46641
  • aate
    #28036
    Akkor lehet, valami program okozza. Kapcsold be a rendszermentést,és figyeld, melyik program után jelentkezik a hiba. Az automatikus indításnál pedig feleselgess, programok ne fussanak!
  • Sly9119
    #28035
    Én már ma 2x raktam ujra, elöször nem figyeltem hogy 64bites kell...:) reggel volt... amugy ezt csak hetente csinálja... kb. vagy 2 hetente.
  • aate
    #28034
    A windowst újra raktad? Most indul?
  • aate
    #28033
    régebbi gépekeben még van....
  • Sly9119
    #28032
    Minek van még egy gépben floppy meghajtó ?:o hogy kattogjon az elején ?:D
  • sunlight
    #28031
    Igen, vagy pedig várni kell van amikor 10-20 perc
  • aate
    #28030
    Tiltsd le a flopy meghajtót a biosban.
  • soo277
    #28029
    Helotok!!
    ujra akarnán raknia win 7et(csak nem tudom)aza lényeg ,hogy kiirtama wint Biosba beálitom a meghajtot,aztán mikor elkezdene telepitödni(formázás stb..)MÉG ez elött megáll semmmii tovább!!
    elöreis thx!!a helfet
  • Sly9119
    #28028
    Loadert ja.
  • aate
    #28027
    Ne Cracket, hanem loadert használj!
  • aate
    #28026
    Fordítva lett volna érdekes ha melegen nem indul újra, akkor hardver hiba lehet.De Így mos én is valami hibás (HDD) vagy boot szektorra gondolok,gyaluld le formázd újra és rakd fel tisztán. Ha a win előre aktivált meg a frissítések benne vannak a telepítőben azt felejtsd el...normális verziót rakj fel, amit utólag kell aktiválni!
  • Sly9119
    #28025
    Az mennyire károsítaná a gépemet, ha mindig csak hibernálnám? abból szerintem mindig feláll a gép.Ha jól emlékszem.
  • Cat 02 #28024
    Végül marad a win+tab, így rá tudok kattintani arra ami kell.
  • bon
    #28023
    Én biztosan törölném a c:-vel együtt és ha akarja majd újra létrehozza.
  • bon
    #28022
    Tudtommal csak akkor hozza létre, ha van szabad helye rá, de ha van egy 40gb-os partíciód és 0mb szabad helyed akkor nem fogja piszkálni a már meglévő partíciókat, esetleg nem árt le is formázni.
  • Sly9119
    #28021
    Tudom hogy létre fogja hozzni, csak lehet hogy most abban van a ?hiba?

    Azért gondoltam hogy hátha az megoldaná hogy legyalulom és ujra megcsinálja az magának
  • exodus2
    #28020
    Nekem akkor is létrehozta, azt hiszem, vagy magát a particionálatlan területet adtam meg telepítéskor, nem emlékszem már.
  • bon
    #28019
    Tuti létrehozza újra, de ha letörlöd a c:-vel eggyütt még telepítés előtt és létrehozol újra egy C: meghajtót a 100mb-os nélkül akkor nem fogja létrehozni a telepítő, hanem a c-re rakja az indító fájlokat.
  • exodus2
    #28018
    Ha a 100mbost partíciót letörlöd, és azt is ahol a win van, akkor összeadódnak, majd új partíciót létrehozva, újból megcsinálja neked a 100mbost.
  • Sly9119
    #28017
    Nem lehet az hogy azon a kis 100mb os partición amit a Win7 megcsinál magának azzal lehet baj? Azt kéne letörölném és amikor ujrarakom a win-t ujra létrehozz amagának?
  • Sly9119
    #28016
    Nem, az a baj, hogy amikor leállítom( nem mindig csinálja meg ezt a hibát) és másnap reggel pl kapcsolnám ba elkezdi ezt a hibát keresni. De amikor csak készenléti módban van egy éjszakára, akkor ugyan ugy müködik tovább. DE mondom a leállítást-bekapcsolást megcsinálja rendesen, csak néha van ez a gebasz. Elég kellemetlen ha nincs nálam Win 7 és nemtudom ujrahúzni azonnal. Mire érted azt hogy "kihül a gép"?
  • Sly9119
    #28015
    Nod32-t minden vasárnap lefutatom, semmit se talál. És mindig napra kész.
    HDD RAM VÍRUS kizárva. Géc a hibás :D XP-t én se szivesen raknék már fel :))
  • aate
    #28014
    Pontosan a hiba jelenség az ,hogy elindul müködik a gép aztán ha kikapcsolod - kihül a gép, és nem indul újra? vagy csak restartnál csinálja ezt?
  • bon
    #28013
    Akkor winyó hiba kizárva, xp telepítésénél meg lehetnek gondok, de ha fel megy akkor nagy eséllyel működni fog. Én XP-t már tuti nem tennék fel. Vírus vagy egyéb kártevő nincs a gépen?
  • Sly9119
    #28012
    100%, Több mint 1000nap
  • Sly9119
    #28011
    Asus weblapján a drivereknél nincsen ehhez a laptophoz Win XP-s, de müködni fog az XP ha felrakom, és találok hozzá drivereket? Nem olyan jó poén hetente ujrahúzni a Win7-et:S
  • bon
    #28010
    Nem kell tesztelni, csak mit ír ki az állapotára, tejesítményére a fő képernyőn?
  • Sly9119
    #28009
    HD Sentinel-el Rövid Öntesztet tudtam csak csinálni Részleteshez vásárolni kell.

