46641
  • bon
    #28116
    Simán elindítod a progit, a képernyő felső részén az eddig megtörtént kék halálok között lehet válógatni, a képernyő felétől lefleé, meg a kék halálidejében futott fájlok listája látható, pirossal jelőlve felül a problémásokat. De illeszd be a topicba a képernyő mentését.
  • piamania
    #28115
    JAh meg azt elfelejtettem, hogy gyakran össze szoktam kötni a gépet az LCD tv-velEddig úgy csináltam, hogy csak bedugtam a HDMI kábelt a gépbe és kész.Itt a 7-nél van vmi külön program?Olvastam, hogy szebb lesz a kép,ha összekötöm a kettőt.
  • piamania
    #28114
    Letöltöttem ezt a progit, de fogalmam sincs, hogy hogyan kell használni.Segítenél?Mit csináljak, ha bejön majd a hiba pillanatában futott programok listája?
  • bon
    #28113
    Nem kell még újra rakni, a BlueScreenView prgit használva megnézhető a hiba pilalnatába futott fájlok listája és utánna talán lehet vele kezdeni valamit.
  • piamania
    #28112
    Most akkor rakhatom újra?Még sose volt ilyen gondom.Azóta nem csinált ilyet.
  • exodus2
    #28111
    Vezérlőpult - Hálózati és megosztási központ - Otthoni csoport és megosztási beállítások kiválasztása - Speciális megosztási beállítások módosítása...

    És még itt is nézd meg: Vezérlőpult - Hálózati és megosztási központ - Adapterbeállítások módosítása - Helyi kapcsolat- Tulajdonságok - Fájl és nyomtatómegosztás Microsoft networkhöz

    valamint az Tcp/ip protokoll 6os verzióját is be kell kapcsolni otthoni csoporthoz.
  • Arcor
    #28110
    Hol találom ezt a menüpontot pontosan?
  • exodus2
    #28109
    Gondolom mivel leszedi a pipát, azért jelez az otthoni kapcsolat hibát. Először fixáld hogy a megosztás menjen. Hálózati kapcsolatoknál a fájl és nyomtatómegosztás be van kapcsolva?
  • Arcor
    #28108
    Üdv

    Szeretnék fájlokat megosztani a 4 itthoni gép között, gondoltam ennek a legegyszerűbb módja az otthoni csoport de nem igazán működik...

    Ahol létrehozom kipipálom miket akarok megosztani, ok, visszanézek és leszedi a pipákat. Nem tudom h ebből kifolyólag vagy amugy sem csatlakozna a többi gép. Látják a gépem, megadom a jelszót mégsem csatlakozik ezzel a hibaüzenettel:
    "Az otthoni csoport hibát észlelt."

    Pingelni tudok, troubleshoot nem segít, nincs több ötletem.

    Halp plz.
  • bon
    #28107
    De igen, ez a kék halál volt.
  • piamania
    #28106
    Sziasztok!

    Az előbb bejött egy kék képernyő és pár mp múlva leállt a win.Ez ugye most nem a kék halál?Minden gond nélkül most újra indult.
  • BIZ0906
    #28105
    Nekem is az van és nincs gondom vele. Meg kéne nézni mik futnak a feladatkezelőben.
  • Saxo17
    #28104
    AVG
  • sunlight
    #28103
    Milyen vírusírtód van? Mert nálam a kaspersky szokott ilyet csinálni a játék futtatása előtt kapcsold ki a vírusírtót.
  • Saxo17
    #28102
    Sziasztok!
    Nekem egy elég érdekes problémám akadt a win7-el. Vannak olyan játékok (többségében régebbiek), mint pl az Empire Earth. Szóval elindítom a játékot, és pár másodpercen belül automatikusan tálcára kerül, és nem is tudom visszahozni, mert villan egyet és ismét a tálcán van. Természetesen nem ez az egyetlen játék amivel ezt csinálja. Fifa 10, Avatar, ezek gond nélkül mennek. Ráadásul ebből a hibából adódik az is, hogy miután elindítok egy ilyen játékot, utána nem reagál tovább a windows gomb-ra, meg az alt+tabot se tudom használni amíg újra nem indítom a gépet. Egy úgynevezett "win 7 hun tisztaszoftver"-t használok. Ezen hibákon kívül minden tökéletesen működik.
    A kérdésem, hogy esetleg valaki tud ezekre vmi gyógymódot?

