban? Csak az asztalon tudom, máshol nem.
  • exodus2
    #27743
    És ha kicsit többet vársz közben? És megvárod hogy legyen valami?
  • aate
    #27742
    :) Billentyűzet nyilaival lehet mozogni a média centerben :)
    De ha jól müködik akkor hasznád a tv progit :)
  • krysztasz
    #27741
    Nekem csakis az extra tár és a tallózás jön be a mediaban.

    De én is úgy gondolom, hogy inkább hagyom a mediat, elteszem talonba, remélem, nem lesz rá szükségem. :)

    Működik rendesen a winFast, így ennél maradok. :)
    Köszi még egyszer a segítségeteket. :)
  • aate
    #27740
    valamilyen tűzfal nem blokkolja?
  • RBJ
    #27739
    nekem most olyan problémám van hogy frissitéskor kifagy az update.
    elvileg tisztaszoftveres licencel van. aktivált.
  • aate
    #27734
    Media centerben ezt kell keresned:Link
    De ha a tv progid most jó akkor ne sokat variálj vele, mert a M center beállítása nyűgösebb.javascript:document.newmessage.submit();
  • krysztasz
    #27731
    Újra beléptem a media centerbe, bejön a progi, két választásom vam:
    extrák tár és tallózás.
    Extrák táron belül passziánsz, játékok.
    Tallózáson belül fotomarket, dvd kölcsönzés, vmi rtl online, ilyenek jönnek be.

    ezt találtam a windows media centerről:
    http://windows.microsoft.com/hu-HU/windows7/products/features/windows-media-center
    Ez a progi előfizetős? Mert itt is azt írják, hogy tv-nézés, képek, stb. stb. Nem láttam még ezt a progit, csak tegnap óta, ahogy megmutattátok.
  • krysztasz
    #27730
    Közben rájöttem, hogy nem is nekem írtad, én meg este azon gondolkodtam, minek is nekem a linkgyűjtemény??
  • krysztasz
    #27729
    Nekem már nem ez a winfast progim van, ez a neve: WinFast PVR2.
    Ott találtam ilyet, hogy felvételi eszköz: mikrofon volt beállítva. Átállítottam vonalbemenetre, és végre lett hang. :)) Újra is indítottam azon melegében, és továbbra is megvan a hang. :)
    Teszteltem is, és lejátszáskor is megvan, így gondolom, most már jó lesz. :)
    Köszi a segítségeteket!
  • kisnorbi1992
    #27728
    igen szemüveges vok de csak távolra kell , most 1152*864 es a beállítás és 85HZ en megy
  • exodus2
    #27727
    Szemüveges vagy? Mert érdemes elgondolkodni... Akkora felbontásnál, és 60Hznél már eléggé romlik a szem.

  • kisnorbi1992
    #27726
    próbáltam már sokmindent , a videókari driverét is , az felmegy de ha restartolom nemlátok semmit , mert nemjó a monitor drivere , nemtudja megjeleníteni. Most hagyoma fenébe , ígyis mostmár rakom vissza az XPt , hamarosan úgyis monitort veszek mert ez már azért csak 8 éves , és akkor majd megpróbálom újra ; )
    azért köszönöm a segítségeket
  • exodus2
    #27725
    Pedig van driver ahhoz a monitorhoz. Start menü - Számítógépen jobb egérgomb - Kezelés - Eszközkezelő - Monitorok - Kiválasztod a monitort és jobb egérgomb rajta - Illesztőprogram frissítése - Illesztőprogramok keresése a számítógépen - Választás a számítógépen található illesztőprogram-listából - Kompatibilis hardvereszközök megjelenítése elől kiveszed a pipát, majd a felbukkanó listából kikeresed a monitorodnak megfelelő drivert. Persze még ez sem garantált hogy jó lesz.
  • kisnorbi1992
    #27724
    Philips 105E ilyen típusú a monitorom
  • kisnorbi1992
    #27723
    monitor driver ?:D
    hát felismerte a W7 de nemkaptam hozzá cdt
  • bon
    #27722
    Monitor driver fent van?
  • kisnorbi1992
    #27721
    szevasztok , tegnap feltettem a W7 Home Preiumot , minden rendben van jól megy a gépen csak annyi a nagy gondom hogy 1024*768 as felbontásnál nagyobbat nem enged :S
    azthittem hogy driver probléma van ,( ATI 9600 Prom van ) feltettem a 10.2 es Catalystot(Vistásat ami W7re is jó ) és amikor újraindítom akkor nemlátok semmit csak csíkok jönnek ki, és nemtudom hogy mi a probléma . A Microsoft oldalán találtam egy leírást hogy 15" os monitornál 1024*768 az optimális beállítás , ez okés csakhogy én XP alatt 1280*480 at v mennyire is tudtam állítani és meg is jelenítette , alapból valami 1170* nemtudom mennyin hasnáltam. Erre van valamilyen megoldás ?
    válaszokat előre is köszönöm
  • bon
    #27720
    inkább valmai olyan program terheli a gépet amivel gond van, nézd meg a feladatkezelőbne, hogy mi eszi a cpu-t.
  • Firerock
    #27719
    csáó
    a feladatkezelőben a rendszer üresjártban általában 98% körül eszi a Cpu-t és lassú mint a tetű mióta újraraktam a gépet,ez lehet attól hoyg szar Win7 verziót töltöttem és raktam fel?vagy lehet attól hogy Ultimate-et tettem fel a home premium helyett?(olyan verziót raktam fel ami 7az 1-ben)
  • ricsa008
    #27718
    uff
    kösszönet
  • aate
    #27717
    Itt nézz körül:Link
  • aate
    #27716
    Media centerben pedig a Tv alatt ott a ,,feladatok" nyilak gomb lefelé.
  • aate
    #27715
    winfast beállításnál ilyet kell keresned:
  • krysztasz
    #27714
    Ezt most nem értem. :(
    A win media centerben keressek ikonokat? Vagy a winfast wizzard ikonra gondoltál? Most már megyek, holnap jövök.
  • ricsa008
    #27713
    Win 7 re valami ikon gyűjtemény nincs?
  • krysztasz
    #27712
    Win media center van. Kattintottam, bejön a progi, amit most látok először... Eddig rákattintottam a WinFast wizzard ikonra, bejött egy ablak, távirányítóval, és vettem amit vettem.
    Szóval, ezt a win media centert nem ismerem, de most szétnéztem ott. Műsorújság, tvfelvétel, extra - játékok, ilyeneket látok. De nem találom a feladat, beállítást, tv, jelforrást.
  • msstz
    #27711
    Sziasztok!

    Rég jártam erre, a kérdésem a következő: talált már valaki megoldást arra, hogy az msn linkként küldje a linket, ha kompatibilitási módban futtatom, akkor is (mert, hogy nem akarom a tálcán látni)?
  • aate
    #27710
    Ha nem találod akkor valószinű nem is azt használod,mivel nem írtad milyen programot használsz tv nézéshez ezért írtam a M centert.Próbáld beállítani a média centerben a tv kártyát. Win média center > feladatok>beállítások>Tv>jelforrás stb...
  • bon
    #27709
    Beírod a start menübe, hogy media és ki kell dobnia a találatok kzöött, már ha része az oprendszernek.