    Esetleg más ilyen tesztelő?
  • Sly9119
    #28008
    Megpróbálom...

    Memoriateszt hibátlanul végigfutott.
  • bon
    #28007
    rakd fel a hd sentinel progit és nézd meg, hogy mít ír a winyóra, lehet, hogy tele van hibás szektorokkal.
  • bon
    #28006
    A 2005-ös hangkártya driver lehetett a bűnős, és még előfordulhat máskor is. Ja és a BlueScreenView progit használva talán kideríthető, hogy melyik dll okozta a problémát.
  • Eftörsokk
    #28005
    ok, problem solved, hex editor-ban átírtam dinamikusról alaplemezzé a meghalytót, mindjárt jó is lett:P
  • bon
    #28004
    Felesleges kikapcsolni, vga-t terheli, ha kikapcsolod, még lassíthatja is a gépet.
  • Sly9119
    #28003
    Elindítok egyet meglátjuk mit dob ki.
  • aate
    #28002
    Esetleg egy memoria tesztet végig kellene futtatni.
  • aate
    #28001
    Az Indítási javítás csak bizonyos hibák, például hiányzó vagy sérült rendszerfájlok kijavítására használható. Nem képes a hardverhibák, így például a hibás merevlemez vagy az inkompatibilis memória kijavítására, és nem nyújt védelmet a vírustámadásokkal szemben sem.
    Az Indítási javítás nem alkalmas a Windows telepítésével kapcsolatos problémák megoldására, és mivel nem biztonságimásolat-készítő eszköz, nem használható a személyes fájlok (például fényképek vagy dokumentumok) helyreállítására sem.
  • gergely1991
    #28000
    Akkor nem csoda:(
  • Eftörsokk
    #27999
    a próbléma kicsit bonyolultabb ennél sajna
    szóval, a lemezkezelő látja a lemezt, offline-nak írja, jobb gomb, megpróbáltam csatlakoztatni, tökölt vele jó ideig aztán kiírta hogy érvénytelen,ezután jobb gombal választhatok olyat hogy konvertálás alaplemezzé vagy leválaszthatom a lemezt( a konertálás nem jó, nem akarom elveszteni az adatokat.)
    ha leválasztom offline-nak írja, ha csatlakoztatom érvénytelennek

    meghajtó betüjelet még véletlenül se lehet választani
  • Sly9119
    #27998
    Crackeltem, használtam 1 hétig normálisan, Win7Prof. 64bit es volt fent amikor ez történt, megtörtént akkor is amikor az Ultimate volt fent, vagy amikor a Home Premium volt fent, most is arról írok 2 órája raktam ujra.

    Gépem : Asus K70AB laptop ATi HD4570 CPU: Ath.64 QL64. Helyreállítási megoldás nem sikerült :( pedig csináltam olyan rendszervisszaállító lemezt is azzal se akarta az igazat.
  • Prof William
    #27997
    Nem hiszem. Eddig nem tudtam hova tűnt de tegnap este megfigyetltem hogy szépen mintegy önműködően felmászik a a jobb felső sarokba és nem mozdul onnan. Csak egy restart hozza vissza.