    Köszi
  • bon
    #28101
    Ha szükséges bekapcsolható a futtatás menü a vezérlőpult/tálca és start menünél
  • piamania
    #28100
    köszi szépen.
  • Laceee
    #28099
    Írd be a keresőbe, a leállító gomb mellett.
  • piamania
    #28098
    Felraktam a Win7-et,eddig tetszik. Az msconfigot hol találom?Nem látom sehol a futtatás parancsot.KÖszi szépen.
  • aate
    #28097
    Mi a francnak kell neked az a ,,DVSplugin" ?Én videót kódolok (HD-Divx) és nem kell semmilyen kodek csomag meg plugin! DivX 7 és egy ac3 filter van fent és ennyi és semmi gondom nincs is a win 7-el!Már a vista alatt is a kodek csomagok bekavartak a Windowsban-ismeretlen eredetű lefagyások stb. Én azóta nem is rakok fel hasonlót .
  • bon
    #28096
    Inkább valami jó lejátszó progi kodec pack helyett pl. kmplayer.
  • bon
    #28095
    Nincs értelem foglalkozni vele, még igen kezdeti beta. Rakat frissítésenk kívül nem nagyon van és lesz újdonság ami az átlag felhasználót éritheti.

    Itt található némi infó:

    link
  • piamania
    #28094
    Van valami különleges kodec packja neki, vagy maradhatok a K-lite-nál?Bocsi a sok láma kérdésért.
  • Krisztiam #28093
    köszi
  • aate
    #28092
    Nem próbálnám ki.....még most a teszt verzió megy, de az is tele hibával!
  • [HUN]FaTaL
    #28091
    Még alpha sincs, ez valami rakás szar. :D
  • Máté94
    #28090
    Reméljük nincs benne eredetiség ellenőrző.
  • nandorb
    #28089
    LINK
  • nandorb
    #28088
    Win7 sp1 beta-t probalta mar vki.?
  • bon
    #28087
    Home Premium elég, én 2007-es változattal használom.
  • piamania
    #28086
    Telepítésnél kell valamire figyelni, vagy menni fog értelemszerűen?Valahol olvastam, hogy valahol ki kell venni a pipát meg hasonlók,csak már nem tudom, hogy hol.Ez igaz?Ultimate verzión gondolkozom.Melyik Office megy rajta?2003?Vagy a 2007 inkább?
  • kirol
    #28085
    Reméljük, bár én azt hittem, egyszerre jön ez is.
  • berlinboy6329
    #28084
    Bezony jól emléxel..De ha elolvasod,az a progiérdekesmódon nem klónozza magát már olyankor,mikor nem jön be a sajátgép....Szokta még,plafonig ér a tálcán a 200nál is több klónozott DVSplugin,de mostanában nem sokszorozódik,ha belemegyek a sajátgépbe...
  • chadi
    #28083
    Így lehetséges lenne szerinted :"Ha felrántok egy win7-et akkor ugyebár meglesz az a 100mb-os partició és ha utána állítom vissza?
  • bon
    #28082
    Tartalmát még soha se néztem, sőt ha lehet akkor kerülöm is a 100mb-os partíció használatátt, viszont a mentésnél célszerű a rendszer indító partíciót is menteni.
  • chadi
    #28081
    Erre a 100mb-os partíciókra mik kerülnek egyébként?
    Ha felrántok egy win7-et és utána állítom vissza?akkor ugyebár meglesz az a 100mb-os partició.vagy ez hülyeség?
    A későbbiekben hogy kellene elmentenem a rendszert hogy utána működjön ?( új vinyón is)is?külön ezt a kis particiót is?

    Sry ha hülyeségeket kérdezek
  • bon
    #28080
    Mert nem lesz boot menü és csak az xp fog elindulni. Több oprendzser használata esetén alap szabály, hogy mindig a legújabbat kell utoljára telepíteni, rehát a te esetedben xp majd Windows 7.
  • Krisztiam #28079
    köszönöm, de miért szívok majd vele?
  • Lyukasbogrács
    #28078
    mindig a régebbit kell először
  • exodus2
    #28077
    Elvileg mindegy, csak gyakorlatilag utána szívni fogsz. DE ha elolvasod a FAQ-t, akkor meglesz a megoldás. Amúgy előbb xp aztán win7.