46641
  • Krisztiam #28076
    sziasztok!
    Két partícióm van, az egyikre windows 7-et a másikra XP-t szeretnék rakni! Mindegy milyen sorrendbe telepítem őket? Köszönöm a választ!
  • aate
    #28075
    Ha a ,,d:" figyelése is bevan kapcsolva akkor ott is vissza állítja a rendszer illetve a program fájlokat.
  • [HUN]FaTaL
    #28074
    Csak a C és ott sem minden, dokumentumokhoz pl. nem nyúl.
  • aate
    #28073
    Ha jól emlékszem ez már volt gond nálad és akkor valami program vagy alkalmazás fogta a gépedet,kapcsold ki a az általad ismert és felesleges programokat az automatikus indításnál(msconfig).Biztos hogy valami fut a háttérben ezért tölt be ilyen lassan. Esetleg még valamilyen hibás akta ,videó vagy win által nehezen értelmezhető fájl van a gépeden,szelektáld ami nem kell vagy rakd át másik meghajtóra videókat ,zenéket ,képeket…
  • KaszaN
    #28072
    Őőőő, mindent?
  • bon
    #28071
    Remélem az angol júniusi megjelenése után 1-2 hónappal már lesz, vagy legalább nyelvi csomag formájában kiadják a magyar-t.
  • sunlight
    #28070
    Benne van a nevében
  • kirol
    #28069
    Az új Office magyarul mikor jelenik meg?
    MSDNAA-n miért nem szokott lenni az Office -ből semmilyen verzió?
  • krysztasz
    #28068
    Köszi, megvan! :)
  • sunlight
    #28067
    Ez így van csak én a Windows7-re gondoltam annál már lehetnek komplikációk ha régi a hardver.Már jártam így(msi k9mm-v) alaplap
  • KaszaN
    #28066
    A rendszer visszaállítás MINDEN-re vonatkozik, vagy csak egy bizonyos részre? Csak a c?
  • bon
    #28065
    Vagy vezérlőpult/asztali minialkalmazások
  • exxit92
    #28064
    Jobb-klikk --> minialkalmazások.
  • krysztasz
    #28063
    Sziasztok!
    Már megint van kérdésem.
    A win 7-nél korábban kitettem az asztalra az időjárást, a naptárt és a hírcsatornát. Az időjárást és a naptrát véletlenül bezártam, honnan vehetem elő? Köszi, előre is.
  • bon
    #28062
    Ilyennel még nem találkoztam, pedig néhány gép már megfordult nálam, ha a hardverhez készült a driver akkor jó is hozzá, én mindig úgy telepítek gépet, hogy mindig a gyártó oldalán megtalálható legújabbat szedem le, ami természetesen lehet, hogy régi hardver esetén több éves. Éppen most telepítek egy 4 éves notebook-ot és az alaplapi sata vezérlő amit az intel-től szedtem idén márciusban készült, most olvassa be az xp telepítő és egyből megvan a winyó, egy kis partíció törlés,létrehozás és máris települ az xp.
  • sunlight
    #28061
    Attól függ mennyire újak a hardverek vannak régebbi alaplapok és videokártyák amihez nem nagyon jó a legújabb drivers.
  • bon
    #28060
    Én a mindenből a legújabb változat használatátt javaslom, nálam bevált
  • exodus2
    #28059
    Nálam momentán 1-2 program volt ami nem futott azon verziója, amit xp-n is használtam. Tehát okosabb ha előbb megpróbálod ami már van, és ha nem jó a progi, akkor szedsz újabbat.
  • piamania
    #28058
    Minden programból, amit felteszek majd?
  • Nuki
    #28057
    Sziasztok!

    Van ötletetek miért csinálhatja azt az msn messenger (legújabb), hogy Windows 7 alatt egyszer csak fogja magát, és "nem válaszol" és nem lehet vele semmit se csinálni csak bezárni?
    Ezután néha meg se lehet nyitni újra csak újraindítás után.
  • bon
    #28056
    Mindenből a legújabbat.
  • piamania
    #28055
    Sziasztok!

    Gondolkozod, hogy felteszem a Win7-et, bár épp 1 hete raktam újra az XP-t,de lehet,hogy megint újra rakom,csakWin7-el.
    Az lenne a kérdésem, hogy milyen programoknak kell a legfrissebb verzióját feltennem, hogy elinduljon a gépemen a Win7?
    Egy párnak már leszedtem a legfrissebb verzióját,ezeken kívül még melyiknek kell?
    Alaplap,Videókártya, Hangkárya.Hálókártya legrissebbjét is leszedjem?Köszi szépen előre is a segítségeteket.
  • bon
    #28054
    Nincs mit tenni, ha használni szeretnéd a Microsoft progijait akkor át kell menned az ellenőrzésen.
  • HoReSz1975
    #28053
    ezt csak azért kérdezem, mert fel szeretném rakni a microsoft vírusírtóját kiváncsiságból, de ő első körben le akarja vizsgálni, hogy eredeti -e a WIN7
  • bon
    #28052
    Jobb gomb futtatás Rendszergazdaként a telepítő exe-n és jónak kell lennie. De a könyvtár jogosultsáágt is érdemes megnézni (jobb gomb tulajdonságok biztonság füll)
  • berlinboy6329
    #28051
    Eddig semmi baja nem volt...Netes,krekkelt,windows update állandóan szedle hozzá frissitést,de mióta jött ez a frissités,amie szétcseszi a kalózverziót,azóta nem szedtem le..
  • itamragy
    #28050
    hali.
    win7 alatt egy olyan gondom van hogy feltelepittetem egy játékot és ezt irja ki a játék inditáskor.A windows nem tudja elérni a megadott eszkőzt,elérési utat vagy fájlt.Lehet hogy nem rendelkezik hozzáféreshez szűkséges engedélyekel.
    mi lehet a baja?

    ezekkel probálkoztam
    ujra telepitettem de semmi
    rendszergazda joggal is probálkoztam de ugyan azt irja ki
    kompantis űzemmodot is változtattam de semmi változás


    remélem érthetően elmagyaráztam (kicsit sok lett)
  • exodus2
    #28049
    Ha most ez kérdés, akkor mivel még nincs updaten, így csak saját kezűleg, a MS oldaláról tudod leszedni, és telepíteni. Amúgy elvileg el lehet távolítani, csak gondolom utána visszaugrik "szoftverhamisítás áldozatává váltál"-ra.
  • HoReSz1975
    #28048
    Microsoft Win7 felrakja azt az érvényesítés figyelő programját, amit az Xp -nél is felrakott, ezt el lehet távolítani valamilyen programmal Ilyen csillagszerű jele van...
  • exodus2
    #28047
    Ez nem feltétlenül ennyire triviális:)

    De konkrétan, netről letöltöttet, boltban vásárolt, crackelt, integrált updates?
  • berlinboy6329
    #28046
    Hát gondolom ha idejöttem,akkor Win7et -.-

    minden megy,csak a sajátgép nem..Egy idő után magától meghal....
  • morcosqtya
    #28045
    remélem nem nagy off:
    Bootolás után mindkét mag egy röpke 8-10 mp-ig közel 100%-on dolgozik, szerintem ez normális, legalább is eddig mindig így volt.
    Most azonban előfordul hogy 20-30 mp-ig is 90-100%-on mennek a magok, semmi nem fut csak a tárrezidensek (elég kevés van, Nod32-t használok)
    Legutóbb telepített progik: PS 5.5, és Ulead GIF animator. Ezeknek nem kellene beleszólnia amíg el nem indítom őket.
    FF is csak betöltéskor terheli a CPU-t de azt se nagy mértékben.

    Mi ez a fél perces nagy terhelés a magok részéről??
    Maghőmérséklet marad kb 37-42 C fok környékén, overclock nincs.

    Vírus?? Ugye nem?
    Megnyugodhatok??
  • tiburon26
    #28044
    rendszergazdaval vagyok bejelentkezve,nincs futtatas rendszergazdakent opcio
  • exodus2
    #28043
    Amit ír, nincs megfelelő jogköröd. Jelentkezz be rendszergazdával, vagy ha azzal vagy belépve, akkor jobb egérgomb az exe-n és futtatás rendszergazdaként.
  • tiburon26
    #28042
    sziasztok.[IMG][/IMG]
    mi itt a gond?
  • exodus2
    #28041
    Milyen windowst használsz?
  • berlinboy6329
    #28040
    Kép

    Ez meg lemaradt,rossz linkelés-.-
  • berlinboy6329
    #28039
    Na most már kezd elegem lenni ebből a szarból.....

    Eddig még csak-csak sikerült vmit csinálni,hogy megjavuljon a nem tötlt be lófaszt sem a windows intéző dolog,de most már meg se javul.....Régen a zöld nyilak tömeges öntöltésére fogtam a hibát,de most az sem tölt be még se jön be lószar se....

    Itt egy kép,ilyen az egész...

    FOSTOS

    Bal oldalt a ngyitó keres vmit,a faszomse tudja mit,fent tölt a zöld csik,ami a vége előtt MEGÁLL....Ugyhogy lófaszt sem tölt be...Viszont a Total commanderrel jó,ső,mikor ezt a képet kitallóztam,hogy feltöltsem OTT IS JÓ VOLT..Mi a seggem ez?
  • bon
    #28038
    Nem fog elindulni a Windows 7, de egy próbát megér, hogy berakod a telepítő lemezt és az indítás helyreállítását kéred.
  • chadi
    #28037
    Sziasztok!

    Elmentettem a rendszerparticiómat a Norton Ghost nevű programmal.Nemsokára rá behalt a winyóm.Most szeretném egy új HDD-re visszaállítani a rendszeremet.
    A kérdésem az lenne,hogy: Úgy tudom a win7 telepítéskor létrehoz egy 100mb körüli parttíciót a rendszer számára fenntertva.Viszont én amikor lementettem a rendszeremet akkor ezt nem mentettem le, csak azt amin a win található volt.Ha ezt csak simán visszaállítom akkor mi fog történni?Nem fogja hiányolni azt a 100mb-os partíciót? vagy így el sem fog indulni többé?

    előre is köszi